Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diapozitiv01
18. jan 2010

snehu bolo dost ale aj ladu, tazky teren ale polyzovali sme sa do sytosti 🙂 a bolo naozaj perfektne,,
aj sme sa vystavili aj odpocinuli este raz by som isla, ak zostanu nejake peniazky tak pojdeme

bettynka222
18. jan 2010

dnes sa môžeš ísť lyžovať aj na babu, mame snehu ako na Orave a stále sneziiiiii 🙂 normálne by som sa donho išla vyvalat 😀

irsina83
autor
20. jan 2010

evi veru tak aj ja by som sa najradsej vyvalala v snehu 🙂

bettynka222
20. jan 2010

ahoj irsik, už je dobre, tak môžme ísť do toho mokreho snehu 😀
inak raňajky pomohli, ale musela som si supnut nejaké zazvotove tabletky proti vracaniu 😝

a čakám na groku 🙂

irsina83
autor
21. jan 2010

na koho cakas? dufam, ze si sa citila lepsie...ja stale daco vyzuvam.... 😀

jaj nasi aj s bratom sli na lyzovacku tak som u nasich a strazim blsakov nech sa vyvencia 🙄 a zajtra mam opravak zo skusky co som nespravila....fu ale sa mi nechceeeee

bettynka222
21. jan 2010

čakala som jednu babu z inej témy, ale nakoniec mi zavolala.

no lepšie mi bolo, ale večer som mala hodinu take krce, že som sa zlakla že skoncim v nemocnici. zas som jedla syr a pila mlieko- a to ja nesmiem 😝 keď som sa konečná vygrcala, už bolo dobre. aj dnes mi bolo spoveď dosť zle 😝 keď to zistí dr, tak ma zas zavrie na rizikovom 😒

bettynka222
21. jan 2010

no len sa pekne uc 😉 držím palce, to zvládneš 🙂

irsina83
autor
22. jan 2010

evi cau,

neviem ci sim ju spravila, ale je mi to fuk...ten profak je uplny debil...strasne zle znamky boli a vcera vyvesil vysledky s tym ze dnes je opravak...co dodat? ked mi to neda tak sa pojdem stazovat...ja sa nemienim s nim nervovat....

bettynka222
23. jan 2010

jasneeee, treba byt v pohodicke. mas dolezitejsie veci v brusku 😉 dnes sme boli pozerat tie kocare...podrobnosti ip 😉

irsina83
autor
24. jan 2010

evi aj ja sa tesim na kocik ale kupovat ho chcem takym stylom ze pred nastupom do porodnice ho pojdeme objednat a renko ho pojde vyzdvihnut az ked budem mat slniecko v naruci 🙂 asi tak....zlati a napis mi ktory presny typ chces kupit???

bettynka222
25. jan 2010

no ved ani my ho este nejdeme kupovat. ale niektore kociky maju dodaciu lehotu 2 mesiace a niektore aj tri...ale to zavisi od toho ako velmi si chces urcovat farbu jednotlivych casti kocika. niektore su na predajni uz hotove, ale niektore prevedenia sa robia len na objednavku. a ktory typ? to netusim 😅 som rada, ze zatial mame jasno v znacke aspon, teda mm si vybral kocik, ja vyberam farbu 😀

irsina83
autor
26. jan 2010

ja budem mat ruzovyyyyyy 😀 to mi bol hned osudovy ked som ho nasla 😉

bettynka222
26. jan 2010

Ja fialovyyyyyy a bude ladit s vašou kuchynou 😉

irsina83
autor
26. jan 2010

bude krasny, tesim sa na nase prechadzky 😵 😵 😵 😵

kapetka
27. jan 2010

caute babulky, dobre ranko,

ja uz zarezavam v praci, dnes idem na prehliadku, tak som zvedava, co mi zas povie doki

inak vidim, ze obe tehu uz viete pohlavie, kedy vam ho zistili?

ja som sa este len zacala zorientovavat v detskych vecickach, este nekupujem, ale robim si taky prehlad...

diapozitiv01
27. jan 2010

ahojte,, idem si vas docitat,, co ste popisala, len tusim ja a falin sme tu netehulky 😀

lilusic
27. jan 2010

Ahojte

dia aj ja som stale netehulka 😉
Ja idem v pondelok na laparku tak som zvedava.Len sa bojim aby som nedostala mrsku lebo zas by mi museli odlozit laparku .uz mi ju odkladali 4 krat.No som zvedava a konecne by sme sa posunuli dalej.Lebo giv fiv caka len na tento vysledok.a Mozme dalej pokracvat v snazeny. 🙂

diapozitiv01
27. jan 2010

lilus, prepac 🙂 , no to sme tak pol na pol,,
tak nech ti ta laparka dobre dopadne 😉

lilusic
27. jan 2010

dia len sa toho bojim.co potom vela citam je to na dlhy priebech kym budem mat krpceka 😵

Je to tak zdlhave.ale musim verit 🙂

diapozitiv01
27. jan 2010

jasne viera ze budeme mat pri sebe zdraveho mrnouska nas posuva do dalsich bojov a mna do dalsieho kola,
prave dorazila mrsina 😉

bettynka222
27. jan 2010

dia ja som predtým bola v eliasovkach jediná netehulka a to sme všetky tehulkovat začínali naraz 😔 aaaǎe kým baby stihli porodit, tak som už aj ja tehu 😉 takze vás tri čaká to iste 😵

kikus a prečo nadlho? myslíš liečenie nejakej konkretnej diagnózy alebo samotnú laparku a dalsie snazilkovanie po nej?

ináč mám super výsledky skriningu 😝 je síce negatívny, ale splietali tam niečo o tom, že riziko je väčšie ako bolo očakávané vzhľadom na môj vek. a vdalsej vete zas trepli že ale zasa dieťa je väčšie ako je vyratany termín, tak preto. nechápem načo sú dobre tieto testy, keď minimálne každé druhé dieťa nezapaxa do tej uzasnej štatistiky

kapetka moja dr videla pohlavie už v 12 tt, v 16 tt na skriningu si už bola istá. deň na to som išla na test DNA do BA do genetonu a na další deň mi potvrdili to, čo sme videli na utz 😵

bettynka222
27. jan 2010

no opravy môjho príspevku- lebo píšem z iphonu a ten mi všetko prepisuje podľa nejakých cudnych vzorcov- asi podla tých, čo počítajú tie rizika 😀

to kikus bolo povodne lilus, ale mobil tvoje meno ešte nepozná liluska, tak sa ti ospravedlnujem 😀

a nezapaxa je nezapadá 😀

diapozitiv01
27. jan 2010

Betty a to si boli na tripple testoch??
a co teda cakate modre ci ruzove??

bettynka222
27. jan 2010

na afp. no chlapčeka, mám to v pase 😉

lilusic
27. jan 2010

Ahojko bety

to myslim tu laparku a potom vsetko co nasleduje.som zvedava ci mi tam nieco najdu .A konecne pojdeme do ba.Z gin fivu ma poslali v 7.7.2009 na laparku a estelen teraz mi ju idu robit.vlastne pomali po roku.a bojim sa ze teraz jak naschval dostanem mrsku a bude po laparke.potom neviem aky bude termi volny a zas by som musela ist na vsetko vysetrenie.tak som zvedava 🙂

diapozitiv01
27. jan 2010

bety tak to je klasicky screening pre 2trimester tie byvaju aj dost casto falosne pozitvne,,
aj by som si urcite dala spravit kombinovany v 1. trimestri, maju omnoho vacsiu zachytnost a nebyvaju tak casto pozitivne ako tie v 2 . trimestri
a Matej je pekne meno..

irsina83
autor
27. jan 2010

evi mne dr. hovoril ze afp testy su o nicom, ze v nemecku ich vobec nerobia lebo casto krat zevraj vychadzaju nezmysli.... 😉 k tomu nieje co dodat...chlapci byvaju vacsi a dievcatka mensie... moja mala mala vcera na morfo utz 314g a u vargu 258g...tak si vyber 😅 varga hovoril ze na to meranie pouzivaju rozne typy nejakych metod ci co to a preto tie odchylky....

lilus neboj dobre to dopadne, budem drzat palce a po laparke to bude len otazka casu 😉 znama otehu po laparke na treti cyklus a merala aj BT aby si to odsledovala ci jej laparka pomohla, ci mala ovu 😉

diusiik ahoj moja, konecne ta tu vidiiimmm 😵

karpetka ja som sa to dozvedela vcera a dnes mi to potvrdil aj moj dr. 😵

bettynka222
27. jan 2010

dius ale môj bol negatívny, len v ňom boli take trápne poznámky. ten v 1.trimestri so mala, ten bol tiež ok, ale bez blbych dodatkov 😀

kikus no veď ja viem že vychádzajú blbosti, ja sa na tom celkom bavim. akurát že zbytočne vyšetrenie, poisťovňa to tiež zbytočne cvaka a zase sa mi potvrdilo, že štatistiky nikdy nebudú na nič dobre 😀

lilo neboj, budeš tehulka. len nechápem prečo si na laparo musela rok cakat 😕

lilusic
27. jan 2010

Bety

to preeto lebo mi nasli vysoku cukrovku pri predoperacnom.Tak sa to vsetko predlzilo.

irsina83
autor
28. jan 2010

lilus drzime ti palce mocccc 🙂

evi ja tiez nevem co si mam mysliet, mam si mysliet ze mam Elinku malinku ci co... hlavne ze kopcekuje kazdy den 😉 😉 Milujem to, je to uzasne, moje krasne babatko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre