Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
30. mar 2009

Jej, ale to tu dnes žije, chvíľku odbehnem a už nestíham! 🙂
Zajtra už snáď aj my vybehneme von, keď sme bez teploty.

kacenka83
30. mar 2009

danny uz ti robili prietoky a kde? mna to caka buduci tyzden, neposlala ma do nemocnice ako pri kubkovi, vraj si to uz robi sama, akurat si budem musiet za to zaplatit...

dannynka
autor
30. mar 2009

no veru v tom mas pravdu,na nocne vstavanie som uz aj zabudla kedze mi Gabika od 10-teho mesiaca prespala celu noc 😅

lucaska
30. mar 2009

adkag a kam chodite na smykalky a preliezky,mne sa este zdalo zima a teraz ked prsalo tak sme tiez ihriska obchadzali,lebo lucas tiez by len na smykalkach a preliezkach visel.....

dannynka
autor
30. mar 2009

kacenka este zatial ee,zajtra idem na poradnu k dr tak som zvedava na velkost mimi a aj na polohu,a mozno sa aj pohlavie dozvieme ale na to sa uz nespolieham a vlastne je mi to aj tak jedno.Takze asi az zajtra mi spomenie prietoky a asi ma posle tu v TN do nemocnice.....sa chodi v 36-tt a to ja uz som tak snad to stihnem 😅

dannynka
autor
30. mar 2009

adkag-a ako sa ma NAtalka?ako ten cas leti ved uz ma mesiac 😵

kacenka83
30. mar 2009

lucaska tak niekedy sa snad stretneme, my chodime na ihrisko pri kaufland, tam su smykalky a hojdacky pre take mensie deti... a kubko je na smykalkach vzdy ked nie su mokre, je mu jedno ak je aj sneh a domov ist nehrozi

dannynka
autor
30. mar 2009

kacenka-myslis na inoveckej?

lucaska
30. mar 2009

kacenka aj my sa chystame nato ihrisko chodievat ked bude pekne byvat..........teraz chodievame peso len tak po juhu,lebo este moc neprejde....

dannynka
autor
30. mar 2009

veru dole kopcom peso,a hore kopcom odvezie aj autobus 😉

amatula
30. mar 2009

heeeeej takto ste sa rozpisali 😕

no idem citat......

mami.sk
30. mar 2009

ahojte,
my sme sa vratili z prechadzky. aj sme zmokli a ked som zavrela dvere tak kukam ze slniecko vyslo 😀 😀 😀
sa dari, ze?
ivaz, kala, minkak 😀 😀 😀 som sa z chuti zasmiala.
minkak - Billa , ta pri nas, Pred Polom. a aj som dnes isla okolo ale uz tam na nakup nepojdem, radsej si zajdem do Prioru. neznasam take spravanie. 😝 ja som pred MD robila s ludmi a keby som sa tak spravala tak ma kopnu do zadku este ani klient neprejde dverami 😀

mirka - ja byvam tiez pri Maxe. tak to sme mozno susedky 😀 a kde presne? mozno sa aj stretavame a nevieme o tom 😉
danny - zajtra sa drz, na prietoky sa pytaj 😉 aby na teba nahodou nezabudli 😀 a uz a nechodi do nemocky ale na Jesenskeho - ja som uz bola tam. ak budes chciet tak mam aj telefonne cislo na objednanie 😀

dannynka
autor
30. mar 2009

mami-dakujem 😉 a to kde je Jesenskeho? 😕

mami.sk
30. mar 2009

to je pri Arnice lekarni, za rohm taka budova 😉

amatula
30. mar 2009

no uz som docitala aj dopisala.....drobec reve 😠
ale klobasky boli super 😀 😀 😀

dannynka
autor
30. mar 2009

myslis taka zlta dvojposchodova budova za keramoprojektom?

mami.sk
30. mar 2009

ja nie som rodena Terncanka a v pohode som to nasla 😉 od kruhaca ides k lekarni, potom este kusok a na pravo je budova/je tam aj sipka 😉 / a vchod je z boku. a je to na poschodi 😉 je to v ambulancii Kascaka a Hlavacika. neviem ci to ma aj niekto iny ale tych dvoch som tam stretla. a objednavaju presne na cas, aj ked som trochu dlhsie cakala ale celko rychlo to ide 😉
v nemocnici uz robia UTZ a prietoky iba hospotalizovanym pacientkam 😉

dannynka
autor
30. mar 2009

a pol kila jahod uz je vo mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neviem preco ale hrozne mi idu teraz jahody,veru aj pri Gabike som stale len jahody jedla 😀 😀

mami.sk
30. mar 2009

myslim ze sa to vola Cegys s.r.o. 🙂

dannynka
autor
30. mar 2009

mami oki,dik za info zajtra budem mudrejsia 😉

mami.sk
30. mar 2009

danny - mnam. juj ale by som si dala take dobre jahody 😉 nikdy nezabudnem ako mi kolegyna vravela ze ked bola tehu tak jej muz musel o polnoci utekat z puchova do trencina do Tesca na jahody 😀 😀 😀

dannynka
autor
30. mar 2009

mami-v lidli maju teraz akciu na jahody,pol kila tusim za 0,89-centov 😉

mami.sk
30. mar 2009

babenky, este mi napiste ci ste chodili s dorbcami plavat a kde. lebo ja by som strasne chcela chodit s Terezkou ale citala som len o HUPSe a to sa mi zda straaasne drahe. skoro 2500 sk za 8 lekcii a vraj si ani nemozes vybrat kedy chces chodit - oni urcia. a ked neprides / napr. ked dieta je chore/ tak mas smolu. 😝

amatula
30. mar 2009

danny a kde to ty chodis?na gyndu?
aj ja zajtra idem,uz mi to leze na nerv..stale mam zapal a nic mi nedal ked som kojila 😒 ..uz som dokojila tak som zvedava co mi da

a idem s obidvoma krpcami tak bude vzruso 😝 😀

dannynka
autor
30. mar 2009

mami-pocula som ze aj v dubnici je detske plavanie 😉 tusim lucaska chodila 😉

amatula-ja chodim na sihot dr.hlavajovi a ty kam?

inak akurat sa mi dieta zobudilo durchom precikane 😒 ,a to som sa uz tesila ze aspon cez obedne spanie nemame plienku a ona sa mi zas zacala pocikavat ☹

amatula
30. mar 2009

ja k samelovi...

to nic ona sa nauci.....synovec ma 4 a tiez sa este pocika....a moj Bobo od dvoch rokov plienku aqni vidiet a pocikal sa raz..
kazde dieta je ine 😉

dannynka
autor
30. mar 2009

no co uz,ved veru ako pises raz sa nauci....no nic idem sa venovat dcerke a aj mangelovi,pekny dnik prajem 😉

mami.sk
30. mar 2009

danny - juj, tak dufam ze je to len vynimocne 😒 ci uz viackrat sa pocikala? ja s tym nemam skusenost 😒 a odkedy chodieva na nocnik?

adkag
30. mar 2009

danny natalka ok, uz ma veru mesiac,strasne rychlo to leti.
my sme boli na ihrisku na inoveckej ale zrejme castejsie budeme chodit na noviny kedze to mame kusok od nasich.

adkag
30. mar 2009

danne veru s tym spanim mas pripravu na nocne vstavanie, ja uz som tiez nebola zvyknuta,tehu ma ale zvyklo hlasvne ku koncu.ale teraz spim jak zarezana led mozem,aj ked cez den moc nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre