Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diano
23. jún 2011

@odrik no teda to je sila.radcej je lepsie vediet preco sa to stalo ako sa pytat preco sa to stalo vsetko.vies nacom si a mozes to riesit.teraz uz budes na to pripravena a budes pod dohladom doktorov ktory by ty mali pomoc to dotiahnut dokonca. 70 percent je dost lepsie ako nic.nadej umiera posledna 🙂 .mne uz pomalicky rastie brusko a kazdy den malinke pomojkam nech pekne rastie .teraz je velke 6,01cm.som asi 12 tyzdny.budem mat dalsie vysetrenia krvy a sono ale az juli.takze az aguste taliansko tak si to tam musis uzit a oddychnut si.ja nejdem asi nikam na dovolenku 😒 .

odrik
23. jún 2011

@diano
Dakujem moja za povzbudenie!!! Veru Ty len radsej nikam nechod, kazda dlhsia cesta moze byt riziko! Doma si pekne oddychuj, nozky vykladaj, dobrucko a zdravo si vyvaraj, nechaj sa obskakovat 🙂!!! Ved si to zasluzime!!! Ja uz jedneho chrustika mam a tehotenstvo som sice tiez mala velmi komplikovane, ale som si ho plne uzila!!! Tak Ti prajem vela stastia, babatko nech dalej rastie a urcite daj o sebe vediet! A ked sa nam podari, tak Ta mozno budem nasledovat!!! Pa

diano
2. aug 2011

ahojte vsetky tehulky netehulky.ako sa mate?uz som tu dlho nebola.teraz ma trapia zuby a hlavne zub mudrosti.moja zubarka ma dovolenku tak musim nejako vydrzat.trhali vam zub niekomu v 18tt?alebo skor ci neskor. ide niekdo aj na 3d do hlohovca?

simisi
2. aug 2011

ahojcek,trhali mi osmicku v 21.tt,trhanie v pohode,ale potom som mala problemy,bolesti a zapal 😒

irsina83
autor
25. okt 2011

@lenca.b lenuska gratulka ku chlapcekovi 😉 😉 😉 tesim sa 😉 😉 😉

lenca.b
26. okt 2011

@irsina83 dakujem ti pekne 🙂 dufam ze budeme v poriadku do uspesneho konca 😉

irsina83
autor
27. okt 2011

@lenca.b verim tomu 😉 drzim palce 😉

irsina83
autor
15. jan 2012

@lenca.b lenus pozeram, ze uz idete do finale, to je super, tesim sa a drzim palce 😉 😉 😉 😉

irsina83
autor
15. jan 2012

Obnovujem temu, snazilky z tt sup sem 😉

lenca.b
15. jan 2012

@irsina83 no uz by som to mala najradsej za sebou 😉 neskutocne sa na malickeho tesim

irsina83
autor
15. jan 2012

@lenca.b to ti verim 😵 😵 neboj..uvidis ze sa narodi trosku skor ako vo februari 😉 😉 😉 uz mas aj vsetko nachystane, ze??? a aky kocik mate???

lenca.b
15. jan 2012

no jasne uz davno je vsetko nachystane a dufam, ze pride skor 🙂 ved uz je to maly slonik teraz stredu idem na poradnu tak som neskutocne zvedava co sa dozviem hlavne nech uz mam ten ster na streptokoka nech mi v pripade potreby nemusia zbytocne davat antibiotika 😖 a kocarik mame S4 casual play mam ho aj v albumceku farbicka ta fialovo cierna

zuzulatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irsina83
autor
29. aug 2012

@diapozitiv01 gratulujem k dievcatku 😉 drzkajte sa 😉

irsina83
autor
29. aug 2012

@lenca.b ahoj leni, ako sa Vam dari, ten cas tak neuveritelne leti, pozeram, ze tvoj drobcek ma uz nieco cez pol rocka 😉

falin
7. sep 2012

ahojte Trnavcanky, riadne dlho som tu nebola 😖
@irsina83 - pozeram ze vam pribudne chlapcek, blahozelam 🙂

babulky mam otazku ci mi neviete poradit kadernicku. Ta, ku ktorej som chodila, tak prestala robit a neviem komu sa zverit do ruk. dakujem za kazdu radu

franzziska
8. sep 2012

@falin fuuu u nas v meste je vela kadernicok ale takej co ti spravi vlasy presne jak cches a zaroven kvalitne, malinko 😀

falin
9. sep 2012

@franzziska - preto hladam tu, ze kto ma dobre skusenosti 😎

lenca.b
9. sep 2012

@irsina83 ahoj moja zlata no uz budeme mat 7 mesiacikov a teda Denisko je hrozne sikovne dietatko takze dajako nestiham popri nom nic ☹ ale to nevadi lebo je to moje vsetko a vsetok moj cas je len jeho ..a tebe sa ako dari?

irsina83
autor
10. sep 2012

@falin
@franzziska velmi dobra je oproti stanice v tom podchode vedla lekarne, vola sa Zuzka Scasna a ja kde chodim uz par rokov, je vyborna aj na strihanie a aj na ucesy 😉 jej cislo 0907 726 668 😉
@lenca.b moja dobre, staler ten isty kolobeh doma, Eluska je nase slniecko a o chvilu pride nase druhe slnieckok, tak sa tesime a pomalinky vsetko chystame 😉

franzziska
10. sep 2012

@irsina83 hej tam somr az bola u zuzky

falin
18. sep 2012

@irsina83 - dakujem, uz som sa k nej objednala 😉

dulkagabulka
18. sep 2012

pridite sa v piatok porozpravat a zučastnit sa svetovej premiery dvoch užasnych dokumentárnych filmov o ženstve, materstve a porode, ktoré premieta Občianske združenie Ženské kruhy
http://www.zenskekruhy.sk/akcie/pozyvame-vas/it...

jarus_galbi
22. okt 2012

jeeej, mozem sa pridat? aj ja som z TT🙂

jarus_galbi
22. okt 2012

aha, vidim, ze tema bola zalozena uz daavno 😀

irsina83
autor
29. okt 2012

@jarus_galbi veru davno a uz sem asi nikto nechodi...

poradkynatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skolkatt
26. sep 2014

#skolka, #opatrovanie
Dobrý deň, organizujem ADAPTÁCIU - Škôlkárske dopoludnia pre deti (1,5 - 4 r.), neskoré raňajky s desiatou a pitným režimom, od 08:00 - 12:00. Simulácia škôlkárskych dopoludní, adaptácia v detskom kolektíve, edukačné výchovy, zabezpečené pedagogičkami s Angličtinou, s Montessori, Logopédiou. Nástup detí od 1.10.2014
Kto by mal záujem píšte mi prosím správu IP

nina55
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre