Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sysinek
10. feb 2011

no, vraj ano...je to 50 na 50 🙂

froschka
11. feb 2011

ahojte babulky, trosku som vam sem vtrhla ale chceli by sme ist zajtra na nakupy do Trnavy a chcela som sa opytat ci je v OC Max alebo Galerii moznost odlozit deti na hodinku-dve.....popripade kde v Trnave je nejaky detsky kutik spolahlivy v sobotu? az vobec je...... 😀 vdakaaaaa

dayanka
11. feb 2011

@froschka viem ze v Galerii to byvalo 🙂

froschka
12. feb 2011

@dayanka uz som nasla v Arcadii maju detsky kutik 1,20 na hodinu 🙂 juhuuuu

ada5185
12. feb 2011

@irsina83 ahoj...tak sme sa vybrali v piatok s partnerom Vargovi-ale neordinoval...teraz celý víkend budem zase čakať do pondelka či bude ordinovať..🙂....tak som si urobila aspoň v piatok už druhý test...a zase pozitívny...tak v pondelok idem lekárovi,dúfam,že tam bude...🙂 a bude všetko o.k.potom napíšem ako som dopadla...

irsina83
autor
13. feb 2011

@ada5185 drzim vam palce a budem cakat na spravy 😉

ada5185
15. feb 2011

@irsina83 ahoj,takže bola som u lekára...som v 5/6 týždni,zatial všetko o.k,od soboty som zasnúbená a 28.máj budeme mať svadbu🙂....už budem v 20týždni,ale to nevadí aj keby bolo vidieť bruško v šatoch..len nech sme zdravé obidve...🙂...pa pa

irsina83
autor
15. feb 2011

@ada5185 superrr, gratulujem, tesim sa zelam len to najjj 😉

ada5185
16. feb 2011

@irsina83 ahoj no svadba je nakoniec 14.mája...už asi definitívne...dúfam..že mi ešte nebude moc bývať zle..🙂

irsina83
autor
16. feb 2011

@ada5185 super, ja som sa vydavala 16.maja.... neboj v piatom mesiaci by ti nemalo byvat zle... aj ked kazde tehu je individualne ale neboj zvladnete to dobrree 😉

dulkagabulka
16. feb 2011

@ada5185 blahozelam k tehu 🙂

kapika
18. feb 2011

@bettynka222 ahoj! aha, no ale hlavne, ze sa to teda nakoniec podarilo, ty si nemala PCO, ze? ako mas velke dietatko?

kapika
18. feb 2011

@irsina83 ahoj! 🙂 no celkom by ma potesili dake info a rady od teba... 🙂 okrem seba nepoznam nikoho s PCO ☹
chodila si aj ty Eliasovi? napis mi teda daco prosim, ako to u teba prebiehalo a tak...trvalo to dlho? dakujem ti

kapika
18. feb 2011

@ada5185 wooow! aj ja ti moc blahozelam k takej skvelej spravicke, hadam sa aj ja raz, kiezby coskoro sa mohla tak tesit... 😵

dulkagabulka
5. mar 2011

@ada5185 ako sa citiš tehulka?vsetko ok?

aduskatt
6. mar 2011

@kapika je nas dost s PCO.skus trebars temy ako liecba clostilbegytom a podobne...... 🙂

janka11285
9. mar 2011

ahojte snazilky. som tu viac menej nova a chcela by som od vas radu. s priatelom sa snazime o babatko od novembra a stale nic. viem, ze to nieje moc dlha doba, ale chcela by som vediet, ci mam zajst k lekarovi, aby nieco poradil, alebo by ma skor len "vysmial", ze sa snazime kratko a aby som len vydrzala? som uz z toho trosku nervozna, pretoze priatel bol v lete na operaci varikokely, tak sa bojim, ci to nebude pricina nasho neuspechu :(. dakujem za vase rady.

zuzulatko
9. mar 2011

Ahojte dievčence, chcem sa spýtať, máte nejaké skúsenosti so šitím, alebo nejaké strihy na šitie šiat ? 🙂 Idem sa činiť 😅 Ďakujem 😉

zuzulatko
9. mar 2011

@janka11285 Jani, podľa mňa je to dlho, mňa by už asi mrdlo. Neskúšali ste ísť s priateľom na pár dní niekam do hôr, na nejaký týždňový pobyt, napr. Tatry? Viacerým to už pomohlo 🙂. A keď nepomôže tak choďte obaja sa dať prehliadnuť lekárom.

irsina83
autor
9. mar 2011

@janka11285 ahoj, jasne ze chod k lekarovi, vsak mu nehovor ze sa snazis od novembra a povedz mu ze rok a hotovo 😉 ja som zmenila lekara a zostala som tehu, pri mojej starej dr. by som asi tehu nebola do dnes 😉
@kapika ahoj, neboj sa, vies ked kazde PCO je rozdielne u mna stacilo zmenit zivotny styl a nasadil mi dr. femibion 800. nechodila som k eliasovi ale chodila som do piestan k Vargovi co je velmi dobry odbornik 😉 vsetko mam popisane v albume uplne v tom prvom. kludne si precitaj. inak ja chodievam aj do temu syndrom P(re)CO. je tam vela bab uz aj tehuliek a dozvies sa tam uplne vsetko. hlavne sa neboj, s PCO sa da otehotniet 😉

irsina83
autor
9. mar 2011
janka11285
10. mar 2011

@zuzulatko boli sme na konci roka na 5 dni na Orave na lyzovacke, ale to nepomohlo, kedze to vychadzalo po mojich plodnych dnoch :(. teraz ideme na vikend do Rakuska sa lyzovat, ale to prave ocakam mrchu. ale keby naaaahodou nedorazila, tak vam napisem.
vcera som uz chytila depku, ze po 5 mesiacoch stale nic, tak ma priatel utesoval, ze zajde k urologovi aby ho vysetrili a zrejme sa aj ja zajdem popytat svojho lekara.
@irsina83 u lekara som bola v oktobri na preventivke a vtedy som vysadila HAK, lekar sa ma pytal, ci chcem zostat tehotna, ale ako na potvoru som mu povedala, ze nie. no a o tyzden nato sme sa s priatelom dohodli, ze sa budeme snazit, ze to chceme obaja. takze asi by som ho neoklamala, ze sa snazime rok :(((. no uvidim ako to dopadne tento mesiac, ci mrcha pride, ale priznaky nemam zatial ziadne okrem trochu citlivych prs.

janka11285
10. mar 2011

baby prosim akeho mate gynekologa?

zuzulatko
10. mar 2011

@janka11285 Ahoj, tak držím palce. Ale skús ísť radšej na vyšetrenie, veď nič za to nedáš, aspoň si budete istý a gynekoló/urológ vám isto poradí.
Inak dobrí gynek. sú p.Štrba alebo aj p.Navrátil 🙂 Ak by sa ti podarilo otehotniet a aj donosiť bábo, tak sa s nimi môžeš aj dohodnúť, aby ťa odrodili, len si nedaj urobiť pôrod od p.Čecha, mamičky na neho nehovoria pekne, no asi silou mocou chce, aby žena rodila normálne, aj keď nie je dostatočne otvorená, a ptoom na to doplatia malinké.

mimka2
11. mar 2011

Ahojte mozem sa aj ja k Vam pridat 😵

zuzulatko
12. mar 2011

@mimka2 Ahojky, vitaj! 🙂

mimka2
14. mar 2011

@zuzulatko dakujem..dufam ze sa tu co najskor od vas nakazim 😀 pozeram ze je tu uz vela buducich mamiciek a mamiciek 🙂

janka11285
20. mar 2011

dalsi mesiac zaciname odznova :(((

zuzulatko
23. mar 2011

@janka11285 nebuď smutná, držím palčeky 🙂

zuzulatko
23. mar 2011

@mimka2 je tu veľa mamičiek aj nemamičiek, čo dávajú rady budúcim mamičkám :D ...ale hlavné je, že sú tu super TRNAVČANKY 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre