Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

ixi
7. okt 2009

baby dakujem vam dufam ze budeme vsetky tehule ja chodim do splnu v ke 😉

pralinka25
7. okt 2009

ja som skonila v 2004

anicka1983
7. okt 2009

irsina83 áno, to som počula o jej úžasnom prístupe, preto by som chcela chodiť k druhemu doktorovi...............
.... počula som, že dr.Navrátil je dobrý, neviete niečo o ňom, alebo mi prosím poradte, ku komu mám prestúpiť?

ixi
7. okt 2009

ja mam 23 a polovicka 32 😎

pralinka25
7. okt 2009

anicka Navratil je tiez vraj fajn. Aspon co som pocula. Kazdy nadaval na jeho sestricku ale vraj uz ma novu tak je to uz uplne super. A dokonca berie este pacientky.

ixi
7. okt 2009

pralinka z celeho srdiecka tebe aj bublinke prajem uspesne tehotenstvo a vela vela zdravicka tfuj tfuj 😵

anicka1983
7. okt 2009

Ďakujem za radu - pralinka25, mám na neho číslo, skúsim zavalať 😀 🙂 😉

irsina83
autor
7. okt 2009

palinka ja som mala v roku 2006 bc a potom dva roky prestavku lebo som bola v irsku a teraz koncit mgr a dufam ze uspesne 😉

anicka ja som tomu tiez neverila ale presvecila som sa na vlastnej kozi, dala som si dve a dve dokopy a bolo to... keby si chcela dam ti kontakt na dr. Vargu z Piestan, je odbornik na neplodnost ale aj vseobecne...fakt stoji za to, je sukromnik tak nemusis si brat kartu len vysetrenie stoji 22 eur ale ked mi pomoze tak kaslen na peniaze., mojej svokre zachranil zivot.

ixi ty si este take male kuriatko 😀 byvas teraz v kosiciach? tak je krasneeee

ixi
7. okt 2009

irsina hej kuriatko ale uz 5 rokov sa snazime o mimco teraz idem na 47 vklad dufam ze uspesni byvam v krompachoch ale do centra chodim do ke je to tam super a je tam najlepsia sestricka nasvete 😀

anicka1983
7. okt 2009

irsina83 díky za radu, to si ešte musíme, samozrejme prekonzultovať s manželom, veľmi pekne ďakujem 😀

pralinka25
7. okt 2009

dakujem ixi 🙂

ja mam s muzom tiez rovnako 28

irsina83
autor
7. okt 2009

ixi neboj to bude ok... aku ma tvoj mm diagnozu? mozno to je psychika...nehovorili ste o tom s dr? mate mrazacikov?

irsina83
autor
7. okt 2009

Kocky musime verit , ze budeme vsetky tehule, uvidite, ze sa nam to podari 😀 len musime mat cistu mysel a silnu vieru... no to by bolo keby to nebolo, no nie?

ixi
7. okt 2009

irsina mi mame teda polovicka: astheno-teratozoospermia a 96percent su zle a len dajake 4 percenta ok aj to s tym ze sa pomalicky pohybuju a nedoplavu k vajku

falin
7. okt 2009

babulky, vy pisete ako zerave 😀

Anicka - ja som dlho chodila k dr. skalickej, ale ked sme sa zacali snazit o babo, preventivne som presla k Eliasovi a dobre som spravila

tigi - aj ja verim ze ti Elias pomoze. A ak bude vidiet ze to nie je v jeho silach, nebude zbytocne vahat a posle ta do CAR

ixi - 47 vklad? to bude preklep, nie?

anicka1983
7. okt 2009

baby, ja vám vôbec nezávidím, čím všetkým prechádzate a budem sa za nás všetkých veľa, veľa modliť, aby sme prišli k tomu vytúženému cieľu - bábätku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
7. okt 2009

ja som tu tusim starinka 🙂 , mam 33 a mm 37 rokov 😲

este som nenapisala nic o sebe. Snazime sa 8 rokov, po 4 rokoch snazenia sa nam zadarila nasa mala bambulka po ket. Teraz ma 4 roky a chceli by sme surodenca. Snazime sa odkedy som dostala mrsku po porode.
Mam za sebou 3 ivf, posledne bolo v juli t.r. Takze na dlasie ivf uz iba ako samoplatca, lebo pistovna viac nepreplati. Takze mozme setrit 😝
Ja mam PCO a mm zly spg. V 2004 som bola na laparke - odstranili mi endometricku cystu

ixi
7. okt 2009

falin 4 vklad ospravedlnujem sa 😀 😀 😀

ixi
7. okt 2009

falin a kam chodis do car? kolko si platila za ket? a kolko ta to vinde ako samoplatcu?

lenca.b
7. okt 2009

ahojte trnavacky 🙂 ste to tu riadne rozbehli 🙂 citam tu zas meno Eliasa ja teda ho chvalit asi nebudem ☹ mne moc nesadol ako je prijemny vsetko pekne vysvetli ale ale ale ale ....

ixi
7. okt 2009

lenca.b avoj 😀

tigi
7. okt 2009

fali neni si starinka, si zenska v najlepsom veku. 😀 inak mas sa sebou tiez toho dost, fuha, byt uplne zdrava je tusim dnes velke stastie, fakt.

anicka si zlata, ja verim ze to urcite pride. 🙂

irsina83
autor
7. okt 2009

ixi moc sa c tom nevyznam ale asi tebe brali vajicka a manzelovi tie dobre spermijky a spajali vam to aby ste mali embrijka ked ides na vklad?

falin niesi starinka, si v najlepsich rokoch a k babulke ti gratulujem. aj pred tym ivf musis brat nejake lieky? kolko vlastne vide ivf ked ti to este preplaca poistovna? ci v tom pripade je to zdarma,preplati to cele?

anicka dakujem 🙂

anicka1983
7. okt 2009

zatiaľ sa majte krásne, idem sa pekne napapať, možno sa ozve ešte dnes, možno zajtra........ dnes máme s manželom 3 výročie svadby, tak som zvedavá, čo si pre mňa pripraví 🙂 🙂 🙂 ahojte

lenca.b
7. okt 2009

irsina ked ti to plati poistovna tak zalezi od centra kolko dopalacas ale povecsine su to lieky urcite plus ine zakroky

irsina83
autor
7. okt 2009

anicka dobru chut, idem aj ja obedovat a sup pisat diplomovku ale urcite sem nakuknem. a gratulujem k vyrociu 🙂

irsina83
autor
7. okt 2009

lenka a je to asi velmi drahe, vsak? ozaj vitaj medzi nami 😀

ixi
7. okt 2009

irsina ano mali sme 28 vajok ktore oplodnili cez icsi a 16 ostalo 2 mi vlozili a 14 zmrazili bola somn tehu ale potom som potratila bola som este na 2 ket a teraz idem na 3.ket mam este 3 zmrazene embryjka

ja som pri ivf doplacala 15 tisic za zakrok a 15 za lieky teraz pri ket doplacam 90eur za zakrok a dajakych 20 za lieky

ixi
7. okt 2009

a na ket idem v pondelok 12.10.

lenca.b
7. okt 2009

neviem osobne este som sa tam nedostala ale je jedno centrum v BA kde baby doplacaju cca 300euro za lieky v tom centre sa potom doplaca len zmrazovanie vajek tak asi tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre