Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
21. okt 2008

sue za manzela pri porode sa uz po novom plati 500-sk 😉

lucaska
21. okt 2008

ahojte, babulky a co s tym nocnym stretkom????????????????

venonna
21. okt 2008

dany, to nemyslis vazne!!??!! 😲 😲 😲 no hodnotim to ako sproste zarabanie... 😠

lennie7
22. okt 2008

dahlia aj ja som pocula od jednej maminy o tom plavani ale neviem nic viac len ze to ma byvat hore na skole tusim novomeskeho tam maju aj bazen.Povedala ze ked zisti nieco viac ze mi da vediet 🙂

dannynka
autor
22. okt 2008

vennona ano,hovorila mi to kamoska co tam prednedavnom rodila 😒 ze je to pravda 😠

mucilienka
22. okt 2008

caute kocky,

no, ja si pamatam, ze uz pri nas, ked sme my rodili - tj. pred 2 rokmi sa malo platit za manzela 500 SK, ak nebol ani raz na profylaxii a 200Sk ak bol, no ale neplatila som nic, ani ine kocky, co rodili... takze si myslim... ze je to len plany poplach

mucilienka
22. okt 2008

minka, krasna izbicka.. mala je teda uz velka kocenka, ked buvkava sama...
ten moj cicicek sa ma tak lahko nepusti, ale vsak nas este len stavba izbicky pre Marusku caka 😅 idu nam patky dolu, tak sme straaasne kakane a mrzute... 😝

minkak
22. okt 2008

ahoj muci,dakujeme,dnes som k nej v noci utekala 2*rozpravala zo sna 😅 a ja vyplasane doletela a ona si spinkala 😅
a muci my sme platili okolo250,- 😉 aj kamosky viem,ze platili-Ty si mala zase protekciu ani o tom nevies 😅
drzkajte sa, nech su 5 skoro vonku 😉

minkak
22. okt 2008

a k tomu plavaniu ,to tam uz aj raz bolo tak 3-4roky dozadu sa mi zda 😉
ale myslim,ze sa dalo aj doteraz tusim v utorky,len to nebolo nejako organizovane-len take volne plavanie

dienka
22. okt 2008

Ahojte!
Minka Danko mal na ockovanie celkom dobru reakciu- bez horucky a ani nekrivkal. Len bol mrzuty ☹ a jednu noc horsie spinkal.
Dahlia ahoj, pozname sa z MC 😉
Nocne stretko- ja tiez nemozem, v piatok cestujem s Danielkom do Popradu, mamke davali umely klb, tak jej idem po operacii pomoct.

minkak
22. okt 2008

ahoj dienka,tak ste to celkom dobre zvladli 😉
no teda tak co s tym stretkom-odkladame na dalsy tyzden?
kolko nas moze ist vlastne teraz?

lucaska
22. okt 2008

ahojte......................ani ja som v porodnici nic neplatila a to bola somnou pri porode mamina a segra a potom dosiel manzelik a svagrina a boli sme spolu asi este 1,5 aj s Lucaskom.........

nocne stretko j nabuduci tyzden nemozem,,,,,,,,ja urcite idem v piatok....... 😉 kto sa prida????

newyorkgirl
22. okt 2008

dienka, a co ste boli ockovat? mna tu otravuju s nejakym ockovanim, MMR= rubeola, mumps a osypky tusim a teraz neviem ci ju tu mame dat alebo co, lebo som sa docitala nejaku kravinu na webe ze deti rocnik 2006 sa ockuju az v 3rokoch na toto na Slovensku 😖

newyorkgirl
22. okt 2008

tak kocky co mate 2rocne deti, boli ste ockovat nieco POVINNE? dakujem za odpoved 😵

dienka
22. okt 2008

ano new povinne, je to vakcína proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu.

audreyd
22. okt 2008

new, očkuje sa medzi druhým a tretím rokom kedykoľvek 🙂

newyorkgirl
22. okt 2008

kocky ste tu pisali kedysi o nejakej webke, kde date suroviny a vyhodi vam recept, pamatate niekto???? hodte mi ju sem prosim 😕

minkak
22. okt 2008
newyorkgirl
22. okt 2008

moooc dakujem za vsetky rady 😉

adamsiu
23. okt 2008

Ahojte,
babenky je už v TN nejaký zimný tovar pre deťúrence. Nemôžem nášmu Adamkovi kúpiť zimnú bundu a sú aj topánočky.???
Díky 😵 😵 😵

lennie7
23. okt 2008

Adamsiu, zimny tovar som este moc nevidela, topanocky som videla akurat v juzanke, maju tam pekne zimne, a zevraj aj u batu uz maju ale este som nebola kuk.
dahlia vcera som videla akurat letacik na to plavanie na novomeskeho, je to ale predplavecky kurz pre deti od 3 rokov, skoda ☹ byva to v pondelok a stredu tusim o 17tej.

lucaska
23. okt 2008

ahojte, adamsiu tak oblecko na deti u nas v tn nic moc......a toanocky este moc nie a u batu sme boli a mali len niektore cisla zda sa mi to dopredaj z minuleho roka............... 😖

venonna
23. okt 2008

no ked uz je rec o topankach, kocky, viete niektora o nejakych inych serioznych papuckach, ako su tie snurovacie banovecke?

yuya
23. okt 2008

Lucaska, Minkak, ak idete na stretko, určite sa pridám. O 8-mej pred Cinemou? Kto ešte? Viaceré ste spomínali - Kala, Audrey... !!! Poďte, bude sranda 😉

chymenitta33
23. okt 2008

Aojte mamičky a detičky🙂)

Nie som priamo s TN ale dúfam, že Vám neude vadiť ak sa pridám k Vám 😉

audreyd
23. okt 2008

ahojte, v piatok a v sobotu vás všetky pozývam na srdiečkovú burzu!!! 🙂 🙂 🙂

http://www.mcsrdiecko.sk/page1.php

audreyd
23. okt 2008

ven, bánovecké majú aj na zips aj na takú akoby pracku zacvakávaciu 🙂 a väčšie na gumičku 🙂
zinmé topánky dúfam budú mať v družbe v protetike, ešte sme neboli kuk... oblečko neviem...

yuya, môžem aj s deťmi? 😕 ☹

zuzanamv
23. okt 2008

Ahojte,
aj ja by som rada zajtra večer na stretko.
Snáď nebude muž v robote príliš dlho.

Audrey, o 8 večer s deťmi? 😲

lucaska
23. okt 2008

ahojte, ja na stretko dojdem ale na mna je to priskoro , ja az tak o pol desiatej.............. 😉
ahoj chymennita a odkial si????????

dannynka
autor
23. okt 2008

ahojte 🙂

audreyd-ja uz som bola kuk a kupila som GAbike krasne zimne topanock v protetike 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre