Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
9. dec 2009

lebo ja som citala o nejakom vitamine C,predava sa len cez net, tusim 15E stoji a strasne ho chvalia. Ze ci to neni on.
Ale Jamieson je dobry,len dost malo lekarni ho uz predava,ja som este ked som bola tehu s Trkou mala kyselnu listovu odneho a pri Minovi som ju uz nemohla zohnat.

siska_br
9. dec 2009

kala, ano, presne to C-cko mam aj ja na mysli, objednavaju to cez web na badatel.sk, ale ako som uz pisala, som dost nedoverciva voci takemuto predaju liekov, tak som si radsej zasla k doktorovi poradit sa a do lekarne. kupovala som ho v priore v lekarni, mali ho tam dost. a mas pravdu, fakt ho malo kde maju...

kacenka83
9. dec 2009

ahojte 🙂
co sa tyka C-cka tak ja tiez kupujem od Jamiesona, som spokojna, pride mi to ako poctive C-cko, citala som len dobre referencie a odporucania, len malokde ho maju... siska a zuvacie su lepsie ako tabletky?

mna sa tiez pytaju ci este kojim, ale skor rocniky ako moja mamina a starsie, sa pytaju ci sa to da, proste vtedy bolo normal, ze sa kojilo, resp. nekojilo

no a zubarke idem buduci tyzden, uz teraz mam bobky 😨

a dnes sme kupili super darcek pre samka, neviem ci mu ho neukradnem 😀 v alltoys maju plysakov ako termofor s aromou levandula, na lepsie spanie, su krasni, makkucki tak keby ste nevedeli niekomu darcek tak davam tip 😉

kala12
9. dec 2009

siska presne to som myslela,ale nejako sa mi to nezda.Keby to bolo take dobre,tak by to hadam aj lekarne predavali.

kacenka ja tiez netusim,co Minovi, nieco uz mam,ale este stale je to malo.
No moju sestru mama kojila do 3 rokov,co bolo vtedy rekordne dlho. To si neviem predstavit..

kacenka83
9. dec 2009

kala a co ste kupili milankovi? ja neviem celkom co so samkom, aj babky sa pytaju a ja som u neho v koncoch...

toto su tie hracky: http://www.intelex.co.uk/product-cozy-plush.asp

lucaska
9. dec 2009

ahojte, babulky to co ste tu tolko popisali?????????? 😕 😕 😕 😕 pomoooooc

ja som sem dosla kuk az teraz, lebo som tu mala kamosku, na vinko........... 🙂 🙂 🙂

takze stretko v pondelok o 16.00-........................................kto sa prida?????????

kala12
9. dec 2009

kati ja som kupila xylofon,lebo to je asi jedina hracka, co doma este nemame. Najprv som mala kupeny taky vlacik,ale ked som hodoniesla ku svokreschovat,hned ma zrusila,ze ona uz kupila ten isty Milankovi,tak som pekne naklusala do obchodu a vybrala som xylofon. A este take pohariky, co sa na seba ukladaju ako pyramida...My mame vyhodu,ze nemame este zbierku auticok,ale vy uz po Kubkovi mate kopec,vsak?

Stretko-ja zatial mozem 😉 😉 😉

lucaska
9. dec 2009

kala tak to potesi............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my sme kupily autodrahu, taky velky zeriav na ovladanie, mikrofon, puzzle, nejake oblecko, papucky a tak a este sa chystam cez tyzden nieco dokupit........

ja uz mam chvalabohu zubarku za sebou, po porode mam akosi malinko kazou , co sa vsetkym po kojeni kazia zuby a tak tak mne naopak ale odniesli si to moje vlasy a plet.......... 😝

newyorkgirl
9. dec 2009

baby veru mam co citat... dnes nemame dobry den, tak idem pozriet ordinaciu a spat... Nikolka vracala od rana do vecera, uvidim ako bude zajtra, ja skolu a prezentaciu som musela zvladnut mala som poriadnu migrenu a do toho nasi sli na sluzobku do BA a aj mne po ten kocik a vraj im vykradli auto kdesi noteboky a elektroniku ani nemam info este nie su doma.... 😔

lucaska
9. dec 2009

juuuj new tak sa drzkajte nech je nikolka v poriadnu...............no teda a to im kde vykradli auto v ba??? no tak to nepotesi........... 😠 😠 😠 😠 😠

kacenka83
10. dec 2009

dobre ranko 🙂 vcera som samka prechvalila a dnes rano uz sme vstavali o siestej, no nevadi, aspon som kopec veci postihala 😀

new tak taketo dni nemam rada, to je lepsie v posteli ostat... snad je nikolke uz lepsie a vasi, no to je smola, radsej v aute nic nenechavat, hlavne v blave, tam sa zacali uz aj autosedacky kradnut ☹

a dvojdetne,beriete na stretko obidve deti? som chcela vziat len samka aby som si aj pozrela co maju v stankoch a nemusela stale kubka nahanat, uvidim este ci bude mat s nim kto byt, celkom by som si uzila na jedno poobedie jednodetnost, isla do mesta peskom 🙂

lucaska pekne darceky, u nas zatial nerealne, mna brzi hlavne to, ze samko uz teraz kradne kubkovi vsetko a tak asi az na rok budeme riesit autodrahy a podobne, mame dreveny vlacik zatial, kubko sa s nim vie pekne prehrat tak staci zatial... este hladam nejaku hracku do vane aby sa mohli spolu hrat, inak samko dostane aj klasiku - pyzamka, bodynka, lebo z nich mi vyrastol a asi dostane autosedacku kedze to je nemala polozka...

siska_br
10. dec 2009

new - to su take dni, kedy sa sype, co sa da....snad je vam uz lepsie...a s tym vykradnutym autom - no na to ani nemam slov, mna by uplne dr...bkalo, hajzli su to, ja to nikdy nepochopim takych ludi, co dokazu kradnut o horsom ani nehovorim...

kacenka - tak uz mate toho plysaka? ja som povodne chcela podobne objednat cez net s kamoskou, stali presne rovnako ako tie v alltoys a postovne ze dame na poli a ona ich potom zabudla objednat a hned na to som ich ja nahodou objavila v alltoys...takze u nas asi tu kacicku tiez donesie pod stromcek jeziska...aj ked si nedovolim dufat, ze by nam to zlepsilo spanok, ale sa mi to paci, ze to levandulovo vonia a ze je to teplucke makkucke

stretko - trosku viac mi tiez vyhovuje ten pondelok, ale amatula pisala, ze nevie, ako bude bud. tyzden autoskola tak neviem

siska_br
10. dec 2009

jaj a stale sa vas zabudnem opytat - ako sa vam paci ta zumba???

newyorkgirl
10. dec 2009

bre rano, babule co nepochopim ze pred IKEOU kde je milion ludi, noteboky im vzali dva, kufor s takymi pristrojmi odbornymi a dokonca aj igelitky firemne a take bludy ze 200tis. skoda ☹ tak si niekto spravil hezke vanoce...

Nikolka zatial neviem teraz vstala a prve pytala kakavko potvora, tak skusame jej davat po troskach, co s nou robit ked je mliekova, dufam ze to zaludok zvladne...

amatula
10. dec 2009

cafte
jaj ja by sonm radsej tento piatok 😕

ale tak nevadí..mozem pondelok 🙂 ...ved skolu mám az utorok.....

len piatok sa nemusim ponahlat domov 😕 😅 😀 😎

a kde verde????

lucaska
10. dec 2009

ahojte,
siska , tak mne sa zumba straaasne paci, clovek sa tam odreaguje, vybije energiu ktora mu popri vsetkom ostala a vrtiet zadkom to kazdeho bavi, ale nikto sa tam nechytame na nasho predcvicovatela..... 😝 tie jeho pohyby su super............... 😉 minule bola s nami jedna pani a ta hodila na konci komentar ze je to lepsie ako sex............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula, asi si si kuk uz facebook som sa snazila vam vsetkym napisat.......o 16.00 pri stromceku na namesti, kuk atmosferu vianocnu, nejake stanky, dame si varene vinko a pojdeme do verde...... a kto by nestihal na 16.00 alebo s detickami tam nechce ist a nahanat ich po namesti tak asi o 17.00 vo verde....... dufam ze som na nic a nikoho nezabudla................ zatial sme ja, amatula, minkak, kala, drobec, kacenka, siska, dufam ze aj yuya a este uvidime kto sa prida........................

drobec.zz
10. dec 2009

new, to je strasne, ale ja radsej nikdy nic nenechavam v aute, lebo aj mojmu ujovi vela krat vykradli, a vsetko je lakadlo a v takej blave je vsetkym jedno, tam ti aj z pred nosa ukradnu 😠 😠 dufam, ze je NIkolka OK, ze uz je jej lepsie 😉

my sme dnes boli na poradni, Tominko ma 4 mesiace a 71cm a 7140g a Romanko 3 roky 100cm a 15kg. Tomasko zvladol aj druhe ockovanie bez placu, a zase sa usmieval, on sa asi stale smeje, prisiel na tento svet, aby sa smial 😉
a este doktorka sa ma pytala, ze ci uz prespi celu noc a ja som sa zacala smiat a ona, ze ci raz, ci dva krat vstava a ja este vacsi smiech, no co na to povedat, aj to som povedala, ze 4 a to som klamala preistotu, lebo vacsie cislo som sa hambila povedat 😀

katka aj ja som pozerala nieco take pre Tomaska, ale ma matie, ze je to pre deti od 3 rokov,. aj ked je vsetko pre deti od 3 rokov, ale je to aj na studene aj na teple pouzitie, tak neviem, ale sa mi to zda dobre ☹n
http://www.plysove-hracky-online.sk/hracky.php

kacenka, ja dvojdetna, ak dojdeme, tak obe deti, lebo nemam kde nechat.... 😒

siska_br
10. dec 2009

drobec, presne odtial som to povedne chcela objednat aj ja, stoji to uplne rovnako ako v alltoys, akurat ze nemusis platit postovne 😉

lucaska - a kde cvicite v juzanke? kedy to byva prosim ta? raz do tyzdna by som sa rada utrhla....

lucaska
10. dec 2009

siska ano hore v juzke cvicime.....byva to v utorok o 16.30, v piatok o 18.30 a v nedelu tusim o 11.00 .....nedele nechodim tak neviem presne...........

lucaska
10. dec 2009

http://www.fitnessclubjuzanka.sk/kontakt/ siska tu mas aj kontakt............

kacenka83
10. dec 2009

siska zumba je super, aj ked som tam prisla unavena tak ma to tak dobilo energiou, no a ten chlap, nemam slov, na to jeho vrtenie zadkom sa nechytam, ale to asi nikto 😀

ak bude skaredo tak priamo do verde ci ako? ja uvidim co cez vikend, mala som tu anginu, nemam este porobene kontrolne vytery, ale antibiotika som dobrala tak uz by som mala byt ok, aj dr. mi potvrdila, ze by som uz nemala byt nosicom tak snad mozeme aj tam prist... no ale pocasie by ste vybavit mohli, aj ked mi je jasne, ze zima nam bude pokial teda to vinco nedame 😎

drobec neviem ako tie zvieratka z tvojho linku, ale ja som sa do tychto zalubila, su fakt uzasne, makkucke a ked si to vezmes, ktora hracka je do troch rokov? my sme ju uz testovali, neplzne, ani z nej nic nevypadava a krasne vonia 🙂

kacenka83
10. dec 2009

ozaj a neviete co to bude zac ten "neposedko" ci aky to ma nazov, v juzanke ako bol Ceragem?

lucaska
10. dec 2009

kati, nemal tam byt niekde detsky kutik?

siska_br
10. dec 2009

babulky, idem vas opat poprosit o radu

na vianoce by nas jezisko chcel tatikovi za odmenu za to, ze je na nas taky dobry, priniest taku nejaku wellness poukazku, erik ma este z nemecka vypestovanu strasnu uchylku na saunu - hrozne ju ma rad. tak som rozmyslala, ze by sa snad potesil, keby sme ho poslali do dobrej sauny a na dobru masaz...on chudacik nikdy nechce ist, ze nema cas, ze potom nemoze byt s nami, ze to stoji peniazky a taaak, myslim, ze by ho to potesilo, len neviem kam. viem ze v magnuse je nejake wellness centrum, ine tu ani nepoznam, nemate niektora skusenost nahodou?

a potom som sa este chcela opytat, ci ste si nahodou nerobila niektora nejaky rekvalifikacny kurz. uz dlhsie mi vrta hlavou, ze by som sa popasovala trosku s uctovnictvom, na skole ma celkom bavilo a potrebujem cosi spravit s mojou kvalifikaciou, lebo rok ubehne ako voda...tazko sa v tom vyznat, ktory kurz je kvalitny. cez net ma zatial oslovila agentura jaspis, no ak nejake poznate...

vopred dakujem, ked budete vediet... 🙂

lucaska, kacenka, a kedy chodite cvicit? aj utorok aj stvrtok? fu, to ked sa na toto odhodlam....
tesime sa stretko dievcata, dnes sme sa boli prejst v meste, no ten punc tam caka len na nas, si myslim...

lucaska
10. dec 2009

http://www.therma.sk/ siska skus kuk sem......

este som nebola ani raz dvakrat do tyzdna,vzdy len v utorok alebo v piatok, lebo som mala nejake vybavovacky a potom bol aj lucas chory ale zajtra idem a chcem chodit 2krat do tyzdna............... 😉 😉 😉 😉

siska a co sa tyka tej kvalifikacie, mozno ti ten kurz pomoze ale musis s tym robit aby si sa do toho dostala........

lucaska
10. dec 2009
siska_br
10. dec 2009

lucaska, dakujem...ja som myslela skor priamo tu v TN, raz, ked bude samik vacsi ho hadam aj na taky vikend do takeho perfektneho 4-hviezdoveho hotela vezmem - to vtedy mi uz to ucto bude strasne dobre vynasat 😀 😀 😀 ale zatial mu bude musiet vystacit navsteva sauny a masaz chrbta na dochadzku 😅

s tym uctom je mi jasne, ze jedine prax...no ale zaklad musi byt a skola je predsa len skola

lucaska
10. dec 2009

aha, no tak o Tn neviem.................ved jasne ze zaklady musis mat, ja som si tiez uz davno robila kurz ale bolo to uplne ine ako ked som potom chvilu robila papiere............... 😉 drzim ti palceky... 😉 😉 😉 😉

siska_br
10. dec 2009

to som netusila, ze si sama robila ucto. kde si si robila kurz? bola si spokojna? a preco si s tym sekla? ...a uz ti dam pokoj

lucaska
10. dec 2009

siska ip................. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre