Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
23. mar 2009

Dannynka, a koľko izbový byt to je?

zuzanamv
23. mar 2009

Danny, si ma predbehla 🙂

erka12
23. mar 2009

aha,tak uz chapem 😉

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka som sikovnejsia 😀

dannynka
autor
23. mar 2009

ozaj baby co robite v takomto pocasi s detmi doma? 🙄

zuzanamv
23. mar 2009

Danny, a to, kde máte spálňu bolo pôvodne čo?

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka-priestor za vytahom,mali sme tam tzv."kumbal" a teraz je s toho nasa spalna 😀 .Aj susedia v baraku to maju tak poprerabane k bytom 😉

zuzanamv
23. mar 2009

Ahaa, tak to je super, taký veľký kumbál.
A Gabika bude spávať v obývačke, alebo s vami v spálni?

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka v obyvacke aj s babo, do spalne by sa nam uz nemestila 😀

erka12
23. mar 2009

danny,co robime doma ked je take 😠 pocasie ? vestko mozne,uz niekedy neviem co vymysliet 😀 dnes som im na podlahu nalepila velky harok papiera a kreslili sme si,super,potom to uz filipka nebavilo,tak pobehoval po obyvacke s voskovkou a chvilu som na neho nepozerala a stena pokreslena pastelkou,no super,hlavne ze tu farbu uz nemame 😠
a este citame dookola vsetky knihy 😉 a miska bavia rozpravky,tak si dnes pozrel krtka 😉

dannynka
autor
23. mar 2009

erka-no vidis,prave k tym pastelkam,preto som si vymalovala nasu novu spalnu na bielo aby potom nebol problem s premalovaním 😅 😅 .Ale zase na druhej strane mas na stene jedinecne umelecke dielo od Tvojho synceka 😀
My sme boli poobede u ansich,potrebovala som daco prefotit,a malinka sa pohrala s krsním a tesila sa za dedom a babinou 😉

dannynka
autor
23. mar 2009

inak deti Vam uz spia?to moje suidlo je tu vedla mna a hra sa z igelitkou a vobec nevyzera na spanie 😅 😅

erka12
23. mar 2009

danny obyvacku mame bielu,len jednu stenu farebnu,a prave tu si vybral 😉

dannynka
autor
23. mar 2009

erka-vie co je krajsie 😀

dannynka
autor
23. mar 2009

idem spravit Gabike veceru hned som tu 😉

erka12
23. mar 2009

filipko uz davno spinka a misko dnes bol asi 3x citat casopis na wc,akoze kakat 😉 ale uz siel spat a je tam ticho,dufam,ze spi 😉

erka12
23. mar 2009

danny este mi napadlo,jak budete v tej spalni v zime kurit? 😉

zuzanamv
23. mar 2009

Danny, naši sú uložení vždy o 20. 😉
Veronika je už riadne unavená a Maťko už poobede nespáva, takže tiež nemá problém.

Čo robíme doma? No Veronika musí mať vždy pustenú nejakú muziku a tancuje 😀 A tak, hráme sa s kadečím.
Keď je doma aj Maťko, tak sa už zahrajú aj spolu.

kala12
23. mar 2009

ahojte,
deti spia, muz upratuje, tak mam veget 😀 😀

Hovorte mi cosi o tom ako doma nezcvoknut. 😠 Ja sa uz tesim,kedy pojdeme von, lebo toto je na depku.
My terazficime na mackovi pu, Terezka je schopna dokola pozerat DVD-cko a mne z toho zacina sibat,uz som sa pristihla, akosi v duchu pospevujem tu uvodnu pesnicku. 😝

Danny tak uz len v tichosti cakat,kedy to pride, ked uz si pobalena, vsak?

dannynka
autor
23. mar 2009

erka-tam netreba kurit,je tam stale ta ista teplota,a dokonca sa mi tam lepsioe spi ako v izbe....inak aj Gabika konstatovala ze tam bude spat ona so mnou ze tato pojde do obyvacky....a je pravda ze mi tam lepsie spi 😉

zuzanamv
23. mar 2009

Danny, a večer, keď deti Gabika zaspí, asi veľmi nemôžete pozerať telku, alebo sa rozprávať, či áno?

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka ale mozme,druhu telku a aj pc mame v kuchyni 😀 my sme pripravení na vsetko 😀 😀 😀

kala-ahojky,tak si veru len poveget ked mozes 😉

zuzanamv
23. mar 2009

Hmm, jasne, poznam, tiez sme dlho byvali v jednoizbaku, tak vecer sme sa presuvali do kuchyne, a ta bola malilinkaa.

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka-tak tak,aj tak vecer nebyvame dlho hore sme radi ked zalahneme hned po malej alebo jeden z nas este sedi za pc 😉

zuzanamv
23. mar 2009

U nas manzel dokonca spaval na matraci v kuchyni, lebo chrapal a budil Matka. 🙂

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka-no to teraz u nas nehrozi ked uz mame dve miestnosti,vlastne t3 ak by som v bojovych podmienkach rtala aj kuchynu 😀 ,ale teraz vazne,je to super ked sme si to takto prerobili,hned je tu viac miesta a celkovo priestrannejsie 😉

zuzanamv
23. mar 2009

To verím, každý centimeter poteší. A ako spálňa úplne stačí malý priestor.

dannynka
autor
23. mar 2009

zuzka veru,ked ste byvali v jednoizbaku tak ma vies urcite lepsie pochopit 😉

ozaj kde sa stratila erka?

Gabika akurat dopapala,tak ju idem ulozit a asi si skusim lahnut s nou kym zaspi a potom sa vratim spet,kedzde som cez obed spala s nou vecer asi tak skoro spat nepojdem 😅 😅

zuzanamv
23. mar 2009

Dnes bol totálne spavý deň, ja som mala čo robiť, aby som cez obed neodpadla. Veronika spala 3 hodiny a to som ju musela budiť, lebo sme šli po Maťka. 😉

erka12
23. mar 2009

nestratila som sa 😀 zahrala som si jednu hru 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre