Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sasettka
10. mar 2010

ahaaaa, tak som si to kuk, to je zistovanie z krvi buducej mamicky, to ma aj vcelku zaujima, ze co to kostuje 😅
ale pre nedockave mamicky je tato metoda ako stvorena 🙂)) mam znamych, co nechceli vediet pohlavie, bolo to take mile, uz sa s tym velmi nestretavame, ze by to rodicia nechceli vediet skorej ako pri porode 🙂

irsinka, hmm, dakujem, ale PN, to je mi od ruky, radsej poskusam trnavskych gynekologov, ci sa mi nepostasti....hodim oci na sestricku, mozno ma predsalen dakto zoberie 😀

bettynka222
10. mar 2010

ahojte 🙂

andrejka, sasetka vitajte 🙂

sasi poznam baby co k nej chodia...no ale neviem ci je dobra. vies ked niekto nema ziadny problem, tka je asu dobry akykolvek dr...

sjuzi peknu lyzovacku 😉

lilus zdrave sme neboj 😉 a ty s amas ako?

andrejka kau metodu? co si zistovala pohlavie nejakym carovanim? 😕
ahaaa, pravre citam ze si tiez bola v genetone? aj ja som bola, ale az v 16 tt, ale vtedy som to uz mala potvrdene zo sona....

kikus prave som chcela saske napisat nech skusi tvojho gyn 😀

dulkagabulka
10. mar 2010

sasettka, tak ja som ta vynimka, ktora nechcela vediet pohlavie...zastavila som lekara,ked to chcel povedat,ze "stop, nehovorte,nechcem to vediet"...nahodou to bolo čarovné 🙂 dozviediet sa to až po porode 🙂

bettynka222
10. mar 2010

ahoj gabi 😉 dnes som na dojceni skoro zaspala - nie zeby to nebolo zaujimave, ale sme sa nejak zakecali a skoncili o hodku neskor 😀

sasettka
10. mar 2010

dulka, tak to je urcite carovne 😵 ja som inak ten tip, co miluje prekvapenia 😀 ale neviem neviem, ci by som si to nerozmyslela.... uvidime, ked to bude aktualne, no uz aby to bolo... hmmm...

bettynka, ved to, nastastie som ju za cely svoj zivot moc casto nenavstevovala, ale ked uz som mala nejake problemy, vzdy sa mi ten jej pristup nepozdaval, proste mi vobec nesedi... 😅

inak tehulky, prajem krasne tehulkovanie 😉

bettynka222
10. mar 2010

sasi ja chodim eliasovi, on je super. ved skus ju poziadat, nech ta posle jemu - nech ti da vymenny lisotk. on sa zaobera neplodnostou 😉

bettynka222
10. mar 2010

tym som nechcela povedat ze si neplodna samozrejme, ale proste on lieci problemy s pocatim 😉

dulkagabulka
10. mar 2010

Tak tam este možeš spat..horšie to bude ked zaspiš pri naozajstnom kojeni ..hehee..čo sa mi teda stalo nie jeden raz 🙂

bettynka222
10. mar 2010

ja sa skor bojim ze zaspim pri porode ked ma polahnu 😀 no ale sak to este preberieme 😉

sasettka
10. mar 2010

heh, no neplodna by som naozaj nechcela byt 😅 🙂 😀
no ved toto...preco nie je kazdy gyn. odbornik na problemy s pocatim? mne pani U. skor pride ako odbornik na vypisovanie antikoncepcie a tym to hasne 😝 ale tak, dost bolo ohovarania, este sa jej bude stikutat 🙂))

dulkagabulka
10. mar 2010

zaspis pri porode???hehheeeeeeeeeeeeeeeeeee...heehhheeeeeeeeee....ty si tak zlata..heheeeee...fakt sa smejem nahlas...no ..tak tuto tvoju vetu si faaakt prosim okomentovat od teba ked už budeš mat PO TOM..jeejda..šme še pobavili 🙂 naozaj toto bolo milene... 🙂

bettynka222
10. mar 2010

sasi spytaj sa jej nech ti zisit, ci mas ovu - folikulimetria, potom hormonalny profil. tam by sa uz nieco mohlo ukazat 😉 ja osm teraz po druhom potrate mala prilis neskoro ovu. keby mi elias vcas nenasadil clositl, ktovie ako by to dopadlo tentokrat 😕 ale tak ja mam aj trombofiliu....to tiez sposobuje problemyô. teraz ma uz sleduju na hematku 🙂

dulkagabulka
10. mar 2010

bettynka..dufam,ze si sa neurazila..ale zaspat pri porode..to sa naozaj neda 😀

sasettka
10. mar 2010

betty, prave s tym som za nou sla, merala som 4mesiace BT, ovu nastasticko mavam, ale v porovnani s tou "idealnou" krivkou tomu moja neodpovedala....a som si bola proste ista, ze mi nasadi nieco, co mi to napravi...neviem, ci sa v tom merani vyznas, tak to tu nebudem rozpisovat, ze mam kratku LF...a blablabla 😀 a ona nist...len zacvakaj moja za sono /aspon mi povedala, ze sa mi chysta ovulka v pravom vajecniku 🙂))/...
no ale v porovnani s tebou, co si si uz prezila, by som mala drzat hubu a krok 😔

a to zaspatie pri porode, no aj ja som sa doooost pobavila 😀

dulkagabulka
10. mar 2010

sasettka, praveže nemaš držat hubu a krok...ved poznaš to prislovie: Pomož si človeče,aj pan boh ti pomože 🙂 ...už som sa tu na fore stretla s nazorom,s ktorym suhlasim..že ženy v Čechách majú ústa a vydobiju si čo chcú, zatial čo slovenky držia hubu a krok a potom sa akurat stažuju v obyvačke,alebo na nete z prepotenej stoličky...takže je načase vystriet sa...a nedat sa 🙂

dulkagabulka
10. mar 2010

to čo sa tyka tych Sloveniek a Češiek bolo ohladom lekarov a porodov... 🙂

sasettka
10. mar 2010

heh, tak tomuto hovorim slova do boja! 😀 😵 no ja kebyze sa len stazujem a nic s tym nerobim, tak bych dnes asi ani k doktorke nesla 😅 len ta ma odpisala...potvuuuurka 😀

bettynka222
10. mar 2010

gabi no sak ja som to nemyslela doslovne 😀 ja som tym myslela polohu pri porode - ze poleziacky, vieeees? 🙂

sasi no ja som za mala dlhu LF a kraktu tu drufu, tusim FF. no tak dostanes clostil a bude to 😉 a nie, v meraniach BT sa nevyznam, toto mi zistil z horm. profilu

irsina83
autor
11. mar 2010

alleee koceny nejak ste sa mi tu rozkecali 😀 nestiham 😀

gabi ahoj, vitaj 😀

evi kde si sa mi flakala??? cakam IP a nic 😀 ja som vcera lietala s nasimi, boli sme po to ich nove auto, tato ma potom vozil lebo sa tesil ako maly chlapec...a pritom, ze mamine auto 😅 a potom som trosku nervacila a vyvolavala do skoly a vsetko som si vydobila, hajzlici...so mnou zametat nebudu 😅 sorry za vyraz ale uz ma fakt stvali 3 tyzdne...ale uz je to ok...dufam...klop klop

dobre ranko vsetkym 😀

sasetka v pohode, vsak vyskusaj a uvidis ale ku Skalickej nechod....ta je asi taka odbornicka ako Ugorova....antokoncepcia plus ze vzdy je vsetko v poriadku 😉

sasettka
11. mar 2010

bettynka a to je to, ze som nic nedostala, aj ked som tam isla s tym, ze mi asi fakt daco treba, aby som "fungovala" normalne 😅 no nist, pokusim sa co najskor prejst k inemu lekarovi 🙂

irsinka, dik za antityp Skalicka, o tej som v zivote nepocula... 😅 aj ty si este studentka? a kde studujes?

irsina83
autor
11. mar 2010

saset ja som studentka ale externistka...TU socialna praca, 31. maja mam statnice 😉 no dufam, ze to nejako zvladnem 😉 a ty???

falin
11. mar 2010

ahojte babulky,
vitam nove kocky na fore 😉

Sasetka - skus sa dostak k Eliasovi, je fajn doktor, ale ma tam natresk. Ale za vyskusanie nic nedas. Mozno sa ti postasti

gabi - my sme tiez nevedeli pohlavie az do porodu. Bolo to pekne prekvapko

sasettka
11. mar 2010

irsinka, uuu, sa ti to blizi 😉 a sak, ked ta tam uvidia s bruskom, hned bude vsetko jednoduchsie 😉
ja som normalne denna studentka... i ked teraz chodim do skoly tak raz za tyzden, dva 😅 koncim architekturu... jaj, uz aby bol koniec, sa to vlece nenormalne v tychto poslednych rocnikoch 🙂))

falin, nooo, o Eliasovi som len dobre pocula, on kde ma vlastne ambulacniu? na poliklinike, ci dakde inde?

irsina83
autor
11. mar 2010

saset, fu to je tazka skola...kedy mas statnice...aj ja hovorim, ze sa to neskutocne vlece, uz to chcem mat za sebouuu, no uvidime co pride skor, ci statnice alebo porod...juj uz teraz sa mi nechce ucit.... 😅 inak mas tu peknu fotecku, mas aj album na mojejsvadbe???

sasettka
11. mar 2010

ozaaaaj, sak ty mas datum porodu 18 dni po statnici...uff, len aby sa babo..ehm...Elinka /peknucke meno 😉 / moc nepoponahlala 😅
na nasej skole je to trosku cele inak, my uz sme mali statnice v tomto zimnom semestri, v januari, takze tie by som uz mala v suchu a teraz robim diplomovku a tu ked obhajim, vtedy mam koniec skoly... 🙂

jejda, jasneeeeeeee, mojasvadba, pred svadbou najcastejsie otvorena stranka 😀 album je, mala som tam normalne fotky, ale potom som to zmenila a dala uz len fotoknihu v nizkej kvalite...hmmm 🙂 ja som si uz aj stihla kuknut tvoj album tam, joooj, no krasni ste boli 😉 a o mimi ste sa zacali snazit hned po svadbe, ci ako? 🙂

dulkagabulka
11. mar 2010

ahoj baby...dakujem za privitanie...este mi povedzete , mne neznalej, ako sa tu daju pozerat albmuy )))

sasettka
11. mar 2010

dulka, na pravej strane pri kazdom mene mas taky fotacik, to je album 😉 ja tu napr. album nemam, takze mam fotacik neaktivny...

dulkagabulka
11. mar 2010

och..zasa som mudrejšia 🙂 dakujem

bettynka222
11. mar 2010

ahojte 😉

kikus ja osm zas cakala na tvoju ipcku 😀 a kde som sa flakala? oddnes som sa rozhodla ze uz fakt cvicim. zda sa mi ze anemia ustupuje - lepsie sa mi dycha. takze som s prestavkami cvicila - na eliptickom trenazeri a este nejake cviky a zajtra chcem skusit pilatesa 😉 a ja som mala statnice 21. maja pred rokom 😀 nam sa stale nejak kryju terminy 😀

sasi no ved som ti hovoirla, aby si ju poprosila, nech ta posle eliasovi s tou "neplodnostou" - oni otmu tak hovoria. ja osm jeho pacientka uz davno (este ked som o tehu ani nesnivala 😀) ale k nemu chodia mnohe baby, co ich k nemu poslu ich obvodni gyndosi 😉

sasettka
11. mar 2010

oki 🙂 ked sa nam este nejaky cas nebude darit, poprosim ju, nech sa netvari, ze sa mi snazi pomoct a radsej ma k nemu posle 😀 dikes 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre