Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sasettka
1. apr 2010

nanu? ved pred par dnami si tu pisala, ze mas ms 😕 😅 no, nasla som to, 21.3....ty si nejaka friskaaaaaaa 🙂))))

sjuzi
1. apr 2010

Sasi, ty si jaký detektív... 😀

sasettka
1. apr 2010

neee, ja mam len super pamat 😀

nanuska12
2. apr 2010

baby som tehotnaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nanuska12
2. apr 2010

ja win ja mam taky cyklus 😉 aj mne to bolo cudne ale ked my to gyndos povedal no dobre 😉

nanuska12
2. apr 2010

sjuzi na sasettka moze ist robit kriminalnicku 😀 😵 😎 😉 🙂

dulkagabulka
2. apr 2010

Babýýýý, ja vam tak záávidííím 😀 😀 😀 ....fakt už od mojho prve tehu zavidim každej tehotnej ktoru vdiim...ale tak v dobrom...každej to prajem...len si v duchu vždy pomyslím...aj jaáááá chceeeeeem 😀 😀 😀 😀

betynka..ano..my ženy vela vydržíme 🙂

ešte niečo čo sa tyka tatina pri porode. Myslite na to, že by to mala byt DOBROVOLNA a z OBOCH STRAN KEDYKOLVEK VYPOVEDATELNA ZMLUVA. doraz je na slove kedykolvek 🙂 Lebo aj pri vsetkej laske čo medzi vami je, je niekedy tatino pričinou toho,že porod postupuje velmi pomaly a mamina, aj ked to citi, nema to svedomie,aby ho poslala preč...Preto sa uz dopredu dohodnite, aby sa ani jeden ani druhy z vas neurazil, keby to jeden z vas kedykolvek chcel zmenit-to rozhodnutie. 😵

nanuska12
2. apr 2010

dulkagabulka ale este namemam vyhrate 😅

nanuska12
2. apr 2010

to som zase ako skomolila to slovo? 😀 malo to byt ze este nemam vyhrate 😉 😎 😅 😀 😵 🙂

fattamorgana
2. apr 2010

nanuska - a to hovoríš len tak? alebo to bol 1. apríl? Ak nie, tak gratulujem a potichúčky závidím 😉

nanuska12
2. apr 2010

nie nerobim si zarty🙂aj mne priatel najprv vcera neveril ale potom uveril 🙂 no ale doslo mu to po 3 minútach 😉
ale nemám vyhraté 😅
a dufam ze aj vam sa zadari 😉

sasettka
2. apr 2010

nanu....ty si proste zazracna zena!! 😕 😅
21 mas este menzik 🙂)) 25-29 sa snazite o 106 😀 a o 3 dni na to vies, ze si tehu....akoze...waaaaw....som v soku 😕 😅 🤐 🙂

tak teda...gratulujem 🙂))

mas aj fotku testu?

lilusic
2. apr 2010

Ahojte dievcence

Nanuska gratulujem 😀
No som zvedava ako ja dopadnem v piatok u dokiho.Test si nebudem robit nemam akosi odvahu si ho spravit 😉

Pekny dnik Vam prajem

sasettka
2. apr 2010

aaaaaaa, lilu, ty nas straaaaaaaasne napinas!! 😅 to este cely tyden mame cakat? 🙂)))

lilusic
2. apr 2010

ja viem sasetka ja aj seba napinam ,ale doteraz mi to nerobilo problem spravit ,ale teraz nemam odvahu.Ja sa ties neviem dockat piatka 🙂

ale ak by sa to podarilo bola by som asi najstastnejsia na tomto svete 😀

sasettka
2. apr 2010

ja ti verim lilu...a velmi ti to prajem! 😵

lilusic
2. apr 2010

Sasetka ty si mala aj neake priznaky ze si tehu lebo ja nemam nic take zvlastne 😒

sasettka
2. apr 2010

mna len to podbrusko bud boli, alebo sem tam pichne....a inak nic....prsia teraz uz skoro vobec nebolia...
aaaa, vcera sa mi pustila krv z nosa 😀
a uz teda nemerias, ci?

lilusic
2. apr 2010

nie prestala som lebo ma to deprimovalo ☹ lebo som mala dva dni 37 ,03 potom 36,80 a 36,70 a raz stupala a klesala tak som to nechala tak .Mne zas zacal nostek smoklit a kamoska mi hovorila ,ze aj jej ked bola tehula ale asi uz verim na vsetko to uz je moje zufalstvo musim vydrzat a pietok budem mudrejsia 😀
nikomu neprajem aby maval taketo pocity lebo to cakanie je neuveritelne snazilkovanie.

sasettka
2. apr 2010

ved aj mne to vselijako skackalo, tak som radsej po ovu prestala merat a zrazu, ked ms neprichadzala, tak som skusila odmerat a bolo 37,13...som sa az zlakla 🙂)) ale zacala som verit....tak som na dalsi den testla... ja by som nedokazala byt v neistote 😅 aj mne vela tehosiek vravelo, ze na zaciatku dost smoklili 😉

irsina83
autor
2. apr 2010

nanuskaaa a sasetka gratulujem, tato tema zacina byt riadne plodna 😀 tesim sa a drzim palce aby ste mali bezproblemove tehu 😉 😀 tesim sa strasne s vami 😀

lilus ty nas napinas ako gumu na gatiach 😀 ja som zvedavaaaa strasssnneeee 😀 kazdopadne ti velmi drzim palce 😉

babika2910
2. apr 2010

ahojte baby som tu nova a chcela by som s niecim poradit ohlad. BT

sasettka
2. apr 2010

babika ahoj, no som same usko 😀

irsinka, ty sa mas ako? 🙂

babika2910
2. apr 2010

sasetka zacala som si od minuleho mesiaca merat bazalku od 10 dc som ju mala prve tri dni 36.7 a kazdy den sa mi zvysovala az na 37,1 tato teplota mi uz pretrva va uz 11 dni som 24 dc mava tak 25-27 cyklus

sasettka
2. apr 2010

a do grafu na nete si to nezaznacujes?
ked sa ti tak pekne zvysila, tak ovulku si isto-iste mala 🙂 uz si pisala aj babam do grafov BT?

irsina83
autor
2. apr 2010

sasetka nic moc ale snazim sa uz nic nerobit z toho co mi lekari rozpravaju....aj tak co sa ma stat sa stane a nic neovplyvnim. moju malu aj tak milujem najviac na svete 😉 a verim ze vsetko bude ok... 🙂

sjuzi
3. apr 2010

Jeeej ahojte, tak ako sviatkujete?
Nanu to je supeeeeeeeeer!!! Držím palce, nech sa pekne fazuľka uchytí a nech sa pekne potvrdí!!! 😉 🙂 😵

sjuzi
3. apr 2010

Ale inak Nanu tvojmu cyklu nerozumiem, šak ste sa len tento týždeň snažili, či nie? 😕 No neva, hlavné je, že to vyšlo... 😵

sasettka
3. apr 2010

sjuzi, ved vidis, ze aj ja mam take zmiesane pocity z nanu 😅

irsinka, pekne si to napisala, len sa pekne drzte 😵

a krasne sviatky vsetkym 🙂
ja sviatkujem tak polopracovne, dnes som taky fajny kolacik spravila, poupratovala....moze sa ist do kostola 🙂))

sjuzi
3. apr 2010

Ja nič, tá potvora dorazila jak hodinky... 😒 😝 😝 Ale neva, aspoň môžem piť... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre