Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

bettynka222
10. jan 2010

ale jasne, ved je to chlap 😉 esteze my sa nemusime ucit vzorce 😀
ozaj ako ste na otm s domcekom? u nas sa zacina zase rpacovat od zajtra, tak potom podam infosky. a lsubujem ze aj to foto bruska dam - zajtra po skriningu, oki?

irsina83
autor
10. jan 2010

evi aj u nas sa zacina od zajtra makat na domcekoch, chodi nam tam krbar a rovi nam na krbe. teraz zacime behat okolo kuchynskej linky, cenove ponuky a tak...

bettynka222
10. jan 2010

no aj my by sme to mali zacat riesit. ke dosm bola v nemocnici, tak som z toho vsetkeho uplne vypadla a rieisl to mm. musim sa do procesu zase zapojit 😀

irsina83
autor
10. jan 2010

este ani neviem co a ako ale uz mam aku taku predstavu o zariadeni...len sa mi to nejak nechce riesit,,,aku chces farbu linky??? ja chcem volaco neutralne, rozmyslala som nad fialovou vysoky lesk ale je to blbost, o chvilu to vide z mody...tak kaslem na vymyslaniny... 🙂

falin
11. jan 2010

Ahojte kocenky,
ja som po dlhej dobe v robote. Fuha, vstavanie bolo tazke.
Bolo nam s malou doma dobre, mm musel chodit do prace, ale my sme si uzivali volno. Malej sa vobec nechcelo do skolky a mne do roboty, ale co uz, zvykneme si.

V stredu idem k eliasovi na preventivku, tak uvidim co a ako je so mnou, dufam ze vsetko oki

Diusik - uzivaj si lyzovacku 😉
Betty, irsi - pohladkajte babuliatka, dufam ze sa vam dari fajn. Mali ste krasne vianoce so zazrakom v brusku.

Majte sa krasne kocky

bettynka222
11. jan 2010

kikus mas v labume fotky co si na ne tolko cakala 😀 a ja chcem cerveno oranzovu linku a lesklu samozrejme....no to bude vyzerat ked to zacapeme 😀

falin dakujeme 😉 s malou ste si takto uzivali? len skoda ze nebolo snehu....sa mohla vyblaznit. a ty ako pokracujes so snaizlkovanim? nejake novinky ohladom diagnoz?

irsina83
autor
11. jan 2010

evicka to mas taku malu vypuklinku 😉 😀 ja som rozmyslala ze dom si budem ladit do tmavej hnedej s vanilkou. samozrejme nie vsetko ale obyvacku s kuchynou...chcela som tu fialovu ale co ja viem o chvilu to bude vyzerat divne a takto to bude taka klasika...

falincek ahoj, veru skoda ze nebol riadne sniezik pre tie deti cez prazdniny, na buduci rok to dufam napada viac snehu ktory aj vydrzi 😉 super ze ste si odpocinuli 🙂

falin
12. jan 2010

jeden den bol sniezik, to sa vyblaznila. Ozaj skoda ze nebol aj viac, ale nepomozeme si. Vynahradime si to na lyzovacke 🙂

bety - nic nove nemame. Zajtra idem na preventivku na gyndu a zaciatkom feb. na hamatku do BA

bettynka222
12. jan 2010

kikusik no ja osm chcela tiez kuchynu fialovu....teda v otm casopise ot nazvali baklazanova (nemam rada toto oznacovanie podla potravin 😀). no ale mm by to neprezil, tak mam aspon predcasne schvaleny fialkovy koberec a lampu do obyvky 😀 no a tiez chcem obyvacku a spalnu kremovu s hendou. taku mame splanu aj u svokrovcov a je krasna 😉

falin a ku komu ides na hematko? ktoru mutaciu to mas? zabudla som 🤐

falin
14. jan 2010

idem dr. Pavlikovej na antolsku
Mam mutaciu MTHFR C677T a MTHFR A1298C vo forme heterozygot

bettynka222
14. jan 2010

Tá je dobrá falin 🙂 všetko sa vyrieši uvidis 😉 ty si potratía raz či viackrát? Potom nápis čo ti kazala brat, ja tu to okomentujem 😀

irsina83
autor
14. jan 2010

evi aj ja mam hnedu s kremovou, spalnu tu na byte a bude mi za nou smutno...kuchyna neviem a podla kuchyne bude obyvacka...evi niesi na facebooku?

bettynka222
14. jan 2010

Som 😉 Ale viac chodím sem. Napíš mi do ip priezvisko, ja tam mám rodné

irsina83
autor
14. jan 2010

evi halllo kde si, poslala som ti to...

bettynka222
14. jan 2010

veď už som ti odpisala 🙂

irsina83
autor
15. jan 2010

ale o hodinu neskor moja, ja som uz spinkala 🙂

falin
15. jan 2010

betty,to som rada. Javerim ze vsetko bude ok. O babulko som prisla raz ☹
Dam vediet potom

a ty sa mas ako? Stale si bez injekcii?

bettynka222
15. jan 2010

Áno bez inj. ale zvladam to zatiaľ dobre 🙂 držím palce nech to dobre dopadne 😉

falin
15. jan 2010

dakujem. Ja tebe drzim palceky, aj Irsinke, aby ste mali zdravucke babetka

irsina83
autor
15. jan 2010

falin dakujem budem to potrebovat, mam teraz problemy, mam to napisane v albume ☹

lilusic
15. jan 2010

irsinka

drzim palceky aby dobre vsetko dopadlo.

kapetka
15. jan 2010

Caute babulky,
ja sa k Vam pridavam 🙂 uz Vas sledujem od vzniku, len zatial nebolo dost casu reagovat...
som tiez trnavacka, mala som problemy s hormonmi, ale babatko sa podarilo hned na prvu folikulometriu, kde mi doktor zistil neskorsiu ovulaciu 🙂
uz som po prvom vacsom ultrazvuku, babusko sa hybe a zatial vyzera byt vsetko ok, tak drzim aj ostatnym tehulkam palce, nech su babatka zdrave

irsina83
autor
15. jan 2010

ahoj karpetka,

vitaj medzi mami 🙂

lilusic
15. jan 2010

Kapetka

ahoj a gratulujem k uspechu.malokomu sa to tak rychlo podary. 🙂

diapozitiv01
15. jan 2010

Ahojte tehulky a snazilky,
my sme sa vcera vratili z lyzovacky, bolo perfektne 😀

bettynka222
15. jan 2010

ahojte 🙂

dius bolo vela snehu? tu je vsade iba hrbolaty lad....veeeeeelmi dobre sa po nom chodi 😝

kapetka vitaj a gratulujem 🙂

diapozitiv01
15. jan 2010

boli sme v jasnej v nizkych tatrach, tam super 😀

bettynka222
16. jan 2010

tam som bola raz keď som bola malicka, potom sme už stále chodili do vysokých, lebo tam mame chatu, tak si to moc nepamätám. Ale mm pre zmenu chodil zase do jasnej a vraj je to tam super 🙂 esteze sme z jedného mesta lebo v tatrach by sme sa márne hladali 😀
ako sa inak máš? Lyzovacka ti určite dodala veľa nových síl do nového úspešného zaciatku 😉 😵

irsina83
autor
16. jan 2010

diusik ahoj,

ste poriadne vysanteny??? muselo byt super, kopec snehu...jjjjaaaajjjj 😀 odpocinuli ste si dobre???

falin
18. jan 2010

ahojte,

irsi - velmi drzim palceky, verim ze bude vsetko ok. Drz sa.

kapetka - vitaj medzi nami. To je super ze sa hned podarilo, drzim palce

dius - vitaj doma z lyzovacky.

My ideme lyzovat buduci tyzden do vratnej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre