Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

tanija133
22. feb 2013

@stanka_i Tak myslim ze pojdeme aj my vtedy ppozriet...a treba sa tam objednat, alebo staci prist?

stanka_i
22. feb 2013

@tanija133 stačí len prísť. tá pani, čo to robí, sa akurát bude pýtať, kto príde nabudúce kvôli materiálu.

tanija133
22. feb 2013

@stanka_i takze netreba volat, nabuduce staci iba ked prideme? kolko asi deticiek tam bolo, ked si tam bola ty?

stanka_i
22. feb 2013

nie, volať netreba, ja som tam tiež len prišla a nebol problém. bolo nás máličko, len 4 detičky.

stanka_i
22. feb 2013

@tanija133 nie, volať netreba, ja som tam tiež len prišla a nebol problém. bolo nás máličko, len 4 detičky.

tanija133
22. feb 2013

@stanka_i tak super, teda po prazdninach sa pridame tiez....Dufam ze nas to zaujme, ale mylsim ze ano... 😉

vlalu6it
23. feb 2013

ahoj kocky,,,smiem sa pridat🙂?

elisskah
24. feb 2013

Ja mam otazku na vas Trencanky, ze ci chodite niektore homeopatom a aj ci liecite svoje deti homeopatikami a akych homeopatov poznate v TN. Ta moja mala je uz 3x chra v priebehu 40 dni. Zajtra ideme doktorovi, ale zas dalsie antibiotika....Ja nemam s homeopatmi ziadne skusenosti, ale chcela by som to skusit s malou. A este ake ucinne pripravky na posilnenie imunity poznate vhodne pre 10mesacne dieta?

lutia
24. feb 2013

@elisskah ahoj, ja nemam s tym ziadne skusenosti...chcem reagovat na to ze si pisala ze ste uz 3x chori v prebehu 40dni....neviem ci nieco nieje vo vzduchu lebo teraz prezivame to iste....sme chori a po vylieceni neprejde ani tyzden a sme zas chori....zamyslam aj ja kupit nejake tie homeopatika na imunitu a ked sa mi bude zajtra dat zbehnem do lekarne a tam sa popytam

aaadinka
25. feb 2013

Baby v tej poliklinike smerom na noviny je ista pani Sankova, lieci jonasovou metodou - prirodou a ja to mozem len odporucit. My sme mali malu choru do jedneho roka 3x na lartngitidu, na anginu, na prieducky,, sople az do jedenasteho mesiaca vkuse a tu pani som navstivila na zaklade odporucania a musim povedat, ze od konca prveho roka az doteraz ( v aprili ma tri ) mala nasa mala iba raz anginu a okrem toho raz dvojdnovy soplik....Inak nic. Liecba sice co to stoji, ale nam sa to vyplatilo....

aaadinka
25. feb 2013

Baby tie tvorive dielnicky su tu na juhu?

tanija133
25. feb 2013

@aaadinka ANo, v KC Aktivity na Kyjevskej.... 😉

aaadinka
25. feb 2013

Tak to by sme snad prisli pozriet aj my.... Prosim ta, pre ako stare deticky to je a kedy to byva?

aaadinka
26. feb 2013

Dakujem 😉

silkos
27. feb 2013

baby, neviete nieco o cviceni na fit loptach s detickami, ktore prebieha kdesi na Sihoti? vraj je to velmi dobre, ale neviem kde, kedy a ani co to stoji?

tanija133
27. feb 2013

@silkos viem iba o cviceni v sportovej hale, vo veku babatka az 3 roky.... rozne kategorie, je to take tancovanie na pesnicky a aj s fitloptami, nie samotne fitlopty.....chodili sme tam, bolo to celkom fajn...len moj chalan ignoruje akekolvek tancovanie...ale pre dievcatka je to super, ich to velmi bavi... 😉

aaadinka
27. feb 2013

@silkos fitlopty v TN robi aj moja sestra, ale veru neviem presne kde 🙂))) Chodi je tam strasne vela mamiciek a vraj je to super...Ale mne sa zda, ze robi len pre deticky do jedneho roka.No neviem, musela by som sa spytat, ale kazdopadne poznam Janku, ktora to robi v sportovej hale, ta ma zvacsa stale plno, alebo kocky z materskeho centra. Ale inak je aj super cvicenie pre deti myslim do 5 rokov a tam sa deticky naozaj velmi vyblaznia.To tiez tusim riesia kocky z MC...neviem skus mrknut aj ich stranku....

silkos
28. feb 2013

@aaadinka ok dik 🙂 moja mala ma 14 mesiacov, tak zhanam nieco co by ju bavilo 🙂

ivuskase
4. mar 2013

@aaadinka ja ked pocujem toto meno tak je mi totalne zle. Nechala som tam neskutocne peniaze a totalne som si rozhasila organizmus, z tych jejsarlatanskych kvapiek som dostala akutnu pankreatitidu a zapal zaludka, podla nej som nemala njc v tele zdrava, proste biznis nic viac.je pekne, ze sa ti mala z toho dostala ale si jedina od ktorej to pocujem. Tak asi tak moj nazor na pani sarlatanku.

aaadinka
4. mar 2013

@ivuskase ty si mi asi posielala prispevok na jonasa?Ja som citala rozne nazory, my sme dostali odporucanie od jednej pani, ktora bola spokojna, ja som naozaj videla vysledky na malej. Je pravda,ze z casti aj ja som mala pocit vytahovania penazi, najma ked sme riesili jednu vec a potom este nasledne pol roka sme tam chodili ako na hodiny klavira aj kvoli inym veciam.... Je to uz jedno, uz to mame za sebou, musim si zaklopat, ci to uz bolo kvoli nej alebo nie, skoncilo nam zle obdobie a momentalne sa velmi drzime,.... Musim sa priznat, ze okrem toho sme ficali aj na juste a na dr. None, takze naozaj neviem na 100 pro zarucit , ktore z toho bolo to co pomohlo, urcite nechcem nikoho nahovarat ani zavadzat. Ja som vdacna, ze okrem tych atb, co nam do pol roka predpisovala dr som nasej malej uz nic nemusela davat ine okrem prirody....A urcite zarabala aj na nas, tak vies vela ludi vyuzije lasku k dietatu.....

zanas
19. mar 2013

Ahojte, neviete mi poradit, maju mš webove stranky? Konkretne myslim legionarsku a soblahovsku. Dakujem za info 🙂

mmmarta
19. mar 2013

@zanas na www.trencin.sk sa preklikas ku vsetkym skolkam v TN

zanas
19. mar 2013

@mmmarta dakujem, tam som pozerala, su tam infosky o skolke, ale mala som na mysli web stranku konkretnej skolky, aby som si mohla pozriet napr. fotky, viac infosiek o aktivitach v skolke a pod 🙂

mmmarta
19. mar 2013

@zanas tak to sorry, mala som dojem ze su tam aj weby no nie su, asi ani neexistuju. Idete tento rok do skolky, ci az buduci?

zanas
19. mar 2013

@mmmarta chceli by sme od septembra, ale neviem - uvidime ci a kam nas zoberu. Chceli by sme v lokalite dlhe hony.

mmmarta
19. mar 2013

@zanas mala asi nebude mat 3 roky v septembri, ze? A na zapise ste boli, ak ste neboli to nevidim realne? Ja som par skolok obvolala a tety riaditelky sa len schuti zasmiali a to neboli skolky v centre ale na okraji. Tento rok je akosi strasne vela deti. Aku mas ty na ne strategiu? Ja som to viac-menej vzdala, boli prijemne ako ostnaty drat v oku a to som len telefonovala.

zanas
19. mar 2013

@mmmarta boli sme na zapise, akcia Zet 😀 dlhyyy rad. Vraj na novinach maju miesto ... 3 bude mat az v decembri.

mmmarta
19. mar 2013

@zanas mne povedala ze ma 6 deti nad pocet na tych novinach, mas asi lepsiu info. Myslis ze teta riaditelka caka na nejaky sponzorsky dar alebo na nieco? Ja som na zapis nesla, nakolko maly ma 3 roky az buduci rok pokladala som to za zbytocne, no potom som sa dozvedela, ze az take marne by to nebolo no ani 2 kolo som akosi nestihla. POcitam skor s tym , ze ak nakoniec bude predsa len v nejakej skolke volne tak sa to nejako spravi, ale nevidim to vobec realne.

stanka_i
19. mar 2013

@zanas ahoj, skus este pozriet na facebooku, ja som tak nasla skolku Materska skola Duha na Halasu na Juhu. mozno tam budu aj ine skolky. webove stranky maju asi len tie sukromne, tie som nasla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre