Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diapozitiv01
8. dec 2009

iris,
no 2x nehovor, za chvilku idem uz domenko, ale este sa zastavim v drogerii kupit Maximkovi kahanceky na hrobcek, takze dufam ze svokruska nieco dobre navarila,, 🙂

bettynka222
8. dec 2009

ahojte, tak uz som objednana tomu cunderlikovi....vobec som na tie testy ist nechcela, ale dokina si velmi priala, aby som isla....tak dufam ze ma moc nevydesia 😕
inak aj ani neviem,z e bol mikulas....este stale som totalne mimo

diapozitiv01
8. dec 2009

betty tak super ze ides k Cundrlovi,,
si nachystaj skoro 100€ 😝

bettynka222
8. dec 2009

no vidis, cenu som nevedela 😕 dius a myslis ze to je v poho ten skrining? nie je to zbytocne?

irsina83
autor
9. dec 2009

ahojte,

tak babatko ma 6 cm a NT hodnota 1.5 mm, dr. povedal,ze babatko je zdravucke, krasne sa hybenkalo a vrtelo...

diusik zavidim ti tu svokru...mne nema kto navarit a ja by som si dala nieco od niekoho ineho 😉

bettynka222
9. dec 2009

ahoj kikus, tak mozme pisat aj tu, nie cez ipcka 😀

lilusic
9. dec 2009

Ahojte babenky 😀

irsinka to je super ze ste zdravucky. 😵

irsina83
autor
9. dec 2009

evi uz som spat. musela som navaril lebo o hodinku a pol letim do skoly 😉

bettynka222
9. dec 2009

no kikusik nejak sme s aminuli, ale odpisal asom na ipcko

lilus ahoooooj 🙂

sa vam musim pochavlit, kupisla som si svoje prve a druhe tehu rifle. su krasne, uplne vypasovane a dlhocizne (take potrebujem). musela osm si ich kupit, lebo sice som vsade schudla, ale brusko mam nejake vydute a tlacia ma vsetky moje nohavice. si pamatam ako som v 5 tt v nevedomosti nadavala v obchode, ze preco su mi vsekty rifle uzke v pase a volne na stehnach a zadku. tak som si kupila troje co ma na bruchu dost tlaicli 😅

irsina83
autor
10. dec 2009

evicka gratulujem k tehu rifliam 😀 su vynikajuce, ja uz som bruskata tak si neviem vynachvalit :D

lilusic dakujem

jej a dostala som Acko zo skusky tak sa tesim 😀

diapozitiv01
10. dec 2009

ahojte,,,

janka911
10. dec 2009

Ahojte babulky..tak už som doma po kyrete,,cítim sa celkom dobre teda fyzicky len slabučko špiním..prežila som to...musím uznať super mali ku mne prístup...aj na sále bol.i všetci veľmi milý..ale dúfa,že to bolo prvý a posledný krát a teraz už iudeme mať krásne zdravé babatko🙂

irsina83
autor
10. dec 2009

diusik ahoj, dlho som ta nevidela moja. ako sa dari??

jani som rada, ze to mas za sebou a pred sebou novy zaciatok. velmi ti drzim palce 😉 urcite budes mat krasne zdravucke babatko 😉 a co ti povedali v nemocke? kolko mate mat pauzu???

janka911
10. dec 2009

dakuje moc🙂 no zajtra idem k mojmu lekarovi a ten mi povie vsetko lebo dokopy nic neviem...ale asi tak 3-6 mesiacov pockame pre istotu aby sme sa moc dotoho nehrnuli...

irsina83
autor
10. dec 2009

tak si pekne odpociniete a sup do snazilkovania. hlavne vela odpocivaj a uzite si sviatky 😉

irsina83
autor
11. dec 2009

dobre ranko kocky,

boli ma hlava a hrdlo a soplim, mam pocit ze to schyta jednu mandlu. neviete prosim co by mi pomohlo??? pijem caj s horskym medom a vystiskany citron alebo pomaranc s medom...

bettynka222
11. dec 2009

kikus gratulujem k acku 🙂 a kde si si kupila tehu gate? ja som bola v parnych kupeloch, maju tam vlemi pekne tehu veci...nie take mechy, ale normalne tvarovane 😵

jani drz sa nam. musis pockat do prvej ms a bude ti lepsie. ku mne teda na sale boli pekne hnusni a navyse to pobabrali, lebo vo mne bolo est jedno tehu a to sa potom este dva mesiace vyvijalo...no des. ale tebe bude psychicky omnho lepsie uz po tom mesiaci 🙂 a tiez osm sa tu 6 mesacnu pauzu. su baby, co cakali len tri mesiaci, alebo vobec a niekedy to vyslo, ale niekedy nie. my sme cakali presne 6 mesiacov

kikusik ty si chorucke? ja osm mala hlieny, ale uz mi je lepsie. hlavne necmulaj panthenol - to som spravila ja a nepochvlaili ma na poradni. al eniekde v theulkach som citala o cibuli s medom - ze mas nasekat cibulu, do 7 dcl pohara dat vrstvu cibule, medu a tak striedat. a este homeopatika sa mozu. zavolaj obvodnemu dokimu, alebo svojmu gyn., mozno ti este nieco poradi. mne moj obvodak este kazal kloktat hrdlo florsalminom - salviovy roztok. ale pozor, salvia sa v tehu nesmie, takze ozaj iba kloktat

irsina83
autor
11. dec 2009

evicka nejak ma to vcera vecer draplo a noc bola strasna....ale mam pocit ze mi je trosku lepsie... ja som tehu rifle kupila v jednote. take obycky ale su v pohode, dobre sa v nich citim. a teplaky mam jedny z polska a druhe mi mamina kupila v rakusku tak to som si nemusela kupovat... 😀 joj moja ale ked citam tu kombinaciu ze med s cibulou tak tusim ani keby ma zabili...neee, mamina mi donesie celaskon tabletkovy a budem cajikovat...pomaha mi to zatial🙂 ale aj tak dakujem za radu 😉

neviete kam sa nam stratila diuska???

bettynka222
11. dec 2009

oki, ved ten recept nemam z vlastnej skusenosti, ale z nejkaej temy pre chore tehulky 😀

irsina83
autor
11. dec 2009

moj mm napr. pije ked je chory cibulovy caj a ja by som to nedala do huby ani za nic.... 😖 neviem ale take kombinacie eee...
bettynka a ake lieky uzivas teraz?? mne dal magnezium lebo ma trosku pobolievalo podbrusko tak dufam, ze babatku to neuskodi...

bettynka222
11. dec 2009

kikus ja mam femibion, lisovku, magne B6, utrogestan a raz za tri mesiace B12 injekcne. utorok idem na to hematko, tak dufam ze dr presvedcim na ten heparin, lebo ma asi porazi 😝

diapozitiv01
11. dec 2009

Ahojte,,
no ja som mala dnes same vybavovacky a konecne sme si boli prevziat Maximkovu pitevnu spravu a cim dalej tym viac uvazujem ze to dam ako podnet na Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou,, 😔

irsina83
autor
12. dec 2009

diusik,

som rada ze ta vidim 😉 vidim ze ti asi aj starosti pribudli. ak vies ze v niecom pochybili tak podaj ten podnet. budem drzat palce.

evicka vela toho beries. magne B6 to mas magnezium??? femibion beriem aj ja teraz mam tu 400 stovku.. ked si to tak zoberies tak nase mami nebrali ziadne lieky a boli viac menej v pohode...sice mama bola som mnou v nemocnici od 3. mesiaca ale preto ze sa otvarala...ale pri bratovi nic...bola ako slonik 😀 😀

bettynka222
13. dec 2009

kikusik no ale ja to musim vsetko brat. moja stara mama mala 3 potraty, plucnu emboliu, 5 mozgovych prihod, krstna mala potrat a zomrela 48 rocna na silny infarkt....mame zlu zrazanlivost v rodine, vies? a v albume mam foot tehu gati, lebo na ne boli vsetci zvedaviii, tak kukni, ci ma nepoznas 😀

diusik a na co ste prisli po precitani spravy? ak mas chut, napis nam o otm trosku viac...mne casto pomaha ked sa niekomu vyzalujem....

diapozitiv01
13. dec 2009

AHojte no nechcem to tu moc rozpisovat,,stacilo mi ked som si precitala ze Maximko zomrel na krvacanie do pluc,,, v dosledku nefunkcnosti lavej komory,, a ti nasi lekari nam 4 hodiny pred tym ako zomrel nam tvrdili ze jeho stav neni taky akutny aby ho hned operovali ze ho budu operovat az za par dni,,,,, no tazko mi je,,,,

irsina83
autor
14. dec 2009

diusik zlatko je mi to velmi luto, citime s tebou...to je strasne...no zial to je dnesna doba ☹ zdravotnictvo je strasne, opat sa to potvrdilo... 😠 zlatusik neboj dobre bude...o chvilu pojdete na lyzovacku a odpocinte si hlavne 😉

evicka ja mam podobne rifle, len ja som bruskata 😀 tak ja mam pevnu postavu... no podla tej foto neviem kam ta mam zaradit...ale si peknucka a velmi ti svedcia 😉 moja pekne papaj lieciky a vlastne ja tiez 😀

janka911
14. dec 2009

Diapozitiv
Tak to ma naozaj veľmi mrzí..musíš byť statočná..držim moc palce..

falin
15. dec 2009

ahojte babenky 🙂

irsi - gratulujem k A-cku zo skusky

janka - drz sa, musi to byt tazke. Velmi ti drzim palceky,aby nabuduce uz tehu vyslo a mohli ste sa tesit z babetenka

diusik - niektori nasi lekari, no comment, je mi to velmi luto ☹ Drzkaj sa

betty - pekne nohavice si si kupila a si velka symposka 😉 . Hech je dnes na hematku vsetko ok.
Inac ja idem zaciatkom februara na hemato na Antolsku dr. Paulikovej. Nepoznas nahodou? Som zvedava co a ako.

Dlhsie som sa tu neukazala, v robote som sa tyzden skolila a ked pridem domov to sa venujem malej a ked zaspi, tak zvicim mojzisku, takze na net toho casu nezostava.
Ale cvicenie prinasa ovocie, bola som min. tyzden na kontrole a uz nemam takmer ziadne zrasty. Sa tesim.

bettynka222
16. dec 2009

dius chapem ze tu moc o otm nechces. je to smutne co sa stalo 😔 len ktovie ci by babtko zacharanili keby ho operovali skor...pri takych malickych detoch je to velmi riskantne. ale urcite by som to nenechala len tak, potrebujes zistit, ci urobili vsetko pre to, aby ho zachranili

kikus no ale ved aj ja uz mam brusko. mam ho vlasnte od zaciatku, este ked som nevedela ze som tehu, a aj ked som kvoli nevolnostiam schudla tri kg, stale mi vykukalo 😀 pocuj a este beries utroestan? lebo mne je uz z tych liekov vsetkych zle 😝

falincek ahooooj. no pocula som o nje, ona je fakt odbra. ja chodim na kramare drakulovej. nechce mi dat zatial injekcie, lebo mam ti ehodnoty sice ozvysovane, ale nie extremne, tak naco pichat do bruska, ze? len vo vyssom stadiu sa bojim aby nebola tromboza.... a mojziska je super, dobre ze ju cvicis, velmi to pomaha. a je to dobre ja na tehotenstvo a porod. aj ja vby som uz rada zacala, ale zatial mam vsetko pozakazovane....

kajka39
16. dec 2009

bettynka- velmi velmi gratulujem!!!!! Casto na teba myslim, hlavne ked idem cvicit. Drzim palceky tebe aj babatku, som rada, ze sa vam zadarilo!!! 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre