Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
16. sep 2009

ahojte kocky 🙂

siska dakujeeeeem maaaaaam-predchvilockou som si to nasla 😉nerozkodovala 😀zatial musim si na to zavolat mangelika 😀
kacenka gratulko k 4 mesiacikom-krasne miery 🙂vlalu aj tie vase-paradicka 😉
drzkajte sa nech su vsetci marodikovia rychlo fit!!!!!!!!! 😉 😉 😉
fakt je toho teraz nejako moc....
amatula 😀 😀 😀 v haji zelenom 😀 😀 😀aj ja som teraz veru sa tu piiiiiise 🙂
vlalu dakujem mam sa dobre,vsetko OK 🙂zajtra ma caka interne-tak som zvedava...co ma caka....
babulky som pozdravovala-pohladkala dakujem 😵

vlalu tu su vypisane nejake tie pohybove aktivity---brusne tance....http://www.trencinjuh.sk/kultura/kurzy-a-kruzky/
brusne tance-http://www.dzamal.sk/
alebo este tu popozeraj....http://www.kcaktivity.sk/posobia-u-nas.html

vlalu6it
17. sep 2009

lucaska---dakujem za typa,,uz si si to nnastudovala,,ale mylsim,,ze na to my sme este velmi malicky,,asi skor pre deticky co uz chodkaju,,no vypada to suprovo,,,my az 23marca 2010budeme mat rocik,,ale to uz budeme opat na letnej sezone v taliansku,,takze to nestihneme,,, 😠

mami.sk
17. sep 2009

ahojte babenky

my sme dnes doma ked tak prsi ☹ mala zaspala tak som zvedava ako dlho si pospi 😉

amatula
17. sep 2009

ahojte

tak krasne letne pocko sa nam pokazilo 😒 a ja sa musim brodit s daznikmi a plastenkou do skolky 😝

idem si dat v klude kafco..drobcek zaspal..to je ticho az sa bojim 😕 😀

inak neviem teda do ktorej temy mam pisat 😕

vlalu6it
17. sep 2009

amatula-no pis tu predsa 😉

my mame po 3dnoch opat krasne slnecno,,ide sa na vylet,,juppi

kacenka83
17. sep 2009

vlalu provokujes? 😉

dajte nejaky tip na obed, neviem co by som uvarila a je najvyssi cas...

nechystate sa dnes niekto do MC? je tam nejake eko stretnutie, chcela by som ist pozriet, ale to pocasie ma odradza...

siska_br
17. sep 2009

katka - to je dnes? 😨 😨 na to som chcela ist ☹

kacenka83
17. sep 2009

siska tak pod, nech nejdem sama a ma ma tam kto vytiahnut 🙂 je to tusim o 16.30

siska_br
17. sep 2009

katka - veru neviem...o tretej mam pracovny pohovor 🙄 , ten tipujem na max. hodinu, zatial musi byt so samikom erik a ci by to ti moji dvaja chlapi potiahli tak dlho bez mami...este sme neskusali. mame totiz trochen problem s papanim, maly ked sa zatne, nezje ani ked sa na zabu obratim, vtedy je ochotny na milost zobrat len mliekooooo. kati, ked tak mi posli do IP tvoj tel, zavolam ti a dohodneme sa dobre? tiez som sa chcela ist cosi mudre podozvedat...a je to o pol piatej, mas pravdu

lucaska
17. sep 2009

ahojte, vlalu6it noo tak skoda ano je to pre deticky ktore uz chodia a vy ked potom uz idete prec tak nestihate....

kacenka a kam idete cvicit?????

siska uz sa planujes vratit do robotky????

baby nechodite niekto do juzanceka na rozpravkovo alebo tie dielnicky???ako to tam prebieha??? a v kulturaku neviete o nejakej vytvarnej ci nieco podobne pre nasho lucasa????

drobec.zz
17. sep 2009

no baby teda vy sa s tym cvicenim odhodlavate, ja som ani poriadne po Romankovi nezacala, ja som mala to cvicenie s nim doma, stale ho hontrlat a skakat s nim a potom stresy do prace a naspat, ale veruze, teraz asi budem musiet, lebo sa do kondicky len tak lahko pri tom mojom flegmosovi nedostanem a este aj Romi sa skludnil, tak zatial stiham vsetko aj upratovat, aj varit a este sa aj drobcom venovat, no baby,normalne si zatial matersku uzivam a to sme aj dnes boli vonku, sice s plastenkami a gumacikmi, ale rata sa 😉 len nech sa mi to doma nepokazi a ja budem takto oddychovat a venovat sa a vsetko stihat aj nadalej 🙂

kacenka, gratulko k tym mieram, to aj nas romi bol v 4 tyzdnoch taky tazky, ale na dlzku bol ovela kratsi, takze bol asi riadne tucko, kdezto, Tomi ide asi skor do dlzky, jemu je fakt vsetko male, o chvilku budeme kupovat 6-9 mesiacov, aby sme to nezahodili zo dna na den 😀 😀 😀

ale to pocasie zdraviu zrejme priat nebude, tak nech ste vsetci zdravuckí 😉

poradte mi co varit, ja som uz zufala 😒

mami.sk
17. sep 2009

siska - drzim palce 😉 dufam ze ti to vyjde 😉

kacenka83
17. sep 2009

lucaska bud do sportovej haly, alebo sem na juh, na vychodnu, este sa len chystame

rozpravkovo neviem ako prebieha, ale dielnicky tak, ze rodicia spolu s detmi nieco vyrabaju, myslim, ze lucasko by to uz zvladol

drobec ty dobre provokujes, ja mam dnes depku z tych mojich deti, teda hlavne zo samka...snazim sa, pomaly po usoch chodim a stale len huci, nosi sa v satke, venujem sa mu, nic ho neboli, dr. ho vcera prezrel, on je taky od narodenia, ale ja mam pocit, ze 4 mesiace nic ine nepocujem len to jeho vrieskanie a neviem ako dlho to este vydrzim, este zacal aj zle spavat, teraz je to asi z choroby, no ale dnes som si v noci o druhej skrinu upratovala, lebo mlademu sa nechcelo spat ☹
mam pocit, ze keby ho necham v postielke cely den a noc tak je to to iste, pritom spime spolu nalepeni jeden na druhom, cez den ma pozornost, je v satke... proste vsetko uplne zbytocne, zacinam si mysliet, ze ma alergiu na mna 😒

a samko uz veru nosi 6-9 velkost 🙂

drobec.zz
17. sep 2009

katka, to ja tiez len teraz, ale uz to vidim ked tomasko podrastie, aj romanko si bude k nemu viac dovolovat a ani tomasko nebude tolko spinkat ako teraz, takze urcite si tiez budem trhat vlasy, ako nic nestiham, tak si to teraz uzivam, ja viem, ze sa to lahko vravi, ale katka klud, lebo deti su casto nervozne z nas, mne misko hovori, ako flegma sa zo mna teraz stala, ale to je tym, ze kaslem na vsetko, hlavne nech je pohoda a zrazu vidim, ze aj oni su kludnejsie, hoci tie Romankove obdobia vzdoru ma vedia hocikedy dorazit,hlavne klud, jemu to urcite prejde...
ja som bola tejto noci 10 krat hore kvoli tomaskovi a misko tiez tolko kvoli romankovi, ale vcera som bola trosku nervoznejsia a, tak to bol urcite dovod, vies keby vedel rozpravat urcite by povedal, co mu je, ale my to nevieme, hlavne sa drzkaj 😉

mami.sk
17. sep 2009

juj katka, akoby som videla terezku v 3. mesiacoch 😒

len to vydrzat 😉 ja som si uz chvilami pripadala ako neschopna zenska co nevie jedno male miminko zvladnut, ona vzdy plakala 😔

no presli 4 mesiace a upravilo sa to 😉 tak pevne nervy 😉

vlalu6it
17. sep 2009

minka k-aj tebe dakujem za link,,,len sa z toho nejak neviem vysomarit 😅

jej babule,,skoda ze na obed som tu nebola by som vas inspirovala,,my sme mali fazulovu polievku s klobaskami,,,a dojedali sme vcerajsie kuracie ryzoto a slat miesany k tomu,,,na veceru robim dolky,,,sama 😝 😀

a zajtzra budeme mat vyprazany syr so zemiakovou kasou,,,mangel ma zajtra volno konecne,,po tyzdni tak ideme vyrazit na vylet do trenta,,,chceme tam kupit box na auto,,aby sme sa mali ako na slovensko v novcembri zbalit,,,vsetko tu nechat nejde a teraz ked mame aj kociar aj sedacku,,to zaberie cely kufor,,uf,,,a to nehovorim co vsetko este tahame,,,takze ine vychodisko nie je ,,kupi sa box a hotovo,,,a ja sa tam celkom tesim,,lebo tam maju velmi pekne starozitnictva a mozno mi nieco brnkne do nosa,, 🙂

vlalu6it
17. sep 2009

maminy,,este otazocka,,viete urobila som si na 10november v bratislave termin na odstranenie tetovaneho obocia,,,,bude mi to robit dr vrabec,,poznate ho niektora??alebo este jedna otazka,,neviete ci tetovania niekto odstranuje aj v trencine???to by bolo omnoho lepsie,,,nemuseli by sme cestovat s malou,,,googlila som nieco ale v trencine mi nic nenaslo,,,ak by mi nahodou niektora vedela poradid,,dakujem vopred

minkak
17. sep 2009

ahojte kocky 🙂

drobec tak to je paradicka,ze si to tak pekne uzivas,vsetko pekne zvladate-dufam,ze aj sem potom budem stihat aspon obcas napisat 😅

siska no ako si dopadla na pohovore?tak uz sa chystas do prace?

kacenka urcite nema alergiu na Teba 😅 nebojkaj to prejde 😉 drzkam palceky aby to bolo co najskor 🙂

vlalu preco sa z toho nevies vysomarit?v tom prvom linku su pohybove aktivity rozpisane keda ake s kym pre dospelych....aj tie brusne tance uz si len vybrat 😉
tak si zajtra pekne uzite vyletik s ocinom 🙂 a dobre pokupte 😉
vlalu a to nemas len pernamentny make-up?

amatula
18. sep 2009

ahojte

minkak ty nemozes spavat 😕 furt take casy ze 00:20 😅 to ja uz skoro vstavam 😅 😀

jak som rada ze uz neprsí..ideme na veceru 😵

kacenka neboj to prejde....bude vam fajn ..ja som si tiez vytrpela a je to s dvoma detmi stokrat tazsie ako s jednim!!!ale prejde to!! 😉 uvidis bude fajn

my najnovsie prezivame akesi ziarlive scenky ako ked sme prisli s porodky 😅 😕 Bobo je v skolke a ked pride nemoze Matka vystat a len sa namna lepí a aby som bola snim a nechodila prenho do skolky s Matom,ale sama 🙄 no musime zas nasadit daku terapiu 😉 🙂
inak sa strasne lubia nedali by jeden druheho mojkaju sa stiskaju len tie tazke chvilky ziarlive... 😒

ozi a mucilienka este neporodila...??

newyorkgirl
18. sep 2009

ahojte babulky, tak sa snazim znormalizovat ale stale ma neposlucha zaludok 😒 rano je to des a behom dna no len tak tak vacsinou nasilu musim cosi zjest bo nic mi nechuti slane sladke bezchutove nic proste no... kufre nemam dovybalovane po 3 dnoch najradsej by som iba spala, ale tak perieme a varime aspon no a pomaly spratujem po dome bo 2 tyzdne su vidno trocha hlavne v kuchyni a prach neutrety ale mi to je jednooooo 😀 uz nech mam radsej chute ako nechute 🙂

mami.sk
18. sep 2009

ahojte 😉

new - vobec sa teraz netrap s upratovanim 😉 oddychuj 😉

amatula - tak mate veselo 😕 len to vydrzat 😔

my sme dnes boli vonku od pol desiatej a prisli sme o pol tretej 😉 este si vychutnavam posledne teple dni 😉

erka12
18. sep 2009

ahojte,
tesim sa,ze je piatok a vikend pred nami,tento tyzden sme mali ☹ ale misko je uz fit 😉 takze v pondelok moze do skolky 😉

new,ty oddychuj, robota ta pocka 😉

vlalu6it
18. sep 2009

minka k--ano pernamentny,,ale to je blbost,,do 5rokov to malo byt fuc,,mam to viac ako 4 ale vobec to nejde prec a doktor povedal,,ze to len oblbuju v studiach,,ziadne a ni pernamentne nejdu uplne prec,,len trosku vyblednu,,a ja to mam uz totoal modre a som z toho nestastna,,, ☹

vsak prave,,tolko tam je aktivit,,az sa neviem vysomarit 😉
vylet nedopadol podla predstav,,ale den to bol aspon pre mna v celku fajn,, 😅

new---baby maju pravdu,,oddychuj a setri sa,,,upratovanie a blbosti tio beru energgi,,,a to ty potrebujes a aj nikolka ta potrebuje 🙂
krasny vecer vam

lucaska
18. sep 2009

ahojte, tak konecne nett, normalne jeden den nejdem na nett a uz som chora.... 😀 😀 😀 😀

minkak je nocne vtaca.................. 😉 😉 😉 😉

new,tak tak len ty pekne oddychuj , upratovanie a podobne prace ti neujdu...setri sa 😉 😉 😉 😉

amatula, tak to mate doma zaujmave ale ved jeho to prejde............. 😝

nas lucas zasa zacal ziarlit ked sa s niekym rozpravam...........hned ma taha alebo doma sa musim venovat jemu a nie sa rozpravat s manzelikom................ale to je len take obdobie hadam ho to coskoro prejde....... 😉

drobec.zz
18. sep 2009

lucaska a coze si robila, ze si nebola na nete 😲 😀 😀 tak to poznam ako romi chvilu ziarlil, ale on na miska ziarli stale a na inych zatial nie 😉 no tak ťa pekne strazi, asi sa boji o maminku, asi sa boji, aby ste mu surodenca neupiekli 😀 😀 😀

new, kasli na bordel, oddychuj, hlavne nech si v pohodke a vsetko sa spravi, hadam ti aj nevolnosti pominu co najskor a zahryznes sa do coho budes chciet 😉 ja som sa tesila na porod len kvoli tomu, ze potom budem moct fakt vsetko a teraz neviem co by som skor zjedla, ked mi bolo tak dlllllho zle 😒

chystate sa niekto zajtra na jarmok do Noveho mesta? neviete ake to tam byva???

vlalu, no aktivit je dost, len nie kazda kazdemu sadne, si musis vybrat tu ktora vam najviac bude vyhovovat, ale urcite si nieco vyberiete a sa budete zabavat 🙂

no amatula, tak to drzkam palceky a potom hod sem tu terapiu, ak by to niekedy aj nas chytilo, nech vieme co robit 😉

a zeby zacalo babie leto??? tak nech aspon este mesiac 😵 😵 😵

vlalu6it
19. sep 2009

lucaska---to je normalne,,vsak ono je to dieta,,ale si predstav ako dokaze ziarlit maly psik,,my mame civavku a felinko strasne na vsetko a vsetkych ziarli,,a ked zbadal malu,m,pri prvej prilezitosti,,chcel do nej skocit,,som mu to musela vysvetlit,,ze to je nas anjelik a je nasa,,ale pekne to pochopil,,a uz ju berie v pohodke,,, 🙂

drobec--aj mna ber na jarmoj,,to ja mozem 😅
ja si planujem nejake tie aktivity,,ale netusim,,ci vobec na to mbudem mat cas,,vsak davame dokopy ten byt,,a mala a kadejake papierovacky a prihlasenie sa,,a zabyvanie,,a co ja viem este co vsetko nas caka,,zariadovanie,,,a cesta na sever a potom vychod a opat hlkasenie v taliansku december,,len aby mi vobec ostal cas aj aby som si ucesala vlasy 😝

babie leto???asi aj u nas to uz zacalo,,3dni poprsalo a uz mame opat fajn,,teplucko,,vcera sme boli opat v tricku a krataskach 🙂

lucaska
19. sep 2009

ahojte, dneska vyzera ze bude aj pekne.......................drobec,no az zasa taky ziarlivy neni..xixixixixi a spanok ma tvrdy........... 😝
ani neviem co som take robila v byte jak povybuchu a stale dakde som .....................

aj my sa chystame poobede na jarmok -nic ine nepocuvam len kolotoce kolotoce........... 😉 tak sa tam mozno vidime................................pekny vikend

mami.sk
19. sep 2009

ahojte 😉

na jarmoku bolo asi dobre,ze? pocasie vam vyslo krasne 😉

my sme sa dobre dnes presli, krasne bolo vonku tak sa tesim 😉

lucaska
19. sep 2009

mami, ano bolo super aj pocasie bolo kraasne...................lucasko bol cely stastny ze bol na kolotococh ved sa navozil...xixixiix aj maminka.......... 😉 😉 😉 😉

mami.sk
19. sep 2009

tak ste si uzili 😉 ja sa uz tesim ked Terezka trochu narastie a pojdem na kolotoc s nou 😉 uz som sa sto rokov neviezla na takom kolotoci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre