Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
18. dec 2008

ahojte,
no teda kala pekne len oddychuj,ved sa za nimi este nabehas dost.
ja chcem nieco cez vikend upiect,lebo babka daleko 😀 😀 😀
vcera sme s miskom modelovali zo slaneho cesta betlehem,teda ja,on si modeloval obchod,teraz sa nam to susi a budeme malovat,len musime pockat pokial pride ocko z prace,lebo pri filipkovi by sme toho vela neurobili 😀 teraz ma take umrncane obdobie,tak moj chrbat dostava zabrat ☹

idem poukladat pradlo a este kuknem,ci niekto neprisiel na kavicku 😀

dienka
18. dec 2008

Kala drzte sa s malickym, vyloz nohy a nerob nic, len oddychuj, ked mas manzelika doma.
Erka ako dopadol Betlehem? Ja som vcera napiekla medovniky, dnes som ich ozdobila. Ale este chcem napiect jednu varku, co chcem zobrat do Popradu 🙂

moni1412
19. dec 2008

krasne Vianoce vsetkym prajeme https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 🙂

ivaz
19. dec 2008

Kala, držím palčeky. Pekne oddychuj, teraz nič nie je dôležitejšie.
Erka aj ja som zvedavá ako sa podaril betlehem, pridaj foto na inšpiráciu. 😉
A keďže od zajtra mame doma tatinka a ten má prednostné právo na počítať, prajem všetkým krásne vianočne sviatky. A nezabúdajte nevadí keď nebude napečené, upratané hlavne nech je pohoda. 😵

moni1412
19. dec 2008

kala veru, oddychuj. 🙂 nech sa to skracovanie zastavi 😒 🙂

minkak
20. dec 2008

Ahojte babulky 🙂
kala tak len Ty pekne oddychuj,drz sa 😉

lucaska tak ako dopadli druhy odber?uz vies aj vysledky?

dienka pekne fotecky-tak Vam teda bolo 😵

Ivaz aj Tebe a Tvojej rodinke kraaasne sviatky 😵

lucaska
20. dec 2008

ahojte, minkak vysledky ma o.k...............len zasa v stredu v noci mal ten laringitidovi zachvat, tak teraz kaslikujeme este, ale chvala bohu bez antibiotik sme,dufam ze to prejde v pohodicke.... a vy ako????

minkak
20. dec 2008

ahoj lucaska 🙂
tak to mi je luto ☹ tak sa drzkajte 😉 a som rada,ze ste mali vysledky OK 🙂
ja som od vcera nejaka chora.... 😖 bola som vcera este k tomu aj u zubarky....tak nic moc.....
ale inak vsetko v poriadku 🙂 nevieme sa dockat vianoc 😵 uz aby to tu bolo,len dufam,ze to odomna nedostane Veronika a MM....tak sa snazim z toho rychlo dostat 😉

lucaska
20. dec 2008

minkak , tak ti prajem skore uzdravenie nech si fitt........aj ja sa straaasne tesim na vianoce.....dnes manzelik doniesol kapra do vane , lucas by tam aj cele poobedie stal ............je zlatulinky.................drzkajte sa a liecte sa aj vy 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
21. dec 2008

lucaska dakujem,uz sa zacinam aj citit lepsie 😉
to si viem predstavit ako sa mu paci.....ja toto radsej eee,lebo co potom....akurat ho ist niekde vypustit....
mne to bolo vzdy luto....nasi nam vzdy hovorili ako odplaval.....potom sme s tym prestali... 😅

dannynka
autor
21. dec 2008

ahojte 🙂

lucaska tak to je hlavne ze ma Lucasko vysledky v poriadku 😉

minka zubara ani nespominaj,bola som dva tyzdne dozadu a dufam ze aspon rok nepojdem 😅

a co sa tyka choriob,veru aj ja som prekonala taku dvojdnovu virozu,jeden den ma cely prehanalo a druhy den som cely prevracala a hlava ma strasne bolela ani s postele som nemohla vstat.... 😝 ,ale chvalabohu na treti den to preslo....klop-klop.Ale teraz zase pre zmenu Gabika soplikuje,hlieny jej stekaju a to ju drazdi a stale kasle,ak to este dnes neprejde tak zajtra pojdeme k dr 😒

ozaj a co stromceky uz mate?

yuya
21. dec 2008

ahojte trenčanky 🙂 . Odchádzame zajtra na týždeň svokrovcom, tak vám chceme zaželať KRÁSNE A POKOJNÉ VIANOCE. Užite si tatinkov doma a rozžiarené očká pri stromčeku !!! 😉

minkak
21. dec 2008

yuya aj Tebe a Tvojej rodinke kraaaaaasne vianoce 😵 😵 😵

danny,no nic moc teda ,ale aspon ,ze uz je to za Tebou 😉 a Gabike prajeme skore uzdravenie 😉
stromcek???uz ?no my teda nie,my zdobime az 23-ho vecer ,alebo 24-ho rano 😉
vy uz mate? 😕

venonna
22. dec 2008

cafte babulenky!!! Tak sa hlasim a hned kajucne dodavam, ze to tu uz dlhsiu dobu flakam, ale aby ste vedeli, ze na vam myslim, prajem pokojne a laskou naplnene Vianoce vam aj vasim milovanym 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😉

dienka
22. dec 2008

my uz stromcek mame tyzden 🙂 , vo stvrtok odchadzame na vychod, tak aby si ho deti uzili 😉
marodom skore uzdravenie, nech su na Stedry den plny zdravia.

erka12
22. dec 2008

my sme vcera jeziskovi nachysstali stromcek,sladkosti,ozdoby a rano misko skakal od radosti,ze nam jezisko urobil stromcek 😀 😀 😀 uz len pekne skontroloval,ci tam je vsetko 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. dec 2008

minkak-my mame stromcek od soboty 😉

no veru moj predpoklad sa potvrdil,mame ATB kvapky do nosteka a sirupceky tak sa budeme doma liecit 😅

a aj od naskrasne a vesele vianoce 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

newyorkgirl
23. dec 2008

ahojte

danny my mame asi cosi podobne

Nikolka uz od soboty strasne soplikuje a nehorazne kasle, k tomu vysoke horucky, tak sa trapime, lebo tuna lekari ATB moc nechcu davat ze ked to do tyzdna neprejde, uz 4 dni ma horucky jak toto aj dnes cez 39 zasa, tak uvidime co zajtra ked tak zasa pojdem sediet hodinu na pohotovost, k tomu aj manzelik je chory aj mna uz hrdlo rozbolelo, takze my mame na vianoce vsetko pripravene len my nie sme akosi 😒 tak uvidime co zajtra ci oslavime alebo to o den dva odlozime nech mala aj vnima cosi

tak vsetkym zelame krasne pohodove a hlavne zdrave a vesele vianoce 😉

dannynka
autor
23. dec 2008

new-aj Tebe 🙂

dannynka
autor
23. dec 2008

a Nicolke skore uzravenie 😉

audreyd
23. dec 2008

aaaaaaaaaaaaaaahojte 🙂

šťastné a veselé aj od nás 😵 😵 😵

minkak
24. dec 2008

ahojte 🙂
new tak prajem skore uzdravenie 😉 drzte sa 😉

a aj my sa pripajame kraaaaasne a pokojne sviatky 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kala12
24. dec 2008

Ahojte dievcata,

krasne sviatky, plne pohody a pokoja a radosti z detskych rozziarenzch ociek nasich drobcov. Kopec darcekov pod stromcekom, ale hlavne vela zdravicka vam prajeme. 🙂

mucilienka
24. dec 2008

Ahojte kocky,

tak aj my Vam aj vasim detickam zelame pozehnane Vianoce, plne pokoja a radosti z narodeneho Jeziska 😉

zuzanamv
24. dec 2008

Ahojte,
ja trošku neskoro, ale predsa:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

erka12
25. dec 2008
dannynka
autor
25. dec 2008

erka krasne fotto 😵 😵 😵

erka12
25. dec 2008

ahoj danny,
ako?

dannynka
autor
25. dec 2008

erka no ako sa to vezme,tuto noc som moc nenaspala...ale co sa tyka vianoc a darcekov tak super..... 😵

a Vy?ako pozeram fotky s Filipka je uz velky chlap 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre