Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

lenca.b
1. dec 2009

irsi skor by som to povedala tak ze uz sa mi hodne dlho nic pekne a dobre neprihodilo ale ja som zvyknuta na to ze len stale zle tak dufam ze uz sa to zmeni 🙂

irsina83
autor
1. dec 2009

leni,
to mi je luto. ja som mala take obdobie permenentne od mojich 20tych rokov do 22 rokov...neboj bude aj dobre 😉 velmi dobre to poznam...stala sa mi skareda vec a trvalo to dlho kym sa to dalo do poriadku... 😔

diapozitiv01
1. dec 2009

Iris moc nedufam, lebo sa mi to zda take komplikovane hlavne s tymi ovu testami, ale asi sa nato cele ....
Nasa labradorka, to je teda kusok,,, skoro cely den drichme na gauci a na vecer zacne dobiedzat ze sa chce hrat, ze chce ist von,, ale je super zlata,, ale teraz plzne,, tak za piskotku ceseme 🙂

lenca.b
1. dec 2009

nooo este ze ja mam hava co neplzne 🙂

diapozitiv01
1. dec 2009

no ta moja Elle plzne strasne,, keby som to davala do podusiek, tak ich mozem predavat 😀

irsina83
autor
1. dec 2009

dius vsak uvidis, nechcem ti davat nadeje ked ja sa v tych ovu testoch p.t vyznam. 😝 nasi blsaci neplznu sice su dlhosrsti ked ich neotrihame. ale mala som mopsa pred tym a ten strasne plzol a mal take tvrde hrube chlpky ze sa zapichovali vsade...podobna srst ako Ellina. ale je to radost mat krasneho milujuceho psika 😀 musi byt strasne zlatucka a hlavne ked pises ze za piskotku ceseme, musi byt strasne chutnucka 😀

leni a akeho mas hava????

bettynka222
1. dec 2009

ahojte 🙂

kikus byvala som v otm istom cinziaku ako vladka 😉 a na 7ZS som codila len dva a pol roka...potom do mesta. noo, foto si sem moc davat nechcem, ved ma sponas ked budeme susedy 😀 kedy myslis ze sa budete stahovat, my sme s amali uz minule vianoce 😀 😀 😀 no a potom tieot vianoce 😀 😀 😀 no a snad na jar to uz bude 🙂

dia moje teploty boli vzdy nizke....vobec na mna neplatia tie pravidla bazalnej teploty. ajked musim s apriznat, ze som si merala len telesnu teplotu, nie bazalnu 😀 no a na sone dr. zistil, ze som mala po potratoch ovu az na konci cyklu - co nie je dobre na otehotnenie a dalsi mesiac uz vobec. robil mi hormonalny profil , zistil nepomer mezdi LH a FSh...tie hormony ovplyvnuju dozrievanie folikov, nasadil mi clostil a bolo to 😉

lenca.b
1. dec 2009

irsi ja mam yorka 🙂 taky krasny milunky fesacik moje babatko 🙂

irsina83
autor
1. dec 2009

evi priznam sa ze si nepamatam kde byva vlada. a mas sestru? blondinu? ja ratam ze okolo leta alebo v lete. zalezi ako sa rychlo bude pokracovat so stavbou...akurat sme dali pod skridlu a este tento rok stihneme okna a ostatne na buduci rok. aj vy sa idete stahovat ku svokrovcom???

leni jaj to musi byt zlatucky, milujem yorkshirov. nasi maju shitzky 🙂

janka911
1. dec 2009

Ahojte..tak teda nedopadlo mi to dobre...mala som len ten vacok ale prazdny tak to musi ist von..zajtra idem este lakarovi.je to strasne tazke

irsina83
autor
1. dec 2009

jani,

je mi to strasne luto 😢 😢 neboj c 😢 asom sa to spravi, viem, ze si myslis ze sa mi lahko hovori ale ver ze cas to napravi. a lekar ti odporucil kyret??? ak budes mas chut kludne pis co citis,vyrozpravaj sa....ulavi sa ti.

lenca.b
1. dec 2009

janka no je to tazke ti verim a kolko sa uz snazite o babenko? len teda hlavku hore stale treba dufat ze raz bude lepsie ...

diapozitiv01
1. dec 2009

Jani, drzkaj sa, sme tu pre teba,,
a mozno to znie blbo, je to lepsie teraz ako ked by uz si bola v pokrocilom stadiu,, ja som prisla o 4.dnoveho synceka a viem co pisem, ci hovorim ☹ .
Ked uz sa ti podarilo raz otehu, dalsi krat to pojde tiez,, neboj, 🙂

janka911
1. dec 2009

dakujem baby moc..ja este nic neviem dnes som 5 hodin cakala na ultrazvuk tam mi povedal že to nie je dobre sim v 7 týždni a má to len 5mm a bol vidiet len ten vacok...nemam ziadne bolesti ani nespinim nic...ked som sa k mojmu lekarovi tak mal prave prestavku a ani som nebola schopna moc s nim komunikovat tak tam pojdem radsej zajtra a uvidi sa co mi povie..no snazili sme sa o babo skoro 9 mesiacov tak to bola taka rana...

lilusic
1. dec 2009

Januska

hlavu hore.My sa snazime uz dva roky a stale nic.Boli to a hlavne ked si u dokiho ako ja a taka 18 ide na potrat.Neboj ak sa ti raz podarilo tak aspom vies ,ze mozes ostat tehulka. 🙂 Raz aj my si tu napiseme ,ze sme stast

diapozitiv01
1. dec 2009

lilus, tak tak 🙂

irsina83
autor
1. dec 2009

lilus, dius mate svatu pravdu. janusik neboj bude to dobre, sme tu pre teba aby sme sa tu navzajom podrzali 😉

irsina83
autor
2. dec 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 snivalo sa mi o babatku...jaj normalne som nervozna vstala... 😀

diapozitiv01
2. dec 2009

Dobre ranko,
iris no aky krasny sen, neboj este par mesiacov a mas mrnouska pri sebe..
😉
Ja som sa zas zobudila okolo polnoci ze sa mi chce vracat, ale som to rozdychala na cerstvom vzduchu a zaspala som...

irsina83
autor
2. dec 2009

diusik,

hej pekny sen ale normalne som ostala nervozna ze nemam este nic kupene...ale aj tak je este skoro. moja co si volaco spapala co ti zle sadlo?? aj mne sa take cosi parkrat stalo...neprijemne.. a dobre sa ti potom spalo??? ja som mala taky nekludny spanok...

diapozitiv01
2. dec 2009

no praveze som jedla uz o 6tej vecer a do 22 sme isli spat, zaspala som velmi rychlo a uz za 2-3 hodky,, najprv som hned vybehla na zachod,, ale ze skusim to rozdychat lebo sme mali otovrene okno a dalo sa.. Toto sa mi stalo aj vcera,, ale az tak velmi ma nenapinalo,,,
Ale spala som celkom fajn. no bol, ci bude spln, aj on vplyva na kvalitu spanku...

irsina83
autor
2. dec 2009

hmmm tak to ozaj neviem co ti to mohlo tak podrazdit... ale aspon dobre ze si potom mohla spinkat. ja som nejaka rozbita... 😉

diapozitiv01
2. dec 2009

Joj ale ty si mozes pospinkat, aj som v praci a tu sa spinkat neda 😖

lilusic
2. dec 2009

Dobre ranko kocandy

pekny a prijemny den vam prajem.

irsina83
autor
2. dec 2009

dius hej to mas pravdu, aspon sa mozem hodit do duchen 😉

lilus ahoj, pekny dnik

janka911
2. dec 2009

Ahojtr..no toto je hrozne u tych lekaroch tak idem na tu kyretaž ale ešte nie som objednana všetko tie testy a toto hrozne nieco..cloveka to strasne ubija ☹

irsina83
autor
2. dec 2009

jani drz sa, musi to byt strasne 😔 neboj prejde to a opat bude lepsie. malo to tak byt, mimi nebolo v poriadku a mozno lepsie teraz ako by to malo byt neskor vo vysokom stadiu...tak ako pisala diuska. drzkaj sa a prajem ti vela sil.

janka911
2. dec 2009

hej to je pravda..dakujem moc a dozvedela som sa ze to bolo MA..ale vrovnavam sa s tym uz ale dakujem aj vam velmi ste ma podporili..

diapozitiv01
2. dec 2009

Januska, este raz drzkaj sa, neboj bude dobre a mozno este v roku 2010 budes kocikovat 😉

janka911
2. dec 2009

no dufam ze na vianoce dostanem darcek pekny ale az na tie druhe🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre