Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

fely
6. feb 2012

Ahojte, 13. februára začíná Národný týždeň manželstva. Je to celoslovenská akce a zapojuje se aj Trenčín. Zúčastnite sa prednášok, diskusí alebo praktických cvičení...
Viac info: http://www.mcsrdiecko.sk/program/ alebo http://www.pristav316.sk/index.php?option=com_c...

brumca
6. feb 2012

ahojte 🙂 prepacte, ze vam sem vbehnem do diskusie, chcem sa opytat ci nemate nahodou niektora na predaj autosedacku Romer King Plus 9-18kg 🙂 dakujem

lutia
14. feb 2012

ahojte, viete mi poradiť kde by som v TN kúpila detskú drevenú stoličku na jedenie? ďakujem

sandrika1986
14. feb 2012

@lutia : Ahoj, stoličky na jedenie pre deti a tiež drevené predávajú v Laugaríciu v predajni Alltoys tam majú hračky a rôzne veci pre deti a bábätká. 🙂

penka
17. feb 2012

@lutia ja som kúpila v Južanke v detskom obchode za Dráčikom

lutia
17. feb 2012

@penka a aku si kupila - viem ze su kratsie tak cca 80cm a aj dlhsie 100cm a kolko stala teda ake tam maju ceny...

penka
17. feb 2012

asi skôr tú 100 cm, lebo je vyššia od malej. Tá má 90 cm. Stala okolo 30 eúr. Inak, dnes som pozerala leták z Hypernovy a majú ich tam. Stoja tiež tak 30-35 éčiek.

lutia
18. feb 2012

@penka ja som sa bola kuk do hypernovy ale na krabici neboli napisane rozmery, v predajni nam to otvorili ale ani vo vnutri sa nenachadzali rozmery a zlozene to nemali a ani neboli nejak ochotni to skladat...

misa0411
22. feb 2012

Dávam do pozornosti, kto by mal záujem tak 14. marca o 10:00 hod. v kaviarni Frani na Mierovom námestí bude beseda s Ing. Mariánom Fillom ,, Čo možno neviete o očkovaní I"
http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o-oc...

petkaaa
24. feb 2012

Ahojte "trencanky", potrebujem poradit dobreho praktickeho lekara pre dospelych. Pristahovali sme sa do TN, na Juh, drobca uz mam porieseneho a teraz hladam lekara pre seba. Viete mi niekoho odporucit? Nemusi byt z Juhu... Dakujem 🙂 🙂 🙂

potokin
28. feb 2012

ahojte baby mam cestu do trencina a chcem pozriet malej nejake topanocky kedze uz pomalicky behame. kde je najlepsie miesto v tn??? dakujeeeem 🙂 🙂 🙂

ewisam
28. feb 2012

@petkaaa Ahoj ja som tiez pristahovalec 🙂 dr. mam v Juzanke

juliagregor
28. feb 2012

@potokin oproti nemocnice, je OD Druzba a hore na poschodi su zdravotnicke potreby a tam sa predava protetika...neviem ci najlepsie, ale ja tam chodim pravidelne...

potokin
28. feb 2012

@juliagregor dakujem pekne 🙂

ewisam
28. feb 2012

@juliagregor ahoj, ako ste dopadli s tym strabizmom? Operacia v pohodicke?

juliagregor
28. feb 2012

@ewisam ahoj, dobre sme dopadli 🙂 jeden ma ocka uplne v strede, odchýlka minimalna a druheme jedno ocko uteka, ale len bez okuliarov, on ma 7 dioptrie, tak asi z toho, bolo to celkom fajn, samozrejme po operacii nariekali ale rýchlo boli fit...

potokin
3. mar 2012

baby este idem po radu. chceme sa stretnut s kamoskami a nasimi rocnymi detickami, kde je v tn naj miesto aby sa deticky pohrali pripadne my sa dali kavicku 🙂)))

katuskapd
4. mar 2012

Ahojte ja som sa tiez pristahovala,byvame nedaleko Trenčina, ale už ho mám obehaný, čo je kde 🙂 Potokin, v Južanke je kryté ihrisko Neposedko, maminky mozu aj kávičkovať, je to lacnejšie ako napr. v Maxe tam je Hoplaland, a aj menej miesta na sedenie. Vonku v lete oporucam , ja to volám ostrov 🙂 je to ako je plavaren, treba prejst cez váh a za novým nefunkčným kúpaliskom. Vonku trampolíny, pieskovisko, preliezky, deticky na ociach plus hned aj restika. 🙂

gabika84
6. mar 2012

@potokin tiez by som poradila Neposedko v Juzanke na Juhu 😉 topanocky neviem, naposledy som kupila malej v predajni Pre Deti na poschodi v Laugariciu (ale my este nechodime 😝 )

macamac
6. mar 2012

@potokin ja som malej v sobotu kúpila v Laugu u Baťu pekné jarné topky 🙂 vnútorná stielka z kože a dobrá cena 🙂 a veľmi pekné vzory 🙂

tedina
12. mar 2012

Hladam mamicku z Trencianskej Turnej, planujeme tam kupit dom a bola by som vdacna za kazdu radu.

ewisam
3. apr 2012

Mamicka zo Sihote na kocikovanie by sa tu nenasla? Akosi mi je samej smutno 🙂

jayajaya
4. apr 2012

ahojte, bol by tu niekto z Bosackej doliny s babatkom,eventualnym partakom/partackou pre mojho 3mesacneho Buclika? Sme ladeni dost prirodne - domaci porod, ??? k ockovaniu, bio, vegetarianstvo...

angie1511
19. apr 2012

Kde je v trencine neaky detsky obchod? chcem kupyt synovy novy fusak 🙂 poradte prosiiiiim

zuzanka.h
19. apr 2012

@angie1511 v laugaríciu aj v starom aj novom, v meste oproti aj za ČSOB, vedľa STEPSU je ďaľší...

zuzanka.h
19. apr 2012

@petkaaa neviem či je to ešte aktuálne, ale MUDr. Krehlík (súvoz 1) alebo MUDr. Chudíková (robí aj homeopatiu)

lutia
19. apr 2012

@angie1511 a da sa este kupit v meste v KIK - tam maju aj detske oblecenie - kde je DM

pancuska
22. apr 2012

ahojte....chcem sa opytat ci ste uz niektora bali v tej sukromnej jednodnovej klinike u dr Jankovskeho?mala by som ist na laparku a neviem sa rozhodnut ci k nemu alebo do nemocnice? dakujem

pink_lady
22. apr 2012

@pancuska spytaj sa aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/gyneka-trencin-a-mudr-jankovsky-aky-je-pri-porode/ ale celkom ma to zaujima, on robi aj laparoskopie tam? kolko to stoji u neho? ma uz aj nejaku stranku? (myslim okrem tej gyneka.sk, tam o klinike nie je nic...)

ashley
23. apr 2012

Ahojte. Som vam sem tak vpadla. Potrebovala by som poradit. Som tiez Trencanka (ale nezijem tam). V lete pridem na Slovensko a chcela som dat malej prepichnut uska. Sestricka u detskej DR. mi povedala, ze mi ich uz neprepichnu lebo bude mat uz viac ako 6 mesiacov. A tu je otazka... Kde v TN nastreluju nausnicky.. prosim poradte mi, lebo som to nikde nenasla (asi neviem hladat ) 😀 🙂
Budem vdacna za kazdu odpoved.
Diky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre