Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
30. okt 2008

moni este nie, stale je ritkou dolu, nechce sa nam ukazat. Ale asi dievcatko, teda ja by som strasne chcela.

Mena aj my mame nejake uz vytipovane, ale len babske. Chalanske mi zatial nijake nepadlo do oka, ale Terezka minule zahlasila, ked som sa jej pytala ako sabude volat babo v brusku, ona nato, ze PU. 😀 😀 😀 Tak moze byt aj to jedna s moznosti. 😀 😀 😀 😀

kacenka83
30. okt 2008

no tusim je nieco vo vzduchu, aj ja som vcera prezliekala 🙂

kala12
30. okt 2008

kacenka dufam, ze nie moje navliecky. 😀 😀 😀

lucaska
30. okt 2008

kala ani ja navlecky nezehlim, ked ich pekne povystieram ich vyfuka ako sup do skrine ale pracka mi isla vcera nonstop,takze ma caka zehlenie oblecka.......... 😉 😉 😉 😉

prezliekacie dni na konikovi asi mame....................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moni1412
30. okt 2008

kala 😀 tak to je naozaj originalne meno 😀 myslim ze take nema nikto 😅 mas zlatu malu 😉 🙂

u nas minule na omsi farar siel detickam predviest krst, tak vzal babiku, jedneho chlapceka z lavicky ako otecka a zacal krstit. ked sa spytal deti ak osa bude babätko volat, niekto vykrikol ze Chou-Chou 😀 ako ta babika 😀 tie deti maju dnes napady 😀 😅

moni1412
30. okt 2008

lucaska prezliekacie a zehliace 😀 j na to sa chystam, nemam cas cely tyzden akosi 😅 neviem ci sa mi aj dnes bude chciet 😅

dannynka
autor
30. okt 2008

veru babulky aj ja uz by som mohla prezliect,alebo to necham na manzela 😀 😀 😀

lucaska
30. okt 2008

moni ale ani prezliekanie ani zehlenie ti neujde pocka si to na teba.......... 😀 😀 😀 😀 😀

moni1412
30. okt 2008

danny ty to pekne nechaj na manzela 😀 uzivaj si ked mas pravo oddychovat 😉

lucas ved to... 😖

kala12
30. okt 2008

danny ty ms ted sikovneho manzela. to ja by som nemohla nechat mojho prezliect periny. Viem, ze by to dopadlo tak, ze by som to musela po nom opravovat. 🙂 Ani podlahy by som ho nenechala umyt, lebo by tam boli smuhy. Ja musim mat vsetko na 100%. Ale inak mu dovolim umyt riady, spratat kuchynu a ine lahsie domace prace 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
30. okt 2008

kala tak to sme na tom rovnako, jedine co robi moj manzel bez toho aby som potom nadavala ako to je spravene je umyvanie riadov............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacenka83
30. okt 2008

kala no lieta vselico, ale navliecky som tusim nezazrela...
inak bola som s kubkom vonku, tri hodiny, lebo som zhanala este nejake vence na hroby, ale som taka vyfukana a narobena, ze az

dannynka
autor
30. okt 2008

moni tak tak 😉

kala moj to spravi bez problemov a ukazkovo teda tie postele 😉

lucaska
30. okt 2008

danny si si ho vycvicila-....................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
30. okt 2008

ahojte kocky 😵
tak my sme boli vcera na kontrole uz je to lepsie,hrdielko je uz pekne ale do piatku musime este brat ATB 😉
teda vonku je fakt divocina 😖
kala aj mam pre drobca uz pripravenu druhu varku,ona to stale posiela,kazdy tyzden tam chodi bus 😉
a co chvila pride aj jej mangelik na dovcu 😉

adkag
30. okt 2008

ahojte, tak sa hlasim ze sme uz prestahovani,tak uz mame net,ale este som za nim velmi nesedela, cely vikend sme stahovali,vybalovali veci a teraz cez tyzden upratujem. mna pranie caka zajtra, vidim to tak na 3-4 pracky. ale periny zatial prezliekat neplanujem 🙂 .

dneska je hruza vietor, boli sme vonku len chvilku ale stacilo mi.asponze bolo celkom teplo a nefukal moc studeny.

a boli sme s kamoskami v maxe v tom detskom centre,tak sa kubko pohral.

mucilienka
30. okt 2008

ahojte babule,

ahoj adulik,
tak to som rada, ze to mas/mate zdarne za sebou.. hlavne to neprehanaj, aby si si volaco neuhnala.. tesim sa, ze si konecne online a ze budeme zasa kecavat.. ako sa mate? co male mimi a co Kubik? nejako to druhe mimco zanedbavas oproti Kubkovi, ani jedna jeho fotecka, hmmm? 😀 jj, som ta len provokovala, viem, ze toho mas dost.. tomu prvemu tehulkovaniu sa to asi nevyrovna, vsak, uz nie je tolko casu ako pri prvom?
kala, danny, mozete potvrdit?

vsetky vas zdravime, uz sme zasa hore koncom, aspon ciastocne - kasle, sopliky, teploty na ustupe, dnes sme boli trosku uz aj vonku, hoci ja mam nadchu taku, ze pomaly nepocujem, ale malej to vyhovuje 😀

ak som spravne pochopila z predchadzajuceho Jankovsky uz ma 4D? boli ste tam niektora? nie zeby to bolo pre mna vysostne aktualne, ale zvedava som... ja som bola v Pruskom, a nemozem na toho doktorika tam povedat ani krive slovicko, bol skvely - okrem estetickych obrazkov a videa urobil malej aj morfologicke a podrobne sono, lezala som tam na stole viac ako hodinu, mal na mna cas, co sa mi pacilo a zodpovedal vsetky otazky... neviem teda ako Jankovsky, asi toho casu bohviekolko nema.. ci ako?

venonna
30. okt 2008

hura, citam dobre spravy - adka je uz online a muci vyzdravieva 🙂
ja som dnes bola cvicit a zistila som, ze som asi nemala - rozbolelo ma hrdlo a zacinam soplit 😠
muci, ktorym smerom si vyhanala tie bacily?

mucilienka
31. okt 2008

venonna, neboj, nebolo to vasim smerom hnala som to na sever... kocky, prepacte, tym smerom je Vychodna 😅

kala12
31. okt 2008

Ahojte baby,

muci to mas veru pravdu, ze to druhe tehu je uplne ine. Nieje moc casu aj ked som doma, ale mala mi dava dost zaberat. Pri TGerezke som sa na vsetko pripravovala,chodila som cvicit, nakupovala vecicky, citala som knizky, dost som sa drzala tych ,,mudrych rad,, co sa smie a co nie. Teraz je to take rychle, ze si ani nestiham uvedomovat, ze za chvilku porodim - aleaspon nemam cas mysliet na sprostosti a stresovat,ci je vsetko O.K......A na toho doktrora v Prsukom som aj ja pocula len chvaly. Tak sa tesim, uz len tri tyzdne a hadam sa aj dozvieme, co mam v brusku. 😀 A vy co, dostane Maruska darcek, cosi pre vas priala? 🙂 🙂

adka to je dobre,ze uz mate stahovanie za sebou. Uz len oddychovat a venovat sa kubkovi. 😉 A kde teraz byvate?

adkag
31. okt 2008

ahojte,

Muci tak to je fakt ze druhe mimi zanedbavam, a nielen fotkami,ale presne jak Kala pisala,predtym som sa na vsetko pripravovala, riadila sa tym co mozem jest, robit a teraz sa nicoho nedrzim ani nechodim na predporodne pripravy, proste neda sa. popri kubkovi nestiham a do toho este aj to stahovanie. ani neviem ako a uz mi nabieha 22tt, sak za chvilku porodim 😲 .

kala teraz byvame v trencianskych stankovciach.

muci,rychlo sa uzdrav nech nas mozte cim skor pozriet a venonna ty ziadne bacily nechytaj a pridite tiez 😉 . a co si bola cvicit?

dannynka
autor
31. okt 2008

ahojte babulky....prisla som na kavicku 🙂

dannynka
autor
31. okt 2008

veru babulky ako pisete to druhe tehu si clovek pri prvom a malom dietati ani moc nestaci vsimat teda vnimat 😅

mucilienka
31. okt 2008

kala, tak taky darcek Maruska nedostane ☹ mrcha dosla 😔

no, vymysleli sme novy - ako nahradu, chceme jej dat okrem ineho nejaky pekny zazitok k druhym narodeninam - bud nejaky vikendovy pobyt pre deticky, alebo jazdecku skolu na konickoch, alebo nieco take.. neviete poradit? audreyd, ty mas taketo veci v malicku, hmmm?

adka, jasne ze prideme, ked budeme ako tak v kope, nech vas nenakazime, to by som nerada...

moni1412
31. okt 2008

ahojte 🙂 my dnes rozlietani..... maly ma vysypane brusko, tak sme boli u dr. vraj to moze byt z toho ze sa mu tlacia zubky, no dala nam aj zodac kvapky a excipial.....

nie je tu nahodou niekto po cisarskom? kto otehotnel skor ako o dva roky, resp. kolko vam dr. odporucali potom cakat? dakujeeeeem 🙂

newyorkgirl
31. okt 2008

teeeda vy ste toho popisali 🙂

muci, uz sa nam to bliiizi tie 2kove oslavy 😀 ja cakam v nedelu na jednu aukciu chcem malej taku sadu pre babiku z ebaya, tak dufam ze sa podari

adkag, teda super ze uz ste prestahovani, moc oddychu si teda neuzijes, tak nech to mate rychlo povybalovane 😉

my uz mame letenky domkov, ideme na mesiac myslim ze 26.1. prideme tusim 🙂

mucilienka
31. okt 2008

new, tak to je pravda, blizi sa blizi... ja som zostrila pripravy - dovali sa zasa cela velka rodina, takze nas bude 20 hosti. minimalne..
uz mam aj darceky - myslim tie hmotne - kocik pre babiky - mimochodom z UK - Silver cross, real doll, postielku pre nu, stojan na malovanie, plysovu Minnie, MaM kapsu na Manducu, topanky, fixy, pastelky, omalovavanky, plysoveho bociana... no, musim este pohladat, co vsetko dame k narodkam, a co az na vianoce, lebo toho je tusim akosi aj moc... plus by sme isli zajtra, alebo v nedelu - podla pocasia omrknut to jazdenie na konikoch, nakontaktovala som kamosa, tak vraj to tam kde on vravi robia aj pre taketo male deturence... takze zajtra obuvame jazdecke cizmycky a ideme... sa tusim viacej tesim ako mala... 😅

moni, veru ani neviem, ci niektora z nas rodila cisarakom, ci nie.. tusim sme vsetky normalne... ci nie?

venonna
31. okt 2008

muci, bacily sa zvrtli, obe s Helenkou soplime ako na objednavku 😉 uvidime, co zajtra...
adi, uz sa tesim k vam, som zvedava, len sa musime vylizat 🙄

dannynka
autor
1. nov 2008

venonna o ty nemozes spavat ked tu v taku neskoru hodinku 😅

venonna
1. nov 2008

dany, v noci som bola tak zahlienena, ze by som musela spat po sediacky, tak som to radsej preinternetila, okrem toho aj mala sa stale budila, tak sa mi asi ani neoplatilo zaspat 😝 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre