Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
28. júl 2009

ahojte
fuha mami...sidielko ale ved uz má 7 mesiackov.....boze ako to letí 😕
no ale teda s tim pismenkom az ma triaslo ked som to citala ako to skoncíí 😒 nemam rada take veci....moj Dalibor sa raz drhol cukrikom to mal dva a ja tehotna tak ma vysrasil vtedy...aj Mato uz mal kadeco v pusinke...co uz snimi ked si myslia ze je vsetko na jedenie 🙄

ale ze sa takto vyskriabe s postielky..to cumim 😎

pekny den dámy....a sak piste trochu 😵

mami.sk
28. júl 2009

ahojte 😉
no veru, na to ze vselico vyvedie na "suchej" zemi som si uz nejako zvykla, ale co dokazuje v tej postielke a ohradke tak to som cumela aj ja 😀

uz ju beriem so sebou po tych skusenostiach aj na WC-ko co mam fakt strach co moze vsetko vyviest 😒 a to som si tukala na celo ked mi kamosky vraveli ze takto beru deti so sebou 😀 a uz to mam aj ja 😀 😀 😀

dnes ma byt krasny den tak sa tesim, este ze ma ten nas kocik take dobre remene, to viem ze odtial mi sidielko neutecie 😀 😀 😀

amatula
28. júl 2009

he he mami to som si aj ja myslela 😀 a teraz ho utahujem ze skoro nedycha a 😅 a ja tak sa odtial vytiahne

siska_br
28. júl 2009

no baby, ani ma nestraste ☹ ☹ ☹ ja stresujem, ze nasa mala kluchticka, ktorej uz bezi 9.-ty mesiacik nie je moc akcna, ale teda ked vas citam....dobre mi tak 😀 😀 😀 samikova maximalna aktivita, kt. je ochotny vyvinut, je zvtnut sa bud na brusko ab. opacne a nejakou kombinaciou tychto pohybov sa vzdy dostane kam chce...ale vyliezt z postielky - no tak to by bolo asi nad jeho uroven - on je skor taky solidny dochodca, co sa pohybu tyka

ivaz
28. júl 2009

Teda mami, pekné šidielko máš doma a to ti ešte nebehá. 😉 Ináč aj ja som bola s Filipkom v nedeľu Tr. Tepliciach. Škoda že sme sa nestretli. ☹ Filipko tam opaľoval 18 mesačné dievčatko v kočiari. Hrozne sa mu páčilo a nechápal, prečo sa s ním nechce naháňať.
Ináč sme minulý týždeň absolvovali srdiečkovskú škôlku. Pokiaľ bude MC budúci rok niečo také organizovať určite doporučujem pre predškôlkarov. Filipkovi sme doteraz hovorili ako sa bude mať v škôlke dobre.... Ale moc ho to nezaujímalo. A po minulom týždni sa do škôlky teší. Bodaj by mu to vydržalo čo najdlhšie.

dannynka
autor
28. júl 2009

ivaz-pametas sa odkedy ma dr chudi dovolenku?

mami.sk
28. júl 2009

danny - nas dr. ma dovolenku 3.8-14.8 😉 som rada lebo okolo 19 teho mame ist na poradnu tak pojdeme az po jeho dovolenke a pred nasim odchodom na vychod 😉

siska - ved maly je akurat ako ma byt, podla tabuliek 😉 Terezka sa otaca od 2 mesiacov a odvtedy som ja v pohotovosti 😕 tak si uzivaj este trosku klud, lebo ked sa Samko rozbehne tak uz ho nezastavis 😀

ivaz - od septembra ide Filipko do skolky? sa mi zda ze som v nejakej teme citala ze nenastupujes do prace? 😕

dannynka
autor
28. júl 2009

dakujem za info mami 😉 my tam mame ist na ockovanie po dovolenke len som nevedela kedy je dovolenka 😅

lucaska
28. júl 2009

mami, tak terezka je pekny sinter............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ivaz , tak to je suuuper.........................tak si uzivate posledne leto pred nastupom do prace, ja ked si spomeniem ze ma to caka nabuduci rok tak mi je az tazko...ufff 😝

ivaz
28. júl 2009

Lucaska, veru ten čas letí už budeme škôlkari a len teraz som si ho doniesla z pôrodnice. A vy sa kedy chystáte na hory? Už ste boli?
Mami, zatiaľ sa chystáme do škôlky a do práce. Uvidíme ako to dopadne.

mami.sk
28. júl 2009

ivaz a do ktorej skolky nastupuje Filipko? nebol problem s umiestnenim?

uz tu asi nikoho niet tak idem do hajan 😉
bru.....

newyorkgirl
28. júl 2009

hello nejaka nocna sovka? 🙂

mami.sk
29. júl 2009

tu cely den nikto??? 😕
zase v noci sa to tu rozbehne 😀

newyorkgirl
29. júl 2009

mami ano ja hlasim prichod a idem piiilne pracovat bo mam vela toho ☹

newyorkgirl
29. júl 2009

teeeda tu fakt nikto nic celyyyy den no teda 😲

dannynka
autor
29. júl 2009

no veru posledne dni to tu spí 😅

mami.sk
29. júl 2009

som tuuuu 😉 uz spite?

minkak
29. júl 2009

ahojte kocky 🙂

mami,tak terezka je teda riadne cislo,ta teda vymysla,no to fakt musis davat pozor 😉
tak mangelik bol nateseny z darceka-to je super napad 🙂
new to mas teda riadny zazitok s tym zrkadlom ochhh,no ja by som asi tiez tak rozmyslala,co vsetko sa mohlo stat... 😒
Ivaz tak to je super,ze sa Filipko tak tesiiiii 😵 nech mu to len dlllho vydrzi 😵
Ja som bola dnes u dr.mame vsetko v poriadku,tak som spokojna sa tesiiiiiime 😵

newyorkgirl
29. júl 2009

ja nespim ale asi to dnes vzdam bo ma taaaak boli hlava a muzik mi dosiel z poobednej takze ide kukenzi secky spravy na nete rad za radom takze maminka bye bye pocitac 😀 musime kupit este jeden... sak sa aj strojim na to... tak dobru nocku odo mna vsetkym 😔

mami.sk
30. júl 2009

minkak- super ze ste vsetci traja v poriadku 😉 akurat pozeram ze uz si v 28 tt 😲 sila ako to rychlo leti 😉 aj chodievas nejako castejsie k dr. ked budu dvojky?

new - my sa tiez vzdy dohadujeme kto bude za PC 😀 castejsie vyhravam ja 😉

michell13
30. júl 2009

ahojte kocky, uz dlhsie vas pozorujem, sem tam medzi vas nakuknem, niektore poznam uz osobne, ako Adkug a Katku, tak dufem ze i vy nas prijimete
chodim na net, ked mala spi alebo ked mi to cas dovoli, ako teraz napriklad
byvate niektora v meste, ja som z jilemnického ulice... tak ahojte zatial

minkak
30. júl 2009

ahojte 🙂
mami dakujem 🙂 no leti to,leti....ja to tu tiez len sledujem ako mi to pekne naskakuje 😅
doteraz som chodila raz do mesiaca teraz uz pojdem po 2 tyzdnoch 😉 a medzitym este na to sono v 30tt 😉

aj u nas vyhravam viac ja 😀

michell vitaj medzi nami 🙂 pozerala som si Tvoj albumcek ,mala je strasne zlatucka 🙂

erka12
30. júl 2009

ahojte,
my mame nastastie kazdy svoj pc 😉
minkak,super,len tak dalej sa drzte 😉
michell,vitaj 🙂

michell13
30. júl 2009

baby diki, no nove foto som nepridala, lebo mame album na facebooku
aj my mame kazdy svoj PC, je to tak lepsie
erke tebe som tusim kedysi pisala, uz si si niekoho nasla na opatrovanie?

erka12
30. júl 2009

michell,jasne,uz mi zaplo 😉 ze si to ty 😉 opatrovatelku som nasla 😉

michell13
30. júl 2009

tak to je super, aj si spokojna? co to tak vyjde teraz taka opatrovatelka cca, som pocula ze dat dieta do skolky je teraz problem, kamoska ma 4 roc. syna, boli zapisany do sukromnej skolky nedavno im dali vediet ze sa neotvara, malo deti, a do normalnej skolky je uz po zapise, mi radila aby som uz malu do skolky zapisala, no mne to pride skoro

erka12
30. júl 2009

na par hodin pride opatrovatelka v auguste a od septembra naplno 😉
podla noveho sa deti do skolky nesmu zapisovat skor,teda rok dopredu ☹ tak neviem,ci to dodrziavaju,alebo kazda skolka inac 😉

michell13
30. júl 2009

ved hej my mame este cas, teda dufam 😀
no idem uz hajat zajtra skoro rano ideme do poradne, a na sono a ked sa podari sa dozvieme pohlavie, juj ale sa tesim,
lebo pri Michelle sme si pohlavie nedavali zistit, ale teraz mm naliehal a ma ukecal, tak sme zvedaví, teda cela rodina je nedockava...

miroslava72
31. júl 2009

Ahojte dievcence 🙂 ,potrebujem poradit.

Mala zacala byt tento tyzden totalne na mne zavisla.....stale len mama,mama a nepohne sa odo mna...dokonca aj ked sme len my dve doma,tak je stale nalepena na mne...idem do kupelne,drzi sa ma ako kliest a tam sa chyti za moju nohu a caka,co bude dalej...sedim na sedacke a to iste...chvilu sa hrame...a opat je uz na mne.
To nevravim o tom,ze tato je uz nestastny,pekne sa hraju,blaznia sa,ale musim byt aj ja v izbe,hoci si ma nevsimaju a akonahle sa pohnem uz je aj krik a plac.... co s tym?
Vonku problemy ziadne nie su...to by sla aj s certom 😀
Mate s tym nejake skusenosti?
Lebo co si pamatam,tak so synom som nic take nezazila

erka12
31. júl 2009

michell,az teraz som si vsimla,ze si tehotna 😉 tak super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre