Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
11. dec 2008

moni-no co uz s nimi 😀 😀 😀 😀 😀

kvetinka ved snad sa tu niekdedy stretneme aj naraz a dame si spolu kafco 😀

newyorkgirl
11. dec 2008

ahojte, pozeram ze ucast na konikovi teda slaba 😀 mz sme dnes buvali a prave sme sa zobudili tak sa idem venovat mozno pojdeme popozerat po tme vyzdoby na domcekoch svetelne 🙂

moni1412
12. dec 2008

new kde vy vlastne byvate? 🙂

newyorkgirl
12. dec 2008

moni pozri na moju fotecku tuna mam to v pase dolu cervenym...

vcera sme sa teda presli este kupit medik, muku a maslo na pecenie, medovnikove cesto je uz v chladnicke 😀 ked to zratam robim dvojnasobnu davku, takze uz dokopy 4 😅 a zajtra ideme robit linecke a v nedelu zdobime a zlepujeme aspon nam to rychlejsie ujde ked bude tatino v praci 🙂

tak vsetkym pekny dnicek 😵

dannynka
autor
12. dec 2008

new-ty si teda sikulka...ja mam zatial len medovnicky z jednej davky,a fukane rozky...ale v ladnicke uz na mna caka cesto zarobene na labky 😉

audreyd
12. dec 2008

halooo, ako sa máme 🙂 už aj u vás sa zvianočnieva? 😵

ivaz, knižku už máme doma, doniesol strýčko mikuláš 😀

adkag
12. dec 2008

ahojte, veru sa zvianocnieva, ja teraz robim kalendare pre rodinu, kreslim na okna vianocne obrazky,tak moc casu na MK mi neostava 🙂 .
my moc piect nebudeme,ozaj len medovnicky,slane a kokosove gulky. na tie medovnicky sa necham inspirovat vami a skusim tie co ste davali link,tak dam vediet ako sa podarili 🙂 .ale budem piect asi az par dni pred vianocami,aby nam z toho volaco ostalo aj na vianoce 🙂 .

newyorkgirl
12. dec 2008

audrey krasne foteckyyyy 😵 adelka cely tatinko a maly na maminku zasa 😀

audreyd
12. dec 2008

new, dík 😵 vášho tatinka nepoznám, ale teda tež máte doma riadnu kočku!!! 😵 flinta nachystaná? 😀

lucaska
12. dec 2008

ahojte, tak tu sa upratuje-pece vo velkom..............................
audrey naaaaaadherne fotky.................
my sa mame fajn, ako bol chory lucas ,tak potom som zalahla aj ja so zapalom priedusiek ale uz pohoda,....... s lucaskom sme boli v stredu na krv,no des ,ale uz to mame chvala bohu za sebou uz len cakat na vysledky.....

newyorkgirl
12. dec 2008

tak chorym veru zelame nech rychlo vyzdraveju nech je to do vianoc vsetko OK 😉 ja mam behom 2 tyzdnov uz 2hu horucku na perach takze moja imunita tiez nic moc 😖

dannynka
autor
14. dec 2008

babulky ako sa mame?som nas vyhrabala s druhej strany,kde ste vsetky 😅

newyorkgirl
15. dec 2008

danny aj ja teraz nikto sem uz nechodi 😒

ivaz
15. dec 2008

Vidím, že ste toho moc nepopísali. Asi všetky pečiete, upratujete a nakupujete darčeky. 😉 Aj ja som sa chystala piecť cez víkend medovníčky, ale nevyšlo to. Filipkovi sa podarilo trafiť do môjho oka a poškriabať rohovku. ☹ A tak som bola posledné dni poloslepá. Poviem vám hrôza, to sa nedá poriadne nič robiť, ale už som OK. 🙂 Tak si pekne užívajte predvianočný zhon a vystríhajte sa úrazov.
Audreyd, šikovný Mikuláš. 😉 Nenosí len sladkosti ale aj knižky. Filipko dostal kopec sladkostí, až hrôza. 😝 Teraz ich musí maminka zjesť. 😀

minkak
15. dec 2008

ahojte kocky 🙂
audrey pekne fotecky 😵

lucaska ,mate uz vysledky?neboj urcite budu dobre 😉

ivaz no nemam slov....a ako sa to stalo?tak sa drzkaj a setri si ocka 😉 a pekne papaj sladkosti 😅

ja tu tiez teraz nejako nestiham....ale vidim ,ze niesom sama 😅

ivaz
15. dec 2008

Minka, bola to len nešťastná náhoda. Nebolo to ani v zápale boja ale pri obliekaní, no Filipko trafil presne.
Lucaska, dúfam, že výsledku sú OK, držím palčeky. Čo vás vlastne trápi?
Ináč čo dobré sa chystáte piecť na Vianoce? Hoďte typy.

dannynka
autor
15. dec 2008

ahojte 🙂

audreyd-krasne fotecky,boze ako ten cas leti ved este len teraz sa ti narodila Adelka a uz bude mat 10-mesiacov 😵 😵 😵 😵 😵

new-mozno sa to tu rozbehne ked budu mat babulky napecene 😉 Mne uz sa podarilo fukane rozky,labky a linecke upiect a uz len do cokolady dat fukane rozky,este sa chystam suhajdy ale to az par dni pred vianocami 😉 a este aj medovnicky asi spravim este jednu davku 😉

dannynka
autor
15. dec 2008

ivaz-a Tebe skore uzdravenie,vela krat staci fakt len chvilka a uraz je tu.... 😒

ivaz
15. dec 2008

Dannynka, ďakujem. Videla som na minibazare, že si robila medovníčky podľa receptu na ktorý si brúsim zuby. Naozaj sú super a mäkučké? Budem ich asi robiť až cez víkend, tak som zvedavá či ich nebudeme jesť až na Silvestra.

dannynka
autor
15. dec 2008

iva-su naozaj super,aj mamina ich predvecerom robila...makkucke a mooc chutnucke 😉

ivaz
15. dec 2008

To som rada, tak na ne vrhnem. 😉

dannynka
autor
15. dec 2008

ivaz veselo do nich,aj new icht iez robila a tusim bola spokojna aj ona 😉

dannynka
autor
15. dec 2008

a este som zabudla napisat ze na medovnicky mi chodi aj Gabika co jej tak chutia 😀 😀

ivaz
15. dec 2008

Veď ti určite pomáhala a to potom lepšie chutia. 😉
Idem si ja na chvíľku zavrieť očká, pá.

dannynka
autor
15. dec 2008

ivaz aj ja napodobne,taha ma to do postele...pa a bru 😀 😀 😀 😀 😔 😀

lucaska
15. dec 2008

ahojte, ivaz tak filipko je sikulko ale stava sa , skore uzdravenie............................

krvicka nedopadla slavne, zajtra musime ist este na odbery , lebo sa im tam nieco nepozdava...........ivaz zatial nic vazne , byva dost casto chory tak mu robili komplet vysetrenia, na imunitu a tak...................uz mam teraz paniku zo zajtrajska , to zas bude placu ........................................

danny aj nas lucasko by vyjedal len medovnicky 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanamv
15. dec 2008

Ahojte,
my sme tiež nejako nestíhali, boli sme minulý týždeň v BA, Maťko tam bol chorý, začal kašľať z hlienov, potom vracať, tak si podráždil žalúdok, že v sebe neudržal ani lyžičku vody. Už som myslela, že bežíme na pohotovosť.
Bol úplne ako vymenený, len ležkať a spinkať. A potom keď sme šli my obedovať, úplne ožil, chcel papať, tak sme mu opatrne dali, a zrazu bolo všetko ok.
Deti sú nezmari.
Teraz už len občas odkašle.

Lucaska, držím palce, nech je to v poriadku.
Odber krvi u detí je hrúúza!

Tak vy tu všetky pečiete? Ja na to teda nie som, koláčiky pošle stará mama, a niečo napečie môj muž. 😖

dienka
16. dec 2008

Ahojte,
myslela som si, ze kolko som toho zameskala a tu iba par stran 😀
Aj my veru vypekame, upratujeme, trosku som mala ale pauzu, lebo som bola chora. Ani Danko nie je moc zdravy, uz vyse tyzdna kasle, tak sme na ATB ☹
Pozerala som ake krasne medovniky ste upiekli, ja sa tiez chystam, asi zajtra zarobim cesto a v stredu budeme s Laurikou piect. Mam uz dlhorocny overeny recept, tiez na makke medovnicky. Inak uz mame napecene van. rozky a linecke kolieska 😉
V sobotu som bola s Laurikou vo Viedni na vianocnych trhoch, tam bolo ale ludii, hruza 😒 Inak super, Vieden je pekna, aj sme nieco pokupili aj videli 🙂 Hodim neskor nejake fotky do albumu.

dannynka
autor
16. dec 2008

a tu to znova spinka 😒

dienka-no Vas som uz dlho teda nevidela,Dankovi prajeme skore uzdravenie 😉

kala12
17. dec 2008

Ahojte babulky,
vidm, ze kazdeho zmahaju nejake zdrav.problemy. My tiez niesme vynimka. Teri je sice zdrava, ale so mnou to nevyzera bohvieako. Uz sa mi zacina skracovat krcok, babo sa mi tlaci dolu,tak mam kludovy rezim 😢 . Len lezat a lezat. Doktor si ma skoro v nemocnici nechal, len som ho ukecala, ze ja budem doma oddychovat. Nastastie muz ma uz 3 tyzdne dovolenky, tak sa bude malej venovat. Takze ja asi kaslem na pecenie. Hadam mamy nieco poslu 😀 😀 Upratane uz mam, tak uz len nohy vylozim. 😀 😀 😀

Dienka aj svagrina bola v sobotu, vraj katastrofa, ma Vianocnej Viedne po krk na dalsich 10 rokov. 😀

Lucaska nech vam testy dobre dopadnu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre