Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
8. aug 2008

300 sk na den?????????????????? tak to je jak zadara............................. ja som sa tiez bala toho toho pri lucaskovi , ze budem muset lezat ale chvalabohu vsetko bolo o.k.............. 😉

kala tak sa vytesujete?????asi by sme chalana radsej prijali, ale v podstate je to jedno len nech to dobre dopadne..........a ostavate byvat tu v byte??,

kala12
8. aug 2008

Audrey pri Terezke som mala 8 cm cystu,ale len hormonalnu, po troch mesiacoch sa ,,vytratila.. Dufam,ze uz bude vsetko O.K. Az na to, ze mi byva strasne zle, dokonca aj z melona. A mavam migreny.

lucaska
8. aug 2008

ste som chcela napisat nie sme -preklep

kala12
8. aug 2008

Lucaska uz sa zaciname vytesovat, len som bola este taka vystresovana,ako to dopadne. A ja by som strasne chcela dievcatko. 😀 😀 😀

lucaska
8. aug 2008

a teri ako???sto rokov som ju nevidela...................

kala12
8. aug 2008

Teri v pohode, ale uz riadne vystrkuje rozky. 😅

kala12
8. aug 2008

A vy sa ako mate? Uz lepsie? Aj ste sa boli odreagovat v tatrach, vsak?

lucaska
8. aug 2008

ano, boli sme na tyzden v tatrach, taky relax..................to ako lucas, toho maju uz babky problem strazit, taky sinter je z neho....

adkag
8. aug 2008

hehe,no vidim ze nase deticky si mozu ruky podat,aj kubko je riadny sinter,dava zabrat vsetkym naokolo 🙂 .

to je fakt smiesna suma tych 300 sk, to sa oplati. a mozu tam byt aj manzelia,resp. starsie deti s maminkami?

kala12
8. aug 2008

Adka tak to neviem, ci mozu. To som sa nepytala.

baby idem od vas, dobru nocku.

drobec.z
8. aug 2008

ahojte, tak ja som tu len tak na skok,
kala, drzkajte sa a hlavne teraz uz klud kvoli babenku, hoci sa to tazko hovori a tie nevolnosti raz odidu, pozdravujeme aj Terezku, a s tym rozmaznavanim my to mame podobne, Romanka rozmaznaval cely zajazd, a nikto nebral na mna ohlad, proste mal co chcel, ani v sedacke nemusel sediet, tak som zvedava ako zvladne zajtra cestu do Ruzomberka a v nedelu do Trencina, ked ideme zase len my dvaja ☹

lennie7
9. aug 2008

ahojte, tak hlasime sa z oravy 🙂 malej sa tu paci, domov ist nechce a ja si aspon oddychnem ked sa tu hra s ujami a tetami 😀 ale uz zajtra ideme domkov 🙂 cestu prezila chvalabohu v pohode, spala hodinu a pol a dalsiu hodinu a pol sme vytiahli hracky a hrali sme sa.bala som sa ci nebude zas vracat ale dostala kinedril a ten asi chvalabohu zabral 😎 no som zvedava co bude cestou domov 😒 😅 to pocasie je otras, aj v TN prsi?tu ale strasne husto, take velke kvapky, a to sme mali mat poobede gril party 😖
na stretko prideme ak nam do toho nic nevlezie 😉
drobec, meggi krasne fotky 🙂 😉
a aby som nezabudla, kala gratulujeeeeeeeeeeem, hlavne nech to dobre dopadne, vela oddychuj 😉 😉 🙂

drobec.z
9. aug 2008

tak ja asi do TN tak skoro nepridem, dnes som sa vybrala do Ruzomberka a 100km za Bardejovom som ostala stat aj s malym, auto neide, lebo odisla suciastka ktora sa tazko zhana, tak som cakala dve hodiny na odpocivadle na nasich kym po nas pridu, aby nas odtiahli domov. Takze nam sa dovolenka na vychode zrejme este predlzi 😉

zabka
9. aug 2008

AHojky, chcem sa vas opytat v pondelok mam ist do nemocnice na genetiku kvoli vysledkom testov, bola ste tam niektora? Ja ani neviem ci som ich mala zle alebo co sa stalo, ale ma doktor poriadne vystrasil ked mi volal ze tam mam ist ze sa chce doktorka so mnou porozpravat, mate s tym niektora skusenost?

audreyd
9. aug 2008

žabka, no keď ťa volajú, tak choď... bezdôvodne to asi nebude. už si mala 35 rokov? alebo máte v rodine nejakú dedičnú chorobu? zrejme si mala výsledky afp testov mimo "normy", ale nemusí to nič zmamenať, dosť často sa mýlia 🙂 asi ti spravia kontrolné testy, možno si v inom tt, ako si si myslela. je veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú výsledky testov... neboj, všetko bude v poho 🙂

zabka
9. aug 2008

Nie mam 24 rokov... a ani v rodine nemame ziadnu dedicnu chorobu.... Len som sa poriadne zlakla ked mi zavolal, dufam ze to bude v poriadku...Dakujem...Uz aby bol pondelok

audreyd
9. aug 2008

neboj, genetiku mám aj ja za sebou 😖 a mám dve krásne a zdravé detičky 🙂 nie je to nič príjemné, ale dá sa to prežiť... priprav sa, že tá pani dr. je dosť nepríjemná (aspoň z počutia), berie pacientky ako kus či číslo, žiadny individuálny ľudský osud 😖

zabka
9. aug 2008

Ty si tiez bola u nej?No som zvedava sestricka je veru dost neprijemna tu som mala moznost zazit v piatok, hroza...

audreyd
9. aug 2008

nie, ja som bola v nitre a tiež katastrofa 😖 oni to majú asi v popise práce byť ako psí čumák alebo čo 😝 sestričky detto 🙄

minkak
9. aug 2008

ahojte kocky 🙂
drobec tak to je na dve veci.....ako to teraz vidis?do kedy tam mozes ostat?to je fak smola ☹

lennie pekne oddychujte aj tu dnes prsalo....cely den tak o nicom ☹

zabka budeme drzat palceky 😉

drobec.z
9. aug 2008

mirka, tak nakoniec to ocino pozhanal, ale lietal ako splaseny a teraz prisiel, kazdemu sa vyhovaral, ze som sama s malym,co je pravda, tak vsetci volali kadejakym znamym a nakoniec sa to povedlo a zajtra rano vyrazam priamo do TN, takze ma caka cesta asi 5 hodin a to pri slabej premavke a rychlej jazde, tak drzte palcoky. 😉

minkak
9. aug 2008

zuzka ak super,ze ste zohnali 🙂
hlavne chod opatrne!!!!a netrhaj rekordy!!!ci uz pojdete5 alebo 6 hodin!!!budem na vas mysliet 😵
drzkajte sa 😵

babule a kde ste dnes vsetky?

dannynka
autor
10. aug 2008

minka tu 😀

keiko
10. aug 2008

Ahojte...chcela by som sa spytať ohľadom cvičenia s deťmi na fitloptách v materskom centre, čo sa tam cvičí a ako dlho trvá jedna lekcia? ďakujem

audreyd
10. aug 2008

keiko, kuk tu http://www.mcsrdiecko.sk/page12.php

kurz sa skladá z 8 lekcií (plus dve náhrady), lekcia trvá cca pol hodinku, plus cvičenie mamičiek 🙂

lucaska
10. aug 2008

ahojte, tu sa asi vikenduje alebo dovolenkuje ked nikde nikoho.................... 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
10. aug 2008

lucaska no asi ano 😀

lucaska
10. aug 2008

danny ty tu? 😉 ako sa mate???? ako ste prezili vikendik?????

dannynka
autor
10. aug 2008

lucaska ano moje malinke "ja"tu 😀 😀 😀 😀

no mame sa fajn..vcera aj dnes smse boli od rana u nasich takze super o GAbiku bolo postarane 😉

a vy?

lucaska
10. aug 2008

my kedze vcera prsalo tak sme vybehli von az na vecer a dnes sme boli trochu po obchodoch..... 🙂

zajtra ides do centra????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre