Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zabka
22. júl 2010

Kedy si poviete babule, okrem pondelkov mozem stale.... 😉

bubulka722
23. júl 2010

Ahojte kočky! Sorry, že vám sem takto skáčem do debaty, ale potrebovala by som poradiť kde je v TN dobrý obchod s kočíkmi. Ďakujem!!!

pluto33
23. júl 2010

@bubulka722 dobry obchod je v laugu ale aj ja mám jeden kočík na predaj ešte nieje nafoteny na bazár ak si z trenčína možeš sa preist pozriet osobe nechám to na teba

pluto33
23. júl 2010

@zabka nemáš problem cestovat na stretko s dietatom autobusom?

bubulka722
23. júl 2010

@pluto33 Nie som z TN a zatiaľ sa medzi kočíkmi len tak "rozkukávam" a chcem ich vidieť čo najviac v reále aby som si vedela vybrať. Ďakujem ale asi by som radšej nový. 😉

zabka
23. júl 2010

@pluto33 Problem nemam ale do mesta to mam kusok aj pesi... takze problem ziadny... 😉

pluto33
23. júl 2010

@bubulka722 v tom laugariciu su dva obchody s kočíkmy isto si vyberiete

lucikatn
30. júl 2010

@bubulka722 ahoj pokial ti mozem poradit tak celkom dobry obchod s kocikmi je aj v juzanke.

bubulka722
30. júl 2010

@lucikatn Ďakujem!!! V polovici augusta idem ku Kaščákovi na morfo. ultrazvuk, tak to hneď všetko obehnem. 😉

pluto33
31. júl 2010

@bubulka722 to gratulujem u kaščaka je najlepšie sono ak je babetko dobre otočene

adusa
1. aug 2010

Trencanky chcem sa spytat, ci nie je niekde v TN 3D ultrazvuk?? A co to tu tak priblizne stoji? dakujem

lucikatn
1. aug 2010

@adusa ahoj 3D je v TN v takej starej zltej budove oproti lekarni Arnica. Sice ja som to mala free skrz geneticke vysetrenie ale mam taky pocit ze na cenniku bolo okolo 30 €. Snad sa nemylim... 😉

adusa
1. aug 2010

@lucikatn tak to je dobra cena oproti usa. A daju Ti aj CD? No musim sa tam zastavit. Dakujem ;)

pluto33
1. aug 2010

@adusa ano je za keramoprojektom alebo myslím že aj vedla Barbory oproti kasarnam cenu neviem

pluto33
1. aug 2010

@zabka Ahoj nechodievaš na ihrisko na bezručku?

adusa
1. aug 2010

vdaka kocky za rady. Aspon viem ze tu je, a nemusim chodit niekam mimo TN 🙂

pluto33
1. aug 2010

@adusa tak ty budem držat palce dufam že sa podelíš o zážitok

adusa
1. aug 2010

Chcem pozvat maminu, nech ma zazitok, ked nas uz cely rok nevidi. Dufam ze mala mi tam obsedi a nebude vymyslat.

maminuska
1. aug 2010

ahojte kočky, tak už balím , triedim , vyhadzujem, je fakt dobré radšej vyhorieť ako sa sťahovať. 😀 . Od zajtra nám začnú robiť jadro a kuchynská linka na mieru je už vo výrobe.
No na detského som sa pýtala a ešte sa chcem opýtať na nejakého dobrého gynekológa a zubára, čo by mi zobral aj deti. Keďže nechem aby mi na tretej materskej švihlo , rada by som sa opýtala na referencie RC Južanček alebo materského centra južanček.
Prosím ak môžte poraďte mi , september sa neúprosne blíži .

lucikatn
1. aug 2010

@adusa ako vravim ja som tam bola len na vysetreni. info viem len z oznamov na dverach a mala by si dostat dvd a aj foto. pokial ma niekto skusenost a je to inak nech ma radsej opravi aby som nepisala blbosti... :D

lucikatn
1. aug 2010

@maminuska co sa tyka gynekologie tak dobry podla mna je mudr. chlapecka ale uz ma dost pacientiek tak sa tam trocha dlhsie caka ale da sa aj objednat na hodinu. a co sa tyka zubara fakt mozem odporucit dr. forouhar - je tam viac zubarov a dokonca aj dentalna hygiena a samozrejme rontgen apod.

pluto33
1. aug 2010

@lucikatn ty chodíš chlapečkovi?

pluto33
1. aug 2010

@maminuska ja chodim hrenákovej na vojensku polikliniku

pluto33
1. aug 2010

@maminuska aj v meste je mc srdiečko

zabka
2. aug 2010

@pluto33 Este sme tam neboli a vy chodite?

zabka
2. aug 2010

@adusa Aj doktor Jankovsky robi a dokonca 4D a mozes ist aj ked nie si jeho pacientka, tiez dostanes DVD... 😉 stoji to tusim 50 Eur. 😉

lucikatn
2. aug 2010

@pluto33 ano chodim uz roky tam. zeby sme sa tam stretli? 😀

adusa
2. aug 2010

@zabka a kde ma prosim Ta Dr. Jankovsky office? S malou som mala 3D, v com je iny 4D? Mas skusenost?
Nas 3D stal pred 4mi rokmi $125, tak 50 euro je stale ok. Dik!

maminuska
2. aug 2010

syna som prihlásila na školu Východná , aj keď mal možnosť ísť na tú hornú , ale chcela som aby bola menšia. Nemáte o nej nejaké referencie ?
Ste tu všetko také mladé maminky, alebo sa mi to iba zdá . Ja mám 36 ale niekedy si priipadám na 100 😠

pluto33
2. aug 2010

@maminuska ja o dva menej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre