Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
13. aug 2008

jurdinka, pridite,aj my ideme. maly tiez strajkuje,ale sa vyvetrame trochu,doma to uz asi nevydrzime 😝 .

zuzanamv
13. aug 2008

Ahojte,
tak sme to stihli, aj keď na poslednú chvíľu a vodič frflal, že zdržujeme 😖

Bolo super!
Maťko bol ako vždy, kým sa rozkukal, tak sme šli domov. Celý čas stál na boku alebo sedel pri stole a odmietal sa vyzuť a ísť sa hrať.
Ale keď sme prišli domov, povedal, že to bola taká "cukrárňová škôlka" a že sa mu tam páčilo.
Čo už s ním...
Zato Veronika bola spokojná, aj keď ku koncu už unavená.

minkak
13. aug 2008

ahojte 😵
aj my sme pred chvilkou prisli
zuzka tak si mala pravdu,ze doma povie ,ze sa mu pacilo fotecky dam neskor,zatial pa 🙂

jurdinka
13. aug 2008

ahojte,
to ste sa pekne zdrzali. 🙂
Ninka uz spinka. unavila sa, pacilo sa jej a mne tiez, takze sa tesime na dalsie stretko 😉

lucaska
13. aug 2008

ahojte , tak ako ste stretkovali???? nam to nakoniec nevyslo..........tak uz sa tesime na dalsie stretko.....

adkag
13. aug 2008

ahojte, stretko bolo super,sice nas bolo malicko,ale deticky sa zahrali,kubko tam dokonca spravil par prvych krockov sam 🙂 .
zuzka,tak super,ze sa aj matkovi pacilo,aj ked sa moc nepohral.
Majka aj kubko zaspal okolo pol 9. bol doobeda dost umrncany,tak ho to stretko rozptylilo a uz potom bol v pohode.

minkak
13. aug 2008

babulky tak uz som dala par fotiek 😉 🙂

erka12
14. aug 2008

ahojte,citam ze ste mali stretko,tak hodte aspon fotocky 😀
snad sa mi podari vecer precitat,co ste popisali dozadu.
filipko uz asi tyzden stvornozkuje,dostane sa vsade,ale pred 2 dnami som skoro odpadla,ked som ho nasla v postielke stat, tak a ked sa mu to podarilo raz,tak si viete predstavit,co asi stale robi v postielke,ako ho tam dam, hned sa splha a postavi sa a pravdaze spusti rev,lebo si este nevie sadnut.
zda sa mi to jeho statie velmi skoro,ale co narobim,ked sa stavia sam 😉

erka12
14. aug 2008

uz som si vsimla,ze mimka dala fotky, pekne 😀 😀 😀

kacenka83
14. aug 2008

jeeej erka, to je riadny sikulko 🙂
ja som bola rada ked kubko zacal stvornozkovat v 9-tich mesiacoch 😀

lucaska
14. aug 2008

erka tak mas pekneho sikulka doma........pekne fotto zo stretka.........hadam sa vecer ukazem Lucas spal len 1,5 tak uz aj musim ist sa venovat mojmu drobcovi............pekny dnik

adkag
14. aug 2008

ahojte,tu je dnes nejako ticho.

teeeda erka tak Filipko je ozaj sikulko,to velmi skoro zacal lozit a stavat sa. ked to robi sam tak to nevadi,aj tak tomu nijako nezabranis.

erka12
14. aug 2008

ahojte,
adkag ako sa mate?

adkag
14. aug 2008

ahoj erka,mame sa dobre,akurat furt beham okolo drobca a idu nam zuby,takze noci nic moc.ale zatial prezivam 🙂 .

a vy ako? oddychnuti ste?

lucaska
14. aug 2008

ahojte, erka uz byvate v novom?????????????

adkag boli ste na tej plavke???

erka12
14. aug 2008

ahoj lucaska, este sme stale na orave 😉

adkag
14. aug 2008

lucaska,neboli sme, samym sa nam nechcelo. vykupali sme sa v bazene doma, otestovali kubkove plavacie koleso a pobehali po obchodoch. a poobede sme boli na ostrove s kamoskami.

adkag
14. aug 2008

lucaska vy ste boli?

erka a ako to vyzera s bytikom? kedy by mohol byt hotovy?

erka12
14. aug 2008

adkag veru este neviem,kedy to bude,ale dufam,ze sa do konca mesiaca vratime 😉

adkag
14. aug 2008

erka, este si to tam uzite a oddychni si,potom uz moc oddychu nebudes mat,hlavne ked uz je filipko taky pohyblivy 🙂

erka12
14. aug 2008

veru adkag filipko je riadne pohyblivy 😉
idem si lahnut, dobru 😔

lucaska
14. aug 2008

adkag neboli sme ani mi na plavke, rano to vyzeralo na skaredy dnik a poobede sa mi uz nechcelo...... 🙂

a co tie noci lepsie????

erka a ako je na orave???

adkag
14. aug 2008

lucaska,veru vyzeralo na skaredy den,ale nakoniec bolo riadne teplo.

noci su neni moc lepsie, tuto noc bol trikrat hore a dneska uz asi 4 krat plakal odkedy zaspal, cize za tu nieco cez hodinku.tak sa tesim na noc 😝

yuya
14. aug 2008

ahojte holky 🙂 . mrzí ma to, ale včera sme nastíhali na stretko. mali sme naohlásenú návštevu. minka, pekné fotečky.
adkag, ty ešte malého kojíš? asi preto sa ti tak často budí, že? ja som v tomto veku už začala malú odstavovať, ale potom mi to bolo ešte dlho ľúto, že som nepočkala, či sa neodstaví sama 😒 . ale vydrž, vekom sa to určite zlepší.
lucaska, ja som bola na plavke v utorok. neviem, či chodíš pravidelne, ale ja som tam bola po 7 rokoch a veľmi sa nám s Nelkou páčilo. tie nerezové bazény nemajú chybu.
erka, Filipko je teda iný šikovníček. to je neuveriteľné, ako skoro. ale tiež si myslím, že keď na to prišiel sám, už sa to nedá zastaviť.
ešte som chcela, keďže nestíham prispievať v poslednej dobe, meggi, malá Kristínka je nádherná 🙂

lucaska
14. aug 2008

ahojky yuya , ty si bola asi na mestskej ano je to tam omnoho krajsie a modernejsie ale aj viac ludi my sme tam chodievali ale teraz sme boli prvy krat za mostami, normalka bazen , cista vodicka a hlavne malinko ludi....

adkag
14. aug 2008

yuya, jakubka kojim este, ale on sa nebudi na hlad a na kojenie, proste place zo sna. je pravda ze ked ho nakojim rychlejsie sa ukludni,ale dokaze sa ukludnit aj bez toho,len to dlhsie trva. a my mame taketo noci posledne dva tyzdne, predtym sa budil 1-2 krat za noc,to sa nakojil a spal dalej. teraz proste place zo sna a niekedy aj po hodine odkedy sa nakoji.

my sme tiez neboli na plavke uz neviem kolko rokov,chcela by som ist pozriet niekedy ked pisete o tom,ake je to tam teraz pekne vynovene. len ma odradza to kvantum ludi.

venonna
14. aug 2008

Ahojte kocky! Ja len na skok, mam pre vas tip - v obuve La familia (v centrume) maju dopredaj detskych topanok za 190 Sk, kvalita sa mi zda dobra, ja som vzala hned dvoje 😅 len dnes poobede ich vylozili...
Ozaj a este ked sa tu onehda spominali sekond handy - v laugu maju 50% zlavy a to iste plati aj pre "sekac" na Palackeho...
Tak ja utekam do postele... dobruuu... 😵

adkag
15. aug 2008

ahojte,tu to nejak viazne 🙂 .
venonna a ake topanocky maju v akcii? a v sekacoch maju uz aj volaco s dlhym rukavom alebo take na jesen? ja by som take potrbovala, letneho mame kopec ani to neznosime,polovicu veci jakubko ani nemal na sebe.len uz aj jesenne pomalicky treba zhanat,to zas nemame skoro vobec.

my sme boli dnes na biku, kubko mi v nom zase zaspal, tak sme sa vratili po par minutach domov. mozno si dame druhe kolo poobede,ale zrejme sa skor pojdeme vykupat do bazena,ked je tak dusno a teplo.

zuzanamv
15. aug 2008

Adka,
ja som bola včera v sekáči na námestí, ten čo sa ide dolu schodmi, a nakúpila som super!
Pre Maťka 4 tričká s dlhým rukávom do škôlky, 2 cherokee, 2 next, a pre Veroniku zateplené mancestráky, a nechala som tam spolu nehoráznych 315 korún!
Takže majú aj jesenné už!

lucaska
15. aug 2008

ahojte, uz vsade maju dost jesennych veci, my sme boli dnes v tescu a kupili sme 2 trigovice a mali tam dost veci uz aj vesty , bundy a tak.....ja sa akosi do mesta neviem dostat, tiez som chcela ist kuk po meste co nove, hadam sa tam do zimy dostanem.........ale nechcem vela kupovat lebo chceme vyrazit niekde na vyletik znojmo, brno............este nevieme......................

adkag tak to asi vsetci mame problem, kopec veci a ani to drobci nestihnu nosit a niekedy mu obliekam kol do kola to iste lebo su veci v ktorych vyzera lepsie, seknu mu viac.................

a co muci dlho sa tu neukazala,este prerabaju alebo tak snazilkuju ze nestiha ani konika..????? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre