Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
29. aug 2008

lucaska ja asi pojdem, ved co budem zase sama doma a mam to blizko, tak skocim kuknut,ale len tak na chvilocku a ty?

lucaska
29. aug 2008

rada by som sa isla kuk ale uvidim ako nam to casovo bude vychadzat , lebo nabuduci tyzden mam pracovny..... 😒

minkak
29. aug 2008

ajojky babulky 😵
aby som nezabudla Nikolkam vsetko najlepsie k meninkam 😵 😵 😵

drobec.z
29. aug 2008

aj my prajeme nikolkam vsetko naj k meninam, ja ani nestiham sledovat, kto ma kedy meniny a podobne, som rada,ze viem aky je mesiac a rok 😀 😀 😀

minkak
29. aug 2008

no a new mala dnes tusim odchadzat,tak sa tu snad ukaze a povie co nove

inak vsimla som si adusa dnes davala nove fotecky a ma aj pekny novy uces 🙂

drobec.z
29. aug 2008

mirka, aj ja som si vsimla adusu, aj som jej pisala,ze jej to sekne, super to ma 😉

minkak
29. aug 2008

veru ano sekne jej to -kocicka je 😉

lucaska
29. aug 2008

ahojte, aj my prajeme oslavencom len to naj naj naj.................................. 😉

newyorkgirl
31. aug 2008

ahojte, teda ja sa sem konecne dostanem a nasa tema na druhej strane, co 2 dni nik nepise? 😀

newyorkgirl
31. aug 2008

dakujeme za nikolku za gratulacie, inak my sme este neodleteli sme to posunuli na 10teho, takze este hadam stihneme nejake stretko 🙂

newyorkgirl
31. aug 2008

drobec som sa chcela spytat, pre tie deticky zatial balim nejake hracky, oblecko, ze ci mozu byt aj vyzivy jablckove, piskoty a take? mame toho dost vies, tak by som im cosi poslala, lebo to nepapame 🙂

yuya
31. aug 2008

ahoj new, zajtra idem pozrieť na otvorenie Južančeka, ako sme sa bavili. chystám sa okolo 10tej a asi tak na hodinku. Nestavím sa po vás?

lucaska
31. aug 2008

ahojte, asi vsetci vikendujete este,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉

my sme boli vcera v tej zoo,bolo fajn , ale asi sa najviac lucaskovi pacilo lozenie po klietkach...... 😀 😀 😀 😀
boli ste niekto na tom leteckom dni???? ako bolo???? my sme nesli, lebo moje dve deturence dlho spali rano, boli zniceny z bojnic.................. 😀 😀

minkak
31. aug 2008

ajojte kocky 🙂
lucaska pekne fotecky si dala.....u nas vyhraval maco na plnej ciare 😀
my sme boli v tej DCA bolo fajn 😵 boli sme aj s drobcom a stretli sme aj kalu aj yuyu 🙂

new tak ste si to tu predlzili,tak sa vidime na stretku?

venonna
31. aug 2008

cafte!
babky, nestiham vas sledovat ☹ uz sa dohodlo nejake stretko? teda datum, cas a miesto? Pliiis, pisnite mne neznalej niekto IP s infom... minkak, Ty to mas pod palcom... kuknem zajtra, diiiik, a dobru...

drobec.z
1. sep 2008

Ahojte, tak my sme dnes boli na otvoreni juzanceku, bolo super, len moje sidielko stale niekde behalo a neratala som,ze bude az tak teplo, takze som totalne zmorena a romanecko tiez, ale bolo super, prajeme vsetkym pekny zvysok dna, nech si uzijete ten nas statny sviatok 😀 😀 😀
a kavickarky nikde?

dannynka
autor
1. sep 2008

drobec tu a ja tiez zmorena 😅

drobec.z
1. sep 2008

no danny ani nevrav, to to slniecko riadne zmori a hlavne ked uz ho clovek ani necaka, ja som nemala ani svoje oci,tak to mi hlavne vadilo 😒 😎 😎 😎

dannynka
autor
1. sep 2008

ale hlavne ze vyslo pocasie ze je krasne slnieckovo 😵 😵 😵

minkak
1. sep 2008

ajojky babulky ja len na skok,prave sme dopapali ideme buvkat

nam sa tiez pacilo bolo fajn 😵 len to teplo ,mne bolo tiez tak vseliako na slniecko...teplo sme sa obliekli
to uz fakt clovek nevie co na seba dat 😖

jurdinka
1. sep 2008

Ahojte,
chvilu som sa tu neukazala,prajeme dodatocne vsetko naj naj oslavencom.
Boli sme s malou na dovolenke v Dudinciach, bolo super len skoda ze to rychlo ubehlo..........
tatina balime zas na sluzobku takze budeme take osamele a asi castejsie na nete 😉
a ak nahodou planujete nejake stretko radi sa pridame 😉

kacenka, adka- neozval sa vam niekto z MC na cvicenie??? uz by to mohli mat naplanovane, nie?

drobec.z
1. sep 2008

ahoj, tak ako vyhovuje stredko v piatok o 16:00 vo verde?
nam dnes prisla babka, tak sa romanko trosku vytesoval, ale vecer uz bol mimo a nechcel nikoho okrem maminky, aj zaspavat sa mu tazko zaspavalo, chudatenko moje.

minkak
1. sep 2008

jurdinka tak vitaj doma 🙂
v piatok o 16-ej chystame stretko 😉 bud vo Verde alebo na Inoveckej 😉

zuzanamv ako to prezivate?zajtra uz do skolky....tesi sa Matko?drzkajte sa 😉 😵

minkak
1. sep 2008

drobec a preco sa mu tazko zaspavalo?
kde ste boli poobede?

drobec.z
1. sep 2008

mirka, boli sme vonku, ale zajtra idem do roboty, tak snad aj preto,citil to 😉 a zavetril babku,tak uz vie,ze nieco nie je okej 😒

minkak
1. sep 2008

no zuzka asi mas pravdu asi to vycitil 😒 ☹ chudacisko ☹

lucaska
1. sep 2008

ahojte, zuzi tak romco sa chudatko bojka ze mu odides??? hadam to zvladne........
zuzanamv drzime palceky zajtra do skolky................. 😉

zuzanamv
1. sep 2008

Ahojte,
tak už sa len raz vyspíme.
Teda ja asi ani nezaspím!

Lucaska, diiik.

Mali sme pekný predĺžený víkend.
Boli sme v Piešťanoch na Lodenici. Deti to v pohode zvládali, Maťko sa celkom bavil, Veronika sa klasicky na všetkých škerila.
Vo štvrtok som mala večer voľno ja, a muž strážil deti (spali sme u kamarátov), tak som videla Čechomor a prišla som domov o 2 v noci. V piatok sme boli celý deň na programe aj s deťmi a večer mal voľno muž.
V sobotu sme sa presunuli na oslavu kamarátovej 30., na chatu pri Duchonke. Zišli sme sa skoro celá stará partia, čo znamenalo teraz už asi 20 detí. 🙂
Bolo perfektne, Maťko na začiatku protestoval a chcel ísť domov, ale keď sa aklimatizoval, tak bol v pohode.
Večer keď deti zaspali, zabavili sme sa ako za starých čias.

drobec.z
2. sep 2008

ahojte, tak co planujete dneska, pocasicko super,tak nic ine k pohodke netreba 😎
zuzanamv, tak dufam,ze sa Matko lahko adaptuje a bude rad chodit do skolky 😉

ivaz
2. sep 2008

tak my hlásime príchod do tn. boli sme na liptove. počasie nám vyšlo, 🙂 tak sme si pobyt poriadne užili. 😵 😵 😵 len večer tam majú poriadnu kosu. 😖 brrrrrr.
všetkým oslávencom prajem všetko naj, naj, naj. 😉
judinka, máte v dudinciach rodinku? alebo ste si boli užívať kúpele?
zuzanamv, lodenica. jaj. to aj ja môžem, 😉 boli sme tam niekoľko krát. a čo prvý deň v škôlke, ako ste zvládli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre