Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
28. nov 2009

diusik videla som ta v mustangu, bola som tam aj som sa na teba usmiala ale telefonovala si. 😉

diapozitiv01
28. nov 2009

Ahojky, veru boli sme, kupili sme brachovi rifle a scetrik, ale ten nakoniec znarodnil muzicek, co si si ty kupila?? 😀

irsina83
autor
28. nov 2009

no ja som manzelovi kupila mikinu a dve kosele a ja ... na mna uz nemali velky vyber 😅 ale kupila som si taky predlzeny sveter na gombiky... posledny krat je zevraj otvorene na buducu sobotu...este tam chceme ist aj mm na buduci tyzden aby si kupil rifle lebo bez neho ich neviem kupit. 😉
a nevsimla si si ma???

diapozitiv01
28. nov 2009

soory ale nepamatam si zeby pri pokladni??, asi to bol maly usmev 😀 .
Bola som v strese, lebo sme utekali este do Modry pozret svokrovy sud na vino,, tak sme sa tam zdrzali tak 15min. Akurat som brachovi volala ze ake ma cislo, lebo minule sme mu tam kupili..
Dnes tam bolo celkom fajne malo ludi,,
Na mna tam nic nemaju,,, kupujem len braskovi a muzikovi,,

irsina83
autor
29. nov 2009

nie stretla som ta v zadnej casti a vyzerala si tak ze sa ponahlas. bola som v ciernom 😉 inak pre tych chlapov sa to tam oplati, velmi pekne veci tam maju pre nich 😉 aj moj brat-metrosexual 😀- sa tam chysta tiez...tak o tyzden robime nalet opat... 😀

irsina83
autor
29. nov 2009

Janka,

prave som na teba myslela. ako si dopadla u dr? drzim palce 😉

diapozitiv01
29. nov 2009

Ahoj Iris,no veru ponahlali sme sa, boli sme tam tak 15 minut, lebo sme leteli este do Modry, kuk svokrovi sud na vino...
my uz tam asi nepojdeme, no uvidime,,
pre mna tam nic nemaju,, ja skor chodim do CandA do Avionu ci Auparku

irsina83
autor
29. nov 2009

vsak ani pre mna tam nic moc nebolo...par veciciek ale chcem este manzelovi daco kupit. 😉 ten obchod nepoznam, do ba casto nechodime v poslednej dobe. pozeram ze ti vysli pekne ovu testy 😉

diapozitiv01
30. nov 2009

No moje ovu testy su na prd,, lebo teplota ide dole,,, tak to naozaj nechapem,,,asi sa nato vykaslem,,,

irsina83
autor
30. nov 2009

diusik a robis si graf?? ja som tiez na to kaslala lebo mi to slo na psychiku a ked som sa na to vy..dla tak vtedy to prislo 😉

dobre ranko kocky 😉

lilusic
30. nov 2009

Dobra ranko dievcata. 😀

irsina83
autor
30. nov 2009

ahoj lilu 😉

diapozitiv01
30. nov 2009

veru asi sa nato vykaslem,,,

irsina83
autor
30. nov 2009

tak moja, kasli na to a uzivajte si s manzelom jeden druheho a pride to samo 😉

diapozitiv01
30. nov 2009

No je to o drzku ale nejake 4 dni mam novy teplomer,,, tak dohovie ci to neni ono,,
ale no co uz,,, nejako to prezijeme, lenrano ked som to videla moc mi to nepridalo na nalade...
a ty ako cez vikend??

irsina83
autor
30. nov 2009

vikend taka phosicka. nedela klasika, varila som piekla som a isla som na navstevu k tete aj s mollynkou. ozaj moja a co tie ovu testy??? to ovu trva tak dlho???

diapozitiv01
30. nov 2009

no u mna je to vselijake,, podla mna mi nato dost vplyva hladina TSH-hormon stitnej zlazy, inac si to neviem vysvetlit,,,asi by som mala ist k endokrinolgicke, ale pred 1 mesiacom bolo vsetko ok,, tak fakt neviem,, co si ty myslis??

irsina83
autor
30. nov 2009

ja neviem, ja som myslela ze ovula trva cca 3 dni tak fakt neviem co by to mohlo ovplyvnit. az tak sa v tom nevyznam. ale pre istotu chod aby si vedela ci je to ok.

diapozitiv01
30. nov 2009

no lebo aj mne uz sa to prestava pacit,, ma to taha za nos,,,
iris no ty uz tahas 12t,, super a kedy mate 1.trimestrovy screening,, a komu ides??

irsina83
autor
30. nov 2009

diusik ideme za 10 dni ked budem 12 plus 5 tak dufam, ze bude to ok. idem do PN Vargovi...teraz chodim tam 😉

diapozitiv01
30. nov 2009

No tak to je uz naplanovane super, tak nech vsetko dobre dopadne 😒

irsina83
autor
1. dec 2009

hej jasne naplanovane...len cim sa to blizi tym som viac nervozna. a ty ako moja, aky si mala dnik???

dobre ranko kocky 😉

lenca.b
1. dec 2009

ahojte babulky diapozitiv podla tvojich ovu testikov v albumceku by som povedala ze ovulka bola toho 25 teho 🙂 lebo ani jeden nemas pozitivny ale ten je zhruba najtmavsi ...ja som si tiez skusala ovu testiky robit ale nikdy nebola kontrolna ciarka zhodna s tou druhou takze to nebolo pozitivne ale usudzujem ze teda zrejme to je vysoka hladina toho testu a ze ten LH nemas tak vysoky aby boli tie ciarky zhodne ale napriek tomu ovu mohla brebehnut 🙂 duuufam ze som to napisala aspon trochu zrozumitelne 😉

diapozitiv01
1. dec 2009

Lenci, no ja si tiez myslim zeby to mohol byt ten 25 den..

Mam takeho tusaka zeby som si mohla takto robit testy kazdy den pocas celeho cyklu a vzdy by tam bola nejaka ciarka, ta by slabla potom silnela, slabla, silnela a takto cely cyklus... Neviem ci to nahodou neovplyvnuje aj moja stitna zlaza, lebo TSH hormon ak je zvyseny moze mat na ovu test vplyv,,
No uvidime buduci cyklus,,,
meriam si aj BT, vcera mi klesla teplota na smiesnych 36,5 a dnes 36,9,, poovulacna teplota medzi 36,6 a vyssie..
Vcera som si pozrela aj krcok, ten je zavrety,,,hlien kremovy, takze bud uz ovulka bola, alebo to bude anovulak,,

Iris,,
no vcera nic moc, ale aspon svokrovci vymalovali spalnu a zlozili novu postel,, mali sme ist do BA pre Maximkovu pitevnu spravu ale stale neni vytlacena,, je uz spisana v pocitaci, ale este ju musi udobrit primar, aby to tetula mohla vytlacit,,,,,vecer bol super, boli sme s hafankou na chvilocku vonku,,
len som nemohla zaspat,,, asi sa blizi spln,,,

irsina83
autor
1. dec 2009

diusik,

ja som mala yle sny a velmi, len som sa prehadovala a zobudila som sa cela nervozna... aj ja sa snazim prechadzat. akurat som u nasich, prisla som mollynke nakvapkat ocka. ale vonku vydrzali asi 5 min. to neni su psy ale andulky ja hovorim...hned sa to rostrasie ked je ine pocasie...strasne...ani neviem ci cikali... tusim sa mi chce spat...

ahoj leni,

dlho si tu nebola. ako sa mas???

lenca.b
1. dec 2009

noooo ja mam tiez stitnu zlazu na prt a aj hypofyzu 🙂 ale ono by to malo reagovat len na LH hormon a nie na TSH tak teda neviem len ide o to ze ty mas v tele cely cyklus zrejme daku hladinu toho LH pozri si tuto stranku je to tam celkom fajn popisane http://sestra.sk/Menštruačný_cyklus

lenca.b
1. dec 2009

irsi no nebola ja som tu kazdy den len nemam kazdy den chut prispievat 🙂 aaa ako sa mam no bolo uz aj lepsie ale aj horsie som na tom tak neutralne 🙂

irsina83
autor
1. dec 2009

leni,

hmm, dufam, ze sa ti nic take zle neudialo ked si tak trosku bez nalady...ja viem,dnes je prt cele pocasie...ani mne nieje najlepsie...

diapozitiv01
1. dec 2009

No na pribalovom letaku z mojich testov to tam nebolo pisane, ale jedna babulka pisala ze ak je normalne hladina prekrocena moze to dokonca reagovat aj na TSH hormon a dokonca aj na tehu hormon HCG, preto sa stava ze ak si spravi tehu zena na zaciatku tehu ovu test, vyjde jej pozitivny,, 😀

Iris, nasa hafana skoro cely den prespi,,, len na vecer dojde troska pootravovat,, 😀

irsina83
autor
1. dec 2009

diusik a ja som sa zlakla ze len nasi blsaci su taky,,, upokojila si ma 😉 😀 a co ked si tehu??? tehu test ti to teraz neukaze ked nieje min. 14 dni od oplodnenia. mozno vas caka prekvapko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre