Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sasettka
4. júl 2010

@bettynka222
jeeeeeeeeeeeeej, srdecne gratulujem, tesim saaaa!! 😵

irsina83
autor
4. júl 2010

@vladkaz1 ahoj Vladi, dakujem 😉 malinka pekne papa a rastie tak dufam, ze bude vsetko ok... poctivo cvicime vojtovku a papame vitaminiky... Maly Martinko je velmi peknucky 😀

lilusik ahooojjjj 😵
@sasettka ake mas uz krasne tt, o chvilu tu bude dalsie babatko 😀

dulkagabulka
5. júl 2010

aj takto sa da rodit....pri usmievavom personale, kde je absolutny pokoj, kde nikto nekričí, kde matka nedostava pokyny ako a kedy ma tlačit, nikto matku nenuti nijako tlačit so zatvorenymi očami a hlavou na hrudi..kde ju nikto nenastrihava..kde jej nikto nemanipuluje s otvorom pošvy ani hlavičkou babatka..kde je krasna atmosfera....a čo je doležite, kde jej nikto babatko "neodpamputuje" a neodnesie preč....tie ktore ste rodili, porovnajte... a ak sa vam to pači, skuste aby vaš druhy porod bol takyto 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=GKVp4FQ4sd8
dulkagabulka
5. júl 2010

a zabudla som dodat...že matka epi nemala 🙂

irsina83
autor
7. júl 2010

hallo chodi sem este niekto???

sasettka
8. júl 2010

@irsina83
kuk 😀
ze o chvilu dalsie babatko 🙂)) ftipalka 😝 ja si chcem este uzit brusko, takze az o 5 mesiacov, dufam 😅
tiez som pozerala tvoje nove fotky, no do kraaaasy rastie malicka 🙂 a co to ma na nosteku?

sjuzi
8. júl 2010

Ahojte 😉. Čítam vás, nebojte, dlhšie som tu nebola... Gratulujem Bety a tiež Irsinke. Ste už úžasné maminky, nech vám dietky rastú do krásy. 😵

lalia21
8. júl 2010

Ahojteee tak aj ja sem chodim nakukať no je tu tichučko 😅 ja sa zaradujem ešte stale medzi netehulky 😖 a tak rada by som už bola pravoplatna tehulaaa 😀 😔
sasettka ani nebudeš vedieť ako a už budeš drobčeka držať v naruči 😉 ešte stale platí že na to či to bude dievčatko alebo chlapček si počkáte až do pôrodu? 😕 😉
irsinka malinka naozaj rastie do krááásy-neni o čom-je chutnučkaaa-hlavne aby ste boli zdravučké 😉
a ako sa ma bettynka,neviete?ta už musi prekypovať šťastím 😵

sasettka
8. júl 2010

@lalia21
mno, uz to tak nevyzera 😅 teda, ja by som rada vydrzala, ale mm striktne odmieta 😀 dovod: ak to bude chlapec, okej, nemusel ani vediet skorej....ale ak dievca, tak na to sa musi psychicky pripravit 😀
taaaaaaaakze mozno uz aj 19teho sa to rozuzli 🙂

irsina83
autor
8. júl 2010

@sasettka uvidis ako to pojde, ani nebudes vediet ako 🙂 moj mm je taky nadseny nasou blskou, ze aj druhe chce dievcatko. natoaj tak nezalezi, kazde babatko je krasne vonave...
@lalia21 neboj aj vy sa dockate 🙂 betty sa ma dobre, mamickuje o sto sest 😉 maly Martinko je riadny papacik, je strasne chutnucky 😀 😵 Eluskin partak kocarikovy 😀
@sjuzi a tebe gratulujem k tehu, to je nadhera, konecne sa podarilo 😀 pekne to tu otehotnieva, tesimmm sa s vami babulky 😀

sasettka
8. júl 2010

jeeeeeeeeeeej @sjuzi je tehulkaaa, super, gratulujem!! 😉

@irsina83
ved aj ja si myslim, ze je jedno, ci dievcatko, alebo chlapcek 😉 zatial nemam pocit, ze by mi tehotenstvo nejak rychlo ubiehalo, ved mam pocit, ze to bolo tak strasne daaavno, ako som sa to dozvedela...a to bolo vlastne pred 3 mesiacmi 😅
a som rada, ze sa bettynka s malym matkom maju dobre 😉

marcelkatt
8. júl 2010

@sjuzi blahoželááám k tehulkovaniu 🙂

dulkagabulka
9. júl 2010

@sjuzi tesim sa s tebou 🙂

dulkagabulka
9. júl 2010

@irsina83 irsi..tvoja malička je krásna dievka a velka bojovníčka..fotky v tvojom albume daju urcite silu i inym mamičkam , ktore budu mat babatko v inkubatore..obdivujem ta 🙂 , ako si to zvládla , malá je silná po tebe 🙂 a maličkej želam vela zdravia 🙂

florans
11. júl 2010

ahojte, sasettka u nas bol ten isty problem pri prvom sme nechceli vedet pohlavie, len doktor mi to povedal v ramci vysetrenia ze ma to dve ruky , dve nohy a bude to chlapec. Moj muz nechcel vedet co to bude, takze som to musela do konca tehotenstva tajit. No a teraz, tiez sa chceme prekvapit, no a bud. tyzden idem na sono, takze dufam, ze mi to zase neprezradi.
Kika, Eluska je uzasna.

bettynka222
16. júl 2010

ahojte ako sa máte? 🙂 my dobre 😵

marcelkatt
16. júl 2010

@bettynka222 tak to je dobre, že sa máte dobre 🙂 🙂 🙂 super
My čakáme na výsledok z amnio, tak hádam sa budeme tešiť už naplno od 5teho augusta.

bettynka222
16. júl 2010

@marcelkatt prečo amnio? dr mal nejaké podozrenie? 😔

marcelkatt
16. júl 2010

@bettynka222 zlé afp testy podozrenie na NTD riziko ☹

sjuzi
18. júl 2010

Marcelka tak držíme palce, nech sa nič také nepotvrdí! Niekedy bývajú afp skreslené... 😉

marcelkatt
18. júl 2010

@sjuzi ĎAKUJEM, dúfam, že to bol len poplach a porodím zdravého synčeka.

dulkagabulka
18. júl 2010

@marcelkatt držim palce 🙂

marcelkatt
18. júl 2010

@dulkagabulka moc ďakujem, no musím veriť, že všetko bude ok a hotovo. 🙂

bettynka222
18. júl 2010

@marcelkatt držím palce aby bolo bábätko zdravé. kedy budú výsledky?

ahojte všetky 🙂

marcelkatt
18. júl 2010

@bettynka222 srdiečko až 5.augusta po 10tej hodine.

bettynka222
19. júl 2010

@marcelkatt tak budeme na vás všetky myslieť 😉 už aby si vedela na com si, že? to čakanie musí byt hrozne ☹

bettynka222
19. júl 2010

@vladkaz1 sms ti po pôrode neprišla? mobil mal na starosti mm a bol chudák taký zmateny v tej chvíli, že správu odosielal na 5krat. vzdycky sa mu to podarilo nejak zrušiť 😀 a mám podozrenie, že sa v mobile dostal iba po písmeno U 🤐
ozaj aké je to starať sa o dve deti? Asi dost náročné že?

sjuzi
19. júl 2010

Betty a ty ako s malým? Musí to byť ten najkrajší chlap v tvojom živote, nie? 😵 Ak chceš, tak napíš, či pôrod dopadol aspoň trocha podľa tvojich očakávaní. Stretli ste sa nakoniec s Dulkou?

vladkaz1
19. júl 2010

@bettynka222 nie neprisla 😀 ,nevadi volala tvoja maminka mojej mam pocit ,tak som hned vedela ... ako sa mate ? Ja stiham po menej veci ale da sa ,robim si aj pre seba cas ze MM varuje a ja chodim korculovat 🙂
A vy ako?
Chcem uz foto maleho 🙂

marcelkatt
19. júl 2010

@bettynka222 to čakanie je oveľa horšie ako zákrok. Ale vydržím a zvládnem, miminko bude iste zdravé, musí no. Prečo by nemalo? Prvého mám zdravého syna a tiež sme si užili veru stresy v tehotenstve. No nebudem vopred myslieť na zlé. Idem si pospinkať kým Erik spí, som asi hodinku doma z PD.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre