Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

silkos
19. nov 2012

zatial neviem, mam doma dve deti chore, ale akonáhle to pomynie....tak môžme. Ja som z Juhu

fely
20. nov 2012

Ahojte, dnes nám přišla pozvánka na slavnost Uvítanie do života.... Ale nevím co si pod tím mám představit. Jak dlouho to trvá, jak to probíhá, co se tam vlastně děje? Mohla by jste mi některá poradit, vysvětlit? Omlouvám se za takové otázky,ale máme zrovna v sobotu vzácnou návštěvu, tak nevím co dělat....

jareczka
20. nov 2012

@ewisam No jasne, jen ted jsme na tyden v CR...tak muzeme, jak dojedem...plati?

baby124
20. nov 2012

ahojte kocky prave som nasla stranku trencin II super 😀 😀 😀 ani som necakala ze nas tu bude tak vela ak mozem rada sa k vampridam
@fely trva to cca 1 hodinku ale o nic neprides ak nepojdes na zaciatok vas uvitaju potom si budu volat rodicov s detickami mozes sa odfotit s babatkom v koliske a ako pozornost dostane takeho zajaca plus niaka slama asi aby si vypchala toho zajaca

sandrika1986
21. nov 2012

@ fely :Ahoj, my sme boli včera na uvítaní detí do života, začalo to o 15:30 a skončilo to o 16h. Najprv bolo predstavenie detí a ich rodičov, potom príhovor primátora, program - básničky a piesen, to spievali deti zo základ.školy, nakoniec zápis do pamätnej knihy, tam si sa podpísala vedľa mena svojho dieťaťa, boli tam mamičky aj bez mužov, ktorý nemohli prísť, ale aj rodičia, známy....ja som si zavolala mamu, lebo muž nemohol z práce sa uvolniť 😒 Dostala som ružu, pre Vivien pamätný list a darčekovú tašku, kde boli darčeky pre dcérku. Toto bolo aj pred 4 rokmi pri prvej dcérke, len teraz to trvalo kratšie a darčekov bolo teraz viac 😀 . Extra slávnostne sa tam už neoblieka, muži mali rifle, tričká, ženy tiež väčšinou rifle,nohavice, tričká, blúzky, svetre. Hádam som Ti pomohla 🙂

sandrika1986
21. nov 2012

Ako spomenula už @ baby124.... u nás to kamerovala miestna tv, tak som si tento záznam dala od nich spraviť na dvd, nech to má aj druhá dcérka na pamiatku a tiež tam bol fotograf, ktorý fotil detičky. 🙂

palacinka11
30. nov 2012

ahojte ja som rada ze je tu aj TN ja uz mam rocneho drobca a nic take akouvitanie mi neprislo????a chcem sa spytat vieto o nejakych aktivitach pre deti na juhu dakujem

frick
30. nov 2012

@palacinka11 tak to sme na tom podobne a dokonca sme sa boli na to pýtať či to náhodou neprišlo na inú adresu bo sme sa sťahovali, ale bolo nám povedané že už sa to nerobí a a je to zrušené. Tak som prekvapená že to tu spomínate. Tak to asi znova zaviedli.

palacinka11
30. nov 2012

@frick ......dakujem....kedy zaciname behat 😉 ci uz behas sama??? 😀

frick
30. nov 2012

@palacinka11 Marry to si ty? 🙂 Nie nebehám nenabrala som odvahu ale začala som zase cvičiť tak sa do toho znova dostávam. 😀 na jar to môžeme spustiť 😀

palacinka11
30. nov 2012

@frick hej ja som.....ok moze byt mozno zacnem aj skor od januara chcem drzat 90 dnovku a popri tom aj pocvicit....tak uvidme ako sa mi bude darit

luban
2. dec 2012

Ahojte, aj my sme trencanky 🙂 , az teraz som nasla tuto temu a tiez sme boli v septembri na uvitanie deticiek. Vlastne aj starsia dcerka to tiez mala. Kto vie preco niekomu pride domov pozvanka a inemu nie ...?Aktivity na juhu su, tance na ktore chodime, a KC Juh je viacej kruzkov, urcite aj v juzanke sa vzdy nieco najde,

babucika
3. dec 2012

@baby124 ahoj. My s.e tiez dosti toho zajaca aj s tou slamou. 🙂. Len som neprisla na to ako to tam napcjat bez toho aby som toho zajaca rozparala 😉

jajka78
4. dec 2012

trencanky, poradite detskeho logopeda s vybornym pristupom? dakujem

baby124
4. dec 2012

@babucika no ja som ho rozparala 🙂 ale tej slamy je tam uboho malo

viva27
7. dec 2012

Ahojte mamičky, po neúspešnom skúšaní skôlky nabiehame znovu na domáci režim, takže hľadám aktivity, chodíte niektorá na angličtinu pre deti do južanky? Prípadne niektorá športovo aktívna do posilovne? Hladám aktívnu parťáčku aj s dieťatkom v predškôlkarskov veku. 🙂)))

simulienka24
11. dec 2012

Ahojte maminky, pridávam sa k vašej diskusii, práve sme sa prisťahovali do TN, bývame na Sihoti 5, mám 7 mesačnú dcérku, nie je to niektorá poblízku na kočíkovanie, príp. sa občas stretnúť pokecať? Budem rada 🙂

olivka84
3. jan 2013

ahojte vidim ze je tu tema pre trencanky tak sa k vam pridam ak mozem

katrin58
3. jan 2013

Ahojte trencanky,tak aj ja sa k vam pridavam ak mozem🙂

misa0411
4. jan 2013

Zdravím. Chcem sa spýtať, či niekto chodíte do MC Srdiečko v TN? Chceli by sme tam ísť pozrieť, ale neviem ako to tam chodí a tak....Chcela by som aby bol syn viac v kolektíve detí (aby sa mu jazyk rozviazal). A ako ste tam spokojné? KĹudne môžte napísať aj do IP ak bude niekto ochotný. Veľmi pekne ďakujem.

tedina
17. jan 2013

Ahojte, viete mi niekto poradit dobreho obvodneho lekara pre dospelych a zaroven aj dobru logopedicku pre deti v Trencine? Dakujem za kazdu radu.

fely
20. jan 2013

@tedina Ahoj, já jsem celkem spokojená s dr. Gullerovou. Sídlí v Južance. Ohledně logopedičky ti neporadím, nemám zkušenost.

Je tu nějaká mamina,co latkuje? Potřebovala bych koupit separační vložky do plínek,ale nevím kde je seženu. A potřebovala bych jít na jistotu, ted nemám čas obíhat lékarny a drogerky. Děkuju mockrát 🙂

silkos
22. jan 2013

Baby neviete o niekom komu by sa zišlo oblečenie pre chlapca tak 4-5 rokov, nejaké hračky a pár dievčenských veci vo veľkosti cca 74? Najlepšie z Trenčína. ďakujem

pluto33
22. jan 2013

@silkos ak môžem chlapčenke oblečenie by sa my hodilo ja mám vela dievčenskeho oblečenia

lukra
23. jan 2013

@tedina ahoj, ja by som poradila dr.Dudovu-logop. (Sihot) Chodila som tam s najstarsim, super pristup, pekne vybavenie a dodrziavanie terminu...nie plna cakaren ako u dr.Sulovej v nemocenskej.
Obvodacku by som aj ja rada menila, ale len kvoli tqzsiemu pristupu. Inak je super v Merine dr.Dostalova, odporucam.
Ja by som potrebovala poradit ci v Medik centre je dobry obvodny, kedze chodime tam pediatrovi.

misa0411
31. jan 2013

Zdravím. Vedel by mi niekto poradiť ohľadne materskej školy? Od februára začína zápis do škôlky v TN a nevieme sa rozhodnúť. Uvažujeme medzi troma škôlkami: MŠ Na dolinách, MŠ Medňanského a MŠ Pri parku. Poprípade aké máte skúsenosti s menovanými škôlkami... Môžte aj IP. Ďakujem.

kikatko
3. feb 2013

kde v TN kupim obyčajne trička- bavlna , bez nápisov pre dievča?

stanka_i
20. feb 2013

ahojte, tak sa aj ja pridávam k Trenčankam.
Už sa tu niektorá dávnejšie pýtala na angličtinu v južanke - ja som sa tam bola konečne minulú sobotu pozrieť. Celkom to ušlo, aj keď môjho syna (2 roky) to po asi 20 min. prestalo baviť. Ale určite tam pôjdem zas, aspoň nech malý vidí aj iné deti.
No a dnes (streda) sme boli prvýkrát v KC Aktiviity na Tvorivých dielňach pre najmenších a to bolo super. Malý celú hodinu sedel za stolom a vyrábali sme hodiny na stenu.
Ak niekto viete o nejakých ďalších zaujímavých aktivitách na Juhu, dajte vedieť.

tanija133
21. feb 2013

@stanka_i na tie tvorive dielnicky sa chystam aj ja...kolko to stoji? Anglictina a tanecne aktivity u nas nehrozia ani nahodou...Verim ze tieto dielnicky zaujmu...

stanka_i
22. feb 2013

@tanija133 bolo to za 2 Eurá a trvalo to hodinu. Vyrobili sme si parádne hodiny na stenu zo starej LP platne normálne aj s ručičkami a so strojčekom. Už tam len dať baterky. Budúci týždeň dielničky nie sú, lebo sú prázdniny, ale ten ďalší týždeň sa znovu chystám aj ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre