Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

andrejkaa23
14. mar 2010

sasettka no mala stale obdivuje kocik manzel protestuje ze on chce kocik stokke explory a meno Sara Zoe(hlavna vec ze to sa to men odala heringova ale jemu sa paci. ach jaaaj ti muzi)

andrejkaa23
14. mar 2010

dulkagabulka ja by som si chcela stiahnut.

dulkagabulka
14. mar 2010

andrejka, chod to tej temy a musis oslovit tu zuzi..ona ti potom da link a od nej si to stiahnes 🙂

andrejkaa23
14. mar 2010

a do akej temy?

dulkagabulka
14. mar 2010

V PORODOCH je tema : Doktor Odent a jeho /nas/ postoj k alternativnym porodom ..

irsina83
autor
15. mar 2010

dobre ranko babulky, ako sa mame???

andrejka mne sa na to Patrone paci, ze ma velku vanicku a aj dobre technicke parametre... a ten stokke je tiez velmi pekny, maju ho vystaveny v bambini obchode v tt...je taky nezvycajny 😀

nic sa mi nechce, pojdem opat lahnut...

andrejkaa23
15. mar 2010

irsina83 hej ale mi mame no mozno pri dalsom mu vyhoviem 🙂 Az bude

bettynka222
15. mar 2010

ahojte 🙂

andrejka ziadny kocik nemam 😀 ale ais pojdeme objednat...asi tu teutoniu. aj aj som chcela stoke 😀 andrejka a co sa ti stalo pri porode? a kde si vlatne rodila?

kika ahoj 🙂

gabi noooo, ved to som tu minule riesila - z enapriklad aj vhodna poloha pri druhej dobe porodnej dokaze porod pozitivne oplyvnit...

sast elias hovoril ze ak by sa nam nedarilo styri mesisace, tak mam prist. sice som otehu hned a zle to dopadlo, ale zas ma hned potom riesil aby to tentokrat dopadlo uz len dobre 🙂

irsina83
autor
15. mar 2010

ahoj evi, som rada ze ta tu vidim 😉 konecneee 😉 bussy den, vsak?

sasettka
15. mar 2010

jaaaaaj, babule, aj ja chcem vyberat kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀 😝

betty, nooo ... tak aspon nam dala listok na spg... podla mna je vlastne dobre, ze zacina muzom, preco by mala byt vzdy chyba v zene? 😅 😒 potom uvidime, co dalej.... inak uz mam vypisany zoznam dalsich gynekologov v tt, ked bude cas, zacnem obehavat 😀

irsina83
autor
16. mar 2010

sasetka to je dobre, aj mi sme boli na spg, aspon ma aj zena istotu ze co je s mm a da sa to vcas riesit 😉
ty si najdi dobreho gynekologa a bude 😉

v dnesnej dobre clovek aby obehol milion vysetreni a ani to nieje zaruka 😒 ale nemysliet na to, treba verit ze sa podari 😉

ja idem dnes doktorovi lebo ma podozrenie n gestozu, od vcera mam dost zvyseny tlak ☹

dulkagabulka
16. mar 2010

bettynka..neviem či si postrehla prečo som to pisala..momentalne tam ponuka Zuzi na stiahnutie jeden užasný film..pozrela som si ho..a fakt odporučam pozriet každej tehotnej alebo tej čo chce byt tehotna 🙂

irsina83
autor
17. mar 2010

babule kde steee???

andrejkaa23
19. mar 2010

bettynka222
Ja som rodila Sofinku u Apolinara.No mala som silne kontrakcie a zlozity komlikovany porod.Kedze som mala rizikove tehotenstvo.A ked som mala tlacit ani nehovorim.Manzel hovoril ze na prvorodicku som az moc kricala. ☹ No a potom sa nieco v 2 porodnom boxe pokazilo a tez ten kde som ja rodila zrovna musel ist riaditel a nejaky opravari.A najhorsie na tom je ze som nala koselu vyhrnutu az po prsia a vydeli mi do rozkroku. ☹

andrejkaa23
19. mar 2010

Ake mam ja prekvapko.Manzel bol v Londyne pracovne a kupil kocik stokke xplory.Ked my ho ukazal som skoro odpadla 😵 On je totiz tvrdohlavi no a nakoniec dame asi meno Sara Zoe alebo Saskia Lara.

sasettka
19. mar 2010

ahoj Trnava 🙂 no co hovorite na novu verziu? chce to asi hlavne len zvyk 😅

andrejka, tak to je ozaj neprijemny zazitok, ale urcite si na to prestala mysliet, ked ti dali babatko do ruk 😵 a to prvorodicky menej kricia, ci ako? 🙂)) a mena krasne nezvycajne 🙂

irsina83
autor
20. mar 2010

baby neviem si zvyknut, starsi konik bol lepsejsi 😅
andrejka super, mile prekvapenie lebo ten stokke je ozaj pekny 😉

fattamorgana
20. mar 2010

Čaute, mne sa nový koník celkom páči.
Teda Andrejkaa, mne sa strašne páči meno Lara, teda pôvodne sa mi páčilo Larisa, ale som na to počula samé divné reakcie, tak som to skúsila skrátiť na Lara. Krásne meno!
Baby, aj vám sa to stáva, že keď sa takto oteplí, ide na vás choroba? Ja mám nádchu alebo čo - zapchaté dutiny, včera aj teplota. Nechceeem!

sjuzi
20. mar 2010

Ahojte babulky, sme v BA u rodicov, ideme do kina na Alicu v krajine zazrakov vecer... 😉
Aj mne sa tato nova verzia celkom pozdava...
Inak lyzovacka bola skvela, aj deti sme na 5min postavili na lyze, vyslo aj pocko.... tento tyzden sa chystam na jarne upratovanie.... a taaaaak.

Fatty aj ja som nejaka "zahuhnana" a stale mam upchaty nos... inak toto som mala cely 1.trimester s Miskom.. 😅 ZEBY??? 😀

sjuzi
20. mar 2010

Ja som mala pohodovy porod... skoncila som sice sekciou, ale bola som rada, ze to tak skoncilo i ked par dni trocha sklamana.... 😅 Ja som Miska prenasala 10 dni 😲, to bolo asi zo vsetkeho najhorsie, lebo som z toho bola nervozna uz jak pes a najhorsie bolo, ze ma vsetci bombardovali smskami, telefonicky, mailami, ci uz som porodila... no konec... 😝 😀
Potom mi uz navela vyvolavali porod, ale po 6tich hodinkach kontrakcii, som sa neotvorila ani na pol prsta... takze som sla pod noz... no co uz... snad nabuduce si to viac "uzijem"... hehe 😅

sjuzi
20. mar 2010

Mne sa stokke nepaci, ale to je asi vec vkusu... zda sa mi prakticky mozno len pre rodicov... Paci sa mi Concord Fusion... ale kym budem cakat, tak este mnoho novych modelov asi pride... 😅

andrejkaa23
20. mar 2010

sjuzi my sme boli dnes.Nadherny film.No len ked ti daku tie okuliare a bude tam taka prisara.Normalne som sa bala 😉

andrejkaa23
20. mar 2010

sjuzi 😉 No ja som bola proti stokke ale dnes som ho vyskusala na Philikovy a myslim ze sa mu to pacilo.A jane sme predali kamoske. 🙂

irsina83
autor
20. mar 2010

andrejka Lara je krasne meno...

ja som bola dnes na pohotovosti, mam taky svetlo hnedy vytok, asi som prechladla ☹ chceli si ma tam nechat ale ja nechcem ist do nemocky....

sasettka
20. mar 2010

hiii, irsinka, pekne sa setri a prajem ti, nech ti to rychlo prejde a do nemocnice sa dostanes najskor tak...hmm...o 11 tyzdnov... pekne na porodnicke oddelenie 😵 🙂

andrejkaa23
21. mar 2010

irsina83 talk nech ti to prejde co najskor 😉

irsina83
autor
21. mar 2010

dnes som radsej doma a pijem repikovy caj...nesla som spat na pohotovost lebo aj tam by som len lezala v posteli a kultivaciu mi zajtra spravi aj moj dr...vcera mi robili krvny obraz a mam ho dobry a ani bielkoviny som nemala v moci...a moja placenta sa aj tak nepaci nikomu 😠 takze som usudila ze pockam na mojho dr.

andrejkaa23
21. mar 2010

irsina 😉 Dobre robis

dulkagabulka
21. mar 2010

Ahojte na novom konikovi 🙂

nanuska12
21. mar 2010

ahojte mozem sa pridat? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre