Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zabka
29. okt 2008

Tak keby nieco kludne sa ozvi... 😉

dannynka
autor
29. okt 2008

zabka dik za info.... 😉

veru radsej ist na sono v trencine za take iste peniaze ko do Pruskeho 😉

zabka
29. okt 2008

neni zac... 😵.. v Pruskom este o 100,- viac... 😉

kala12
29. okt 2008

Ahojte baby,

a bola si zabka na tom 4D u Jankovskeho? On to robieva tusim v stredy od 16 do 18.00 ale este som nepocula ziadne referencie, c sa tyka obrazu. Ja uz som objednana do Pruskeho, videla som aj cd a su veru krajsie ako co mam ja z Hlohovca.
Danny ako sa mas, aj si sa objednavala na ten ultrazvuk?

dannynka
autor
29. okt 2008

kala celkom oki a ty? 🙂

moni1412
29. okt 2008

baby co sme spominali s danny ten 4D u nas v BN, ten je este lacnejsi. pacientky ktore nepatria k nim, platia 1200.-Sk. 🙂

newyorkgirl
29. okt 2008

ahojte kavickarky 🙂 ci skor tehulky teda 😀 ja sa do debaty nepridam moc, akurat ze dobre vediet, kedze chodim k Jankovskemu, tak do buducnosti som informovana 😀

zabka
30. okt 2008

Ahojky, kala nie nebola som unho na tom 4D lebo to ma teraz novy, asi dva tyzdne... Ja som bola este v Pruskom... 😉

dannynka
autor
30. okt 2008

zabka tak mas teda cestve info 🙂 😉

zabka
30. okt 2008

No no lebo minuly tyzden som bola na poradni tak som si to vsimla 😉 .. Ako tehulkujes? Byva ti aj zle?

dannynka
autor
30. okt 2008

ja celkom v pohode zatial,zo zachodom sa sice nekamaradim,ale za to kyselinu mavam poriadnu.... 😝

a ty?ako sa tebe tehulkuje?

zabka
30. okt 2008

No mne nebyvalo tiez zle, ani na zaciatku, takze v pohodke, len teraz uz zacinam byt viac a viac unavena.. 😉 Ale uz iba mesiac v praci nastastie... 😵

dannynka
autor
30. okt 2008

neboj,to ti rychlo ubehne 😉
ja si teraz ani nemozem dovolit byt unavena pri tom mojom dvojrocnom sidle 😀

zabka
30. okt 2008

Je zlatucka, kukala som foto... 😉 ... A uz sa tesi na surodenca?

dannynka
autor
30. okt 2008

no ako sa to vezme....asi s toho este moc rozum nema,ale ked vidi moje kamaratky ktore maju mimi v kocaroch tak z nich nemoze oci spustit 🙂

no nic,uz sa mi dieta zacina dobojovavat pc,tak sa ideme obliect a ideme von,zacalo tam svietit pekne slniecko 🙂

zabka
30. okt 2008

Tak pekny dnik prajem a uzite si este trosku slniecka... 🙂

dannynka
autor
30. okt 2008

lucaska no len pozeram 😅

moni1412
30. okt 2008

lucas hmm.. cierna 🙂 ja som mala skor pocit ze moj maly mal z nej depku 😒 nosila som asi mesiac cierne veci, kvoli smutku, ale musela som s tym prestat, lebo bol v tom case dost zly 😖 ale je to zaujimavy nazor

lucaska
30. okt 2008

no ved aj ja som len kuk, ono je to asi individualne este s tym nazorom ze deti potrebuju mensi priestor pre pocit bezpecia tak to by som suhlasila ale cierna??????? nas lucasko od malicka zboznoval cervenu lebo som pri nim nosila dost veci cervenych tak si akosi na nu zvykol...................... 😉 😉

ma pekne meno tvoj malicky moni sa mi paci DENISKO................ 😉 😉

kala12
30. okt 2008

Ahojte,
no veru aj moja Teri sa ma bala, ked som nosila ciernu, este doteraz,ked moja mama ma na sebe cierne veci, tak za nou ani nechce ist. Chvilku jej trva, dokial si zvykne. Ale ani ja ciernu farbu moc nemusim. ☹

Ale nam pekne fuka a ja som este aj prezliekala a oprala periny. Susim to na balkone, len cakam kedy zacnu poletovat po Juhu. 😀 😀 😀

moni1412
30. okt 2008

lucaska dik 🙂 😵 ale ja Lucas je pekne. pacia sa mi taketo netradicne mena...... 😉

dannynka
autor
30. okt 2008

kala no veru....u nas su smetiaky v strede cesty...co ich tam vietor odfukol 😀 😀 😀

lucaska
30. okt 2008

KALA tak ked budu periny po juhu su tvoje.................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som vcera vsetko poprezliekala,poprala-teraz ma uz len zehlenie caka........ 😉

dannynka
autor
30. okt 2008

moni-aj mne sa take pacia preto som dala dcerke meno Gabriela 🙂 😉

moni1412
30. okt 2008

danny to je veru pekne meno tiez 😉 mne sa paci pre dievcatko aj Lenka a Karolinka 🙂 snad sa nam podari aj dievcatko na druhykrat 😀

lucaska
30. okt 2008

moni tak uz aj na druhe sa chystate???????????????? 😉

kala12
30. okt 2008

Lucaska ja navliecky nezehlim. radsej si pri prani nastavim pracku na nizsie otacky, potom niesu take pokrcene. A poriadne povystieram,ked ich vesam. .....Teraz mam toolko roboty, ze neviem kde mi hlava stoji. Robime Terezke izbicku, tak vyhadzujeme koopec nepotrebnych veci, papiere , oblecenie, co nepotrebujeme. Este bude robit drobec tu zbierku do Kosova? by som jej prispela.
Uz sa tesim, ked bude mat svoju dospelacku postielku, len mam strach, ze tam nakoniec prestahujeme tatinka a my s detuchami budeme spolu. 😀 😀 😀

moni1412
30. okt 2008

lucaska noooo 😅 kedze som po cisarskom, pockame apon kym bude mat maly rocik 🙂 le to je cubi-dup 😀 takze chystame 😀 🙂

kala druhe neviete co cakate? ci nechcete vediet? 😉

moni1412
30. okt 2008

baby esteze vas mam 😀 som si spomenula ze som chcela este periny prezliect dnes 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre