Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 a tie nohavičky koľko ich treba a cena asi cca? Nech sa viem zariadiť. Snáď mm ich predajú... 😕

marcelkatt
21. nov 2010

@simisi moja malinká je podľa mňa ok, bude menšia, dievčence sú drobučkejšie... v piatok o 13.30 h tak sa asi stretneme 😉

irsina83
autor
21. nov 2010

@marcelkatt noo mozno bude drobec aj skor 😉 to niesu tie poporodne sietkove - tych som mala 4ks a posekcii boli uplne super lebo mavobec netlacili na rane. tie si kupis normalne v zdravotnickych potrebach a tie specialne nohavicky s tymi hacikmi na boku tie stoja tak 40 euro. aj bettynka ich mala. dokonca aj brusko sa skorej vrati naspat. a ta rana menej boli lebo je upevnena.

irsina83
autor
21. nov 2010

@marcelkatt ty cakas dievcatko??? ked pises tvoja malinka 😀 😅 😅 kludne si ich kup ked ta pustia domov z porodnice a nebudes mat v brusku stehy 😉

BABYYYY OSLAVUJEME STUUUUUUU STRANUUUUUUUU TEMICKY KTORU SOM ZALOZILA 😀

simisi
21. nov 2010

@irsina83 tak to je super,ona bola fajn,aj Zlatko bol super.Musim jej zavolat 😉 v aprili ma prijali s krvacanim a v septembri som sa zrazu otrvorila/31tt/ v piatok na 1cm a v pondelok na 3cm.A odvtedy to drzi 😎
@marcelkatt tak to sa mozno stretneme,ja mam ist na druhu,ale urcite pridem skor...inak aj mne od poobedia nejako castejsie tvrdne brusko,asi to bude tym vysetrenim

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 som slepá, neviem čo píšem... chlap ako hora bude

marcelkatt
21. nov 2010

@simisi no môže byť z vyšetrenia.. mne napísal, že 2cm, na špic prsta ale čo je tým myslené.... ?

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 to som myslela, @simisi malinkú, že jej malinká bude drobučká 😉

simisi
21. nov 2010

@marcelkatt na 2cm to bude krcok a spic prsta vnutorna branka 🙂
@irsina83 neboj,druhe tehu bude krasne a uzijes si ho az do konca 🙂

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 supeeeer 100 strana, teším sa 🙂

irsina83
autor
21. nov 2010

@simisi @marcelkatt no len aby ste nerodili naraz 😀
@simisi mas pravdu junasovci su super, aj my ich mame radi 😀

marcelkatt
21. nov 2010

@simisi nakože som otvorená na 2 cm???

irsina83
autor
21. nov 2010

@simisi a ty sa neboj o malinku, dievcatka su drobnejsie, kamaratka porodila teraz 3000g a 48cm, malilinku a krasnu 😀 nech je len babatko v poriadku 😀
@marcelkatt aj ja sa tesim 😀

simisi
21. nov 2010

@marcelkatt nie,otvorena si len na spic prsta,tie dva cm su skrateny krcok,dolezita je vnutorna branka,neboj 😉
@irsina83 nebojim,ved ked pozriem ako vyrastla tvoja mala princezna...nemam sa coho bat

marcelkatt
21. nov 2010

@simisi aha som sa zľaklaaaaa... aby som vydržala do 6teho na príjem

simisi
21. nov 2010

@marcelkatt no veru do 6teho je este daleko,ale neboj,vydrzis a myslim si,za ak by si sa zacala otvarat viac,tak ta posle na prijem skor

marcelkatt
21. nov 2010

@simisi hádam áno,,,,

Baby nedáme sa tu súkromne? Nech to každý nečíta čo píšeme.

zulu80
21. nov 2010

Ahojte baby,

prepacte ze rusim vasu diskusiu. Byvam kusok od TT, o babatko sa snazime sa uz vyse 1 roka. Hormony, cytologiu aj spermiogram mame OK a stale nic. Zajtra sa chystam na rontgenove vysetrenie priechodnosti vajickovodov. Absolvovali ste to niektora?

marcelkatt
21. nov 2010

@zulu80 moja segra, laparoskopicky... urobili jej prefuky

simisi
21. nov 2010

marcelkatt a to sa ako robi,ako sa zaklada sukromna tema?

marcelkatt
21. nov 2010

@simisi to asi musí irsinka

irsina83
autor
21. nov 2010

@simisi jasne ze nieje sa coho bat 😉
@zulu80 ahoj, neabsolvovali ale drzime palce. ja mam PCO, mala som trosku problemy s tehu ale podarilo sa, tiez sme boli na spg a pod. a beries aj nejake prenatalne vitaminy??? aj nie tak skus Femibion 800, staci ze mas poruchu metabolizacie kys. listovej a problem je na svete 😉 a tieto vitaminy obsahuju l-metafolat vdaka ktoremu zmetabolizujes kyselinu list v pohode...alebo moze to byt aj psychika...kazdopadne drzim palce moocc 😉

irsina83
autor
21. nov 2010

@marcelkatt cooo??? ja neviem ako sa robi sukromna skupina. chcete to tu mat sukromne???

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 ako nemusí byť za každúcenu, ale predsa ak si píšeme aj dôvernejšie, nemusí to každý očumovať...

irsina83
autor
21. nov 2010

@marcelkatt no skusim napisat adminkam ci sa to bude dat.

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 dobre moja 😉

irsina83
autor
21. nov 2010

uz som napisala tak uvidime, musime pockat na odpoved 😉

marcelkatt
21. nov 2010

@irsina83 no ale iba ak súhlasíte aj vy, myslím simisi, betynka , proste tie, kt sem chodia skoro pravidelnejšie... aby sa potom na môj návrh niektorá nehnevala...

marcelkatt
21. nov 2010

Babenky, mňa tak bolí to brucho, akoby mám dostať menštruáciu, malý jemne kopká, no niekedy bolestivo akoby až slepák, alebo čo... do toho hrdlo, kašel.. uf. ☹

zulu80
21. nov 2010

@irsina83 Brala som Calibrum baby plan a teraz Femibion 800. Uvidim zajtra, trochu sa bojim, ale aspon sa zase niekam posunieme..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre