Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

bettynka222
27. dec 2009

sice neskoro, ale predsa kraaaasne sviatky vam vsetkym prajem babule. hlavne aby sa vam splnilo to, po com najviac tuzite 🙂

a specialne myslim na diusika, aby smutok v jej srdiecku coskoro zaplnilo nove stastie 😵

janka911
28. dec 2009

ahojte.prajem vám všetkým krásne sviatky..a do nového roka tehulkám nech sa im narodia krásne a zdravé babatká a snažilkám nech všetky v roku 2010 otehotnieme úspešne.

irsina83
autor
1. jan 2010

stastny novy rok dievcence 😀

lilusic
1. jan 2010

vsetko dobre do noveho roku babenky

falin
1. jan 2010

Stastny novy rok dievcence, nech sa vam splnia vase snicky

bettynka222
2. jan 2010

ahojte trnavcanky 🙂

ja prajem v novom roku snaizlkam babtka v bruskach, tehulkam super priebeh tehu aj porodu 😀 a maminkam dobre a zdrave deticky 😉

irsina83
autor
4. jan 2010

babulky ako sa mame???

lilusic
4. jan 2010

ahojko irsinka

da sa uz je po sviatkoch a za chvilu do prace 😢

Tak rychlo to ubehlo a ty ako

diapozitiv01
4. jan 2010

ahojte,, ja uz v praci 😒

bettynka222
4. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeee 🙂

irsina83
autor
4. jan 2010

lilusic,

dobre sa mame, babatko sa roztahuje 😀 , posledne dni citim take napatie v brusku, kazdu chvilu na inom nieste 🙂 sviatky boli v pohode, konecne si uzivam stromcek, milujem vianocne stromceky 😀

diusik ahoj,

ako sa mas? uz si po lyzovacke? ako bolo???

diapozitiv01
5. jan 2010

akurat som prisla od zubarky a bola som aj na krvy,,
za chvilku padim do roboty,
na lyzovacku odchadzame v nedelu 😀

irsina83
autor
5. jan 2010

diusik juj bude ti dobre 😉 pekne si ju uzi. a preco ti brali krv??

irsina83
autor
5. jan 2010

diusik to mas ovu testy aalebo teh testy v albume?

diapozitiv01
5. jan 2010

iris, to su ovu testy, kde by som tehu nabrala?? 😀 😀
no krv len tak preventivne, v januari alebo zaciatkom februara chcem ist mojmu druhemu gyndosovi do blavy, aby som mala nejake testy v ruke 😀 😀

irsina83
autor
5. jan 2010

jasne, ked ja sa v tych testoch nevyznam 😉 treba sa dat do poriadku zdravotne. uz ds zacinate snazilkovat???

diapozitiv01
5. jan 2010

vsak prave to, nenachavam to na nahodu, takze sa davam do poriadku,, aj so zubami 😀 .
a od tohto cyklu skusame snazilkovat,, aj ked oficialne mame este chvilu cas..

irsina83
autor
6. jan 2010

super, tesim sa nech Vam to vide 😉 velmi vam drzim palce, nech sa dockate malinkeho uzlicka 🙂

irsina83
autor
7. jan 2010

babule to sem uz nikto nechodi???

bettynka222
7. jan 2010

ahojte 🙂

kikus sak chodime 🙂

dia a ake testy si si davala robit? v BA ides sukromnemu? dobre ze si zmenila toho tvojho predchadzajuceho 😝 uvidis, ćoskoro vam to zase vyjde. ved kolke otehotneli po cisarskom aj skor. len si budes musiet davat na seba pozor a veeeela odpocivat. no ale lepsie kao sa stresovat v praic, nie 🙂

diapozitiv01
7. jan 2010

ahojte,
no Piknu som poslala k vode, v trnave chodim k strbovi a v BA chodim Doc. Korbelovi, tomu sa aj chystam bud tento mesiac alebo vo februari.
tak dala som si skontrolovat stitku, ta sa o nieco zhorsila, tak som si upravila sama liecbu, lebo doktorka spirkova ordinuje az od 15. a ja som mala vysledok okolo 22 a to uz nerobila,, ale citim sa omnoho lepsie takze to zabralo.
a dalej klasicke testy,,,
no uvidime ako pochodime v ba,,
a nasa lyzovacka sa blizi, uz v nedelu vyrazame 🙂
idem si dat perlickovy kupel noziciek 😀

irsina83
autor
8. jan 2010

Ahojte kocky, dobre ranko,

diusik uzite si lyzovacku, trosicku zavidim, milujem sniezik 🙂 a aj ten kupel znie super, mas na to nejaku specialnu vanicku???

diapozitiv01
8. jan 2010

achojte,,,
iris, to je taka obycajna vanicka na nohy,, co robi bublinky,, ale celkom fajn je to,,
a zajtra uz balim, som pozerala pocasie, cely cas ma snezit,, tak snehu bude, len slniecko nevykukne, minuly rok sme mali perfektne slnencne pocasie a kopu snehu 😀

irsina83
autor
8. jan 2010

diusik,

kupel musel byt super, mne musi postacit lavor 😀 to je super ked budete mat vela snehu, riadne si to uzite 😉 bude vam super...ja sa musim ucit a aj moj mm, tak kazdy teraz fungujeme v inej izbe sprtame 😝

diapozitiv01
8. jan 2010

to chodite este do skoly?? tak to vam moc nezavidim,,
ja som si uz svoje odbila a sa tesim ze uz je to par rokov za mnou 😀

irsina83
autor
8. jan 2010

veru tak, ja posledny rocnik a renko prvy rocnik...no to uz nejako doklepem, nechce sa mi ale co uz...

bettynka222
8. jan 2010

ahojteeee

dia peknu lyzovacku a ziadne zranenia 🙂

kikus fuuuha skola. prave osm nad tym rozmyslala, ze uz by som sa tma nevratila. po statniciach ma vsetci posielali na doktorat a ja osm si hovorila, ved caosm....ale urcite nie 😝 s odtupom casu (niekolko mesiacov) som si od ucenia dokonale odvykla 😀

irsina83
autor
8. jan 2010

evi vsak to nejako oklepem...aj ked sa mi nechce ale skola ma bavi....uvidime ako to bude bavit mojho mm, ma to dost tazke..no uvidime ako mu to pojde...

bettynka222
8. jan 2010

no prvy rocnik a babo na ceste....navyse stahovanie do domu. no som zvedava ci si na skolu este spomenie. no ale zase chlapi skolu rieisa uplne inak ako baby....menej s aucia, nepotrebuju vsetko vediet sopercentne, takz eby to mohol zvladnut 🙂

irsina83
autor
8. jan 2010

vsetko naraz, ked sme davali prihlasku a robil prijimacky tak sme ani len netusili ze sa nam zadari baby. moj sa uci dost teraz aby pchopil vzorce a vypocty co im zadali na seminarkach ale ja si tiez myslim ze ked sa do toho dostane tak mu to pojde lepsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre