Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diapozitiv01
2. dec 2009

Janus, spravny pristup 🙂 a mozno coskoro,asi vam doporucia cakat 3 cykly

irsina83
autor
3. dec 2009

dobre ranko kocky,

ja vam vsetkym zelam aby ste uz do buducich Vianoc kocikovali 😉 budeme chodit spolu 😉

diusik vyzera to, ze toho 2.12 o 6.00 si mala pozitivny ovu test 😉

diapozitiv01
3. dec 2009

no Iris ani mi nehovor, uz som z toho uplne zmagorena,, to bolo dnes rano 🙂
naschval som si ho robila rano, lebo ten z 2 bol robeny o 16 tej,,
A ono to vyzera ze ta ovulka este len bude, hoci nerozumiem preco sa tie teploty drzali tak vysoko pricom 36,7 a vyssie su moje poovulkove,,

irsina83
autor
3. dec 2009

jaaj nech sa len drzia 😀 😀 tie poovulkove 😀 😀 to je len dobre 🙂

diapozitiv01
3. dec 2009

uz 3 cyklus plati ze 36,7 a vyssie su poovulkove,, no a co to teraz stvara so mnou je uzasne 😀 .. aj ma boli brusko, tak ako predtym okolo toho 15 dna,,
no som z toho 😕
je zaujimave sledovat svoje telo,,, 😀

irsina83
autor
3. dec 2009

fiha, moja no neviem co to je... ja som sa chvilu pozorovala pred otehu a dost mi to liezlo na mozog tak som pretala....ja som bola vtedy nestastna z PCO a tak..tak som na to vykaslala...

diapozitiv01
3. dec 2009

No ja to este tento cyklus dobojujem a uvidime,, ale je to taky adrenalin 🙂

bettynka222
3. dec 2009

irsi nie, moja sestra j emoj uplny opak - tmava 😀 no ano teraz sme u svokrovcov, lebo na byte uz mm nestihal prat a upratovat a taaaak. aj mysa asi na leto stahujeme...uz sa teism 🙂

janulka viem co prezivas a je mi to velmi luto. skus si kupit alchemilkovy cajik, je na pecistenie maternice. a po kyrete si davaj pozor aby si neprechladla. verim ti, ze si z doktorov na nervy....dufam ze ti daju aspon nejaky oblbovak pred zakrokom, lebo mne nedali....abolo to strasne ☹

diusik, lilusik a vsetky ahojte 🙂

irsina83
autor
3. dec 2009

evicka tak uz ozaj neviem kam ta mam zaradit ☹ pomoz mi. s kym si chodila do triedy na 7.zs?? tak sa budeme stahovat naraz 😀 😀 tesim sa ze tam nebudem sama a budem mat kocikovu kamoskuu 😀 😀 😀 dnes som neodolala a nakukla som do obchodu s kocikmi a uz mam aj vybrany presny typ ale este je kopu casu na kupovanie... 😉

diusik to ti verim.

kocky uz mate darceky????

lilusic
3. dec 2009

ahojte

irsi vobec nemam nic a ani predstavu co by som mala komu kupovat.Je to tazke ked vsetci vsetko maju a nikto si nevie povedat co by asi chceli.Ale aj tak tieto vianoce budu smutne,vcera mi necakane zomrela teta.Takze vetci sme stoho nanic a vianoce za dverami.

dia drzim palceky.

irsina83
autor
4. dec 2009

lilus,

to mi je luto, to musi byt strasne, hlavne pre jej deti a muza... 😔 ja musim este kupit nejaku hracku pre krsniatko a nejaku knizku a mam hotovo tusim... my tento rok nedavame velke dary, tento rok je pre nas financne namahavy, mali sme svadbu, staviame dom a este baby bude potrebovat vela veciciek ale zato su z lasky a snazim sa kazdemu kupovat to co viem ze ma rad a potesi ho to 😀 napr. mojmu tatovi som musela kupit hrackarsky autovalec lebo ma rad hracky a viem ze mu to spravi radost 😀 a k padesiatke som mu objednala tank v hrackarstve pre dospelych v kine hviezda...co dodat, muzsky prechod 😀

lilusic
4. dec 2009

irsi

to aj je ale musime to brat tak ako to ide musime bit silny.Aj mi staviame domcek.Taky mali bungalov.
A mas pravdu jasne nezalezi kolko co stoji ,ale ci je to dane z lasky.A to vie strasne potesit cloveka.Aj mojho svokra zas strasne bavia modelarske lietadla pohanane motorom.Chodi aj na sutaze.Tak mi sa mu vzdy skladame na neake suciastky ,lebo je to drahy konicek.Ja zas by som mu chcela zohnat lietadielkove navlecky ,ale nikde ich nemaju.To viem,ze by mu to spravilo stranu radost. 😀
Strasne som rada,ze moj muz nema po nom tento konicok,lebo neviem ako by sme to zvladali financne. 😵

bettynka222
4. dec 2009

lilusic uprimnu sustrast ☹ 😔

kikus moja ale ja osm tam chodila len dva a pol roka, potom som prestupila od mesta. pocuj nebud zvedava, ved ma spoznas ked budeme susedy 😀

a ked sme pri tych darcekoch...no ja nebudem mat ziadne...do oktobra lezim striedavo doma a v nemocke - teraz dufam ze uz len doma do konca tehu 😀 no a tak nie je uz sanca nieco zohnat. aj keby som teraz, ked uz som doma z nemocky (a teda prec od stresov) mohla nieco objednat cez net, ale uz to do vianoc ajtak nepride. mam zle skusenosti s objednavanim v decembri....

irsina83
autor
4. dec 2009

lilus zelam vela sil 😔

Lilus a kde staviate??? co sa tyka tych navlekov bola si sa opytat v tom kine hviezda??? tam maju same specialitky, hracku pod 100 ecek ani tusim nemaju 😀 mozno budu mat daco take....
no my z nasho tata chytame vrasky lebo tie auticka co chce su 100 ecek a vyssie...ale na vianoce som mu kupila v detskom raji, lacnejsie, kam by som prisla... ale k narodkam uz ma objednanu masinu...

evi som zvedava...a ty si ma pamatas zo zatvora???

lilusic
4. dec 2009

irsi

my staviame v spacinciach.Tam som este nebola vyskusam.Su to drahe konicky.Raz som bola na takom jednom leteckom dni a tam sa bavili o jedne krabicke ktora bola asi 20cm a stala okolo 70 000 na slovenske.Skoro som odpadla ved to by som mala aspon na okna.A vy kde staviate?

betty dakujem

irsina83
autor
4. dec 2009

my staviame v kamenaci. to su strasne drahe veci....skoda penazi ja hovorim. 😉

janka911
4. dec 2009

ahojte babule..tak na kyret som objednana az v utorok je to normalne tak neskoro?? no idem do celkovej anestezie tak dufam ze to vseto dopadne dobre..tak v utorok na mna myslite..moc vam vetkym dakujem..

lilusic
4. dec 2009

Januska

drzim palceky nech to dobre dopadne,

irsina83
autor
4. dec 2009

jani neboj sa, ked som bola v nemocnici tak tak boli kocky po kyrete ale neboj sa nieje to nic strasne, teda myslim podla toho ked mi o tom hovorili tie dievcata. prides rano do nemocnice, zoberu ta na zakrok a cca po zakroku do pol hodinky sa zobudis. 2-3 dni tam budes. neboj sa, drzim palce.

diapozitiv01
5. dec 2009

Jani, bude to ok, neboj,, myslime na teba 😉

irsina83
autor
6. dec 2009

caute kocky, dobre ranko, ako sa mame???

lilusic
6. dec 2009

Ahojte

dobre ranko babenky.

irsina83
autor
7. dec 2009

dobre ranko kocky today again 😉 dnes letim do mesta s kamoskou na kafe, vymenit bundu a dokupit daeceky 😉

irsina83
autor
8. dec 2009

halooo kockyyyy, dobreee rankooo 😉

bettynka222
8. dec 2009

kikusik pozerala osm foto, ale nepoznam ta, takze az na novej ulici 😀 a vidim ze uz mas vybrane kociky...aj mne sa paci tvoj favorit, strasne by som chcel ataky nejaky fialkovy (moj vyber zatial zavisi od farieb 😀)

inak vcera bola poradna, babatko tancovalo, rozhadzovlao rucickami, nozickami, krutilo sa 😀 😵

jani drizm dnes palce. a neboj, nebudes nam tri dni....pustaju este v ten den 😉

no tak ja idem pokracovat v spani....mam to take prerusovane celu noc aj cely den 😀

irsina83
autor
8. dec 2009

evi tesim sa stebou, muselo to byt krasne 😀 vsak aj ja vyberam podla farby 😀 ale tak aj podla parametrov a ten patron mi najviac odporucali...pekne sa vyspinkaj 😉

diusik si tu???

diapozitiv01
8. dec 2009

ahojte,,no ja uz som v praci a zamakava a dojedam mikulaske 😀

irsina83
autor
8. dec 2009

dobry bol mikulasik??? 😉 ja som upiekla taku torticku a peciem si zemiacky so smotanou...cakam kym pojdem hltkat... 😀

diapozitiv01
8. dec 2009

mnam zemiacky so smotanou,, ja ja chcem,, 😉
Mikulasko bol dobry 🙂

irsina83
autor
8. dec 2009

pridi pozyvam 😉 ja som nejaka nesvoja dnes... neviem co by som robila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre