Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
20. okt 2008

aj od nas vsetko naj Veronike k 2 rockom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,vela zdravicka stasticka a nech ju maminka s tatinom poslucha 🙂 😉

minkak
20. okt 2008

danny dakujeme 😵
lucaska no asi tak....a to Veronika ma tu izbu z tejto strany zrovna 😠 ale pekne zabuvinkala 😵
tak sa hned rozbehla do detskej 😵 no super 😵
snad ju nezobudia 😠 a este ako nadavaju 😠 trieskaju...ach jo 😖

lucaska
20. okt 2008

lucas sa aj zobudil ale spal dve hodky tak staci, ale mame sa naco tesit............. 😖 😠

dannynka
autor
20. okt 2008

to tam mate babulky teda veselo.... 😒

lennie7
20. okt 2008

ahojte, lucaska Lucaskovi dodatocne vsetko najlepsie k meninkam, hlavne nech je zdravucky 🙂 😉
minkak, Veroničke tiez vsetko najlepsie, nech je zdravucka a nech ju rodicia posluchaju 🙂 😉
new aj tebe vsetko najnaj k narodkam 😉
audreyd hladate este dobrovolnikov na burzu?

newyorkgirl
20. okt 2008

jeeej kocky dakujem za gratulacie, ja som pridala par fotos vcera je tam aj Nikina izbicka tiez 😀 len my zariadujeme tak jednoducho kedze je to podnajom a nemozme ani malovat 😖

audreyd
20. okt 2008

ahojte 🙂 lennie, neviem 😕 burzu nemám na starosti 🙂 skús zavolať, milka ti povie 🙂

lucaska
20. okt 2008

ahojte.......lennie dakujeme................

minkak,ako gratulko???? uz sa tesim na fotto............. 😉

minkak
20. okt 2008

ahojte 😵
lucaska tak ho zobudili,no Veroniku nie,ale zobudil ju zvoncek --zvonil niekto zo spodu,ako nam to tu prerabaju mame zblbnute zvonceky,tak ked zvoni niekto k nam ,zvoni to susedom a naopak 😠 😠 😠

lennie dakujem velmi pekne 😵
new,kraaasne fotecky 🙂
veronika sa z darcekov tesila "oci" boli riadne 😵
fotky pridam,ale az neskor,este idem pospratavat a nemam to este v PC 😖

yuya
20. okt 2008

Veronička, prajeme ti k narodeninkám všetko najlepšieeee!!! 🙂 Aj tebe Mirka aj New 🙂 .
A Lucaskovi k meninkám tiež všetko naj.
Holky, mali by sme si upresniť miesto a čas na to stretko! Mirka, čo navrhuješ?

lucaska
20. okt 2008

yuya dobry napad-...............................ja by som bola za ist okolo 21.00-21.30..............a miesto no je to tu vseliake ale ked chceme trsat tak ja som za cinemu, ale predtym ak chceme pokecat oproti cineme je velvet cafe ci ako sa to vola................ 😉 tam mozme zacat.............

lucaska
20. okt 2008

ale v podstate sa prisposobim vacsine................... 😉

minkak
20. okt 2008

ajojky yuya,dakujeme moc,moc 😵
ja suhlasim s lucaskou,lebo tiez si chcem trsnut-ked uz-tak uz 🙂 ale myslim,ze by sme mohli ist rovno tam nech si obsadime nejaky flek na hacanie 😉

minkak
21. okt 2008

dobre ranko 🙂 tak som dala tie fotecky 😉
pekny dnicek vam prajem 😎

dienka
21. okt 2008

Minka super fotky aj s dobrym komentarom 🙂 Veronika ma krasnu izbicku 😎

minkak
21. okt 2008

dienka,dakujem 😉 a ako ste dopadli na tom ockovani?bolelo moc?

kala12
21. okt 2008

Miri krasna izbicka, len u nas by ruzova nepresla. ☹ ☹ ☹ My mame teraz na modro vymalovanu, tak mi trvalo dost dlho, dokedy som muza ukecala, aby sme premalovali aspon na pomarancovu. 😠 😠
A veronika je herecka, krasne pozuje. 😀

lucaska
21. okt 2008

ahojte, minkak tak izbicka sa vam vydarila je uzaasna...................no a veronika niet co dodat ako vzdy herecke....... 😉 😉

ivaz
21. okt 2008

Tu je veľa oslávencov. 😨 Všetkým prajeme len to naj, naj, naj .... 🙂 🙂 🙂
Minka, tie ručičky ste mali dať po celej stene, nie len nad dvere. To by bol super vzor. 😉
Večerné stretko, ach. 😢 My už máme tento víkend program, tak si to užite.

minkak
21. okt 2008

babulky dakujem,no ja som blazonko do ruzovej od malicka 😅 a vzdy som chcela take nebicko 🙂
Veronika ,sa zase pekne pytala spinkat do detskej tak som rada 😉 a zaspala za 10min.miesto nasej tradicnej hodinky 😕
no zacal pozovat riadne,hned ako zbada ,ze drzim fotak tak uz hadze pozy 😀

minkak
21. okt 2008

ivaz vseliako sme premyslali,ale nechcela som to zase prehanat a ta stena sa mi paci aj ten pas,tak si myslim,ze takto to staci 😉

sue13
21. okt 2008

Ahojte maminky z Trencina a okolia. 🙂 Potrebujem radu....
Chceli by sme aby bol manzel pri porode a radi by sme absolvovali nejake prednasky, alebo nejaku inu pripravu na ten velky den D. 😵 Ale nemam sajnu kde v TN take nieco funguje. Viete mi poradit? Dakujem 🙂

audreyd
21. okt 2008

čaute baby, neviete o nejakom azylovom dome pre matky s deťmi tu v tn a okolí?

kala12
21. okt 2008

Sue v kulturnom centre pri druzbe byva cvicenie pre tehotne. Vedie to porodna asistentka, dozvies sa tam informacie o porode, o sestonedeli, nam rozpravala, akoprebieha porod, co treba robit v jednotlivych dobach porodnych. je to fajn pre prvorodicky,urcite tie rady ocenis.
A k tomu,aby manzel bol pri porode, nemusi absolvovat ziadne prednasky, staci ak len potom priamo v porodnici zaplati poplatok, tusim 200 sk.

kala12
21. okt 2008

To cvicenie byva v stredu od 17.00.

sue13
21. okt 2008

A chodia tam aj partneri s tehulkami???? Viem ze to nie je povinne ale rada by som ho tam vzala pozriet aspon. 🙂

kala12
21. okt 2008

Na cvicenie nechodia, ale robia sa exkurzie do porodnice na saly, tam mozes zobrat aj partnera a spolocne to pokukat. 😉

dahlia23
21. okt 2008

ahojte, viete niektorá niečo o plávaní detičiek na Juhu? Mne to medzirečou spomenula jedna mamina, ale neviem sa k ničomu bližšiemu dopátrať. Že či to vôbec existuje a ak hej, tak kde a za koľko a pre ako veľké detičky.
Ďakujeeeem. 😉

ivaz
21. okt 2008

Sue, predpôrodnú prípravu robia aj v nemocnici. Dozvieš sa tam základné informácie o pôrode, šestonedelí, starostlivosti o dieťa. Môžete si s manželom pozrieť priestory. Bývalo to raz týždenne. Brnkni si tam, alebo kontakt určite nájdeš aj na dverách na poschodí kde je sono.

venonna
21. okt 2008

sue, ak chces, aby mal aj manzel predstavu o priebehu porodu, vezmi ho na tu jednorazovu prednasku do nemocky, fakt odporucam, ten moj dovtedy ani netusil, aka by mala byt jeho funkcia... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre