Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
7. nov 2009

adka z hlavicky ☹ ooch ☹
no ja som bola teraz pri babulkach ked im robili tie nausnicky,aby som tu jednu hned postiskala a potom zase tu druhu,ale dalo sa neplakali nejako moc a zase som sa na to ani nepozerala ,ked im to robili,pri Veronike ma poslali do druhej miestnosti,ale teraz trebalo varovat tu druhu 😅
pridam fotecky ,hned sme ich nafotili-hviezdy 😵
no my tak stale nakupujeme spolu,sama si to uz ani neviem predstavit,no ale casom tiez budeme musiet nieco riesit 😅
zatial sa nam to celkom dari 😀 uvidime dokedy 😀

adkag
7. nov 2009

Miri veru z hlavicky,esteze som to nevidela ☹ . ja som tiez hned utekala za Natali ked skoncili,som ju zobrala.
nausnicky sme my mali v pohode,davala som nastrelovat,natali ked to strelilo tak trosku mrnkla,ale uplne v pohode.drzal ju muz,ale bola som pri nich.

ja praveze furt sama,moj drahy neznasa nakupy, ked niekam ide so mnou furt ma pohana aby som si svihla,tak radsej uz chodim sama nakupovat.ale aj ja sa uz v poslednej dobe dostanem malo do obchodov,nakupim len zakladne veci.

minkak
7. nov 2009

hmmm,adka to by som ani ja pri tom asi nebola ☹
my sme aj rozmyslali ci dame nastrelit,ale to tusim robia dievcatkam az od pol roka a Veronike sme tiez davali nausnicky ked mala 3 tyzdne,tak uz sme to chceli mat 😵
no to ja zase kolkokrat uz zase mojho nahanam ,ze podme 😀 len ja vahy.....tazko sa obcas rozhodujem 😀
tak ja som radsej ked nakupujem s nim,vzdy sa nejako lepsie dohodneme 😉
uz si to ani neviem pedstavit ist sama na nakup 😀

kala12
7. nov 2009

ahojte babulky,

ako som vo stvrtok pisala,ze sa mi uz polepsilo,tak vecer ma chitila taka zimnica,horucky vyse 39, normalne som ako lucaska uz umierala na prasaciu chripku 😀 😀 Vcera som bola taka vyblokovana,najprv sa mi o deti starala moja mama,potom pre ne prilksa sestra,ta ich brala k sebe.Tam ich vyzdvihol MM a isiel na prazdniny k svokrovcom a o mna sa mama starala.Chudatka moje kocovne, 😀 😀 ale
sStrasne som sa bala, aby neochoreli, lebo neviem, ako by som sa o nich v takom stave starala. Dnes uz len kasel a z nosa mi tecie ako s vodovodneho kohutika.....Ale uz mozem vstat bez toho, aby sa mi hlava tocila.

Inak noc bola zaujimava, musela som odsavat, lebo decka boli prec a ja som mala prsia ako kamen... 😉

Minkak tak uz ste krasnucke nausnickove

New ja neviem,ale asi by som sa nedala ockovat,keby som bola tehotna,predsa ta vakcina je nova, bala by som sa do seba dat napichat nejake virusy. A tvoje telo ich moze znasat,ale aj nemusi a potom mozes chripku dostat a vacsinou mava horsi priebeh.Ja nejako na tie vakciny neverim, tiez ma ockovali proti kiahnom, tusim som mala 13 rokov a za dva dni som ich dostala...

Ale zase ked si predstavim,ze by som bola tehu a mala by som zazivat to, co teraz,tak neviem neviem ☹ ☹ Dilema 😉

Adkag no skoda,ze sme neboli cvicit, uz mi doma sibe, tyzden som nevystrcila nos,teda okrem dvoch navstev lekara. 😠 Aspon,ze krpci

kala12
7. nov 2009

dokoncujem pripevok:

sa chodili vetrat 😀 😀 😀 😀

minkak
7. nov 2009

kala och,och tak si riadny marod ☹ ale aspon ,ze uz je lepsie-tak prajem skore uzdravenie 😉

dokoncujem prispevok je super 😀 😀 😀

kacenka83
7. nov 2009

jaj, no tu tolko marodov... ja som tiez zalahla, v stredu som bola este zdrava vo fitku a vo stvrtok ma skolila ako kalu zimnica, bolest tela, horucka... a teraz trpnem aby to nedostali aj deti a manzel, sice stale vetram a dezinfikujem vzduch, ale aj tak... vyfasovala som aj rusku, ale samko sa ma boji takze mi je tiez na dve veci...
kala, lucaska ako sa liecite? mne chcela dat dr penicilin, ale som ho odmietla tak som na cajoch a aromaterapii...

ockovana nie som, ani by som sa nedala, ani deti, ja neverim ani jednej vakcine, podla mna to je zasah do organizmu - do imunity, moze viac poskodit ako byt na osoh...

minkak tak sa tesim na fotky, som myslela, ze nausnicky nastreluju az po siestich tyzdnoch...ci nie?

adi zohnala si mesiace-cisla na kalendar? ja by som tiez uz mala zacat, minuly rok mal kalendar uspech tak sa chystam aj tento rok...

minkak
7. nov 2009

kacenka aj Ty si marod 😕 no co to babule 😕
och tak skore uzdravenie prajem!!!!!
tak teda neviem od kedy nastreluju ja som pocula,ze az od 6 mesiacov,ale my sme davali prepichnut u dr. 😉

adkag
8. nov 2009

jejda kolko marodov.esteze deticky mate zdrave. zeby nejaky virus vo vzduchu? tak sa rychlo uzdravte,musi to byt riadne narocne fungovat v takych stavoch pri detoch. my sme v noci boli na pohotovosti s kubkom,bolelo ho brusko, zrejme mal krce podla jeho spravania a podla toho,ze mna to chytilo o dve hodiny po nom a pendlovala som so strasnymi krcami medzi wc a postelou.uz som si hovorila ze snad treti krat rodim. este ma chytali aj mdloby,takze super.nastastie som od rana uz ok,akurat nevyspata.

Mirka nam nastrelili v 3 mesiacoch a doki anm povedala ze prepichuje uska od 9 tyzdnov.

katka cisla som si nakoniec spravila sama aj s menami, konecne som to dorobila,bola to celkom prplacka, teraz uz davam fotky,tak zase nebudem spavat 🙂 .

amatula
8. nov 2009

ahojte marodi 😅 co ste vsetci chorucky....aj my sme boli no dufam ze uz máme na celu zimu pokoj

minkak ake ste uz slecny s nausnickami 😵

noo ja si neviem predstavit nakupovat sama 😅 my len spolu..dokonca ked boli deti babatka a mala som ich plnu hlavu muz vedel lepsie ako ja co potrebujeme 😉

my sme tiez neni ockovany a ani by som nedala..ja nie som zrovna zastanca ockovania 😒 neviem .....aj ked su deti chore najskor liecime alternativou az potom lieky

juuuj aj ja idem robit kalendare..tento rok dostanu vsetci rodicia rovnake darceky 🙂 😵

lucaska
8. nov 2009

ahojte, kala, kacenka pekne sa lieckajte, no je to fuska byt pri detoch chore a vy este mate dve,no nezavidim vam......my esteze tu mame vsetkych hned blizko,tak sa povenovali lucaskovi,ale uz mi je od vcera celkom dobre, tak dufam ze uz budeme fit....

adkag, juuj chudatka a co ma maly nejaku brusnu virozu?????

kacenka ja som nakoniec skoncila s antibiotika, lebo ma hrdlo bolelo jak slak, ani caje ani vitaminy ani homeo nezabrali......

no ja si neviem predstavit nakupovat s detmi, mne nevadi nakupovanie s manzelom, chodime spolu ale milujem aj nakupovanie sama, je to premna neskutocny relax a odreagovanie sa............ 😅 😅 😅 😅

sa tu smejem aj ja mam v plane robit kalendare , len akosi neni casu stale....xixixixi a cez co ich vyrabate????

ani my sme neni zaockovany a ani ma ockovanie proti chripke akosi neoslovuje........... 😝

kacenka83
8. nov 2009

adi a ako ste dopadli na pohotovosti? z coho to mal, z jedla???

inak ja som chytila bacila asi u dr., lebo sme boli v utorok v poradni a na ockovani tak som si ho asi odtial odniesla... fakt netreba zbytocne chodit teraz doktorom... a inak samko uz ma 8200g takze mam co nosit 😝
a neda sa fungovat chora s dvomi detmi, mala som manzela doma, inak by som to nezvladla, som mala dost len samka nakojit...

a ja som asi cudna, ale ja nakupovanie neznaaasam a sama uz vobec nie, fakt 😒

lucaska ja robim kalendare cez word, nie cez fotolab a podobne, ale podla seba, aj minuly rok som tak robila a mali uspech 🙂
...a bola si dnes na zumbe ci nakoniec nie ked si bola chora?

a aby som nezabudla, na utorok na 16.30 som nahlasena na zubmu, v juzanke, ak by niekto chcel, inak to budem musiet odvolat a maju tam dost natresk tak to ponukam najskor takto, tak sa hlaste 🙂

minkak
8. nov 2009

Ahojte 🙂
adka ☹ no teda,tak ste boli na pohotovosti ☹ a ako uz je lepsie?drzkajte sa!!!!

no teda ,tak vsade robia tie nausnicky asi inak... 😉

amatula,presne aj u nas je to tak s nakupovanim 😅

Lucaska tak super,ze uz je lepsie!!!! 🙂 a Vy nechodite nakupovat s Lucaskom?

kacenka fiiiiha-tak iny chlapisko-tak to teda fakt mas uz co nosit 😅
fiha v Juzke je Zumba 😕 😕 😕 a ja chceeeeem 😵 no ,ale budem musiet este vydrzat s takymi aktivitami 😀

kala12
8. nov 2009

kacenka ja tiez antibiotika-penbene a bioparox, nechcela som riskovat. Ale aj tak je mi este na figu, no 100 krat lepsie,ako predtym. 😉

zumba? vy chodite na taketo aktivity? Ja by som tiez chodila,no samej sa mi nechce. Aj som sa uz chcela opytat:baby,lucaska,minka, kacenka, nebudete s drobcom chodit cvicit do telocvicne do skoly? ja by som chcela s terkou, zacali sme chodit aj na plavku, len my baby, aby sme si sami seba trosku uzili, tatinko zase nech sa juniorovi venuje. 😀 😀

nakupovanie-juuuuj,ani mi nehovorte,ja som kedysi nakupovala ako diva,ale teraz mam z toho normalne des,lebo sa vzdy len pri tom naseriem... 😝 mam nejaku predstavu a nikde nic take nemozem najst. Ja neviem, ci som nejak narocna,ale poslednu dobu v tych obchodoch ma nejako extra nic nenadchne.....Minule som v laugu nemohla zohnat normalnu detsku ciapku pre chlapca-teda okrem pre deti,kde maju vsetko predrazene-hlavne,ze vacsinou polske capice,co tam stoja polovicu. 😠 😠

amatula,vy ste zdravi? asi ano,vsak?tam daleko,vysoko k vam tie bacile nedoletia. 😀 😀

Vsak ani ja by som nebola chora,keby som sa mohla nejako vnutorne dezinfikovat nejakym vysokopercentnym ovocim 😀 😀 Ale musim este vyckat.

kacenka83
8. nov 2009

kala aj ja mam bioparox, uz asi 25-ty krat za posledne roky, lebo som stale tehotna, alebo kojim a to ti nic ine nedaju len bioparox, ja ho uz neznasam, hlavne tu jeho "vonu" tak ho ani neuzivam... ale ako naschval ked kojim mam oslabenu imunitu nech robim cokolvek, v zivote som nebola tak casto chora

a co je v telocvicni? minuly rok viem, ze tam chodili baby, pre nas to nebolo aktualne, ale ak je to nieco aj pre 2-rocnych tak preco nie... cvicit som zacala minuly tyzden a hned som takto dopadla 😀 ale zacinam praktikovat, samko je uz dost velky na to aby vydrzal s tatinom si myslim a hlavne ja si tiez potrebujem oddychnut, som s detmi vkuse a uz mi z toho sibe, mozno by som to neriesila keby sa aspon v noci vyspim, ale aj to som kazdu hodinu hore, fakt cakam na prikrmy ci nieco zmenia, lebo uz fakt nevladzem...

jaj, no a vsak sa pridaj, ja som nahovorila kamosky, lebo samej sa mi nechcelo... a mozno aj poznas, su spoluziacky z gympla 😉 🙂

erka12
8. nov 2009

ahojte,
pekne sa liecte ☹ deti a choroba to je des ☹ ale ste sikulky, zvladnete to 😉

ja som vcera poobede bola nakupovat,ale veru skoro nic som nekupila,ale aspon som si relaxovala v klude a sama 😉

kala12
8. nov 2009

kati cvicenie tusim s tetou Stevkou z MC,pre deti od 2 rokov. Byva to v utorok o piatej.

Na tu zumbu by som isla teda,alebo na spinning,lebo mam pocit,ze mi zacne hrabat,len doma okolo deti, sice doteraz to bolo fajn, ale s prichodom hnusnej jesene ma akosi drapla depka,unava a proste vsetko nakopu....potrebujem niekedy vypnut, bez pocitu,ze mi junior vysi okolo krku 😀 😀 😀 Strasne zostal zly,upistany,len za mnou,taky cicik. A spavame otrasne, za dve hodky je hore a zase pisti .Uz som skusala aj UM,ze ci neni hladny, ale je to to iste....zlata Terinka,ta krasne spinkavala od zaciatku,veru az teraz zistujem,co je to nevyspat sa v noci. 😝

este k darcekom, pre Terku mam spievajuceho Barneyho-to je jej oblubena rozpravka, magneticku tabulku na kreslenie, este musime Ponika choruckeho kupit 😀 😀 A nieco na oblecenie.Pre juniora mame uz auticko,co vydava zvuky a viac nic. Neviem,co mu kupit....No a my dostaneme milionovy darcek tento rok 😀 😀 😀 😀

adkag
8. nov 2009

Kala,tak to presne viem o com hovoris,tiez jak prislo toto hnusne pocko tak mam vsetkeho plne zuby,som unavena.aj ked v noci sa da relativne vyspat,ale aj tak fungovat cely den okolo dvoch deti je zaberak,sak to poznate. u nas nie je problem zeby bola natali na mne nalepena,ale zase riadne lozi,prelezie cely byt a vsade sa stavia,takze musim furt davat pozor. tiez by som si uz isla niekam zacvicit alebo zaplavat. uz sa aj chystam len furt mi do toho daco pride. ja som pred tehu cvicila aerobic,ale dost tanecny a narocny na kondicku,to teraz velmi nemozem a aj keby som mohla,byva to od 7 do 8,kedy uspavame deti,takze kvoli tomu nemozem.ale musim nieco poriesit,na zaciatok aspon nieco nenarocnejsie,lebo uz mi to prerasta riadne cez hlavu.

adkag
8. nov 2009

kala a ake je to cvicenie? co presne sa tam cvici? ja rozmyslam zeby sme s kubkom zacali chodit na tigrikov, ale neviem ako by som to poriesila s natali.
Katka vy idete s kubkom chodit?

Miri, Kubko uz v pohode,mna obcas este chytia krce,ale da sa. dufam,ze mi to prejde,lebo dalsiu noc taku ako bola vcerajsia a zajtra budem uplne ko a to uz budem sama s drobcami.

adkag
8. nov 2009

katka asi nejaku virozu,ale teda na pohotovosti bola nejaka stara doktorka a tvrdila ze brucho ma ok, ze to bude asi mocovy mechur a mocove cesty. vobec mu nezobrala moc ani nic,len z mame ist v pondelok k svojej dr. a mam mu dat espumisan. hned mi bolo divne zeby to boli mocove cesty,to by podla mna nemal krce a stazoval sa pri cikani. takze super ochota na pohotovosti. ja som mala hlavne strach aby to nebol slepak alebo nieco podobne. nakoniec to bola asi brusna viroza, kedze som to mala aj ja,akurat ze mna aj dobre prehanalo,kubko mal len tie krce. dnes je uz cely den v pohode.

amatula
8. nov 2009

jeeej darceky

ja neviem co kupit Matkovi k meninkam 😕 maju tolko hraciek

na vianoce nieco male a cele vianoce cestujeme takze to su nase darceky 😵 😵 😵

kala milionovy darcek..a to je ? 🙂

erka12
8. nov 2009

adkag na "uzasnu" dr. na pohotovosti sme natrafili v min. sobotu, misko vracal, stale ho davilo,tak sme sli nech mu da nejaku tabletku alebo injekciu a ona,ze mu mam kupit probiotika,co som mu dala skor ako som tam sla a viac nic,len ze ma mat dietu, no bola som dobre nastvana,mohli sme si usetrit cestu 😉

kala12
8. nov 2009

adka neviem presne,co sa tam cvici,ale jeto cvicenie deticiek s rodicmi takou hravou formou...velmi si to chvalia,tak ideme vyskusat,ak budete mat chut,tak sa pridajte. ..To je dobre,ze kubkovi uz je fajn...len sa drzkajte.

erka my sme tiez parkrat natrafili na jednu milu pani doktorku s TN. teplej, katastrofen 😠 😠 ...a poculi ste,ze by este pohotovostni doktori chceli min. 20E za hodinu sluzby? To by som aj ja brala take peniaze za kukanie telky 😝

amatula mi hovor meninovych daŕcekoch, 😀 junior ma este k tomu aj koncom mesiaca meninky,takze ja si mozem vlasy trhat. 😀 A darcek? Poviem, az ked ho najdeme pod stromcekom 😉 😉 😉

lucaska
8. nov 2009

ahojte, tak dnes ste toho popisali.......ved uuz som aj zaudla naco som chcela reagovat... 😉

minkak, chodime na nakupy aj s lucasom ale ja si raz za cas vyrazim sama , proste pochodim si v klude , popozeram si take svoje veci no proste taky babsky den.....

kacenka,nebola som dnes, lebo mam este antibiotika a este som sa nato necitila, v piatok by som isla ale piatky su beznadejne plne tak asi az v nedelu, musim tam zajtra cink cink....

kala a kde ste boli plavat???? aj ja chcem teraz na zimu s lucasom zacat este nejaku aktivitu, chodime na tigriky a este som chcela bud v tej telocvicny alebo v kulturaku tie tvorive dielnicky s anickou.....

ja este darceky nemam, ak neratam oblecenie pre lucasa...........musim sa asi uz rozhybat... 😀 😀 😀

kacenka83
8. nov 2009

kala no si ma navnadila, pozerala som rozpis, cvici sa teraz a potom je pauza tyzden tak tento tyzden ked tak stretnes kubka s manzelom, ale budem musiet zohnat niekoho k samkovi, lebo ja idem holicke 😀

na pohotovost nemam slov, som rada ked sa jej mozem vyhnut...

adi na tigrikov sme boli prihlaseni, teraz zacinal kurz pre zaciatocnikov-dvojrocne deti, ale mne prisla k samkovi mamina a mlady odmietol ist so mnou tak som zrusila aj tigrikov, ked so mnou nechce ist tak bude sediet doma a na tigrikov budem chodit so samkom ked bude mlady pan v skolke, tie jeho vytrty uz fakt nemozem niekedy ustat, ale ide proti sebe

vianocne darceky nemam a neviem, no a manzel je Mato takze este aj tam ma caka nieco vymysliet... a ano, lucaska mi pripomenula, pre kubka mam nejake oblecko, lebo teraz akosi zo vsetkeho zrazu vyrastol a mu je kratke takze hracky dostane od zvysku rodiny a samko neviem, on je v podstate take chudatko, oblecko aj hracky ma po kubkovi...

adkag
8. nov 2009

kala, no henta bola tiez z teplej,takze to bude asi ta ista,predpokladam ze tam maju asi len jednu detsku doki,neviem.
no mozno by sme sa dobehli pozriet,ale presne ako pise katka, u nas program riadia jakubkove vzdory typu neobliekaj ma, nejdem von, atd., takze uvidime. uz mam tiez niekedy dost a nemam energiu mu dohovarat, vymyslat si ako by som ho motivovala, potom sa uz aj hadat, nakoniec musim vsetko robit nasilu,pricom on sa brani,meta, huci,takze to obcas vzdam a sedime doma.tam sa netreba dopredu prihlasit, staci prist v ten utorok?
no skoda ze som nevdela o tych tigrikoch,mozno by sme skusili,ale to byva doobeda,ze? to nemam kam dat natali a pochybujem zeby sa tam cely cas prehrala a hlavne to jej lozenie a vstavanie vsade kde sa da si vyzaduje neustale na nu davat pozor,tak asi by sme to uz nezvladli.

katka my amme tak isto vsetko po kubkovi,teda oblecko nie,ale to davam malo ako darceky,rozmyslam nad hrackami,tak uvidime,co este vymyslim.uz mame kopec veci a nemam to kam davat a natali vianoce este velm,i vnimat nebude,ani darceky,tak uvidim.

siska_br
8. nov 2009

ahojte babulky

teda ste sa rozsupli cez vikend 🙂

teda, baby, normalne zavidim volnocasove aktivity, ktore si dokazete ukradnut, ani nie asi az tak tie aktivity ako ten "vybeh" 😅 , mam tiez niekedy pocit, ze mi vsetko doma prerasta cez hlavu - so synatorom na cele, u nas ziadne babky, tetky, sestry ani ini clenovia familie zial nepomahaju, tatino chodi domov vecer, samik je mamickin cicik najvacsi a niekedy mam vsetkeho fakt plne brejle, a to mam dieta len jedno...k dnesnemu dnu dokonca smelo tvrdim, ze na dalsie si netrufam, aspon zatial nie...noci su stale desne, kacenka, nechcem strasit, prikrmy pramalo pomohli, samuelov rekord je tri kojenia v noci, bezne sa budi kazdu hodinu, ked je zle aj kazdu pol 😝 😝 😝 ale ved to kazda poznate, nebudem vas takto v nedelu zahadzovat vlastnymi vychytavkami, kazda mame nieco...

my chodime na nakupy tiez zasadne v pare, od kedy mame samka tak vlastne v trojpare, moj muzik rad nakupuje, niekedy ho musim skor ja obanat ako naopak, tiez si neviem predstavit, ze by to bolo inak, to by som po obchodoch musela lietat sama, a to eeeeee

vianoce som uz riesit zacala, ale este len velmi zlahka, samuelovi som pridelila obliecky a zhanam mu hojdacie zvieratko, akurat mam trosku problem, ze to, ktore sa mi paci najviac je brutalne drahe, tak sa obzeram po lacnejsej alternative, zatial som krajsie nenasla ☹ kopec hraciek dostane od zvysku family, tak prehanat to asi nebudeme...samko ma 19. novembra narodeniny, takze o dilemu viac...a mam problem s manzelikom, tohto roku som akosi uplne bez napadu ☹

ked pisete o pohotovosti, my sme mali asi sakra stastie, so samuelom sme boli dvakrat, prvy raz tam bola velmi mila a zlata mlada pani doktorka a druhy rovnako mily a zlaty a dokonca aj mlady lekar, u nas teda zatial pozitivna skusenost, dufam, ze dalej nebudeme pokusat stastenu..

dnes som sa plne slnecneho optimizmu doobedu vrhla na nase uz pomaly nepriehladne okna - kym som ich doumyvala jasna vec ze zacalo prsat 😠 😠 😠

medvedik21
9. nov 2009

Dobre rano,
zostala mi po synovy /2,5r/ komplet vybavicka...vzhladom na to ze mame maly byt a dalsieho cloviecika necakame potrebujem sa ich zbavit...dam lacno madrac,kocik,choditko,navlecky,plachty,odsavacku,fusak,zavinovacky,oblecenie a td...vsetko ciste a pekne. 😉

kacenka83
9. nov 2009

adi ano, tigrici byvaju doobedu, len pre skolkarov poobede... no a neviem ci by sa ti tam natali prehrala, lebo uz to nebyva v juzanceku ale v priestoroch kde nie su hracky...

my sme zacali riesit sviatky aj obleckom, dostavaju hracky od babiek, krstnych takze myslim, ze nudzou netrpia, prave naopak, maju toho vela a tak hlavne teda kubko ma momentalne 50% hraciek schovanych, lebo sa s nimi nehral, len rozhadzoval po byte, nechala som mu len tie co ho momentalne bavia a aj tie vsade nachadzam... obcas vytiahnem nejaku a to je potom radosti... a nie sme milionari, oblecko tiez nieco stoji tak to riesime aj sviatkami, take vacsie polozky, ale zase jasne, ze topanky a podobne kupujeme podla potreby, nie podla toho ci ma narodeniny, alebo vianoce... a jasne, ze dostanu hracku aj na vianoce, ved to patri k tomu 🙂

siska nepotesila si ma, ja stale v kutiku duse dufam, ze prikrmami zacne aspon trosku lepsie spavat, lebo nas spanok sa velmi podoba na ten vas, uz musis byt riadne unavena po roku, ja takto spim pol roka a uz nevladzem, strasne si prajem spat tri hodiny vkuse, ale asi je to v nedohladne, skusala som uz aj umele mlieko ako kala, ci to nahodou nie je hladom, ale samko mi nevie ani len z flase pit, doteraz nepije ani vodu, ani caj okrem mojho mlieka... a hladom to nebude, lebo paradoxne cez den vydrzi spat aj tie tri hodiny...
a ze nechces dalsie sa ani necudujem, urcite myslis, len na spanok, ja teda uz dva roky riesim sustavne len spanok moj, jedneho, alebo druheho dietata a teda v ramci zachovania mojho dusevneho zdravia si hladam aj ine aktivity, ktore by neboli spojene s detmi, manzelom a domacnostou, lebo fakt mi uz z toho vsetkeho hrabe...

medvedik skus na jar burzu co organizuje MC Srdiecko, urcite tam toho kopec predas, neviem ci sa ti chce vsetko predavat cez inzeraty, hlavne ked si predstavim to mnozstvo za 2,5roka 😒

amatula
9. nov 2009

pekny den prajem aj ked trochu uprsany 😒

fuj ja som po vcerajsej navsteve tesca povedala ze uz do obchodu nevkrocim 😨 ked tak v noci...ved to je hroznéé..nech sa niekto stazuje na krízu

kala teda milionovy darcek pod stromcekom 😕 to si neviem dost predstavit...ci vy budete mat ten stromcek co je kazdorocne na namestí 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie prajem vam nech vam darcek vide 😉

siska neboj to ta prejde budes chciet aj druhe 😉to chce cas..ja uz by som teraz aj trete v pohode..len ked si predstavim co budu deti potrebovat do skoly.uz skolka je dobry zrut 😝 .tak eeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre