Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diapozitiv01
20. nov 2009

Dobre ranko,
Iris no trosku som si vas pomixovala 🙂

Ten velkosklad je na zavarskej ulici, za veterinarnou klinikou, na tej budove je napisany MUSTANG a tusima aj Tom Tailor. Nemusis byt nikde zaregistrovana,,, jediny hacik je v tom , ze ti nedaju blocik..
Ale ja osobne som v zivote nijake oblecenie nereklamovala. Rifle sa tam daju kupit od 25€.
My sme tam kupili braskovi minulu sobotu rifle Mustang a sveter Tom Tailar, vsetko za 55€.. Rifiel tam maju dost, kosele panske tiez, sem tam nejake svetre, bundy,,,

irsina83
autor
20. nov 2009

diusik to je ok... a to by som tam mohla ist aj ja na nakup?? to by sa nam zislo pre mm nejake handerky 😉

diapozitiv01
20. nov 2009

jasne kazdy tam moze ist nakupovat, skusim zistit ci je to zajtra otvorene,,
iba tam prides, zazvonis a hor sa nakupovat,, fakt rifli tam maju pozehnane,, bracho som mohol vyberat a vyberat,, ale on je teraz v puberte, tak hocijake sa mu nepacia..
Ja by som tam este zbehla kupit muzikovi nejaku koskulku a brachovi este jedny rifle,,,
Radsej si nakupim teraz darceky a potom v decembri budemm lazo-plazo..
A vcera som zajednavala lyzovacku .. 😀

drobeca
20. nov 2009

nevieš mi povedať, či tam majú aj pre vysokých? ma to celkom zaujalo.

falin
20. nov 2009

irsi - ano pomaha mi to, len je to casovo narocne, ale nevadi
Mas pravdu, zly spg sa riesi cez ivf, lenze nase poistovne prispievaju na 3 cykly a tie uz mame za sebou 😖 . takze uz iba ako samoplatcovia, lenze to nie je najlacnejsia zalezitost 😨

dius - vdaka za infosky. Nevies nahodou otvaracie hodiny?

diapozitiv01
20. nov 2009

no cez sobotu bolo otvorene od 9 do 12. Pre vysokych?, to neviem,, mali tam vselijake dlzky,,
braacho ma velkost 33/34 takze tam sme mali toho dost na vyber a videla som aj tusim dlzku 36

irsina83
autor
20. nov 2009

falin,

jaaaj to mi je luto, ze si to musite platit. pocula som,ze je to velmi drahe. drzim palce 😉

diusik dik za info, videla som to tam ked sme dnes boli na veterine. vy sa ale mate, lyzovacka, jaaaj to vam bude dobreee. ja sice nelyzujem ale milujem sneh 😉

janka911
21. nov 2009

Ahojte...tak bola som u lekara a tak somm tehotná ale niekde uple na zaciatku HCG mam 353 a povedak ze sa mi plod nevyvija ale na ultrazvuku bolo vse v poriadku plodnma 3 mm.tak som teraz uplne v strese a pondelok idem zase na krv a spravia mi HCG ze ked sa to nevzysi tak je to zle...neviem co teraz

diapozitiv01
21. nov 2009

Janik, hlavne klud aj ked sa to lahko povie a pise, tym ze budes v strese si nicim nepomozes..
🙂 kedy si mala poslednu MS??

janka911
21. nov 2009

mala som 14.10. poslednu MS

vladkaz1
21. nov 2009

Janka mne pri malej povedali ,ze sa plod nevyvija, poslali ma z nemocnice domov a musela som cakat 3 tyzdne na sono a naraz bolo vsetko oki ,mala je zdrava .. vsetko bolo v poriadku ,len tam boli nejake nezrovnalosti s ich vypoctoch ..
Ale ,ja som prezila jasne ze najhorsie 3 tyzdne ... stresu hlavne a nakoniec sa vsetko vyjasnilo.
Drzkam palceky neboj vsetko bude v pohode 😉

diapozitiv01
21. nov 2009

jani,
uvidis v pondelok na ultrazvuku,, uz by mala byt vidiet aj akcia srdiecka a neboj.. vsetko bude dobre, to len niekedy zaciatky byvaju vselijake,, je to tvoja prva tehu?? koho mas gyndosa??

janka911
21. nov 2009

no hej prve tehotenstvo tak sa aj bojim... no Kovačiča neviem či poznáš ale hrozný lekar..

vladkaz: dakujem za podporu...

vladkaz1
21. nov 2009

Janka ja mam Kovacica ,prestupila som od Ilavskeho lebo som tam mala zle skusenosti a dobre som sa tam povadila ..
Kovacic je taky ze sa musis vsetko pytat aby ti nieco vysvetlil ,nema ziadne moderne pristroje ale ako odbornik je velmi dobry ..
ja osm s nim za snad mieru spokojna aj ked mi kolko krat vynada .. ked nieco premeskam alebo tak .. potrpi si na tom ..

vladkaz1
21. nov 2009

Ale je to samozrejme vec nazoru ,tak ak niesi spokojna tak prestup inemu.. neda sa?
Paradox je ze teraz som tehotna a zas chodim na sono Ilavskemu haha 😀 ,ale pamatal si ma veru ... a bol teraz velmi mily a ochotny ...

diapozitiv01
21. nov 2009

baby Kovacica nepoznam, ja chodim teraz k Strbovi,,tak uvidim, ale som sledovana aj v BA, skrz moju rizikovu /a neuspesnu /graviditu a kedze sa chystame na dalsie tak to chu mat vsetko pod palcom

vladkaz1
21. nov 2009

Strbo rodil moju segru aj k nemu chodi je nad mieru spokojna !!!Dia dufam ze sa vam zadari a jasne je lepsie nech nieco nezanedbaju nech ta radsej sleduju drzkam palce a ako sa mas?
Nastupila si do prace? nemala som cas ani napisat a aj som zabula priznam sa ☹ ,nehnevaj sa.

janka911
21. nov 2009

no o strbovi som pocula chcela by som k nemu prestupit no uvidimako pochodim v pondelok u kovacica

diapozitiv01
21. nov 2009

Ahoj Vladi,,
uz 2 mesiac makam, ale neroztrhnem sa a tiaktiez nikto v praci na mna netlaci. Postupne si zvykame a ratame dni, kedy uz bude novy rok, 10.januara ideme na 5 di na lyzovacku tak sa vytesujem,, Nieco krasne pozitivne,,
A ty ako? vidim ze ti svieti 14tt, no super 😀

vladkaz1
21. nov 2009

NO super lyzovacku zavidim v dobrom ,isla by som nemozem .... ano uspesne zatial svieti 14 ty dufam ,ze aj dobojujeme vsteko do konca v plnom nasadeni 🙂 ,ale myslim ze ano .
Super ze pracujes .. jasne ,ze myslienky nejdu bokom to sa ani neda ,ale obdivujem ta ako ste sa zaradili s MM lom do zivota a prajem nech mate co skoro vytuzene babko !!!!!! 😵
Pocuj, ved mozno na lyzovacke nieco poriesite nie? 😀 Alebo vam doki este nedovoli? Ci uz mozete v plnom prude zarabat ? 🙂 Prepac ked sa blbo pytam ma kopni 😒

diapozitiv01
21. nov 2009

No doky odporucal klasicky ten svoj rok po porode, ale ja sa uz citim celkom fajne /a vlasne tak som sa citili od 2 mesiaca/. 4.12. bude tomu 4 mesiace co sa Maximko narodil, tak sme sa rozhodli od tohto cyklu to nechat na prirodu..
Samozrejme rizika tu budu existovat...
A mozno aj na lyzovacke sa nieco poriesi, vsak aj Maximko bol uz v brusku ked sme boli tiez v januari na lyzovacke, ale este vtedy bol len velmi malicky a ja som o tom este nevedela..
najhorsie ze stale este cakame na pitevnu spravu,,, vyskytli sa tam nejake nezrovnalosti a sme dost raritny pripad tak to musia hladat v odbornych literaturach a konziliach, ale dufam ze nabuduci tyzden mi patolog zavola ze je to hotove a vlastne nato aj moj gynekos caka...
A mas nove vlasy 🙂 a vidim ze k Lucke pribudne surodenec, to je super,, sa tesim,, dufam ze je vsetko ok,, 🙂

vladkaz1
21. nov 2009

Tak to chapem ,musis sa hlavne ty citit oki a aj s lekarskeho hladiska nech si v poridku jasne .
Pocuj to sa vam este tak vlecie ,nejako dlho ,za ten cas 4 mesiace ,nemate este vysledky ?
Hmm je mi to luto tak dufam ze sa coskoro dockate veru a nech vam povedia co a ako aby ste vedeli 100 perc. co sa stalo .
Ano mam nove vlasy som kockam hadzala foto a jasne Lucke pribudne bud bracek, alebo sestricka ,dufam ze bude vsetko v poho zatial ano .. tak nechcem ani nejako zakriknut.
MOj chce chlapa .. no len aby nebol sklamany 😅

diapozitiv01
21. nov 2009

No cele sa to vlecie, uz ma to serie,,, najprv sme vyse mesiaca cakali kym sa pan primar vrati z nutenej dovolenky, kedze sam patolog co to robil, nechcel sam robit zavery, kedze primar patologie je ze vraj elita na slovensku pre detske srdiecka.. A teraz sa dohaduju, naslo sa tam este nieco ale si navzajom protirecia, uz ma patolog pozna podla hlasu,,
ze ani nevie ako sa mi bude moct pozret do oci,,, no tie jeho recicky, ja chcem mat spravu doma,,
aby som ju mohla zalozit do Maximkovho fascikla a nechat ho na dlhu dobu nedotknuty,,,

No ja sa citim fyzicky aj psychicky super, som pripravena donosit a porodit dvojcata 😀 😀 . Ak sa nam podari skorej tak doky bude urcite frflat, ale to je jeho robota upozornovat co je najlepsie..

A u nas, samozrejme nerozhoduje pohlavie, u nas plati 100% nech su deticky zdrave a vlastne uz jedneho neviditelneho synceka mame 🙂

Tak sa drzkajte a napis, nech viem ako postupujes,,idem trosku poupratovat 🙂

irsina83
autor
21. nov 2009

diusik cau moja,

tak tie dvojcatka ti zo srdca prajem moja 😉 dufam, ze si ich prinesiete z lyzovacky 😉

janka nic neboj aj mne na zaciatku vraveli, ze to mam male a zakrpatene...na zaciatku nieje na sone vidiet nic. da sa to odsledovat stupajucim hcg. viem co prezivas, mala som to na zaciatku podobne...neboj bude to ok.

irsina83
autor
23. nov 2009

dobre ranko kocky,

janka dufam, ze ti to dopdne dobre, daj vediet drzim palce.

diapozitiv01
23. nov 2009

Dobre ranko,
no mame tu dalsii pracovny tyzden, uz nech su sviatky,,, 🙂

drobeca
23. nov 2009

dobré predpoludnie,
keď mali 36, tak tam skočím. také som si kupovala aj v prostejovskej
držím palce

diapozitiv01
23. nov 2009

Drobeca, ja ze to pre muzika 🙂 .

irsina83
autor
23. nov 2009

diusik,

zajtra ideme na veterinu s nasu mollynku na operaciu ocka, dufam, ze nic vazne. ma vredik lebo jej mihalnicky vrasta do vnutra... tak dufam, ze jej to dopadne ok lebo uz nam zomrel jeden psik pri akoze drobnej operacii... 😔

janka911
23. nov 2009

Ahojte tak dnes mi stuplo HCG z 353 na 620 a strdedu idem zase takze to stupa ale moj gyn.stale nie je spokojny som zevaj v 5.tyzdni. a v stredu pojdem aj na ultrazvuk tak dufam ze to stupna na 1000...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre