Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
24. sep 2008

Kavickujete? Ja sa pridam.

My sme dnes zacali z nocnikovanim. zatial je to 2:2, doobeda sa dvakrat Terezka pekne vycikala do nocnicka, dokonca raz mi este aj doniesla ukazat do kuchyne. Taka bola pysna. Ale 2x sa jej podarilo aj na podlahu. No uvidime, ci sa chyti, ak nie, tak to nebudem este silit.

Radi nebudes niekedy v blizkej dobe objednavat Next?

venonna
24. sep 2008

baaabyyyy, co robite s detmi v takomto hnusnom pocasi ☹ 😝
drobec, ides zajtra do mc na latkovky? ja sa tam tesim... 😵

drobec.z
24. sep 2008

vennona, normalne som na to zabudla 😒 a o kolkej to je o 17:00? aj by som sla, len neviem, co s malym, takze este uvidim 😉

lucaska
24. sep 2008

drobec , ved uvidim mozno daco zozenie a ak nie mam do jedny princeznickovske a jedne polnocne zo svadby......

kala next uz mam objednany, nabuduci tyzden by mal dojst..... 😉 ale ak nedojde vsetko tak mozno este budem.......co chces nieco objednat?????

lucaska
24. sep 2008

boze pisem jak madar...................... 😀 😀 😀 😀 😀

kala12
24. sep 2008

No chcela som nejake veci. Zimnu bundu, jedna je tam pekna.

kacenka83
24. sep 2008

ahojte, kavickujete?
idem si vas precitat dozadu...

lucaska
24. sep 2008

ked tak buduci tyzden ti dam vedet....................... 😉

kacenka83
24. sep 2008

to mi ani nehovorte, ze je taka otrasna situacia so skolkami ☹ to aby som dala kubkovi prihlasku uz teraz... a skolku pri gympli naozaj zrusili? a to preco? tam som este ja chodila a mala aj dobru polohu pre maminy, ktore pracuju v meste...
lucaska ja som objednala z nextu zateplene roll-upky, nevies ake su hrube, nemali ste?

lucaska
24. sep 2008

kacenka zateplene nohavice z nextu sme mali ,aj minuly rok , dala som podne pancusky a super teplucko......a aj v c@a mali minuly rok super oteplene rifliky aj nohavice.......

kala12
24. sep 2008

Aj v HM maju dobre gate, take menzestracky zateplene.

lucaska
24. sep 2008

kala a aj maju v blave tovaru na tie nase deturence?????

minkak
24. sep 2008

ahojte kocky,ja len na skok,idem za malou hajiiii,staaaaale soplikujeme ☹
snad uz zacne to babie leto 😉
este som rychlo prisivala miske odpadnute ocko 😅 a kozustek....mala niekde objavila taku malilinku mysku co jej tu nechali tie nase prazdninarky a dosli baterky,tak sme utekali vcera kupit-blika,cmukne a povie I LOVE YOU-no mala je z nej hotova 😅 teraz pri zaspavani odpadlo ocko 😒 veronika nestastna tak som jej ju uchmatla,ocko uz je na mieste tak mozme spokojne spinkat obe 😀

audrey nemas za co 😉 inak ja som obcas nieco objednala z quele,ale teda material nic moc...a navliecky po 1 oprati,vybledli....takze uz radsej neobjednavam takto nic 😒 (inak tu na Juhu je predajna) 😉

minkak
24. sep 2008

fuuuu to je chyb ☹ ospravedlnujem sa uz nevidim idem radsej spat 😀

kala12
24. sep 2008

No v HM aj v CA maju toho dost. Bola som aj v Nexte,ale tam maju vacinou len take babatkovske veci, nase velkosti ani mocee,ale aj tak mam pocit, ako keby ten obchod bol nejaka obdoba anglickeho sekacu, alebo tam predavaju veci zo starej kolekcie, co v UK vyradia, lebo este to tam aj tak sekacovo pachne.

lucaska
24. sep 2008

kala z nextu som tam uz bola sklamana minuly rok............................. 😒

audreyd
24. sep 2008

škôlku pri gympli zrušili a kvôli nej nás nezobrali do škôlky tu pod nosom!!! nejaký idiot vymyslel, že tie decká, čo chodili pri gympel, musia rozhodiť do širšieho centra - legionárska, soblahovská a 28.okt.!!! nie že by ich podávali podľa bydliska. a teraz tie deti, čo tu bývajú, musia hľadať škôlku inde! takže vyzerá to asi tak, že dieťa z kubrej chodí sem na soblahovskú, a nám napr. ponúkli miesto v kubrej!!! 😲 na hlavu postavené!!! 😝 😝 😝 neviem, či mali v tej hlave nasr..., keď toto vymysleli 😝 🙄

lucaska
24. sep 2008

audrey tak to je pekna pakaren.................. 😠
ako to tak sledujem aby som uz dala prihlasku ked chcem aby mi lucaska zobrali v 3 rokoch do skolky.... 😉

minkak
24. sep 2008

no lucaska veru ano 😉 ,my sme zaniesli prihlasku vo februari 😉
kuk co som tu objavilahttps://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

audreyd
24. sep 2008

baby, my sme mali prihlášku v škôlke keď adam ešte ani poriadne nesedel a bolo to aj tak na ho...!!! podľa najnovšieho už nebudú zohľadňovať dĺžku podania prihlášky 😖 ale vraj na juhu nie sú problémy s miestami, to skôr tu dole 😝

minkak
24. sep 2008

no snad audrey 😉 ,ale to co som pisala vcera o tej znamej bolo tu na juhu 😒

kacenka83
24. sep 2008

audreyd no otras... co ma urobit mamina ked v troch rokoch ide do prace a dieta nedostane skolku? 😒
susedia mi uz zase zobudili kubka, lebo uz tri mesiace kazdy den cosi vrtaju, dva krat som im bola povedat, ze mi dieta spi od dvanastej a oni ako naschval od tej dvanastej vrtaju, lebo "manzel si kvoli tomu vzal dovolenku" a mna ide rozhodit, lebo kubko je potom mrzuty...

kacenka83
24. sep 2008

a na juhu je vlastne kolko skolok? ja poznam len kohutika

evita266
24. sep 2008

ahojte,

chcem sa len spytat v TN je uz HM,CA a Next? kde tam presne dakujem 🙂

lucaska
24. sep 2008

ahoj evita ani jeden z obchodikov neni v TN...........................Mozno casom........ 😉

kala12
24. sep 2008

Evita tak to ta nepotesime, v TN niesu tieto obchody, najblizsie v BA ☹ ☹

Kacenka ja viem ze urcite 4 su tu. Z toho 3 mam kusok od baraku. 😀 😀 😀 😀

evita266
24. sep 2008

dakujem luc,nebola som na SVK uz 4mesiace,tak som si myslela,ze som to tam zrodilo 🙂 ,skoda,snad casom nieco take vznikne v tych megashoppoch co stavaju 🙂

lucaska
24. sep 2008

kacenka ja viem o 4............................ 😉

audreyd
24. sep 2008

kačenka, na juhu sú tri škôlky a pridali ešte jeden pavilón už neviem na ktorej. učí tam teta anička z centra 🙂 a keď ti ho nezoberú do škôlky? no môžeš sa aj pos... (s prepáčením, ale som fest naštvaná) 😠 !!! ale keď dovŕši tri roky, nemá plienku cez deň ani na spánok, nie si na materskej a odporučí ti ho aj pediater, tak ti ho určite zoberú, neboj 😉 inak okrem kubrej nám povedali, že sú miesta ešte na juhu a v opatovej 😝

evita, to si asi na zlej adrese 😖

kacenka83
24. sep 2008

kala ale k vychodnej je najblizsie asi len ten kohutik, vsak? si neviem predstavit zdola behat az na stary juh kvoli skolke 😒
inak vraj HM a tusim Next by mali byt v tom novom nakupnom oproti tescu, alebo som si zmylila znacky? ale dve z tych troch tam vraj maju byt urcite...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre