Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
14. okt 2008

my vo stvrtok o 16.00 vo verde mozme byt, len dajte vedet ci vobec nieco bude ked sa nikto k tomu nevyjadruje......

dannynka
autor
14. okt 2008

lucaska my dojdeme,a mozno aj meggi sa dostavi ak stihne 😉

dienka
14. okt 2008

uz som vlozila fotky z dnesnej oslavy 😉 😎

newyorkgirl
14. okt 2008

teeda dienka aka supis torticka to ten vrch je z marshmallows? 😕

dienka
14. okt 2008

ano, z 2 balikov 🙂

mucilienka
14. okt 2008

dienka, torta vyzera super 😝 .. ako sa ti to gulalo?
a ako robis ten krem z ladovych gastanov? pytala som recept, tak pytam znova... 😀

dienka
14. okt 2008

Muci dakujem 🙂 Cukriky sa najskor roztopia v mikrovlnke a potom treba pridavat pr. cukor, dost vela, lebo sa to lepi. No a potom uz len rozvalkat na doske a je to. Cely recept je tu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1827

krem z gastanov:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420

a korpus:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5760

minkak
14. okt 2008

dienka si ty silkulka torta je kraaasna 😵

lucaska ja na stretko idem 😵

yuya
14. okt 2008

Danovi všetko najlepšie k 2.rôčiku. Veľa zdravia, šťastia, lásky 🙂
A Lucaske a Muci tiež všetko najlepšie k svad. výročiam.
Dienka, teda poviem ti, ty si teda cukrárka 😉 . Krása!
Audrey, už akosi nestíham prispievať, tak len zbežne čítam a sem-tam čosi šrajbnem. Viem, som hrozná, ale pozerávam zmešk. ordinácie, robím účto a doháňam domácnosť po celom dni ! Ale si to vystihla s tými chlapmi 😀 . Ja idem s kamoškami v nedeľu do BA na nákupy, ale to bude mať náš tatík všetko pekne nachystané, aby len malej prihrial a nanajvýš pichne riady do myčky. Vieš, moje výčitky svedomia - že ja si budem celý deň bezstarostne užívať 😎 , tak im to uľahčím.
Krásne fotečky ste popridávali.
New, myslíme na vás. super, že sa malinká naučí AJ. Ja chcem s malou skúsiť HelenDoron
Vo štvrtok chceme prísť, dúfam, že soplík zmizne.

yuya
14. okt 2008

Chcela som napísať DanKovi... 😒

zuzanamv
14. okt 2008

Aj my prídeme, ak sa nič nepredvídané neudeje.
Som rada, že je to vo štvrtok, v stredu by sme nemohli. Vo štvrtok ráno odovzdávam robotu, tak ak budem vyzerať ako mátoha, nečudujte sa. 😒

Neviete poradiť, kde v okolí Verde by sme kúpili detské topánočky? Veronika sa každú chvíľu začne stavať, tak aby sme boli pripravení. 😉

lennie7
15. okt 2008

tak hadam aj my na stretko prideme 😉 uvidime ako dlho sa mi tam malu podari udrzat 😅
dienka kraaasna torta, fakt sa ti vydarila 😵 🙂 😉
a danko aky je uz velky chlap 🙂 prajeme mu vsetko len to najlepsie 😵 😵
new krasne fotky, kedy sa mate vratit na SK?
yuya a uz teraz zacinate s helen doron ci az neskor?my ideme dnes 1.krat na hodinu, som zvedava ci to bude malu bavit
😀

mucilienka
15. okt 2008

caute kocky,

dakujem za blahozelanicka... my neslavime tak romanticky ako lucaska - tatino je na sluzobke... no urobila som mu aspon taku malu minitorticku na cestu so svieckou - srdieckom, aby vedel, ze som nezabudla... teda ked uz sa tu na tejto stranke tak vo velkom vypeka...

dienka, ta torta fakt vyzera super - ten krem z ladovych gastanov je vyborna inspiracia, ale aj tie prsia s palenkou, z ktorych mas ten korpus... uz som recepty ulozila a hladam sviatok, ku ktoremu budem piect 😀 najblizsie ma svokor meniny aj s manzelom, tak kazdy dostanu po jednom ciciku 😀 malej stacia zatial aj tie moje 😀

minkak
15. okt 2008

ajojte kocky 🙂
muci dobreeee 😅
aj ja Vam prajem vsetko len to najlepsie hlavne vela,vela lasky 😵

newyorkgirl
15. okt 2008

audreyd, zatial som spokojna, ked pojdem do prace, tak bude aj financne omnoho lepsie 😀 viem si predstavit kludne aj zit v UK, ale nie v tomto meste ale v nejakom vacsom, Nikolka by tu mala isto vyse moznosti ako doma, tak uvidime 🙂

yuya, dakujeme 😵

lennie, fotky som este poriadne ani nestihla pridat, lebo su vo fotaku a ja sa k PC moc nedostanem pri dvoch chlapoch 😅 domov sa chystame v januari niekedy, este nemame presny termin, tak prideme na navstevu a skolaudovat bytik 🙂

dienka
15. okt 2008

Este raz dakujem vsetkym za pochvaly 🙂 , aj ja som veru rada, ze to vyslo 😀
Muci ty si dobra, ty este Marusku kojis? Klobuk dole.
Yuya s menom v pohode 😉 Uz som Ta veru davno nestrela ☹
Baby vy uz zacinate s anglictinou a nas Danko len zacina rozpravat po slovensky 😀

newyorkgirl
15. okt 2008

deti sa teraz rychlo ucia jazyky, tak kludne do toho 🙂

nasu Niku tu chytila taka rozpravka, uplna kravina

https://www.youtube.com/watch?v=RI3vI4fDJSY

ale uz ovlada vsetky postavicky z toho, tak vieme co mame kupovat na narodky 😅

dienka
15. okt 2008

Ahoj New, zachvilu aj vy budete oslavovat 🙂 , ale to rychlo leti, pamatas ako sme sa parkrat stretli v cukrarni, vtedy este s babatkami? 😎
Pekne fotky ste popridavali 😉

ivaz
15. okt 2008

Všetkým tohto týždňovým oslávencom prajeme len to naj, naj, naj..... 🙂 🙂 🙂
Dienka tortička je krásne, 😨 určite bola aj výborná. 😉
Tak my sme už OK, zajtra sa na vás tešíme. 🙂

minkak
15. okt 2008

hmmm,babulky tak to vyzera na riadne velke stretko 🙂 tesime sa 😵 😵 😵 snad sa budu tesit aj casnicky 😅

adkag
15. okt 2008

ahojte, dosla som vas na skok mrknut, mame net konecne ale na novom dome a este sme neni prestahovani,tak ozaj len nakukujem. pozeram,ze sa chysta stretko,ale my tentokrat zrejme neprideme.

Tak sa vsetci drzkajte,dufam,ze deticky su zdravucke.

mucilienka
15. okt 2008

caute kocky,

tak my sme uz z makacky doma.. na tutovku unavene, ale vyupratovali sme 🙄

dienka, ano ja malu stale kojim - mliecka mam stale dost.. cakam, ze snad budem tehu a poriesi sa to same 😅

new,
nasa mala si na narodeniny zelala rajcinu, dobre nohavice a babatko pre nas... dobre co? 😀 tak uvidime, co dokazeme do 9. novembra splnit...

adka,
skoda, ze nepridete, uzatvarali sa tu rozne stavky ohladom tvojho stavu.... myslim tym, ze ci si ty ta tajna tehulka, ci nie... 😀

adkag
15. okt 2008

ahoj muci, je tu nejaka tajna tehulka? hehe,dobre ze stavky, ja som tehulka ale neviem ci tajna 🙂 .vy sa chystate na stretko?

mucilienka
15. okt 2008

adi, ano chystame... zatial to tak vyzera, ze pojdeme, a vam co do toho prislo?
tak konecne si sa odtajnila pre vsetky kocky 😀 a ja nemusim drzat bobrika mlcanlivosti... oficialne blahozelam k druhemu potomkovi a zelam vsetko dobre... v ktorom ste uz tt?

adkag
15. okt 2008

muci,o mne uz vie viac ludi z tejto temy 🙂 . ale sem som zatial nikde nepisala ani v pase nemam.

a dakujeme za blahozelanie, teraz je to cca 20-21tt.

a napisem ti do IP co nam do toho prislo.

mucilienka
15. okt 2008

adi, tak uz ste v polovici, to je super... este kubka kojis?

dannynka
autor
15. okt 2008

adkag-tak gratulko k tehu 😵

minkak
15. okt 2008

adkag gratulujeme 😵 😵 😵
tak skoda,ze na stretko neprides ☹ ,tak snad nabuduce uz sa ti podari prist 😉

minkak
16. okt 2008

dobre ranko 😵 takze stretko dufam plati 😉
mne prisla este vcera dodatocne gratulovat sestra-spravila mi kraaasnu a hlavne chutnu tortu-dala som ju do albumu a dostala som tolko eur kolko mam rokov--pekne nie?dobry napad 😉
no a este nam doniesli macka v tricku s fotkou nas troch 🙂

kala12
16. okt 2008

ahojte baby, dufam, ze to stretko dnes plati. My sa teda dovalime kolo stvrtej. papa. Tesime sa 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre