Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
3. sep 2010

@marcelkatt jej to uz je velky chlapec, tak aspon budes mat cec den na Patuska dost casu 🙂
@fattamorgana aj ja som mala kopec veci po krsniatkovi ale zatial davam malej len nove 😅 nemozem odolat a malej stale daco kupujem 😅

kinkinga
3. sep 2010

Dobre rano dievcence,je tu niekto?ja uz konecne v trnave,po tyzdni na vychode mi 4,5 hodinova cesta presla neskutocne rychlo,asi som sa tak velmi tesila.vsade je ticho,detiska v skole,az sa cudujem,ze mi internet ide tak rychlo.. 🙂

marcelkatt
3. sep 2010

@irsina83 to asi každá maminka tak... Ja mám kopec po Erikovi, dosť som aj popredávala už ale neodolám a kúpim aj nové.
@kinkinga tak vitaj späť v Trnave 😉

kinkinga
3. sep 2010

@marcelkatt dakujem pekne,len keby som sa tu tak nenudila 🙂

mate niektora z vas skusenost s kupou obnosenych veciciek v bazare pre miminka?lebo som pochodila obchodiky a tie ceny su neskutocne a tak som si obzrela aj vecicky v bazare ...cena je rozdiel ale obavam sa co ak tie veci budu velmi obnosene spinave potrhane a neviem nieje to nehygienycke?ale ked tak rozmyslam,moje kamaratky a aj z rodiny sa mi ponukli ze mi daruju po svojich detoch,tak to je asi aj jedno...aky je vas nazor???

marcelkatt
3. sep 2010

@kinkinga ja som bola doteraz spokojná s mmb a aj tu cez koníka. Záleží na koho natrafíš.

kinkinga
3. sep 2010

@marcelkatt cize pohoda hej?no to je to ze je otazne od koho nakupujes,ja som zvyknuta kupovat veci cez net,ale to pre mna je ine ako pre male babo...tak dik,raz vyskusam..) 😉

shaharazad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fattamorgana
3. sep 2010

@kinkinga Ja som zatiaľ cez net nekupovala, ale myslím, že sa k tomu dostanem. Ako som včera písala, doma som mala odložené veci po bratrancoch, ja myslím, že na doma alebo na spanie to drobčekovi neublíži. Jasné, že keď pôjdeme niekam medzi ľudí, tak ju vyobliekam 🙂 Ale nemôžem si dovoliť nakúpiť výbavičku za stovky eur, keďže odkladáme na domček. Tak to riešim tak, že kombinujem a čo dostanem, viackrát preperiem a hotovo. Radšej budem o pár mesiacov skôr bývať vo vlastnom ako mať všetko drahé, nové a značkové.
Tiež ma pokúša niečo kupovať, ale zatiaľ sa mi darí krotiť.

kinkinga
3. sep 2010

@fattamorgana no ja ako sa poznam,nakupim a to co nechcem preto pozeram po lacnejsich alternativach,ked je moznost kupit lacne a pekne v bazariku tak preco nie,ved aj moje zname mi vravia,tie deticky male co to male kedy oblecene tomu nemohli ublizit,takze sa tomu nebrania,vyskusame uvidime,ale este je skoro.))este sa len snazime,a nevies su tu v TT nejake take baraze ako obchod v meste?

fattamorgana
3. sep 2010

@kinkinga Úha, s týmto ti nepomôžem, nie som priamo Trnavčanka, takže možno skôr baby, čo sú priamo odtiaľ by vedeli.

kinkinga
3. sep 2010

@fattamorgana a kde ty byvas?

marcelkatt
3. sep 2010

@kinkinga popozeraj si hodnotenia dotyčnej najskôr. V Trnave neviem o bazároch veru, nie som z TT, bývam tu 3 roky asi.

fattamorgana
3. sep 2010

@kinkinga Pochádzam zo Serede, ale presťahovala som sa pred rokom do Maduníc, to je pár km od TT. preto som si dovolila dať sa k Trnavčankám, lebo tam trávim dosť veľa času 🙂

marcelkatt
3. sep 2010

@fattamorgana to je vedľajšie dedinka odkiaľ má korene moja rodinka, ocino. Pochádza z Drahoviec 😉

irsina83
autor
3. sep 2010

@kinkinga ja malej kupujem semtam aj v tescu, su tam krasne vecicky a za dobre ceny....

kinkinga
4. sep 2010

@marcelkatt ja tiez niesom z TT,a byvam tu len 2 mesiace...a do koca septembra sa zasa budem asi stahovat do Brestovan..ak sa podari 🙂

kinkinga
4. sep 2010

@irsina83 dobre ranko zelam,no ano v Tescu je dobry vyber,ale mne sa zda byt detska kozmetika johnons napr taka draha,ked si predstavim,ze som si v Anglicku kupovala za 1 libru a tu to stoji 3,5,tak uvazujem kupit letenky ,zobrat 2 kufre a nakupit tieto veci tam a priviest si ich domo,stale ma to vyjde lacnejsie.. 😉

irsina83
autor
4. sep 2010

@kinkinga tak Jonson ja nekupujem. pouzivam inu kozmetiku, ja som skor na klasiku, avirilcek a pod...ja som bola v irsku a tiez vidim tie rozdiely ale uz sa mi tam nechce ist ani na tie nakupy...

pekny vykend kocky 😉

00vladka00
4. sep 2010

ahojte.mozem sa pridať aj keď nie som z Trnavy?

00vladka00
4. sep 2010

chcela by som si s niekým pisat

kinkinga
4. sep 2010

@00vladka00 a odkial si?

00vladka00
4. sep 2010

ja som zo Senice.

marcelkatt
4. sep 2010

@kinkinga aha tak... Ja som z Prievidze a veľmi mi chýba, asi zvyk neviem. Tu si nejak stále nedokážem zvyknúť. Možno je to aj tým, že som tu sama ak nerátam manžela samozrejme. Svokrovci nemajú nikdy čas, sú zaneprázdnení a k nám prídu iba ak ich pozveme na oslavu nejakú, cca 2-3x do roka max. Ale čo už, to by bolo na dlhú debatu,

kinkinga
5. sep 2010

@marcelkatt neboj nic,ja som na tpm presne rovnako,stale sama,najhorsie je ze ja este ani nepracujem,doteraz som bola v ahranici a zachvilku svadba,tak ani nehladam,boli by zbytocne opletacky a tak.a aj dovoleka,nik mi ju neda ..a ja budem doma aj 2 tyzdne... 🙂 moji rodicia,alebo svokrovci by aj dosli,ale teraz mame len 2 izb byt cize ani nemaju kde prist.teraz chceme kupit dom tak vybavujeme 2 veci naraz,a ktomu sa este aj snazime o babatko...a v trnave kde presne byvas?

fattamorgana
5. sep 2010

@kinkinga @marcelkatt baby, sa mi zdá, že nás je tu viac prisťahovaných, čo sú v TT alebo v okolí (alebo budú samy), tak by sme to mohli dohodnúť na nejaké stretko a spoznať sa, nie???? 😉

kinkinga
5. sep 2010

@fattamorgana nieje zly napad...)ja som cele dni sama doma.obcas zajdem do mesta,ale stale len tie iste obchody.)poznam tu len 4 ludi vseho vsudy,i ti su len kolegovia mojho snubenca,a tiez vsetci vychodniary 😉

fattamorgana
5. sep 2010

@kinkinga NO fajn, ja to beriem. Tiež som už doma, tak by to bolo milé spestrenie a tiež tu veľa ľudí nepoznám. Tento týždeň nemôžem, pretože manžel bude mať tridsiatku a od pondelka pečiem, ale ten ďalší hocikedy.

kinkinga
5. sep 2010

@fattamorgana to bude asi tazke sa zladit,v piatok uz odchadzame domov,a 18.9 mame svadbu tak tiez idem piect..)))

marcelkatt
5. sep 2010

@fattamorgana dobrý nápad moja. Niekedy na jar?

marcelkatt
5. sep 2010

@kinkinga ja bývam na sidl Družba - Clementisa ulica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre