Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

bettynka222
10. aug 2010

@irsina83 😀 😀 😀 visim ze sme pozerali rovnake spravy 😀 ja osm pritom kojila 😀

irsina83
autor
10. aug 2010

@sasettka
@lalia21
@fattamorgana ahojteee tehulky kde ste sa stratili??? ako sa mavate 🙂 ???

irsina83
autor
10. aug 2010

@bettynka222 mne dnes koji malu manzel 😀

bettynka222
10. aug 2010

@irsina83 a uz je ti lepsie?
pocuj, dnes sa mi pri strihani nechtikov podarilo to co tebe minule. a nas flegmos len zhikol a nic 😀

irsina83
autor
10. aug 2010

@bettynka222 no zato moja mala spustila taky vreskot ze az 😀 dnes uz nemam teplotu ale pre istotu renko ma dnes nahradil...bojim sa na zajtra na to brusne sono...

bettynka222
10. aug 2010

@irsina83 budem na vas mysliet. hned mi zavolaj ked budes moct. aj my ideme do nemocky. volame si, cmuk 😉 idem radsej spat 😝 😀

irsina83
autor
10. aug 2010

@bettynka222 ok moja volame si papapa

fattamorgana
11. aug 2010

@irsina83 Ahoj. Nestratila som sa, sledujem to tu jedným očkom 🙂 Boli sme na dovolenke, teraz sa snažím vrátiť do reality...

lalia21
11. aug 2010

@irsina83 ahojky 😉 tak od piatka som bola totalne k.o... ☹ vyvratila som uuplne všetko,aj vodu ☹ ☹ už je lepšie...no od štvrtka večera som začala špiniť-tak v piatok rano som bola u gyn..predpisal mi duphaston...a potom sa začalo to hrozne zvracanie skoro každu hodinu ☹ po troch tabletkach som duphaston vysadila a aj zvracanie ustupilo...takže asi tak....špinenie ešte trochu mam...no duphaston do mna už nikdy nikto neda....
19teho idem na kontrolu 🙂 a vy sa mate ako mamičky a buduce mamičky? 🙂

irsina83
autor
11. aug 2010

@fattamorgana gratulujem k dievcatku 😀
@lalia21 moja dufam, ze vsetko bude ok 😵 no a my stale po doktoroch, uz mi to lezie na nervy, ale tak co narobime...

bettynka222
16. aug 2010

@lalia21 moja chod za gyn nech ti dá utrogestan- ten sa môže užívať oralne, ale aj vkladať. ozaj a už som ti gratulovala k tehu? vieš som teraz splasena kojaca matka tak neviem čo bolo pred týždňom 😀 takze ak nie, tak ti gratulujem dodatočne a veeeeeeelmi sa teším 😵 😵 😵

sasettka
17. aug 2010

caute babulky 😵
aj ja to tu jednym ockom sledujem, ze ako sa mate a taaaaaak 🙂)
a citim sa velmi dobre, ziadne nevolnosti, nic, len brusko rastie, tak si to uzivam a snazim sa vyhybat PC, lebo ja som zavislacka 😀 jedine nohy neposluchaju, vlecem sa ako matoha 🙂)) aj mi pekne napuchli, ale to bolo po svadbe, takze dostali riadne zabrat 🙂) o tyzden idem na poradnu, tak sa tesim, ze znovu uvidim drobceka 🙂)

@lalia21 no moja, vydrz, nevolnosti su svina, ale tak co narobime 😅 a pozajtra daj vediet, ako bolo na kontrole 😉
zdravim aj splasene kojace matky 😀

lalia21
19. aug 2010

Ahojte babulky zlatá ste 😉 tak dnes sme boli u gyn a srdiečko nám krááásne bilo 😵 😵 😵 som 7tt a 2 dni 😉 musím si to upresniť v pase 😉 9.septembra idem na kontrolu 😉

irsina83
autor
22. aug 2010

@lalia21 gratulujem moja.

caute kocky, my sme na bratislavskych kramaroch uz tyzden a riesime ten hemangiom co mala ma a zda sa ze liecba zabera tak nam drzte palce. pozdravujeme vsetkychhjhhh 😉

irsina83
autor
22. aug 2010

@anicka1983 gratulujem k tehu moja,l viem ze si tu dlho nebola ale hadam si to precitas 😉

anicka1983
22. aug 2010

@irsina83 ďakujem veľmi pekne 🙂

bettynka222
23. aug 2010

@sasettka kojace matky ťa zdravia tiež 😀 ako sa inak máš? Pozerám že si už 26 tt,už len dva tt a zacinas tretí trimester 😵 pre mna to bola veľká Ilava,že bábätko by už dokázalo prežiť keby sa náhodou niečo prihodilo. a pekne si to uzivaj,mne bolo na začiatku ľúto za tehotenstvom,pôrodom, no za všetkým 😀 a tak mm povedal že bábätko vratime 😀 ale za ním by mi bolo ľúto najviac 😵 😵 😵

@lalia21 jeeej tešíme sa 🙂 😉 😵

@irsina83 moja myslíme na vás. nezabudni volať. cmuuuuk

@anicka1983 gratulujeeeem 😵

sasettka
23. aug 2010

@bettynka222 fajn sa mame, trosku mam nervy, lebo nas zatepluju, tak tresky-plesky, vrtacky... a mam pocit, ze najviac prave vtedy, ked ostanem doma 😝 inak sa snazim chodit mimo bytu, teraz to tu je ako za trest ... a hej, o chvilku sa dostavame do poslednej tretiny 🙂)) male veselo kopka, som plna euforie, pomaaalicky prerabame bytik trosku, uz sa zahniezdujem 😀 😀

@irsina83 drzime palceeeeeeee 😵

sjuzi
23. aug 2010

Ahojte snažilky, tehuľky, mamuľky! 😉 Aj ja sa hlásim, že zatiaľ vše ok...

@sasettka, kde bývaš? Aj nám práve zatepľujú... jednu stranu baráku už majú skoro hotovú, druhú práve začínajú. Malého dávam cez obed spávať do obývky na gauč, aby vôbec zaspal. 😅

irsina83
autor
26. aug 2010

@sjuzi tesim sa s tebou ze sa mate dobre 😉
@sasettka moja no nic moc ale musite to vydrzat a o chvilu budete mat pekny barak...viem ze to musi byt otravne...

hlasim ze sme z nemocnce doma, poviem vam, ze byt hospitalizovany na detskej onkologii nieje sranda ale uz sme doma a to je hlavne.... 🙂

sasettka
26. aug 2010

@irsina83 juj, no som rada, ze uz ste doma 🙂
no pekny ako pekny 😅 vcera sa totiz dohadovali na farebnosti fasady, no mne sa tam krizili oci z tych farieb 😀 som zvedava, co nakoniec vybrali, ja uz som nemala chut tam ostavat, aj tak by som ich neukecala na nejake modernejsie stvarnenie 🙂)

inak bola som predvcerom na poradni, ale bohuzial mi sono nestihal spravit, pretoze mal doktorko moc naponahlo.. skoda, som sa tesila... ale tak, hlavne, ze je vsetko v poriadku 🙂

irsina83
autor
29. aug 2010

@sasettka veru aj ja som rada ze sme doma. mala sa mi tam pokazila s papanim ale uz sa zasa rozbieha tak to hadam bude ok.. vsak nezalezi na tom aka bude fasada hlavne ze budete vynoveny, zatepleny, nie??

ako casto ti dr robi sono???

xkatkattx
30. aug 2010

ajojte ta,sa teda pridame sem k Vam,ak Nas vezmete do partie..;o)

irsina83
autor
30. aug 2010

@xkatkattx jasne vitaj medzi nami :D kde byvas v tt???

xkatkattx
30. aug 2010

dakujem..;o)som z prednadrazia a Ty?

lalia21
30. aug 2010

@bettynka222 ahojky nebola si aj z irsinku v sobotu v TT nemocnici na rizikovom pozreť jednu babenu? 😕 mne sa zda že ste to boli vy ale nebola som si ista 😅 ja som tam sedela z manželom-prišiel ma pozrieť-no už sme oddnes doma 😔

bettynka222
30. aug 2010

@lalia21 moja bola som, ale nie s irsinkou, ale s inou kamaratkou. co sa dialo? babatko je v poriadku?????

irsina83
autor
30. aug 2010

@xkatkattx ja sa stahujem na kamennu cestu asi o mesiac 🙂
@lalia21 lalinka zlatko a co sa ti stalo ked si bola v nemocnici?? dufam, ze fazulka je v poriadku 😉
@bettynka222 a s kym ma podvadzas moja 😠 ??? ako sa ma dnes martinko ml.???

michaella86
30. aug 2010

ahojte kocky ;) som nesmierne rada, ze je tu nieco pre trnavcanky ... tiez som z tt a uz 7 mesiacov sa snazime o baby ... 🙂

xkatkattx
30. aug 2010

@irsina83 tak to tam do tych novych domcekov,wau..;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre