Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

nanuska12
21. mar 2010

Akurat mam menzik takze s radostou ocakavam plodne dniky.Uz by sa mohlo zadarit

dulkagabulka
21. mar 2010

Jasne, pridaj sa 🙂

sasettka
21. mar 2010

ahoj nanu 🙂 ako dlho sa snazite? ja som zas naopak, mam po ovu a /ne/ocakavam menzik 😀

nanuska12
21. mar 2010

sasettka no snazime sa uz rok ☹ ale nedari sa samozrejme ja moc nechcem ist na umele oplodnenie ale ked sa nam nezadari tak to bude asi jedine riesenie niekedy mi je do placu ☹ ☹ ☹ Nikdy by som nepovedala ze sa budem tak tesit na menstruaciu.Ale ako mi kamosky vraveli raz pride cas kedy budes vdacna za to ze ho mas.A ten cas uz je tu 😉

nanuska12
21. mar 2010

Na novy rok som si dala predsavzatie ze uz musim byt tehotnaa.

dulkagabulka
21. mar 2010

Isto si zneistena...a maš obavy...no uvedom si,že to bolo iba 12 dni,čo si mohla otehotniet 🙂 Skus navstivit stranky MUDr.Jonáša,ktorý už pomohol vela parom..vypočíta ti dni,ktore su najlepšie na počatie..budem ti držat palce 🙂

nanuska12
21. mar 2010

A meno lebo ked si to dam do Googlu vsetko mozne my tam naskoci alebo daj webku

sasettka
21. mar 2010

dulka, to s tymi 12timi dnami bolo dobreeeeeeeeeeee 😀 😉 to ma vobec nenapadlo....takze u mna je to zatial len 7 dni...uuu 🙂) hned mi je lepsie.... podla jonasa mi teraz vychadzaju uplne od veci dni....par dni pred ms...tak neviem 😒

nanuska, pekne predsavzatie veru, ja som si nedala ziadne....hmm... lebo vzdy sa nenaplnia, tak som to nechcela riskovat 🙂))
aj ja ti drzim palce, nech motyka vystreli co najskor 🙂

nanuska12
21. mar 2010

sasettka dakujem 🙂 rady by sme ☹

dulkagabulka
21. mar 2010

sasettka, sama mám priatelku , ktorá dlhé roky nemohla otehotniet, až im lekár poradil skúsit cez ms..skusili a veru až takto počala..až dve deti..inak to nešlo..hold..priroda je nevyspytatelna..tak treba i tuto možnost vyskušat...ved preto sa ani všetky deti nerodia presne 40 tt...preto sú tam tie odchýlky..lebo vieš ako sa hovorí..nevieš dna ani hodiny..hehe. 😀

sasettka
21. mar 2010

dulka, no jasne, aj ja som pocula take pripady.... ale ja racionalne zmyslajuca 😅 verim meraniu BT, cize viem presne urcit, kedy mam plodne dni....ak ma zena ovulaciu hned po ms, tak vtedy pochopim, ze otehotnela prave cez ms.... ale nam sa to asi podari, ked sa prestanem sledovat.... to je zaruceny sposob, ako si tak vsimam 😀

nanuska12
21. mar 2010

sasettka mne ked meska menzes tak som v nadeji ze sa mi to podarilo ☹ ☹ ☹ Ale nikdy ☹

sasettka
21. mar 2010

nanuska, a co doktor? akemu chodis? uz ste boli aj s muzom na nejakom vysetreni? hlavne sa netrap, len si tvoje babatko dava trosku na cas....aj moje 😅

nanuska12
21. mar 2010

sasettka ja chodim Ilavskemu ale zajtra mu idem volat nech ma objedna lebo uz mi dochadzaju sili ☹ ☹ ☹ A treba mi ist aj na gynekologicku prehliadku takze poviem mu ca sa deje a mozno pojdeme aj s priatelom manzelia budeme az 7.7.2010 😀

sasettka
21. mar 2010

oooooo, chystate svadbuuu, no supeeer, prajem krasne pripravy 😉
Ilavsky je faaaajn, len ma narvaaano 😀 urcite posle skoromanzela na spg... daco vymysli, to sa neboj 🙂)

nanuska12
21. mar 2010

sasettka dakujem 😉

nanuska12
21. mar 2010

Baby ktora z vas chodi Ilavskemu?

andrejkaa23
22. mar 2010

nanuska12 dofam ze sa ti zadari 😉

fattamorgana
22. mar 2010

nanuska, netreba sa na to moc sústrediť, teda myslím tak, že sústrediť sa len na to a na nič iné. To mi povedala každá baba, ktorá chcela otehotnieť a nedalo sa. Ja som mala napr. vždy 29dňový cyklus, predminulý mesiac bol 25 d., naposledy 23. Teraz mam už 26.deň, menš. stále nikde, ale test ešte nerobím. Hovorím si, že počkám do 29. dňa a keď nič, tak skúsim test. Len som nejaká chorá, tak možno aj preto je to také poposúvané.
Každopádne držím palce, nech sa nám všetkým rýchlo zadarí.

dulkagabulka
22. mar 2010

susssussetka, preste ako vraviš...ked sa prestaneš sledovat..lebo potom sa z milovania stava "vyroba dietata", "nervy z ms",sklamanie zo života....a to predsa nechceš 🙂 ....nesleduj sa, ale zato si predstavuj ako držiš babatko...tvoje...a CIT to tak,ako keby to už bolo...nič ine robit nemusiš...nič ine.. 🙂 čo sa tvojho vnutra tyka

dulkagabulka
22. mar 2010

sasettka..vidim že som ti meno schomolila tak,že viac sa isto ani neda..hehe..sorač

nanuska12
22. mar 2010

dnes som mu volala a povedal ze mam prist v piatok tak drzte palceky aj na nohach 😉

sasettka
22. mar 2010

dulka, to susssussetka ... nema chyby 😀 😀
a dakujem za mile slova, skusim(e) teraz takto na to ist 😵

dulkagabulka
22. mar 2010

ja ti neviem..dako mi prsty ubehli ..či čo... 😀

sasettka
22. mar 2010

🙂
jeeej, dulka, akurat som si kuk tvoj fotoblog...a ty si akoze ozajstna dula? 😅 fiiiiiiiiiiha, uz som o tom pocula, len som zabudla, ze sa to ...teda ta....praca... takto vola 🙂)) a tie dcerenky tvoje su velke fesandy, musis byt hrda mamina 😉

irsina83
autor
23. mar 2010

ahojte babulky, mne nieje moc dobre, len som vas chcela pozdravit 😉

sjuzi
23. mar 2010

Ahojte, Irsi, držím palčeky, len ležkaj, nič nerob... nech sa tm o teba stará. 😉

sjuzi
23. mar 2010

Saset, ja tiež sa snažím na to nemyslieť, ale moc mi to nejde... lebo už viem, aké je to držať voňavého krpčeka v náručí, ako mi pije mliečko z pŕs a tak strašne túžim zažiť to znova... hmmmmm 🙂 Ale verím, že sa dočkám ešte... 😵
Tiež si myslím, že som práve po ovulke, na meranie BT som sa nakoniec i tento mesiac "vykašľala"... sa mi zdá, že by som sa tým už príliš zapodievala... 😅

sjuzi
23. mar 2010

Dulkagabulka, ty pôsobíš ako Dula, chodíš k pôrodom? Hmmm?

nanuska12
23. mar 2010

Ako sa mate ja som dnes boli na nakupoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre