Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

audreyd
9. okt 2008

minkak, dík za odkaz 🙂 ak budú väčšie veci, tak skúsim odložiť 😉

erka12
10. okt 2008

ahojte,
dlhsie som sa neozvala,nesiel mi net, dufam,ze sopliky mame za sebou a aj horucky,chudatko filipko 2 dni teplotu a v noci horucku,tak sme sli k dr.no poviem vam sila,taku dr.to mozem robit aj ja, chcela sa mu pozriet do ust a on plakal,tak tam pred nim poskakovala,aj tak neviem ci nieco videla,a to bolo vsetko,tak som jej hovorila nech filipka papocuva a ona,ze on place,no ale potom ze to urobi,ale nic nepocula,lebo plakal,no skoro ma porazilo,ved deti bezne placu,ked ho lekar vysetruje.... a na moju odpoved ci musi antibiotika,mi sestricka povedala,ved ma cervene hrdlo... nie som lekar,ale cervene hrdlo,este podla mna neznamena pohromu.
potom som zavolala nasmu dr.chudemu a s tym som sa dohodla,ze ant.nedam,az dnes keby mal horucku.
pravdaze filipko uz nema ani 37, no super.
mam zazitok na cely zivot,bracho chodi s detmi k inemu dr.ale ten neordinoval,tak som sla kde sa dalo,ale to som si ho mohla vysetrit aj doma 😉

drobec,potom sa zasa k nam pridaj ☹

a kto je ta dalsia tehulka,lebo ja uz vobec nie som v obraze 😉

erka12
10. okt 2008

a este som pridala nejake fotocky 😉

yuya
10. okt 2008

Ahojte kočky. Erka užila si si... Ja chodím s malou k dr.Gavendovi a ten tiež nedáva hneď atb a mne sa to páči. Načo ešte viac oslabovať imunitu. Aj keď niekedy sú fakt nevyhnutné.
Holky, ale prečo sa ozývam - dnes sme sa stretli neplánovani s Danny v meste a navrhujeme stretko budúcu stredu v Cafe Verde o 16.00. Kto sa pridá?!!! 🙂

yuya
10. okt 2008

Erka, pekné fotečky. Chalani sú perfektní 😀

dannynka
autor
10. okt 2008

yuya erka ahojky 🙂

erka a uz ste tu v tn?

dannynka
autor
11. okt 2008

babule tak co stretko?hmm?

ako navrhla yuya,v stredu o 16-nastej...za pekneho pocasia mozme aj na Inoveckej a za skaredaho bud cafe verde alebo by sme mohli pre zmenu sa stretnut v RC Južancek.... 😉

lucaska
11. okt 2008

ahojte, my v stredu urcite nie, sme mimo TN..................... 😒

lennie7
11. okt 2008

ahojte, my by sme na stretko prisli keby bolo v juzanceku 🙂 v cafe verde to moc malu nebavi 😒
doobeda sme boli v juzanceku vyrabat sarkana, bolo supeer, mala sa zo sarkana tesii, poobede o 16 tej sa budu pod juhom pustat, sa tesiiiiiiiiiime 😵 😵 🙂 😉

lucaska
12. okt 2008

ahojte, este si uzivate posledne chvilky vikendu????? 😉
ja tiez este vegetim a kuk slovensko hlada talent.................................... 😀 😀 😀 😀 😀

venonna
12. okt 2008

baby, nespite!! Ja by som vas rada videla, na stretku, ale v stredu asi nebudeme moct a uz vobec nie na juhu, pre nas soblahovanov je to tam spojmi na prd 😝 ☹

dannynka
autor
12. okt 2008

venonna akurat vcera som zistila ze si susedka mojej kamaratky 😀 😀 😀 😀

venonna
12. okt 2008

a kto je Tvoja kamaradka, nie je to Janka Vesela?

dannynka
autor
12. okt 2008

venonna mas ip 😉

minkak
12. okt 2008

ahojte kocky 😵 tak vidim ,ze sa chysta stretko-mne by verde celkom vyhovovalo a v podstate aj Juzancek...tak sa nejako dohodnite..venonna ,lucaska co takto vo stvrtok teda?
inak som bola vo stvrtok vo verde,bolo tam celkom dost deticiek,mala sa vyjasila na smykalke 😵
my sme boli na vikend u svokrovcov bolo fajn 😵

lucaska
12. okt 2008

minkak ahojky, stvrtok mi viac vyhovuje, na 99 percent ano...................

venonna
12. okt 2008

aj nam vyhovuje stvrtok 🙂

minkak
12. okt 2008

no fajn,tak sa snad nejako dohodneme 😉
zatial teda stvrtok o 16-ej 😉

zuzanamv
12. okt 2008

Ahojte,
my sme boli týždeň v BA, tak sme boli mimo.
Na stretko by sme sa tiež radi pridali. Snáď budeme všetci zdraví. 😉

mucilienka
13. okt 2008

caute kocky,

no my v stredu urcite nie - mame dojednanu brigadu u starenky.. tak radsej stvrtok, ak budeme moct fyzicky.. tiez sa pridavam k venonne - a suhlasim, ze pre nas nejuzanov, teda soblahovanov je juh horsie dostupna meta, hlavne ak pojdeme bez auta... verde je super - to doma nemame, myslim tym tu smykacku.. tak suhlasim s verde, ak bude stretko...

babulky, potrebovala by som poradit kontakt na partiu murarov, co by mohli pracovat z jari cca 2-3 mesiace na stavbe - nemate kontakt na nejakych spolahlivych, co odvadzaju kvalitnu robotku? velm iby ste mi tym pomohli...

kacenka83
13. okt 2008

ahojte
na stretko sa aj my pridame ak nebudeme mat nic ine... a ja som tiez jednoznacne za kafe verde

minkak
13. okt 2008

dobre ranko kocky 😵
tak myslim,ze sme sa celkom dohodli--posunte to dalej 😉 vo stvrtok o 16-ej caffe verde 😉

kala12
13. okt 2008

Ahojte baby,
tak vo stvrtok sa hadam aj my dostavime. 😉

dienka
13. okt 2008

Ahojte, my vo stvrtok nemozme, idem doobedu na ockovanie aj s Danielkom aj s Laurikou. Danko 2 rocne + prevenar a Laurika posledna davka proti kliest. encefalitide.

mucilienka
13. okt 2008

dienka, ozaj, ked to spominas - a kedy mozem ist s malou na to dvojrocne ockovanie? to je proti comu? mne uplne vypadol z hlavy ten ockovaci kalendar odkedy nechodime tak casto do poradne

dienka
13. okt 2008

Muci tiez som nevedela proti comu, tak som nasla na nete:
po dovŕšení 2. roku života a dovŕšení 5. roku života: vakcína proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu

ivaz
13. okt 2008

Dienka keď spomínaš klieš. encefalitídu, budeš dávať očkovať aj Danielka? Alebo je ešte malý?
Pokiaľ do štvrtku prestaneme smokliť, tak na stretko môžeme prísť. Radi vás uvidíme.

dienka
13. okt 2008

Ahoj Ivaz, Dr. vravel, ze je este na to maly, myslim, ze hovoril, ze sa moze od 3. roka.

ivaz
13. okt 2008

Môžu od dvoch rokov.

kacenka83
13. okt 2008

a su vakciny proti kliest, encef.? som tusim minule zachytila, ze je nedostatok... alebo to bolo ine?
ivaz moj manzel stale spomina filipka, ze na com slape 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre