Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

bettynka222
16. dec 2009

kajka dakujem. pekne cvic, velmi to pomaha. chodis aj na mobilizacie?

irsina83
autor
16. dec 2009

falin som rada ze mas dobre vysledky z cvicenia, tesim sa s tebou 😉

evi ja uz neberiem ten duphaston, vysalil mi ho...teraz kazde rano femibion 400 co su dve tabletky plus magnezium a vitamin C a tiez mi je z toho na g.c niekedy a to magnezium este aj vecer...ale ty ich mas este viac, vsak?

bettynka222
16. dec 2009

no tak ja mam lieky kvoli hematku, al ednes boli take dobre vysledky, ze mi ich idu znizovat, no a ten utrogestan...ale uz ho nechcem ani vidiet 😝

diapozitiv01
16. dec 2009

ahojte,,
ja cakam kym sa mrsula poriadne rozbehne,,
vcera som si uz myslela ze to prislo, ale dnes sa aj to mini spinenie uplne zastavilo,, tak uvidime,,

irsina83
autor
16. dec 2009

diusik ahoj zlatko,

ako sa mavas? dufam, ze lepsie... no budem ti drzat palce aby prislo prekvapko 😉 ale je to ozaj zaujimave ze len spinenie a potom nic...

evicka tesim sa ze mas dobre vysledky 😀

bettynka222
16. dec 2009

dius no je to cudne s tym spinenim....co si o tom myslis ty? 😕

kikus a ja sa tesim, ze tebe je uz lepsie 🙂 trosku mi lezie na nervy, ze je vonku taka kosa a neda sa tam byt moc dlho, al ezas asi bude dobre ked budeme moct s krpcami behat po vonku ako sediet vnutri, ze? 😉

diapozitiv01
16. dec 2009

no to zastavenie spinenia prekvapilo aj mna,,
uvidime ci sa do pondelka rozbehne ak nie tak idem k lekarovi pre vyvolavacku,,
mne zima a sneh vyhovuje ja som taka snehulka

bettynka222
16. dec 2009

no jasne, som za navstevu u dokiho, idu sviatku a nepotrebujes doma riesit na vianoce ci je vsetko ok...
aj mne zima vyhovuje, len teraz sa i zda, ze je ten vzduch az prilis mrazivy. no a kedze cez den vela spim, von sa dostanem az vecer a to uz je fakt kosa a tmaaaaaaaa

diapozitiv01
16. dec 2009

bety, kedy mas vychadzky??

falin
17. dec 2009

Ahojte,
betty - len pekne oddychuj a rozmaznavaj sa. Ked bude vsetko OK, budes moct zacat aj cvicit. Tak mierne. Ja ked som bola tehu, tak som chodila do Jamy, ale ta baba teraz neprecvicuje lebo ma mimco 🙂
To boli tiez take cviky na posilnenie pan. dna a dychacie cvicenia

Baby - ja zimu teda nemusim, mne je stale zima, brrr 😖

irsina83
autor
17. dec 2009

evicka mas pravdu, uz sa celkom tesim do kamenaca len sa bojim jari lebo ja som astmaticka a tam tie topole a buriny ma zabiju...

falin mne dr. hovoril, ze cvicit sa ma od 28 tt, ze teraz je skoro...

baby ja milujem zimu, uz dnes som lietala po dedine hore dole co sa mi nechcelo byt dnu. dobre mi spravila taka prechadzka 😀

tesim sa na Vianoce, milujem Vianocnu atmosferu 😀

diapozitiv01
17. dec 2009

Ahojte,,
tak ja si uzivam konecne mrsulu, sa poriadne rozbehla,,
este chvalabohu ze som doma, lebo brucho ma riadne pobolieva,,
zacala som brat femi kvapky,, dufam ze mi skratia cakanie na ovu,,
Nasa hafanka ma zapalene usko, tak jej to musim cistit a ked to nepomoze musime ist pre nejake antibbiotika,, no opakuje sa jej to minimalne 2x za rok,, 😒

irsina83
autor
18. dec 2009

ahojte babulky,

ja peciem o sto sest kazdy den aj pre maminu.

diusik ja nemam skusenosti s femi kvapkami tak neviem aky maju ucinok ale dufam, ze ti pomozu. hafanky mi je luto ale dufam, ze jej to prejde. ☹ mas teraz dovolenku???

diapozitiv01
18. dec 2009

ahoj Iriska,,
no ja mam PN, 😒

irsina83
autor
18. dec 2009

disik a co ti je??? dufam, ze nic vazne... ake mas darceky pre muzicka???

keby ste vedeli ako ma nasrala svokra...jaj skoda reci...zas jej hrabe... 😖

diapozitiv01
18. dec 2009

no muzikovi som kupila klasika koselu z mustangu za 5€ 😀 , slipy, tielko a hlavne sd kartu do jeho sperku, fotaka pentax k7 a este fotobatoh na lyzovacku aby ho mal kam schovat,,
dufam ze toto nebude citat,,, 😀
a ty co si nakupila??

Ja chvalabohu nemam problem so svokrou, je ako moja druha mama

irsina83
autor
19. dec 2009

diusik,

moja svokra je skost, niekedy ma dobre obdobie a vyborne si rozumieme a niekedy jej total hrabe a nenavidi kazdeho, ale bezdovodne, vsetci okolo su najhorsi. ona ostala taka divna porozchode s priatelom ale zas jej rodicia hovoria ze to je jej hlupa povaha...najhorsie na to je ze ked ma muchy tak vzdy v nevhodnu dobu...pred svadbou, pred vianocami...

ja som v mustangu kupila tiez koselu a mikinu, potom pyzamnko, dvoje spodky a termo tricko, jednoducho veci co som vedela ze bude potrebovat...

tu svokru ti zavidim 😉

diapozitiv01
19. dec 2009

no super, takze sme dobre nakupili v mustangu 😀 .. ja som tam hlavne brachovi pokupovala, muzik ma dost veci na oblecenie,, takze jemu som skor kupobala veci na ten jeho sperk, ten jeho fotak,, 😀
Veru moja svokrusa a svokor na nezaplatenie 🙂

irsina83
autor
20. dec 2009

diusik,

ten sa ale bude tesiiittt 😀 my sme si dnes kupili fotak, nie profesionalny ale taky lepsejsi a kupila som si pas na brusko a este nejake dekoracne vecicky na stromcek a tak...dnes sme mali flakacku, cely den po meste v tt a nitre....mali sme vyletik... uz sa neviem dockat vianoc, milujem tu atmosferu 😀

bettynka222
21. dec 2009

diusik no vychadkzy mam doobeda a poobede...ale v casoch ked spim 😅 no ale posledny tyzden uz spim menej, tak som sa dostala kjonecne von za svetla. ale ajtak daleko nezajdem, taka polhodinka a mam dost

kikus ahooooooooooj, zajtra idem na ten skrining....sa mi nechce a sa trosku bojim 😝

irsina83
autor
21. dec 2009

evicka drzim ti na zajtra palce, bude to ok , uvidis 😉 daj mi hned vediet zlatko.

ozaj ako vyzera Vas dom, videla som tam par rozostavanych. my uz mame okna aj predbezny alarm proti kradezi a doviezli nam aj krb, tusim dnes nam ho montuju...tesim sa.
ja uz vobec nespavam cez den, mam kopec energie, aj okna som si dnes umyla 😀

bettynka222
21. dec 2009

no ja mam tiez dost energie, ale okna urcite umyvat nemozem 😀
no sak popis som ti pisala do ipcka. tiez uz mame krb, aj alarm aj okna 😀 no a ako sa vola ta vasa ulica? uz vies kolk adolava ci doprava to je? 😕

oki zajtra podam infosky 🙂

irsina83
autor
22. dec 2009

evi ulica sa bude volat jazdecka a je to ta naposlednejsia ulica kde sa stavia. ako prides na tu ulicu z tvojej tak zahnes do lava. ako spoznam ten tvoj??? napis do IP.

ja som okna nemohla do 12tt ale potom mi to lekar povolil, ale vzhladom na to ze mame podkrovny byt tak tu mam na umytie dvoje balkonove dvere a jedno okno 😉 stresne neumyvam lebo to by som sa musela moc nadrapovat a to nemozem...

diapozitiv01
22. dec 2009

No baby, to ste sa mohli zastavit aj u mna umyt okna,,
ja ich necham tieto vianoce spinave 🙂 kaslem na ne, umyjem ked bude teplejsie,,

bettynka222
22. dec 2009

ahojteeee 🙂

kikus mas ip 😉 tak budes byvat hned na vedlajsej ulici 🙂

dius no ja ti okna asi neumyjem, lebo nemozeeeeeem

co inak robite? my sme boli na skriningu. babo vyzera ze sa ma dobre 🙂

irsina83
autor
23. dec 2009

Dievcata chcem vam popriat zo srdca tie najkrajsie a najpohodovejsie Vianoce pre vas i vasu rodinu, hlavne vela lasky a podohy ale aj potesenie z darcekov 😀 a keby ze tu niesom cez sviatky tak aj stastny novy rok 😀 netehulkam zelam aby si coskoro nasli dve palicky a tehulkam tekne tehulkovanie 🙂

falin
23. dec 2009

Babulky ahojte, prajem vas krasne a pohodove vianoce, vela darcekov a este viac usmevov a lasky 😉

diapozitiv01
23. dec 2009

Takze vsetkym pekne sviatky 🙂
u nas to bude trocha horsie, ale skusime si ich uzit ako nam srdiecka dovolia 😉

zab37
24. dec 2009

Nech sa Vám splnia tajné priania,
anjeli nech Vám cesty chránia a problémy nech sa od Vás stratia. Krásne a veselé Vianoce!
Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a Nový rok prežili čo najlepšie zo srdca praje ...žanka

lilusic
24. dec 2009

babenky stastne a vesele sviatky plne lasky a stastia vam prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre