Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
23. mar 2010

sjui dakujem, niesom na to najlepsie po psychickej stranke, strasne sa bojim o malu ☹ vsetko mam popisane v albume...este aj ten vysoky tlak mi vsetko komplikuje ☹

sjuzi
23. mar 2010

Irsi, IP... 😉

sjuzi
23. mar 2010

Nanus, čo si nakúpila, veď sa pochváľ... 😉 Ja som nakupovala cez víkend v BA, malému kadečo, sebe a taaaak... 😉

dulkagabulka
23. mar 2010

sjuzi...ano som dula a chodim k porodom 🙂

sasettka
23. mar 2010

ach, irsinka, precitala som si, mas to ty ale trapenie 😔 posielam ti vela vela sil, nech sa co najskor polepsi 😵

dulka, tak to klobuk dolu....ja by som na to nebola, ani za nic...mne je zle, uz ked ideme okolo nemocnice 😔 😅

sjuzi, nooo...ja to meranie vyuzivam uz len na to urcenie, ci a kedy bola ovulka, ale veruze aj to mi uz lezie krkom, asi skusim dalsi cyklus bez nicoho ... ved sa blizi koniec skoly, skusim sa sustredit hlavne na to 🙂))

dulkagabulka
23. mar 2010

sasettka, toto je niečo čo mi ide priamo zo srdca 🙂 ..a čo sa tyka nemocnic ani ničoho čo sa toho tyka , som v maximalnej pohode

irsinka, aj ja ti drzim palce

irsina83
autor
23. mar 2010

sasettka dakujem, uz je to lepsie, dufam, ze vsetko bude ok 😉

sjuzi
24. mar 2010

Dulka a chodíš do TT nemocky? Ja som teda, kým som vzdychala mala pri sebe mm celý čas a potom, keď ma nakoniec predsa len šli rezať, čakal za dverami operačky... Ale bola som rada, že tam bol so mnou, síce som na ňom videla, že nevedel presne, čo má robiť, ako mi pomôcť, ale cítila som sa s ním tak istejšie... 😉

dulkagabulka
24. mar 2010

sjuzi, ano aj do TT ))
Robim aj predporodnu pripravu - aj s manzelom napriklad, aby vedel čo ho čaka a aby vedel pomoct 🙂
Presne si to vystihla, vedela si a citila,že je niekto pri tebe. A to je doležite.

bettynka222
24. mar 2010

ahojte 🙂

ako sa mate? krisitnka som ti odpisala

gabi tebe som dnes zas nezavolala, lebo som si zabudla mobil 🤐 filmik uz mam stiahnuty, este ho kuknut 😉 ale uz sa na pozeranie veeeelmi tesim 🙂

bettynka222
24. mar 2010

sasetka a dr ti zistoval kedy mas ovu? vies ked tu riesite to milovanie cez ms?

gabi mas pravdu ze su odchylky, napriklad baba co mala poslednu ms vtedy kedy ja moze by o dva tyzdne kratsi etehu ked mava ovu neskor, vsak? len mne ten termin stale nesedi, ked som bola u dr na folikulimetrii, tak uz na 12DC som bola tehu 😕 ale teda on to tam samozrejme nevidel vtedy este...

nesitham vas docitat, ale dufam ze vam je fajn a vsetkym snaizlkam prajem babatka v bruskach a menej problemove tehotenstva ako mame my s irsinkou, ze kikusik?

sasettka
24. mar 2010

ahoj bettynkaaa, no ja si dla merania BT zistujem, kedy mam ovu, takze dr to nemusi zistovat.... a ked som tam bola na prehliadke, tak mi spravila sono a videla nejaky dominantny folikul, ci co to je... takze to bolo na dobrej ceste 🙂 ach jaj, vyzera to tak, ze to ani terazky nevyslo... 😒 tehu na 12DC?? fuuuha......

a dakujem a prajem co najmenej tazkosti 🙂

irsina83
autor
24. mar 2010

evi ahoooj,

presne tak, vsetkym aj ja zelam zdrave babatka v bruskach a bezproblemove tehu 😉 ako sa ma maly matko???

sassetka neboj babo pride ked to budes najmenej cakat 😉 ono caka na to kym skoncis skolu 😉

sasettka
24. mar 2010

irsinka? myslis? 😀 a co ja budem zatim robit po skole, kym sa jeho vysost babo rozhodne prist aj mne do bruska? 😀 asi si budem musiet najst daku robotu...doprcic, nesce sa mi 😅 😀 😝

bettynka222
24. mar 2010

sasetka no ale dr to na sone najlepsie vidi kedy je ovu. ty chodis tej ugorovej? sorry uz v otm mam chaos kto komu chodi, ale nechces ist radsej niekomu kto sa venuje problemom s otehotnenim?

kikusik no matko sa ma zrejme dobre, akurat vcera kopal 9 hodin vkuse.....dufam ze sa teraz vykope a potom bude uz len spat a spaaaaat - teda v noci myslim 😀

irsina83
autor
25. mar 2010

sasetka, ja som to myslela len tak ze niekedy to nevychadza ked si to planujes aj ked su partneri 100 percent zdravi...ja hovorim aj z vlastnej skusenosti, ze u mna to prislo ked sme to najmenej cakali 😉 tak to niekedy byva 😉

evi fiha malinky je culyyyy, zlatusik 😀 , dufam, ze si sa vyspinkala 😉

bettynka222
25. mar 2010

kikus áno vyspala som sa celkom dobre -obvykle keď idem na Kramáre rak predtým dobre nespím 😀 ale už som si asi konečne na tie odbery zvykla. práve tu čakám 😝

sasettka
25. mar 2010

bettynka, jj, chodim k nej....a jasne, ze chcem ist k inemu, pockame na mm spg /az o mesiac je objednany 😒 / a potom uvidime.... ak bude ok, pojdem k nej a hned jej poviem, nech ma posle k nejakemu odbornikovi 🙂))

irsinka, jj, vsimla som si, ze to tak je...a len sa pousmievam nad tym, ked mi niekto zacne rozpravat, ze hned po svadbe idu zarobit na babatko, aby sa narodilo v auguste a podobne veci 🙂 a mozno im to vyjde, ja budem len rada....a mozno aj ich "postihne" tvrda realita a na babatko si tiez trosku pockaju a hned im bude jedno, ci je augustove, abo januarove 🙂))))
irsi...a ja proste cakam, neda sa necakat...zabudnut na to....chapes 😅

irsina83
autor
25. mar 2010

ja to chapem az velmi dobre 😉 presla som si tym, hlavne sa na to neupinaj lebo to bude boliet ak to nahodou nevyde hned 😔 neboj pride to v pravy cas...ja viem, ze si asi myslis ze mudrujem ale presla som si tym 😉 a myslim to v dobrom...a spg je tiez v 😉 elmi smerodajny, aspon budete vediet co a ako....neboj vsetko bude ok 😉

sjuzi
25. mar 2010

Ahojte kočky... malý mi tu štrajkuje dnes, nechce sa mu akosi spať poobede a som chcela okná umyť aspoň z 1 strany.
Sasett, viem presne, čo prežívaš, tiež som mala obdobie, že som každý mesiac čakala, či dojdú krámy, niekedy z toho strestu ešte na potvoru meškali.... a potom som bola zakaždým sklamaná... a nedajbože som ešte aj míňala peniaze na testy každý mesiac... 😅
Od nového roka som však si povedala, že na to se.em a začala som chodiť pravidelne cvičiť, pravidelne s kamoškou na kafe, či vínko v piatok večer, do kina a taaaak, aby som sa od toho a aj od určitého stereotypu odbremenila... 😉

sasettka
25. mar 2010

irsi, sjuzi, dakujem 😵 nastastie to zas az tak neprehanam, testy odmietam kupovat dopredu 😀 ale mysliet na to myslim...esteze je tu jar, slnieckooooooooooo 🙂 ... korcule, pohyb...jeejda, konecne zacnem mat aj ine veci na robote 🙂)) hmm, umyt okna...aj ja by som mala...sobota to isti 😅

a este som sa chcela spytat....je tu dakto, co vyslal muza na spg...aj ste za to cosi platili?

nanuska12
25. mar 2010

ahojte drzte palceky zajtra ideme gyndosovy

sjuzi
25. mar 2010

Sasi, môj bol, ale to už tak 4-5 rokov dozadu a veru si nepamätám... 😕

nanuska12
25. mar 2010

a este jedna dolezita vec dnes vecer sa ideme snazit tak drzte palceky 😉

nanuska12
25. mar 2010

sjuzi no co spi maly alebo nie?

sjuzi
25. mar 2010

Zaspal pred chvíľou... 😕 Ma porazí... lebo potom bude do noci vyčíňať... ale no čo už... budem ho musieť ešte zničiť... Dám mu ale max. trištvrtehoďku, potom nekompromisne horesa... 😅

nanuska12
25. mar 2010

sjuzi tak oddychuj ja sa do jarneho upratovania pustim v sobotu 🙂

sjuzi
25. mar 2010

Aj ja asi... pošlem chlapov niekam von... to bude najlepšie... Nani, tak dnes držím palce... 😉 😀

nanuska12
25. mar 2010

sjuzi no kupila som si new rifle,tricko na jar a tak...nejake sminky 😀 😀 😀 a priatel nestihal platit ale neee srandujem 😀

sjuzi
25. mar 2010

No, aj ja by som mala vybehnúť na nákupy, len malému furt nakupujem... bejvávalo.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre