Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sasettka
19. apr 2010

nanu 😔 citala som v "nasej" teme, dufam, ze vsetko dobre dopadne 😉

nanuska12
19. apr 2010

sasettka aj ja dufam 😉 🙂

lalia21
19. apr 2010

nanuska držím moc palčeky aby všetko dobre dopadlo a v decembri bola s teba maminka 😉 😉 -to iste prajem všetkym decembrovčiatkam 😉

marcelkatt
19. apr 2010

dakujem lalia21 😉

pegas174
20. apr 2010

ahojte kocky, aj ja uz patrim k Vam, byvam v dedinke nedaleko TT a od minuleho tyzdna som cerstva snazilka :o), tesim sa velmi
vidim ze vela Vam sa uz mimco zadarilo a uspesne sa snazite, tak snad mi potom date nejake dobre tipy ked sa zadari aj nam

sasettka
20. apr 2010

ahoj pegas, pamatam si ta z temy trnavacky na mojejsvadbe 🙂 tak ti...resp. vam...drzim palce, nech sa zadari co najskor 😉

pegas174
20. apr 2010

ahoj sasettka, no to bolo uz davno a uz sme v teme modry konik. Vam sa zadarilo hned po svadbe?

sasettka
20. apr 2010

nie nie.... nam az tak po cca pol roku snazenia 🙂

pegas174
20. apr 2010

no pol roka nie je vela, ale zase ani malo. Ja by som rada svoje prve babatko do 30tky, co bude buduci rok v aprili, tak uvidime ci to stihneme

sjuzi
20. apr 2010

Ahojte, čo nové milé moje? Ja som taká mierne chorá aj s malým, máme rýmu ako hrom... ale už sa to zlepšuje trocha... 😅 Dúfam, že ste zdravé snažilky a tehuľky ešte zdravšie... 🙂

sjuzi
20. apr 2010

Ahoj Pegas, vitaj! Držím palce, nech to vyjde... ja som zase chcela stihnúť 2 do 30tky, ale už nestíham... 30 som mala vo februári... 😒

sjuzi
20. apr 2010

Marcelka, no super! Gratulejšn... 😵

bettynka222
20. apr 2010

ahojte 😉

irsinka sa ma v ramci moznsoti dobre 😉 a malicka tiez 😵 novinky o malej vam ale nepoviem, lebo sama mamicka nic nevie a nebudem ju stresovat zbytocnymi otazkami, oki? ale pozdravuje vas 🙂

nanu co sa deje?

jeeej marcelka ty si tehu? gratulujem 😵

sjuzi, saset, fatamorgana a posl ahojteeeee 🙂

nanuska12
20. apr 2010
bettynka222
20. apr 2010

nanusik to mi je luto ☹ ale clekom tomu nerozumiem co sa teda deje..... ☹ asi ni ty ze? ked budes vediet nieco viac a budes mat naladu to sem pisat, tak dsaj vediet ako si na tom, oki? drzim palce nech sa to vsetko dobre vyriesi 😵

nanuska12
22. apr 2010

dakujem 😉 Zajtra idem pre vysledky 😉

macka7
22. apr 2010

nanuska drzim palce citala som to co ti povedal lekar , ale tiez tomu nerozumiem ☹ a ake vysledky z coho mas mat? A ako moze lekar povedat ze asi nebudes mat deti to by si musela mat nieco z vajecnikmy alebo nieco take nie? podla mna to je blbost 😉

aalexis007
23. apr 2010

Ahojte,
chcela som sa Vás spýtať ktorý pediater je v TT dobrý. Lebo čakáme prvé bábo a do TT sme sa presťahovali a nemáme vôbec prehľad, ktorého vybrať. Vďaka 🙂 🙂

sjuzi
23. apr 2010

Aalexis IP

marcelkatt
23. apr 2010

Bettynka ďakujeeem. Skôr som sa sem nedostala, v UK blbol net, ale už som konečne doma na Slovensku, tak to bude lepšie 🙂

lenny71
23. apr 2010

ahojte babenky. Tiež som
Trnavčanka a chcela by som sa spýtať či ste náhodou niektorá neabsolvovali IVF?

lenny71
23. apr 2010

Ja už mám totiž jeden cyklus za sebou ale bohužial neúspešný. A nakolko sme samoplatci stojí to dosť veľa peňazí, takže sa chcem spýtať že ak by tu niektorá z vás bola po IVF či jej náhodou nezostali nejaké lieky. Sú fakt strašne drahé a chceli by sme ísť do dalšieho cyklu a bola by som strašne rada keby sa mi touto cestou podarilo niečo zohnať.

dulkagabulka
23. apr 2010

alexis..ja som s detmi u MUDr. Šimekovej a som spokojna 🙂

bettynka222
23. apr 2010

maci a co bude lpsie? net ci starostlivost? 😕 uz si bola u dr?

lenny asi ziadna z nas tu nebola na IVF, ale ak potrebujes lieky, myslim ze su tu na to nejake temy kde si ich baby predavaju a vymienaju, skus tam 😉

gabi ahooooooj 🙂 dostala si sms odpoved?

nanuska12
23. apr 2010

Baby bola som pre vysledky 😉 No dopadli SKVELE tak sa vytesujeme ale este viac budeme vediat az v 8tt ale kazdopadne musim mat kludovy rezim a moc sa nestresovat,nerozculovat straaasne mooooc sa tesime 😀 😀 😀

sasettka
23. apr 2010

nanuska a to ti sam doktor vravel, alebo sestricka?

nanuska12
23. apr 2010

sasettka no dokino mi to hovoril 😉

sasettka
23. apr 2010

to faaaaaaaakt?? zvlastne, aj ja som sa dnes pokusala dostat ku gynekologicke, ale vsetci boli na nejakej konferencii.... takze Ilavsky nesiel? hm hm hmmmm, asi dakto musel aj robit 😀

dulkagabulka
23. apr 2010

bettynka, jej..dakujem za odpoved..ano dostala som..dakujem ti 🙂

sasett 😀

nanuska12
23. apr 2010

sasettka no veru 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre