Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

misickab3
13. apr 2011

@lucikatn no, to dúfam....nemávam s ľuďmi problémy, tak dúfam, že to nejako s ňou prekušem.

lucikatn
13. apr 2011

@misickab3 do porodu si zvyknes na nu a na jej nalady 🙂 ved kazdy sme nejaky a kazdy mame raz zly a raz dobry den 😉 😉 😉

pluto33
13. apr 2011

@misickab3 ja zo sestričkou nemámproblém a chodím tam každé tri mesiace už skoro sedem rokov som spokojná ak chceš môžeme sa stretnut

monicka1458
15. apr 2011

@anitab ahoj je to velmi mila doktorka,ja ku nej chodim so syncekom a chodila k nej aj moja sestra,nemozem o nej povedat nic zle..super doktorka,k detickam velmi milucka 🙂

monicka1458
15. apr 2011

@misa0411 ahojky a kde presne do zamostia,ja byvam pri odevnom ucilisti 😀

misa0411
17. apr 2011

@monicka1458 bývame pri športovom gymnáziu...len krátko, tak neviem či je to niekde blízko to odevné učilište.

cicimotinka
17. apr 2011

@misickab3 chodím k nemu, odkedy sme v Tn, dá sa, doktor v pohode 😎 ... sestričku nekomentujem 😠 ...

anitab
18. apr 2011

@monicka1458 dakujem

monicka1458
18. apr 2011

@anitab neni zac,aj nabuduce 😅

silkos
19. apr 2011

Ahojte, viete mi poradiť fakt dobru gynekologičku alebo gynekológa v TN?

pluto33
19. apr 2011

@silkos mudr.Jankovský ,CHlapečka ,Krkoška

silkos
20. apr 2011

@pluto33 A ktorý z nich je naj+ má dobre vybavenie a skvelú starostlivosť?

anitab
20. apr 2011

@silkos musis brat na vedomie aj to, ze nie kazdy uz berie nove pacientky, lebo je max vytazeny...treba si aj toto zistit a brat do uvahy asi viacerych lekarov, drzim palce 🙂

linddi
20. apr 2011

U mňa jednoznačne Jankovský a má perfektne vybavenú ordináciu. Môžem len odporúčať 😵 a určite príjma nové pacientky.

pluto33
20. apr 2011

@silkos ja osobne chodím CHlapečkovi Jankovský sa o mna staral ked som bola na rizikovom a Krkoška ma rodil výber nechám na teba

silkos
30. apr 2011

@pluto33 prečo ťa rodil iný, ked si chodila k Jankovnskému?on nerodí?

pluto33
2. máj 2011

jankovský bol vtedy neprítomný tak som zobrala kto bol poruke

ashley
5. máj 2011

Ahojte baby.. mohli by ste mi prosim pomoct.. uz asi 10 dni sa snazim dovolat do gynek.ambulancie DR. Kubalovej co je na Juhu... a nedari sa mi. Nemate niektora cislo na jej mobil?? kedysi mi ho dala.. ale nemozem ho najst. A nemozem tam ist osobne, pretoze som v zahranici.. a nutne sa potrebujem objednat... Budem velmi vdacna, ked mi odpisete.
Dakujeeeeeem.

martinano
5. máj 2011

@ashley volaj tak okolo 13tej maju strasne vela ludi, nestihaju telefony,ale potom uz hej 😉

ashley
5. máj 2011

@martinano Dakujem... nema na to stastie. Volala som uz skoro v kazdu hodinu. Budem este skusat. Este raz diky.

hannah04
5. máj 2011

Ahojte, prosím veľmi súrne, zajtra máme ísť na gastro do TN, keďže nie sme odtiaľ prosím vysvetlí mi niekto kde to nájdeme? Mám info, že za nemocnicou na kruhovom doprava? A potom kde? Moc krát dík ak môže hneď niekto odpovedať.

kesulkarenka
5. máj 2011

@hannah04 a ako sa volá ten lekár?lebo ja viem o troch ambulanciách...

hannah04
5. máj 2011

@kesulkarenka a všetky ambulancie sú v tej časti TN? (na kruhovom doprava od nemocnice?)Keď ja ani neviem meno, som nerátala že to bude problém nájsť, musím ešte ráno zavolať sestričke našej. Nás objednávala doktorka a len mi povedala dátum a čas.

kesulkarenka
5. máj 2011

no čo ja viem, tak Hlista a detská Bieliková sú v nemocnici a Hasim Ayazi je na poliklinike, ale to je vlastne na kruháči rovno a potom prvá doľava.....ale na kruháči do prava neviem čo môže byť........

kesulkarenka
5. máj 2011
kesulkarenka
5. máj 2011

@hannah04 no čo ja viem, tak Hlista a detská Bieliková sú v nemocnici a Hasim Ayazi je na poliklinike, ale to je vlastne na kruháči rovno a potom prvá doľava.....ale na kruháči do prava neviem čo môže byť........

anitab
5. máj 2011

@hannah04 Bielikova je detska gastro - uz v nemocnici nie je, byvala tam,ale uz ma svoju sukromnu ambulanciu prave na kruhaci pri nemocnici na pravo je taka asi 3poschodova novsia okruhla budova - dole je restauracia, obchodik, na poschodiach su kancelarie myslim, aj nejaky lekar, Bielikova je na najvyssom poschodi

anitab
5. máj 2011

@hannah04 pockaj na kruhovom do prava - z ktorej strany to myslis? toto je dost zavadzajuca navigacia...

hannah04
5. máj 2011

Veľmi pekne vám ďakujem. Prajem krásny večer.

hannah04
5. máj 2011

@anitab písala som že od nemocnice doprava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre