Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
22. nov 2010

@simisi len aby si rodi nesla 😅 😉 a mm pride a Viktorka uz na svete 😀

simisi
22. nov 2010

@irsina 83 tak s tym uz mam skusenost,ked sa narodila Simonka boli sme doma skor z porodnice ako on z cesty-oslavoval v Spanielsku ☹
ja sa k vam pridam do akejkolvek temy 😉

aduskatt
22. nov 2010

@simisi ja drzim palce, aby ste to stihli pekne spolu 🙂 tiez mam skusenost, ze mm nestihol, resp. nepustili ho z prace, tak som si to odbila sama

simisi
22. nov 2010

@aduskatt dakujem pekne....budem vdacna,ak si nas aspon stihne odviezt z porodnice domov 🙂

marcelkatt
22. nov 2010

@irsina83 no ja sa prispôsobím, bol to návrh. Ak súhlasia baby aj viaceré, tak áno 😉 , ak nie, nič sa nedeje no...
@bettynka222 zlatko mňa bude rodiť asi ten Dečkov neviem....

aduskatt
22. nov 2010

@simisi v obdobi, ked som rodila, bolo, neviem, ci si spomenies, v mode, ze nasi neprisposobivi obcania vykradali na vychode slovenska obchody, bolo to pre 7 rokmi. A vtedy vsetci policajti na celom slovensku bez vynimky mali pohotovost..tak som si to odbila sama............a v nemocnici bol pre mna tiez otec

simisi
22. nov 2010

@aduskatt tak to sme na tom boli podobne,vtedy mi to bolo strasne luto,ze za nami nebol ani v porodnici a este aj domov nas prepustili skor ako sa stihol vratit
ako to bude teraz je zatial vo hviezdach,nechame sa prekvapit 😉

simisi
22. nov 2010

@marcelkatt inak,Deckov robi krasne vysivky 😀 😀 😀 uz som videla par jeho prac a sitie bolo paradne

aduskatt
22. nov 2010

@simisi za mnou pozriet nastastie bol, ale ked skoncil sluzbu.maly sa narodil 19.05 a mm nas prisiel pozriet rano 7.15:-) jedine stastie, ze ten kto ma rodil bol kamarat, tak som tam nebola uplne sama, ale tiez tam nebol so mnou stale, len na porod, samozrejme, chodil pozriet ako sa mi vodi, ale inak som mala pokoj od vsetkych

aduskatt
22. nov 2010

@simisi dufam, ze to dopadne k tvojej spokojnosti 🙂

simisi
22. nov 2010

@aduskatt tak to dufam aj ja a dakujem ti,urcite dam vediet

aduskatt
22. nov 2010

@simisi no to dufam, ze das vediet 🙂

marcelkatt
22. nov 2010

@simisi držím mooooc palečky moja.

simisi
22. nov 2010

@marcelkatt dakujem,ja tebe tiez,nech este vydrzis
a ako dneska tvoje brusko?uz je v poriadku,ukludnene?

marcelkatt
22. nov 2010

@simisi moja keď som v kĺude tak sem tam mi stvrdne, ale už nie ako včera. Iba tak krátkodobo.

simisi
22. nov 2010

@marcelkatt tak to je super,take obcasne tvrdnutie je ok
ja dnes nic,akoby som ani nebola tehu

marcelkatt
22. nov 2010

@simisi počkaj na Teba to príde, keď to budeš asi najmenej čakať.... Neboj na druhý týždeň už malinká bude pri Tebe...

irsina83
autor
22. nov 2010

@marcelkatt skupina je vytvorena, pozyvam vas 😉

marcelkatt
22. nov 2010

@irsina83 aký má názov ?

simisi
22. nov 2010

@marcelkatt to dufam nie,ja neznasam prekvapenia ,ani si nechcem predstavit,ako budem stresovat 😀

ja som ten typ,co musi mat vsetko nalinajkovane a nachystane dopredu,kazda zmena ma vyvedie z miery 😀 😀 😀
to bude zazitok

marcelkatt
22. nov 2010

@simisi možno o to to bude krajšie, intenzívnejšie

simisi
22. nov 2010

bodaj by si mala pravdu
uz som nasla tu sukromnu,tak sup tam

irsina83
autor
22. nov 2010

Trnavcanky snazilky mamulky sup sem 😀

aduskatt
22. nov 2010

@irsina83 no moja, sme tu podaktore🙂 ako sa mas? 🙂 a co svagrinka? ako to znasa?

irsina83
autor
22. nov 2010

@aduskatt no musim vas potesit, svagrina bola dnes u druheho dr. a nieje to rakovina ale chytila ten virus, cize ma to predrakovinove stadium co ma asi 50% zien. takze som rada, je to pohoda len Strbo bol asi mimo 😝

aduskatt
22. nov 2010

@irsina83 no, aspon ze tak......nuz, obcas sa aj tesar utne, ale pri lekaroch by sa to nemalo stavat, si myslim.aj ked, niekto nie je dokonaly, ale pri takych to diagnozach by si to mali asi dobre preverit, kym nieco take vobec vypustia z ust

irsina83
autor
22. nov 2010

@aduskatt presne tak. tak vies ona ako laicka sa ho opytala ze co vlastne znamenaju tie jej zle vysledky a on ze rakovina 😝 mal jej povedat ze nalez na krcku, virus ktory sposobuje rakovinu alebo tak nejako jej to mohol povedat,nie???

aduskatt
22. nov 2010

@irsina83 s tym sa da len suhlasit........no, ja mam nanho trosku tazke srdce, ale pre ine.....mna oklamal......ale to je ina tema 😠

bambulka4
23. nov 2010

@bettynka222 Ach moja, to mi je luto. Ja som tiez kojila len mesiac a dalej to proste neslo. Vsetko mlieko mi same vytieklo a ked som malemu ponukla prsnik tak potahal a plakal lebo tam nic nebolo. Tiez mi lekarka prizvukovala aby som teda odsavala a krmila ho aspon lyzickou, lenze on bol hladny. Nemal tolko trpezlivosti krmit sa lyzickou. a bolo to namahave aj pre mna. Tak sme presli na nutrilon a v pohode. Je z neho chlap ako hora. Sice po mne zdedil vsetky choroby ale myslim si ze to by bol aj keby bol kojeny dlhsie. To sa neda pozerat na dieta ako sa trapi ked vies ako mu pomoct.
Co sa stalo pri porode ani neviem presne, proste to zacalo krvacat po tych dvoch hodinach. Potom som nemohla mat 2 tyzdne tuhu stravu aby som nemala stolicu, len vsetky tie mixovane hnusne veci. Ved som aj prisla z porodnice chudsia ako pred otehotnenim. Pocas tehu som pribrala 9kg a z porodnice som sla o 13kg lahsia. 🙂 Akurat ze som nevladala stat na nohach...

bambulka4
23. nov 2010

@irsina83 Tak v tomto s Vami suhlasim. Lekari dnes nic nevysvetlia len rovno hodia nejaku diagnozu ktora sa nakoniec ani nepotvrdi. Tiez mam s tym zle skusenosti. Zbytocne plasia ludi... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre