Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

derylka
9. okt 2009

jááj... no to by bolo.... 😉 ..... no my budeme musieť zasponzorovať Iscare... a potom si možme "rozkázať" že tak teraz...

diapozitiv01
9. okt 2009

Tak drzime palceky,,co vam diagnostikovali? preco sa nedarilo?? ci to sa dozviete az tam?

irsina83
autor
9. okt 2009

derylka vitaj medzi nami a samozrejmmmeee ttiii moc drzimmmeee ppaaalllceee 😉 😉 😵 😵

derylka
9. okt 2009

no ja mám diagnostikovanú endometriozu... tak dúfam aspon mojej polovičke vídu dobré výsledku... 😖

irsina83
autor
9. okt 2009

a co je to ta endometrioza? prepac ze sa tak vypytujem...

lenca.b
9. okt 2009

ahojte no ako pozeram tak uz asi spinkate 🙂

irsina83
autor
12. okt 2009

dobre ranko kocky, je tu niekto?

diapozitiv01
12. okt 2009

Dobre ranko vospolok, tak uz som znova v praci 😒

irsina83
autor
12. okt 2009

ahoj dia,

ako sa mame?

diapozitiv01
12. okt 2009

AHoj Iris,
no zatial nic moc, najradsej by som uz isla domov 😀 ,
dnes to vyzera na posledny den MS, tak sa tesim, ale bolo to celkom v pohode, cakala som omnoho horsie ´jatky´ 🙂

irsina83
autor
12. okt 2009

dia,

to je dobre, ze sa ti to upravuje. ja mam stale tie krce a hrozny strach. idem volat dr. ze co a ako... prsia ma bola tak strasne ze ani na boku sa mi neda lezat...je mi strasne a este aj ta neistota..dam vediet co mi povie...

diapozitiv01
12. okt 2009

Dufam ze to vsetko bude ok, ale krce by si urcite nemala mat, tak volaj,
asi na ultrazvuku este nebolo nic vidiet,je to asi este skoro
Daj vediet co ti povedal

vladusik
12. okt 2009

Dobré ránko prajem, Irsi silno ti držím palce aby sa ti potvrdilo zdravé tehu 🙂 Daj potom vedieť čo povedal doktor 😉 Hlavne sa teraz nestresuj, klídek a všetko bude dobré 😉 😉

anicka1983
12. okt 2009

Ahojte, zdravím všetkých..... Iris - praje, aby všetko dobra dopadlo a bábenko bolo tam, kde má byť a aby bolo zdravučké, držím palce 🙂 🙂 🙂

drobeca
12. okt 2009

dobré ráno všetkým.
áno falin, plánujeme ešte jeden pokus, ale najprv sa chcem poradiť s bylinkárkou s Vrbového. už som k nej začala chodiť, ale bolo to len na krátko. určite to ešte raz skúsime, ale zasa to nechcem skúšať do dôchodku

anicka1983
12. okt 2009

Čo robíte? 🙂

diapozitiv01
12. okt 2009

pracujeme a ficime na konovi 🙂

falin
12. okt 2009

ahpjte, ja som sa skolila a uz pomaly aj trielim domov
len som vas prisla kuknut 😉

deryl - vitaj, ja tiez chodim do Iscaru. A v 2004 mi vyoperovali endo cystu, odvtedy mam pokoj, aj ked viem ze uplne sa to vyliecit neda

irsi - drzim silne palceky

falin
13. okt 2009

caute babulky 🙂
Kdeze ste vsetky?

tigi
13. okt 2009

ahojte babulky 🙂 akosi je tu dnes ticho.

ixi ahoj, ako vcera? prebehlo vsetko v poriadku? 😵

irsi a ty sa mas ako? este stale krce? dufam ze si o.k.

ja som dnes zacala s prvou tabletkou clostylbegytu rano a vecer dam dalsiu. na buduci tyzden idem na kontrolu, som zvedava ci bude vidiet nejaku zmenu.

falin
16. okt 2009

Dobre ranko,
huraaa dnes je piatok 😵

Tigi - nech ti clostyl zaberie 😉

Irsi - mas nieco nove?

ixi - pohladkaj pekne bublinky, nech sa dobre zahryznu

irsina83
autor
16. okt 2009

caute dnes som sa vratila z nemocnice, je to normalne tehu, babo nieje este vidiet ale uz mam prvy utz kde je gestacny vacok.. dufam ze vsetko bude ok a pockame si na srdiecko. krce ustupili.

tigi
16. okt 2009

ahoj fali 🙂 dufam aj ja, ze tie lieky pomozu, ale uvidime, na kontrolu idem az buduci tyzden vo stvrtok, takze folikace maju este dost casu narast. 😀

irsi gratulujem, super. 🙂 kedy ides na dalsi ultrazvuk?

anicka1983
16. okt 2009

ahojte baby, irsi gratulujem a zároveň držím palce, nech je všetko v poriadku 😀 😀 😀 ..............mne včera prišla mrcha, ešte musíme vydržať 😒

diapozitiv01
16. okt 2009

Ahojte babulky,
Iris, to je super, drzime palceky nech to vsetko pokracuje ako najlepsie moze 😉 . a u koho si bola v nemocnici?
No ktory tyzden ti vyratali tehotenstvo?
Hura aj ja sa radujem ze je uz piatok, kazdy tyzden, ktory prejde je perfektny,,

irsina83
autor
16. okt 2009

tigi na dalsi utz idem na buduci piatok...

dia, ja som bola hospitalizovana od pondelka pre podozrenie na mimomaternicove tehu. este mi nic nevyratali lebo v nemocnici su podaktori lekari divny. podla ms som akoze v 7tt ale to tak nieje lebo zijeme v realy a este len som sa zacala liecit od 7 septembra takze realne som tehu cca 3-4tt. uvidime co mi povie dr.

falin
16. okt 2009

irsi - som rada ze si v poriadku a ze sa potvrdilo normalne tehu. Drzim palceky, nech pekne pokracujete dalej 😉

irsina83
autor
16. okt 2009

falin dakujem

dievcence pekny vikend vam zelam. konecne som doma...

ixi ahoj moja, ako si dopadla v pondelok?

diapozitiv01
16. okt 2009

Babky, tak pekny vikend vsetkym 🙂

irsina83
autor
19. okt 2009

dobre ranko vsetky 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre