Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
19. mar 2009

Danny, jasné, krič. 🙂
Dobrúú

adkag
20. mar 2009

ahojte, chcem sa spytat, co ste mali deticky v takomto obdobi, ked ste s nimi chodili von,zakryvali ste im tvaricku plienkou alebo niecim? neviem ci mam malu zakryvat, podla mna uz nie je nejak velmi zima,aj ked obcas zafuka, ale mame fusak tak dany,aby do kocika nefukalo,mala ho ma kusok nad tvarickou, ale stretla som kamosku,ta ma uz 4 mesacne babo a malo prekrytu tvaricku plienkou.

newyorkgirl
20. mar 2009

ahojte 🙂 ja uctujem o zivot tak sem moc nezabludim, este k tomu som nasla aj prasknutu zarubnu na Nikolkinej izbe a neviem co s tym teraz boze nam sa vseeeetko kazi, slovenska kvalita no 😀

adkag, my sme Nikolku nikdy na tvaricke nezakryvali a to sme chodili von mrzlo nemrzlo v zime december januar, vsak ked je vo fusaku isto je v zavetri a nefuci jej tam do kocika 😉

erka12
20. mar 2009

adkag ja som filipkovi veru tvar nezakryvala 😉

erka12
20. mar 2009

new,kde ste kupili zarubne?

kacenka83
20. mar 2009

ahojte 🙂

lucaska ako lucasko? uz je lepsie?

new ved to mozete este reklamovat, nie? otazka co vam s tym urobia... 😒

adi ja som kubkovi nikdy nezakryvala tvaricku, len som mu davala fusak tak aby mu priamo nefukalo a ked bolo pekne tak ani to, mne sa zakryvanim straca vyznam prechadzky, to mu mozem doma otvorit okno a bude mat viac cerstveho vzduchu... no a mozno nie som najlepsi priklad, ja nemam rada ani tie igelity na kocare, no niekedy to je nutnost...

kala, milanko je strasne zlatunky 😉

zuzanamv
20. mar 2009

Adkag, ani ja som nezakrývala tváričku, ani som to ešte nepočula.
Veronika sa narodila 1.2. a šli sme von po týždni.

adkag
20. mar 2009

no ste ma potesili ja uz ze som volaco zanedbala 🙂 .

kacenka ani ja nemam rada igelit a presne som vravela ze sak to ziadny cerstvy vzduch nema,to mozme byt zrovna doma

newyorkgirl
20. mar 2009

zarubne mame z baumaxu, na jednu uz cakam mesiac skoro, a neviem ci do mesiaca kym odlietam nam aj tuto vyreklamuju, ci to stihnu a ci sa nevyvlecu z toho ze to sa mohlo montazou stat alebo co, ja neviem, rozmyslam, ze len kupim javorovu nejaku tapetu samolepku a to prelepim 😠

erka12
20. mar 2009

new,ved sa skus informovat o reklamaciu,uvidis co ti povedia,to je teda smola ☹

lucaska
20. mar 2009

ahojte, adkag ja som lucaskovi nic nedavala cez kocik................. 😉
new , tak tomu sa hovori smola ale dufam ze vsetko bude ook................

s lucaskom sme boli dnes na kontrole , mame dobrat antibiotika a dufam ze bude v poriadku, len to bola nejaka divna choroba v pondelok poobede dostal teploty,sice vysoke ale v utorok poobede mal okolo 37,5 a potom uz nic..........ale chvalabohu uz je to zanami,lebo 40 este nikdy nemal a mal asi aj slabe krce,lebo ho v noci trosku triaslo a na rukach ked som ho mala som citila ako sa mu trasie cele vnutro, to bola hrozna noc pondelkova ☹

a tehulky ako??? ja som ani tehu neni a je mi hrooozne, uz ma dva tyzdne v kuse boli hlava,neviem ci je to tymi zmenami pocasia alebo cim neviem ale asi tym mojim nizkym tlakom...... 😝

zuzanamv , matko uz je velky skolkar , dnes bol suprovy 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanamv
20. mar 2009

Lucaska,
no, suprový, ale doma bol potom ako sto čertov. Všetko bolo problém, od vyzutia topánok, až po večeru. 😒 A najväčší škandá, že som dala na záchodovú dosku poistku, aby ju Veronika neotvárala, tak sa rozhodol, že on na taký záchod nepôjde. 😠
Už nech je teplo, aby sme mohli bývať dlhšie vonku, lebo tam nerobí cirkusy.

dannynka
autor
21. mar 2009

pekny vikendik prajeme 🙂 😉

erka12
21. mar 2009

ahoj danny,
pekne fotky,teda to ste urobili dve izby,ze?

erka12
21. mar 2009

danny,pekne brusko,gabika je herecka 😀

dannynka
autor
21. mar 2009

erka akurat som ti isla pisat ze ci si kuklla fotto 😀

erka12
21. mar 2009

ved ty uz za dva tyzdne mozes rodit 😉

dannynka
autor
21. mar 2009

no neviem neviem....uvidime 😉

erka12
21. mar 2009

tak uz chystas veci pre mimi 😉

dannynka
autor
21. mar 2009

erka-skoro vsetky vecicky uz mam pre mimi nachystane v novej komode ktoru sme kupili 😉 ,este zbalit tasku do porodnice ktoru stale nemam zbalenu.....a par veci pre mimi sa susi este na balkone....ale uz moze kludne prist.. 😉

dannynka
autor
21. mar 2009

erka este som vlozila jednu fotto 😉

erka12
22. mar 2009

danny,az teraz pozeram,myslis tu s bruskom 😉

mami.sk
22. mar 2009

ahojte dievčatá, môžem k vám? 😉
nie som rodená Trenčanka, ale už pár rokov tu bývam ale aj tak nikoho nepoznám 😒
tak by som si tu s vami trocu pokecala 😉

erka12
22. mar 2009

mami ahoj, vitaj medzi nami 😉

dannynka
autor
22. mar 2009

erka jasne 🙂

mami ahoj,som rada ze pribudne dalsi novy clen 😉

erka12
22. mar 2009

danny,to brusko ti pristane 😀
mami ani ja nie som trencanka,nepoznam tu tiez este vela ludi 😉

dannynka
autor
22. mar 2009

erka dakujem 😅 ,aj ked uz dlho nebude.... 😉

mami a kde v tn byvas?

kala12
22. mar 2009

ahojte baby,

danny tak uz mate hotovo? Parada. Teraz len zbalit tasku a cakat 😀 😀 😀. Len aby to u teba nedopadlo, ako u nas, ze sme skoro nedobehli. 😀 😀 😀 A ked sa nas sestricka pytala, ze preco ideme tak neskoro, tak sme museli vysvetlovat, ze ake je ,,jednoduche,, dostat sa spoza mostov do centra v case dopravnej spicky. 😝 A este k tomu letiet aj domov pre tasku.

mami vitame ta, dobre sa tu s nami cit. 😉

Baby, ze ja som sa niekedy stazovala, ked som mala len jedno dieta. Teraz zistujem, ze to bola uplna brnkacka. 😢

erka12
22. mar 2009

danny,tak ste to fajn zvladi prerobit a teraz uz len cakat 😀 😀 😀
kala,moja rec,ale teraz ked je filipko strasi a chodi je to uz dobre,sice za nim nabeham kilometre 😉

dannynka
autor
22. mar 2009

jeej kala ahojky,akurat vcera sme videli vonku tvojho muza s Terezkou 😉 No a co sa tyka prerabky uz treba len vymalovat a nastahovat sa...tak sa s tym teraz mangel trapi bo to musi prekryvat aby flaky neboli tak snad sa mu to dnes podari kedze musi cakat zakazdym aby farba vyschla 😝

kala-no veru aj ja som zvedava co to bude s dvomi detmi..... 😅 😅 😅 😅 ale urcite to nebude prechadzka ruzovou zahradou 😅 .Ozaj a Milanko ako spava?a ako poslucha?a Terezka ako reaguje na bratceka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre