Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
4. nov 2008

ale Nikolka ma posunuty rezim este furt je hore 😅 som behala po meste dneska a tatinko ju dal spat asi o 3tej poobede cize vstala o 5tej potvora a este strasi, zajtra ju radsej spat ani poobede nedam nech odpadne o 8mej vecer uz 😀 lebo ja som unavena a chcem spat kdezto ona srsi energiou 😖 😔

miauka
5. nov 2008

Dakujem za privitanie.
moni, ja nemam kriteria, len som chcela nejakeho rovesnika/cku 🙂 ...takze myslim, ze tvoj Denisko je dost blizko 🙂

lucaska, byvame na juhu na Novomeskeho. A ty?

moni1412
5. nov 2008

miauka ved ja som to myslela zo zartu 😀 no, sme tu asi tak najblizsie vekom deticiek 🙂

baby, komu chodite s detickami k dr.? ktora je podla vas najlepsia detska dokina v TN?

zuzanamv
5. nov 2008

Ahojte,
ja klasicky nestíham, veľa roboty.
K tomu Veroniku trápia zuby, už druhú noc sa každú chvíľu budila s plačom a mala aj teplotu ☹
Snáď sa už potvora zub prereže a bude zase dobre.
Začala sa mi stavať na nožičky, takže už musím byť v strehu.
Maťko je v škôlke, každý deň len dúfam, aby neochorel a neostal mi doma, lebo by som robotu nestíhala.

Miauka, to sme skoro susedy, my sme na J. Halašu. Naša žabka má 9 mesiacov. 😉

miauka
5. nov 2008

moni, jasne, v pohode 🙂 . Ja chodim k Dr. Eckmannovej v Juzanke, neviem, ci je najlepsia, ale je fajn, odporucila mi ju znama.
Zuzana, tak to sme ozaj blizko, budem rada, ked sa niekedy stretneme, lebo tu po ruke nemam nikoho s babom. 🙂 Mas zlate deticky.

miauka
5. nov 2008

Moni, ty byvas v Banovciach ci v TN?

zuzanamv
5. nov 2008

Aj ja chodím k Eckmannovej, tiež som spokojná 😉
Miauka, snáď budem niekedy aj menej pracovať a môžeme spolu pokočíkovať.

moni1412
5. nov 2008

miauka este v BN. ale dufam ze skoro budeme patrit k Trencanom 😉 dnes budeme mudrejsi, manzel sa pojde poinformovat do Turnej ohladom stavebneho povolenia a podobnych veci 🙂

miauka
5. nov 2008

zuzana, jasne, to bude fajn. My sme sa prave z prechadzky vratili. Ty to mas o dost tazsie pri dvoch detoch. Mateja mas doma alebo uz v skolke?

moni, idete stavat dom v Turnej? My budeme musiet riesit byvanie do dvoch rokov, zatial sme v prenajme.

tamarka
5. nov 2008

ahoj zuzanamv, ideš dnes na tú párty?? Ráno mali na okienku zasvietené tie malé tekvičky, paráda. Tamarka sa už tešila ako besná. Včera som sa "rozprávala" s Maťkom v šatni. No zlatý, on sa stále len usmieva, určite ani plakať nevie... 😉

lucaska
5. nov 2008

ahojte, miauka aj my byvame na halasu tak ako zuzanamv.............. 😉 😉 😉 😉

sue13
5. nov 2008

Ahojte mamicky. 🙂
Dufam ze aj ja budem uz coskoro patrit k Vam 😵
Ja som pocula ze jeden z naj lekarov detskych je za mostami v tom medikcentre ale neviem ako sa vola....
Ale vraj sa tam dost dlho caka v cakarni 🙄 Ako je to s cakanim na Juzanke??? Asi podobne vsak? 😅
Moni tak ty uz sa pripravujes na byvanie v TN???? 😉 Super, tesim sa. 🙂

lucaska
5. nov 2008

ahoj sue, aj mi chodime k eckmanovej do juzky ako tu spominalo viac mamiciek a necakavam dlho.......vacsinou mam stastie ze tam ani nikoho neni............... 😉 a ty ako????? tehu v pohode????

sue13
5. nov 2008

Ja byvam na Juhu takze by mi viac vyhovovalo chodit na Juzanku. Takze dobre vediet ze je dobra ta lekarka.... To je nejaka mlada, ci starsia???? 🙂
Tehotenstvo je zatial v pohode, dakujeme za opytanie 🙂 Som sice na rizikovom, ale na stastie zatial bez nejakych vaznych komplikacii. Akurat ma casto trapi zaha 😝

A je to pravda ze su v TN velmi dlhe poradovniky na skolky??? Pocula som ze treba dietatko nahlasit uz po narodeni ze cca o 3 roky by som ho chcela dat do skolky 😅 Alebo je to blud? Lebo sa mi to nezda....

lucaska
5. nov 2008

sue s tymi doktorkami je to rozne,niekto na nu nadava , niekto ju chvali, ale ja som spokojna ziadny problem sme nemali a vzdy nam poradila.....................
s tymi skolkami sa to ani mne nezdalo ale kamoska pred par dnami prisla s tym ze jej malu nezoberu,lebo maju vela deti ze mozno neskor ked sa uvolni a to mala nastupit do prace lebo mala ma 3 roky, tak neviem....

sue si od zaciatku tehu doma?????? aj ja som bola celych 9 mesiacov........... 😉

sue13
5. nov 2008

Veru som od zaciatku doma. 😝 Niekedy mi to uz lezie na mozog 😀 Chudacik moj manzel niekedy 😅
Ale zvlada to vynikajuco zatial 😵
A ako si to zvladala byt tolko doma???? Kontrola Ti nejaka prisla??? 😅

lucaska
5. nov 2008

ja som bola spokojna ked som bola doma,kontrola mi nedosla ale ja som mala neobmedzene vychadzky, takze som aj chodila vela. po obchodoch,s kamoskami a tak................ 😉

kacenka83
5. nov 2008

ako vam zavidim, ze cele tehotenstvo doma 😉 ja som do 34tt kazde rano vstavala o piatej do prace a nevedela som obsediet hlavne ku koncu, snivala som o tom ako by som si rada lahla...
...no a teraz som doma, ale som stale utahana z toho mojho sidla, neviem ci mu tatino dava potajomky redbull 😝

inak kolko novych tvari, super, sa rozrastame 🙂

sue teraz to mas asi tazko s lekarmi, ti lepsi maju plno a tak uz nove deti neberu, treba sa kazdopadne nahlasit este pred porodom, v porodnici nahlasujes pediatra

kedy je nakoniec to denne stretko?

minkak
5. nov 2008

ahojte kocky 🙂
sue my chodime tiez do Juzanky k dr.Janosikovej a som spokojna-ja som k nej chodila este ako mala 😉
na tvojom mieste by som to zvazila...predsa len je to blizsie 😉
a s tymi skolkami no ziadna slava-je vela deticiek...my sme si podali prihlasku uz vo februari 😉 na september 2009 😉

moni1412
5. nov 2008

miauka no dufam ze sa nam to podari 🙂 ale planujeme 😉

sue ahooooj 🙂 😀 😵 ako sa mate? pekne ti pribudaju tyzdne. meno stale nic? 😉 🙂

kacenka83
5. nov 2008

co sa tyka skoliek, vraj sa ma zmenit system, uz sa nebudu moct davat prihlasky rok dopredu, ale neviem co je na tom pravdy...

dannynka
autor
5. nov 2008

ahojte 🙂

sue13-dr za mostami sa vola Chudý a mi k nemu chodime,a sme s nim moc spokojny...oplati sa mi za nim dochadzat z juhu 😉

sue13
5. nov 2008

Ja som mala strasne rada moju pracu, kolektiv a tak a ked som zrazu ostala doma bol to pre mna sok 😝
Ale uz je to v pohode, rychlo som si zvykla a teraz si to vsetko naplno uzivam.... 😎
A totalne som prepadla "babynakupom" 😀 😀 😀 Uz mi z toho asi sibe 😀

minkak
5. nov 2008

kacenka zatial posledny datum bol 10-ho.............................takze kto moze??????????????????????

kacenka83
5. nov 2008

poradite mi? kubka som odstavila, vecer mava zatial nutrilon good night, ale chcela by som aby presiel na ine mlieko, ale tuto noc som mu skusila dat obycajny nutrilon, vypil 210ml, mal aj veceru, ale o stvrtej uz bol hladny, po tom good night mi spi celu noc... mozem mu ten nutrilon niecim zahustit, napr. krupicou, alebo ako to robite, ze vam vydrzia deti celu noc nejest?

kacenka83
5. nov 2008

minkak ja 10-teho zatial mozem

lucaska
5. nov 2008

kati tak v tomto ti moc neporadim, my sme pili ten good night a teraz vecer lucasovi dam veceru okolo 19.00 a o 20.00-20.30 nutrilon 3-zarabam mu 240 a kraaasne prespi..............

dannynka
autor
5. nov 2008

sue a odkadial z juhu si?lebo si mi nejaka povedoma 😅

lucaska
5. nov 2008

aj ja 10.mozem........... 😉

zuzanamv
5. nov 2008

Ahojte,
Tamarka, nejdem na party, príde babka s dedkom, ostanú tam s Maťkom.
Veronika teplotuje, tak ju tam nechcem nosiť, a ona bezomňa neostane. ☹
Ja som včera núdzovo spravila Maťkovi masku ducha z plachty, ale odmietal si ju dať, tak som zvedavá, či v škôlke bude chcieť. Skôr nie.
Noo, ale plakať on vie, on je v škôlke pohoďák a doma nervák, vynahrádza si to!

Musím makáááť, čaute!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre