Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
11. mar 2010

sasetka tak to ti zavidim ze uz len obhajoba ale vsak to nejako zvladneme 😉 porod by mal byt dva tyzdne po statniciach tak uvidime co bude skor. ak si chces precitat moj ,,pribeh,, tak to mam rozpisane v albume mozes kuk 😉 dakujem, ja uz ani neviem, ze nejaka svadba bola...stale mi to pripada tak ze s drahym spolu stale chodime 😀 neberiem ho ako samozrejmost ale ako vzacnost, stale sa ho snazim si ho uzivat 😀

evi ale sme to domotkali 😀 a ja zas naopak 😀 a kam chodis cvicit...myslis ze by som aj ja mohla?? mam doma orbitrek,hmm???

sasettka
11. mar 2010

irsinka, uuuha, tak aj ty si si toho pre babatko dost prezila, o to je pre teba vzacnejsie, no nie? 🙂)) musel to byt krasny sok...ked najmenej cakas a ani nedufas 🙂))
joj, nemas mi co zavidiet...tie obhajoby su rovnako stresove ako statnice...normalne komisia 6 architektov na teba cumi a pocuva a pozera, co som spravila a ja im to tam opisujem.... no nechcem ani mysliet na to 😀

a mame to podobne, svadbu si sice velmi dobre pamatam, pekny dnik to bol....ale tiez mi nepride, ze by sa medzi nami dvoma daco zmenilo, a ak hej, tak len k lepsiemu 🙂))

falin
12. mar 2010

saset - tazku skolu si si vybrala, ale ud konca te deli uz iba kusocek. Aj ked narocny ale ubehne to ani nebudes vediet ako

Elias ma ordinaciu na poliklinike pod detskou castou. Inac ja som sa k nemu dostala tak, ze mi ina dr. dala vymenny listok kvoli neplodnosti a po nejakej dobe som ho poprosila ci by ma nevzal a sme sa dohodli tak ze budem ako sekundarna pacientka a ked otehotniem si ma preradi do evidencie 😉

andrejkaa23
12. mar 2010

Ahojte vcera sme boli v TT bozerat jeden bytik pekny uvidime a ja som bola u zubara na preventivke ja mam v Trnave zubara ale pocasie teda na prd.Som mala taky spinavy kocik neva umyla som ho a to chcela Sofinka tlacit.Ta ked tlaci kocik hotova pohroma.Stavili sme sa v Arrkadii a Tescu 😉

andrejkaa23
12. mar 2010

No co kde ste?

sasettka
12. mar 2010

falin, dakujem 😵

andrejka, mas nejakeho sukromnika zubara? mozno mame toho isteho 😀 jeeejda, aj ja chcem pozerat nejake bytiky a potom ho zariadovaaaat...skoda, ze zatial nemam tu moznost u seba...ale aspon s tym pomaham druhym 😅

irsina83
autor
13. mar 2010

dobre ranko baby,

sasetka bolo to tazke obdobie, to je pravda ale netrvalo az tak dlho 🙂 ja len dufam, ze vsetko dotiahneme do stastneho konca...neboj nejako to zvladneme, aj tie obhajoby 😉no ale lahke to nebudes mat 😉

inak aj my mame na predaj byt, trojizbovy podkrovny ale na dedine....sasettka a za velmi dobru cenu a je v novostavbe 😉

sasettka
13. mar 2010

irsinka, ty si zlata 🙂)) my byvame v bytiku so svokruskou 😅 a kedze pracuje v zahranici, tak nie je doma kazdy den a to sa da zvladnut 😀 a potom caka na prestavbu taky stary domcek, tiez nie priamo v meste....ale to az ked budu peniazky 🙂 ale tesim sa, ked sa donho nastahujeme, raz.... pre mna najidealnejsie byvanie je na dedine blizko mesta 🙂))

no budeme si navzajom drzat palce v tej skole, inak to nevidim 😅 😵 🙂

andrejkaa23
13. mar 2010

sasettka hej ja mam sukromneho ty mas akeho(meno)?

sasettka
13. mar 2010

pan J. Petrik 🙂

lilusic
13. mar 2010

Ahojte koceny 😀

no mne skoncila pn a od pondelka mam nastup do prace 😢 Mrska zatial neprisla ,prsia ma bolia jak slak ,teplota mi klesa tak uvidime ☹

Ale co ak dostamem mrsku tak hned idem do ba do gin fivu na asistovanu reprodukciu 😀

Sasetka aj ja chodim k Petrikovi velmi dobry zubar.

Irsinka aj moja sestra studuje socialnu ale v piestanoch a ties teraz ma statnice .Takze to prezivame vsetci snou 😀

andrejkaa23
13. mar 2010

sasetka ja tam nechodim
ahojte baby pochválim sa vám uz mame kocik.Concord Fusion krypton.Kamoska my dala kolekciu 2008 ale aj tak som rada.A vcera mi dala sesternica vanicku z kolekcie 2010 tiez krypton lebo ona uz pouziva sportiak.A ked jej mala Miska podrastie da mi aj sportiak takze 2 skoro rovnake kociky.
PS:Ked chcete fotky su v albume. 🙂 Juuj som taka rada.Philipko uz skusal.Aj Sofinka ale ta uz na kociky neni zviknuta ta skor na kocikovanie Philipka.A pochvalovala si ze ovela lepsie ako casualplay S4 ale ona tomu nerozumie 🙂 .

sasettka
13. mar 2010

lilu, hej, je to fajny zubar...sympos 🙂

som tak zbezne precitala, co si pisala v minulych dnoch....a co si spominala, vyzera to, ze si mala ovulku v nedelu /28.2./, bo ti v pondelok teplota vyskocila.... to znamena, ze dnes si 13 dpo.... a aku mas teplotu dnes? merias BT uz dlho? ci teraz prvykrat?

andrejka...no...pekny kociarik 😵

andrejkaa23
13. mar 2010

sasettka dakujeme

lilusic
13. mar 2010

sasetka

meram si teplotu asi tak 3 mesiace ale nerozumiem tomu. ☹ dnes som mala teplotu 36,62 a vcera som mala 36,78
tkze dnes mi klesla tak neviem. ☹

sasettka
13. mar 2010

takze to uz vies, aku mavas dlhu LF, ze? 🙂 aj to zaznamenavas do nejakeho programu, alebo len na papier?

hmmm...no ak aj zajtra este viac klesne....tak je to naprt ☹ ale dokym nie je mrcha, nic nie je stratene.... heslo bab z merania BT 😀

lilusic
13. mar 2010

praveze sasetka to neviem ako sa to da zistit?

sasettka
13. mar 2010

no ovulacia zvycajne byva posledny den nizsich teplot... a potom ratas dni vyssich teplot az do mrchy... to je ta dlzka lutealnej fazy, ci ako sa to pise 😅
napriklad som v rychlosti nasla tento graf, dufam, ze sa babulka nenahneva, ze to sem davam:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d18e3
tak tam dole pekne vidis, ako jej stupla teplotka a mas tam aj vyznaceny ten pocet DPO...cize 13 🙂
vela je toho popisaneho na tejto stranke :
http://merenibt.xf.cz/index2.html
takze ak mas cas, mozes postudovat 🙂)

andrejkaa23
13. mar 2010

sasettka dobre stranky.

bordinka
13. mar 2010

ahojte snazilky...chcem iba napisat par slov...tiez sme sa dlho snazili...tiez som chodila dr Eliasovi,ale akosi nam to dlho neislo...same lieky atd a tak raz som isla za bylinkarkou pri cukrovare a ta nam obom dala bylinky...vravela,ze k nej uz chodili take maminy ktore uz boli odpisane u lekarov a do roka otehotneli...tak som ju skusila tiez..A?...do roka som uz aj rodila... 🙂 Skuste...mozno vam pomoze...drzim vam vsetkym velmi palce...viem co to je cakat kazdy mesiac na....

lilusic
13. mar 2010

dakujem sasetka idem kuknut.

borinka a ako tam byva treba saj aj objednat alebo len tak tam dojst

bordinka
13. mar 2010

lilusic ja som sa neobjednavala...ona tam je cez tyzden az do 20:00...pomohla mi aj,ked som mala v tehu. zlatu zilu...aj teraz,ked som mala zdrav.problemy.Snazilky pozor na tie hormony co vam davaju...mozete mat viacpocetne zazraky v brusku... 🙂

andrejkaa23
13. mar 2010

aky klud je tu tatino ich zobral previest autom do nasej rodinnej firmy.

bettynka222
13. mar 2010

ahojte 🙂

saset jasne, ze opytanie nic nedas. a kolko chces cakat? ved kolko sa ot uz snazite?

kikaaaa, man sa nepytaj ci by si mohla cvicit - tuto otakzu smeruj na vargu, oki? 😉 neviem s tou placentou ci by to bolo dobre 😕 ved on ti povie 😉

andrejka concod je pekny 🙂 ja osm chcela stokke, ale mm sa zamiloval do ineho 😀

lilus kalsi na teplotu, vobec si to nevsimaj, lebo sa na to namotas 😝 ked nam amli zase povolit snazilkovanie, tak som si o tej metode raz citala na nete a tam bolo napisane, ze niekedy ked je zena tehu, tak moze teplota aj klesnut a zas stupnut 😉 a boli tam vselijake grafy, ale ja sa v nich nevyznam (lebo sa mi to nechce), tak som citala len popisky a bolo tam, ze aj dokonaly graf nemusi znamenat, ze je zena tehu a zas uplne odveci raf moze byt tehu 😉

bordinka ja som u nej bola tiez - davala mi neico na moje problemy s krvnou zrazanlivostou - aby malo babo privod krvi na zaciatku...

andrejkaa23
13. mar 2010

bettynka222 a aky mas kocik?

irsina83
autor
13. mar 2010

sasetka jasne domcek je domcek 😉

andrejka ja sa sice v kocikoch moc nevyznam ale ja som taka ze ja kupujem podla toho aky sa mi paci, momentalne sa mi velmi paci Patron terix 3 tour a pojdeme ho aj objednat...ked ono je dnes tolko kocikov ze clovek ma normalne problem si vybrat 😀 ale ten concord je tiez pekny a hlavne ze je dobry 😵

evi urcite sa opytam Vargu co mi povie....

lilus a robis aj grafik???urcite sa netrap nad teplotou lebo u kazdej zeny je to inak 😉

andrejkaa23
14. mar 2010

Pekny a zaujimavo rieseny ved kazdy ma iny nazor.

dulkagabulka
14. mar 2010

Na teme Porod je čast o Doktorovi Odentovi..Zuzi tam ponuka film o porodoch..odporučam vam poprosit ju aby vam ho dala na stiahnutie. Plakala som ako najata. Každá tehotná by ho mala vidiet, aby videla, aky KRASNY POROD MOZE BYT..ak do neho nie je zasahovane chemiou,epiduralom, riadeným tlačením, kričaním a ponižovaním od personálu a pod...jeeej..baby..zavidim vam v dobrom,že takyto porod MOZETE zažit.

andrejkaa23
14. mar 2010

juuuj ja mam take spomienky na porod ☹

sasettka
14. mar 2010

čaute kočky, ako vikendujete? 🙂

lilus, bettynka ma pravdu, ono to meranie - som si uvedomiila - je dobre len na potvrdenie ovulky....ja potom uz ani nemeram, aj tak mi je to zbytocne....mne napriklad ani neklesne teplota a uz spinim....takze som sa na to vykaslala 😅
betty a snazime sa este nie rok.... ale doktorke som povedala rok, bo by ma urcite hned poslala prec...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre